Vin, Aug 4, 2017 · 19:45
Cele mai vechiRecente
EVÎÎVÎ
2.90
3.30
2.40
RecenteCele mai vechi
ÎVÎVEE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
Peste 9.0
Total cornere
0.0
Shelbourne
Shelbourne vs UCD Profilul echipelor
Shelbourne
ÎÎEVVEVÎÎVRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
UCD
ÎVEÎVEEÎVÎRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Ultimele
| Shelbourne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| UCD | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Shelbourne | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| UCD | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.00,
Abatere std.: 1.95, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 48%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Shelbourne vs UCD Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Shelbourne vs UCD Confruntări directe
Shelbourne vs UCD Vezi H2H complet →| Shelbourne Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Irlanda - First Division | 2017-06-16 | 1 UCD |
1 - 0
1 - 2
|
Shelbourne 4 | V | -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-04-21 | 2 Shelbourne |
0 - 0
0 - 1
|
UCD 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-03-03 | 1 UCD |
4 - 0
4 - 0
|
Shelbourne 3 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2016-10-07 | UCD |
1 - 1
3 - 2
|
Shelbourne 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2016-08-05 | 1 Shelbourne |
0 - 0
1 - 2
|
UCD 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2016-06-03 | 1 UCD |
1 - 0
2 - 0
|
Shelbourne 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Irlanda - First Division | 2016-04-08 | 1 2 Shelbourne |
1 - 1
1 - 2
|
UCD 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Irlanda - First Division | 2015-08-28 | 3 Shelbourne |
2 - 0
2 - 1
|
UCD 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2015-06-09 | 1 UCD |
1 - 0
2 - 1
|
Shelbourne 2 | Î |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Irlanda - First Division | 2015-05-01 | 4 Shelbourne |
0 - 2
0 - 2
|
UCD 1 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
14-4 (18) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 7 (6-1) |
| Irlanda - First Division | 2015-03-13 | 1 UCD |
0 - 0
0 - 1
|
Shelbourne 3 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Shelbourne Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2017-07-30 | 1 Shelbourne |
0 - 2
0 - 6
|
Cliftonville | Î | +1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-29 | 1 2 Longford Town |
1 - 1
1 - 3
|
Shelbourne 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-21 | 1 Cabinteely FC |
0 - 0
1 - 0
|
Shelbourne 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-14 | 2 Shelbourne |
1 - 0
1 - 2
|
Wexford Youths 5 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-07 | Athlone Town |
0 - 2
1 - 3
|
Shelbourne | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-06-30 | 3 Shelbourne |
0 - 1
1 - 1
|
Waterford FC 2 | E | +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-06-24 | 4 Cobh Ramblers |
0 - 0
0 - 1
|
Shelbourne 2 | V | -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-06-16 | 1 UCD |
1 - 0
1 - 2
|
Shelbourne 4 | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-06-02 | 2 2 Shelbourne |
0 - 0
0 - 0
|
Longford Town | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
0-10 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-26 | 6 Shelbourne |
1 - 2
1 - 4
|
Cabinteely FC 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-19 | 3 Wexford Youths |
1 - 0
1 - 0
|
Shelbourne 4 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-12 | 3 Shelbourne |
0 - 0
2 - 1
|
Athlone Town | V | -1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-05 | 2 Waterford FC |
1 - 0
1 - 0
|
Shelbourne 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-04-28 | 1 1 Shelbourne |
0 - 0
0 - 1
|
Cobh Ramblers 2 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Republica Irlanda - Leinster Senior Cup | 2017-04-24 | 4 Bohemians Dublin |
0 - 1
0 - 3
|
Shelbourne 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-12 (16) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-04-21 | 2 Shelbourne |
0 - 0
0 - 1
|
UCD 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Republica Irlanda - Cupa Ligii | 2017-04-17 | 1 Shelbourne |
0 - 1
0 - 2
|
Longford Town | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-04-15 | 2 Longford Town |
2 - 1
3 - 1
|
Shelbourne 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Irlanda - First Division | 2017-04-07 | 1 Cabinteely FC |
0 - 0
0 - 1
|
Shelbourne 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-31 | 2 Shelbourne |
1 - 0
2 - 0
|
Wexford Youths 3 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-25 | 1 1 Athlone Town |
1 - 1
1 - 4
|
Shelbourne 1 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-17 | 4 Shelbourne |
1 - 1
2 - 2
|
Waterford FC 2 | E | +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-11 | Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 1
|
Shelbourne 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-03 | 1 UCD |
4 - 0
4 - 0
|
Shelbourne 3 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-02-24 | 2 Shelbourne |
0 - 0
0 - 0
|
Longford Town | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Republica Irlanda - Leinster Senior Cup | 2017-02-17 | 5 Shelbourne |
3 - 0
4 - 2
|
