Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.75
Total goluri
Peste 10.0
Total cornere
-0.25
Hobro IK
Skive vs Hobro IK Profilul echipelor
Skive
EVÎEÎEÎÎÎÎRecenteÎn scădere-1.1 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează2/10
Hobro IK
VÎÎVÎÎÎVÎÎRecenteÎn scădere-0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticRatează3/10
Ultimele
| Skive | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Hobro IK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Skive | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Hobro IK | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.28,
Abatere std.: 1.82, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 68%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Skive vs Hobro IK Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Skive vs Hobro IK Confruntări directe
Skive vs Hobro IK Vezi H2H complet →| Skive Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-29 | 2 Hobro IK |
2 - 0
2 - 1
|
Skive 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2020-08-27 | 2 Hobro IK |
2 - 0
4 - 1
|
Skive 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2020-02-11 | 1 Hobro IK |
0 - 0
0 - 0
|
Skive 3 | E | -1.0 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2018-01-23 | 1 Hobro IK |
1 - 1
2 - 1
|
Skive | Î | -1.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2017-05-07 | 2 Skive |
0 - 0
0 - 1
|
Hobro IK 2 1 | Î | +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2016-11-24 | Hobro IK |
1 - 0
2 - 1
|
Skive | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2016-08-18 | 1 Skive |
1 - 3
1 - 4
|
Hobro IK | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Skive Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-28 | Skive |
0 - 1
0 - 4
|
FC Fredericia 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-22 | Esbjerg |
1 - 0
2 - 1
|
Skive | Î | -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2020-11-11 | 2 Skive |
0 - 1
0 - 1
|
Sonderjyske 5 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-07 | Skive |
1 - 1
2 - 3
|
Hvidovre IF 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-01 | 1 HB Køge |
0 - 0
0 - 0
|
Skive | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-24 | 1 2 FC Fredericia |
2 - 0
2 - 1
|
Skive 4 | Î | -1.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-21 | Skive |
0 - 1
1 - 1
|
Vendsyssel FF 3 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-18 | 1 FC Helsingor |
1 - 0
2 - 1
|
Skive 3 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Danemarca - DBU Pokalen | 2020-10-06 | 3 Viby |
1 - 0
1 - 2
|
Skive 1 | V | +2.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-03 | 1 Skive |
0 - 0
1 - 1
|
Kolding IF 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-29 | 2 Hobro IK |
2 - 0
2 - 1
|
Skive 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-26 | Skive |
0 - 0
0 - 2
|
Fremad Amager 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 3 (3-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-19 | 1 Viborg |
3 - 1
3 - 1
|
Skive 2 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-6 (16) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-16 | 3 Silkeborg IF |
0 - 0
2 - 0
|
Skive | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-12 | 1 Skive |
0 - 2
0 - 2
|
Esbjerg 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2020-09-05 | Viborg |
0 - 1
0 - 2
|
Skive 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2020-08-27 | 2 Hobro IK |
2 - 0
4 - 1
|
Skive 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Amicale | 2020-08-19 | Skive |
1 - 0
1 - 0
|
Thisted FC 2 | V | -0.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-07-25 | 3 Vendsyssel FF |
0 - 1
0 - 1
|
Skive 4 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-07-19 | 2 Skive |
0 - 1
3 - 2
|
HB Køge 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-07-16 | 1 3 Hvidovre IF |
0 - 1
0 - 2
|
Skive 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-07-12 | 3 FC Roskilde |
0 - 0
2 - 2
|
Skive 1 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-07-05 | 3 Skive |
1 - 0
1 - 0
|
FC Fredericia 4 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
1-12 (13) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-30 | 1 Kolding IF |
0 - 1
2 - 1
|
Skive 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-27 | 2 Skive |
0 - 0
2 - 0
|
Naestved IF 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-24 | 3 Skive |
0 - 1
0 - 1
|
Viborg 2 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-20 | 1 Fremad Amager |
0 - 0
0 - 0
|
Skive 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-12 | 3 Skive |
0 - 0
3 - 2
|
Nykobing 4 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-09 | 4 Vejle |
0 - 2
1 - 2
|
