Lun, Aug 31, 2015 · 13:00
Cele mai vechiRecente
VÎVEVV
1.65
4.00
4.20
RecenteCele mai vechi
EEÎEEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.75
Total goluri
–
Total cornere
-0.75
Sheff Utd U21
Sheff Utd U21 vs Sheff Wed U21 Profilul echipelor
Sheff Utd U21
VVÎVVVÎVVVRecente
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal4/7
Sheff Wed U21
ÎVVVÎEEÎEERecente
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează1/5
Ultimele
| Sheff Utd U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Sheff Wed U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Sheff Utd U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Sheff Wed U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 12,
Med.: 1.92,
Abatere std.: 1.75, Mediană: 1,
Mod: 0,
Peste: 42%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Sheff Utd U21 vs Sheff Wed U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Sheff Utd U21 vs Sheff Wed U21 Confruntări directe
Sheff Utd U21 vs Sheff Wed U21 Vezi H2H complet →Fără date
| Sheff Utd U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-08-10 | 1 Sheff Utd U21 |
3 - 0
3 - 0
|
QPR U21 2 | V |
|
||||||||
| UK Friendlies | 2015-08-05 | Buxton |
2 - 2
2 - 3
|
Sheff Utd U21 1 | V | +0.5 | Peste |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-08-01 | Gainsborough |
0 - 0
1 - 1
|
Sheff Utd U21 | E | +0.5 | Sub |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-28 | Matlock Town |
0 - 1
1 - 4
|
Sheff Utd U21 | V | 0.0 | Peste |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-22 | Solihull Moors |
0 - 0
2 - 0
|
Sheff Utd U21 | Î | 0.0 | Sub |
|
||||||
| UK Friendlies | 2015-07-15 | Stocksbridge PS |
0 - 1
2 - 3
|
Sheff Utd U21 | V | +0.5,+1.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-04-28 | Sheff Utd U21 |
3 - 0
3 - 0
|
Barnsley U21 | V |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-04-15 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Birmingham U21 | V |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-09 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Nottm Forest U21 | Î | -0.5, -1.0 |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-02-11 | 1 Sheff Utd U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Leeds U21 2 | V | 0.0, -0.5 |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-01-12 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
7 - 0
|
Coventry U21 | V | -0.5 |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-01-06 | Birmingham U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Sheff Utd U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-10-27 | Sheff Utd U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Huddersfield U21 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-10-22 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Ipswich U21 | V |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2014-10-06 | Birmingham U21 |
1 - 0
1 - 3
|
Sheff Utd U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Sheff Wed U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-08-10 | Sheff Wed U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Watford U21 1 | E |
|
||||||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-04-24 | Sheff Wed U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Millwall U21 | E | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-17 | QPR U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Sheff Wed U21 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-11 | Coventry U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed U21 | E |
|
||||||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-02-17 | 1 Leeds U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sheff Wed U21 | E |
|
||||||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-01-26 | Sheff Wed U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Barnsley U21 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
8-5 (13) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-01-05 | Sheff Wed U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Crewe U21 | V |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-12-16 | Sheff Wed U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Coventry U21 | V |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-12-09 | Birmingham U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Sheff Wed U21 | V | -0.5 | Push |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-12-01 | 1 Sheff Wed U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Huddersfield U21 3 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-11-03 | Sheff Wed U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Leeds U21 | Î |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2014-10-20 | Sheff Wed U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Hull U21 1 | Î |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.65 | 4 | 4.2 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 3 - 4
Corner: , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 2.5, 3.0
-
10' - 1st Corner - Sheff Wed U21 -
14' - 2nd Corner - Sheff Wed U21 -
30' - 3rd Corner - Sheff Utd U21 -
39' - 4th Corner - Sheff Utd U21 -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Sheff Wed U21
-
70' - 5th Corner - Sheff Wed U21 -
70' - 6th Corner - Sheff Wed U21 -
71' - 1st Goal - Sheff Wed U21 -
82' - 2nd Goal - Sheff Utd U21 -
83' - 1st Yellow Card - Sheff Wed U21 -
87' - 7th Corner - Sheff Utd U21 -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