Wexford Youths 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2017-02-08 | 2 Shelbourne |
1 - 0
1 - 0
|
Derry City 1 | V | +1.0 | Sub |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-05 | Shelbourne |
1 - 1
2 - 1
|
St Patricks 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 10-1 (11) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlanda - First Division | 2016-10-15 | 1 Shelbourne |
0 - 1
0 - 1
|
Waterford United | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Irlanda - First Division | 2016-10-07 | UCD |
1 - 1
3 - 2
|
Shelbourne 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| UCD Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Irlanda - First Division | 2017-07-28 | 1 UCD |
0 - 1
2 - 3
|
Cabinteely FC 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-21 | 1 UCD |
2 - 0
4 - 0
|
Athlone Town 2 | V | -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-15 | 2 Cobh Ramblers |
0 - 0
1 - 0
|
UCD | Î | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2017-07-12 | UCD |
3 - 0
4 - 1
|
Charlton | V | +1.5, +2.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-07-07 | 2 UCD |
0 - 0
0 - 0
|
Longford Town 2 | E | -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Irlanda - First Division | 2017-06-30 | 2 Wexford Youths |
0 - 0
0 - 0
|
UCD | E | +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Irlanda - First Division | 2017-06-23 | 2 UCD |
1 - 0
3 - 2
|
Waterford FC 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Irlanda - First Division | 2017-06-16 | 1 UCD |
1 - 0
1 - 2
|
Shelbourne 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-06-01 | 2 2 Cabinteely FC |
2 - 1
3 - 3
|
UCD | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-26 | 1 Athlone Town |
0 - 0
0 - 2
|
UCD 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Irlanda - Leinster Senior League | 2017-05-21 | 3 UCD |
0 - 1
1 - 2
|
Firhouse Clover FC 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Irlanda - First Division | 2017-05-19 | UCD |
0 - 0
0 - 1
|
Cobh Ramblers 2 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-13 | Longford Town |
0 - 1
0 - 1
|
UCD | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Irlanda - Leinster Senior League | 2017-05-10 | 1 Bluebell United |
2 - 0
2 - 0
|
UCD 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Republica Irlanda - Leinster Senior Cup | 2017-05-09 | UCD |
1 - 0
2 - 1
|
Cabinteely FC 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Irlanda - First Division | 2017-05-05 | UCD |
0 - 0
2 - 0
|
Wexford Youths 2 | V | -1.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Irlanda - First Division | 2017-04-28 | 4 Waterford FC |
0 - 1
1 - 1
|
UCD 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Irlanda - Leinster Senior League | 2017-04-23 | 1 3 UCD |
1 - 0
1 - 1
|
Killester United 5 1 | E | 0.0 | Sub |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 5 (2-3) | 1 (1-0) | ||
| Irlanda - First Division | 2017-04-21 | 2 Shelbourne |
0 - 0
0 - 1
|
UCD 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Republica Irlanda - Cupa Ligii | 2017-04-17 | 1 Dundalk |
0 - 1
1 - 1
|
UCD 2 | E | -2.0, -2.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-04-14 | 2 UCD |
1 - 2
2 - 2
|
Cabinteely FC 3 | E | -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Irlanda - First Division | 2017-04-08 | 1 UCD |
2 - 1
4 - 1
|
Athlone Town | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irlanda - Leinster Senior League | 2017-04-05 | 1 Tolka Rovers |
0 - 3
1 - 5
|
UCD | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Irlanda - First Division | 2017-03-25 | UCD |
2 - 0
2 - 0
|
Longford Town 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-17 | 3 Wexford Youths |
0 - 0
1 - 1
|
UCD 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-10 | 1 UCD |
0 - 0
0 - 2
|
Waterford FC 4 | Î | +0.5 | Sub | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-03-03 | 1 UCD |
4 - 0
4 - 0
|
Shelbourne 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlanda - First Division | 2017-02-24 | 2 Cabinteely FC |
0 - 1
0 - 1
|
UCD 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Republica Irlanda - Leinster Senior Cup | 2017-02-17 | 1 UCD |
0 - 0
2 - 0
|
Drogheda United 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2017-02-06 | UCD |
0 - 1
0 - 3
|
Derry City | Î | +1.0, +1.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.9 | 3.3 | 2.4 |
| Pauză | 3.25 | 2.2 | 2.87 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | Sub@2 |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 5 - 4
Corner: 9.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 1 - 0 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
16' - 1st Yellow Card - Shelbourne -
21' - 1st Goal - Shelbourne -
39' - 1st Corner - Shelbourne -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 2nd Corner - UCD -
53' - 3rd Corner - Shelbourne -
57' - 4th Corner - UCD -
57' - 5th Corner - UCD - Race to 3 Corners - UCD
-
60' - 2nd Goal - UCD -
63' - 2nd Yellow Card - Shelbourne -
73' - 6th Corner - Shelbourne -
74' - 7th Corner - Shelbourne -
78' - 8th Corner - Shelbourne - Race to 5 Corners - Shelbourne
-
82' - 3rd Yellow Card - Shelbourne -
90' - 4th Yellow Card - UCD -
90+1' - 5th Yellow Card - Shelbourne -
90+3' - 9th Corner - UCD -
90+4' - 6th Yellow Card - UCD -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