Skive 3 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-06-05 | 2 Skive |
1 - 1
1 - 3
|
Vendsyssel FF 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Hobro IK Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-29 | 5 Hobro IK |
1 - 3
3 - 4
|
Hvidovre IF 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-20 | Viborg |
0 - 0
2 - 1
|
Hobro IK | Î | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-11-05 | 1 FC Helsingor |
0 - 1
0 - 1
|
Hobro IK 3 | V | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-31 | 3 Hobro IK |
0 - 2
0 - 4
|
Fremad Amager | Î | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-24 | 2 Hobro IK |
0 - 1
1 - 2
|
Esbjerg 3 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-20 | 1 4 Kolding IF |
1 - 0
2 - 1
|
Hobro IK 2 | Î | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 6 (3-3) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-17 | 1 Hobro IK |
1 - 0
3 - 1
|
HB Køge 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - DBU Pokalen | 2020-10-07 | Hobro IK |
0 - 1
0 - 3
|
Vejle | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-10-03 | 2 Silkeborg IF |
2 - 0
4 - 2
|
Hobro IK 4 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-29 | 2 Hobro IK |
2 - 0
2 - 1
|
Skive 2 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-25 | 2 Hvidovre IF |
0 - 1
1 - 2
|
Hobro IK 5 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-20 | Hobro IK |
3 - 0
3 - 2
|
FC Fredericia 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-15 | 2 Vendsyssel FF |
1 - 0
3 - 0
|
Hobro IK | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Divizia 1 | 2020-09-10 | 2 Hobro IK |
0 - 0
1 - 1
|
Viborg 3 | E | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Danemarca - DBU Pokalen | 2020-09-02 | IF Lyseng |
0 - 4
0 - 7
|
Hobro IK | V | +1.5, +2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2020-08-27 | 2 Hobro IK |
2 - 0
4 - 1
|
Skive 2 | V | -0.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Europa - Amicale | 2020-08-19 | 1 Vejle |
0 - 1
0 - 1
|
Hobro IK 1 | V | 0.0 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Danemarca - Superligaen - Play-off | 2020-07-20 | 1 4 Lyngby |
1 - 1
2 - 2
|
Hobro IK 4 2 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Superligaen - Play-off | 2020-07-13 | Hobro IK |
1 - 0
1 - 2
|
Lyngby | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-07-08 | AC Horsens |
1 - 2
3 - 2
|
Hobro IK 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 6-4 (10) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-07-05 | 3 Hobro IK |
1 - 2
2 - 3
|
Randers FC 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-06-28 | 2 Hobro IK |
0 - 1
2 - 1
|
Esbjerg 3 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-06-21 | 3 Esbjerg |
1 - 0
1 - 3
|
Hobro IK 3 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-06-16 | 2 Randers FC |
2 - 0
4 - 0
|
Hobro IK 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
16-5 (21) | 10-4 (14) | 7 (3-4) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-06-13 | Hobro IK |
1 - 1
1 - 1
|
AC Horsens | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-06-07 | 2 Hobro IK |
0 - 1
2 - 2
|
Lyngby 3 | E | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-06-01 | 2 Randers FC |
0 - 1
0 - 1
|
Hobro IK | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
15-5 (20) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-03-08 | 3 Hobro IK |
0 - 0
1 - 1
|
Esbjerg 3 | E | 0.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-02-28 | 1 AGF Aarhus |
0 - 0
0 - 0
|
Hobro IK 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Superligaen | 2020-02-21 | 2 Hobro IK |
0 - 0
0 - 2
|
Midtjylland | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-11 (15) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.4 | 3.6 | 2.05 |
| Pauză | 3.6 | 2.3 | 2.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 3 - 7
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 2 - 0 , Corner: 2 - 4 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
7' - 1st Corner - Hobro IK -
11' - 1st Goal - Skive -
14' - 2nd Corner - Hobro IK -
19' - 3rd Corner - Skive -
22' - 4th Corner - Skive -
37' - 5th Corner - Hobro IK - Race to 3 Corners - Hobro IK
-
37' - 6th Corner - Hobro IK -
38' - 2nd Goal - Skive -
2-0 score at the end of First Half -
46' - 7th Corner - Hobro IK - Race to 5 Corners - Hobro IK
-
49' - 8th Corner - Hobro IK -
59' - 9th Corner - Hobro IK - Race to 7 Corners - Hobro IK
-
62' - 3rd Goal - Hobro IK -
67' - 1st Yellow Card - Skive -
67' - 4th Goal - Hobro IK -
70' - 2nd Yellow Card - Hobro IK -
71' - 3rd Yellow Card - Skive -
74' - 10th Corner - Skive -
80' - 4th Yellow Card - Skive -
2-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

