Servette vs Rangers Profilul echipelor
Servette vs Rangers Detalii meci
4V-5E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 21 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 2.1 pentru, 1.2 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 60%, corner Over 50%.
5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.3 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 90%, corner Over 20%.
| Servette | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Rangers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Servette | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Rangers | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Servette vs Rangers Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Servette vs Rangers Confruntări directe
Servette vs Rangers Vezi H2H complet →| Servette Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-08-09 | 2 Rangers |
2 - 1
2 - 1
|
Servette 1 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Servette Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elvetia - Superliga | 2023-08-12 | 3 Servette |
1 - 0
1 - 1
|
St Gallen 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-08-09 | 2 Rangers |
2 - 1
2 - 1
|
Servette 1 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2023-08-05 | 6 Stade Lausanne-Ouchy |
0 - 0
1 - 1
|
Servette 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-08-02 | 1 Genk |
1 - 1
2 - 2
|
Servette 5 1 | E | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2023-07-29 | 3 Servette |
0 - 1
2 - 2
|
FC Zurich 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-07-25 | 3 Servette |
0 - 1
1 - 1
|
Genk 3 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elvetia - Superliga | 2023-07-22 | 1 Grasshoppers |
1 - 1
1 - 3
|
Servette 1 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2023-07-11 | Servette |
3 - 2
5 - 2
|
FC Rapperswil-Jona 1 | V | -2.5, -3.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
12-3 (15) | 8-1 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2023-06-30 | Servette |
0 - 0
1 - 0
|
Stade Nyonnais 1 | V | -2.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2023-06-28 | Servette |
2 - 0
4 - 0
|
Neuchatel Xamax 2 | V | -2.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-05-29 | 2 Lucerne |
0 - 1
0 - 1
|
Servette 2 | V | +0.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-05-25 | 4 Servette |
1 - 1
3 - 3
|
Basel 1 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Elvetia - Superliga | 2023-05-20 | 2 Winterthur |
0 - 0
0 - 1
|
Servette 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Elvetia - Superliga | 2023-05-13 | Servette |
3 - 0
5 - 0
|
FC Sion 2 | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Elvetia - Superliga | 2023-05-07 | 2 Grasshoppers |
1 - 1
2 - 3
|
Servette | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Elvetia - Superliga | 2023-04-29 | 3 Servette |
1 - 1
1 - 1
|
St Gallen 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-04-26 | Servette |
2 - 0
4 - 0
|
FC Zurich 3 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-04-22 | 2 Young Boys |
4 - 0
6 - 1
|
Servette 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-04-15 | Servette |
0 - 0
0 - 0
|
Lugano 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-04-08 | 3 FC Sion |
1 - 1
2 - 2
|
Servette 3 | E | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
2-11 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Elvetia - Cupa | 2023-04-05 | 3 Servette |
1 - 2
2 - 2
|
Lugano 8 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-04-01 | 2 Servette |
0 - 1
2 - 1
|
Young Boys 5 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Elvetia - Superliga | 2023-03-19 | 3 Lugano |
0 - 0
1 - 1
|
Servette 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Elvetia - Superliga | 2023-03-12 | 2 2 Servette |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-03-05 | 2 FC Zurich |
0 - 0
1 - 1
|
Servette 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 1-9 (10) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Cupa | 2023-03-02 | 2 FC Rotkreuz |
0 - 2
0 - 3
|
Servette | V | +2.5 | Sub |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Elvetia - Superliga | 2023-02-26 | 1 Servette |
1 - 0
1 - 1
|
Winterthur 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2023-02-19 | 1 2 Basel |
0 - 1
2 - 2
|
Servette 3 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Elvetia - Superliga | 2023-02-15 | 1 Winterthur |
0 - 0
1 - 2
|
Servette 1 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Elvetia - Superliga | 2023-02-11 | 3 Servette |
1 - 0
2 - 1
|
Grasshoppers 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Rangers Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2023-08-12 | 1 Rangers |
1 - 0
4 - 0
|
Livingston 1 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-08-09 | 2 Rangers |
2 - 1
2 - 1
|
Servette 1 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2023-08-05 | Kilmarnock |
0 - 0
1 - 0
|
Rangers | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2023-07-29 | 2 TSG Hoffenheim |
2 - 0
2 - 2
|
Rangers 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2023-07-26 | 3 Rangers |
0 - 1
1 - 3
|
Olympiakos 2 | Î | -0.5 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2023-07-22 | Rangers |
2 - 0
2 - 1
|
Hamburg | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Elite Club - Amicale | 2023-07-18 | Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Newcastle | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-05-27 | 2 St Mirren |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers 1 | V | +1.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-05-24 | 3 Rangers |
1 - 1
2 - 2
|
Hearts 4 | E | -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2023-05-21 | 2 Hibernian |
0 - 1
1 - 3
|
Rangers 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-05-13 | 1 Rangers |
2 - 0
3 - 0
|
Celtic 1 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-05-07 | 1 Rangers |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 2 | V | -1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
12-6 (18) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - FA Cup | 2023-04-30 | 2 Rangers |
0 - 1
0 - 1
|
Celtic 2 | Î | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-04-23 | 2 Aberdeen |
0 - 0
2 - 0
|
Rangers 1 | Î | +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Scotia - Premiership | 2023-04-15 | 2 Rangers |
1 - 1
5 - 2
|
St Mirren 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-04-08 | 4 Celtic |
1 - 1
3 - 2
|
Rangers 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-04-01 | 1 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 1 | V | -2.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2023-03-18 | 1 2 Motherwell |
1 - 1
2 - 4
|
Rangers 1 | V | +1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - FA Cup | 2023-03-12 | 2 Rangers |
1 - 0
3 - 0
|
Raith 3 | V | -2.5, -3.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
18-0 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-03-08 | 2 Hibernian |
1 - 2
1 - 4
|
Rangers | V | +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2023-03-04 | 1 Rangers |
3 - 0
3 - 1
|
Kilmarnock 2 | V | -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - League Cup | 2023-02-26 | 6 Rangers |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 4 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2023-02-18 | 1 3 Livingston |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers 1 | V | +1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - FA Cup | 2023-02-12 | 2 Rangers |
0 - 1
3 - 2
|
Partick 5 | V | -2.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
13-1 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - Premiership | 2023-02-04 | 4 Rangers |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County 2 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2023-02-01 | 3 Hearts |
0 - 2
0 - 3
|
Rangers 3 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2023-01-28 | 3 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 3 1 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - FA Cup | 2023-01-21 | 1 St Johnstone |
0 - 1
0 - 1
|
Rangers 2 | V | +1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-11 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2023-01-18 | 1 2 Kilmarnock |
1 - 1
2 - 3
|
Rangers 2 | V | +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2023-01-15 | 2 Rangers |
0 - 1
1 - 1
|
Aberdeen 2 1 | E | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3 | 3.8 | 2.1 |
| Pauză | 3.5 | 2.3 | 2.6 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (5.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | Sub@2 |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 9 - 3
Corner: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 1 - 0 , Corner: 6 - 1 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Rangers - 11' ~ 1st Yellow Card ~ Ondoua ~(Servette)
-
17' - 2nd Corner - Servette -
22' - 1st Goal - Servette -
37' - 3rd Corner - Servette -
39' - 4th Corner - Servette - Race to 3 Corners - Servette
-
40' - 5th Corner - Servette - Race to 5 Corners - Servette
-
42' - 6th Corner - Servette -
45' - 7th Corner - Servette - 45+1' - 1st Shot Off Target - Crivelli (Servette)]
-
1-0 score at the end of First Half - 47' - 1st Shot On Target - Cantwell (Rangers)]
- 47' - 1st Offside - Servette
-
50' - 8th Corner - Rangers - 50' - 2nd Shot On Target - Raskin (Rangers)]
-
50' - 2nd Goal - Rangers - 51' - 3rd Shot On Target - Tavernier (Rangers)]
- 51' - 1st Assist - Barisic (Rangers)]
- 55' - 4th Shot On Target - Rouiller (Servette)]
-
58' - 9th Corner - Servette - Race to 7 Corners - Servette
- 61' ~ Substitution ~ Dessers ~ Danilo ~(Rangers)
- 61' ~ Substitution ~ Lammers ~ Sima ~(Rangers)
- 65' - 2nd Shot Off Target - Raskin (Rangers)]
- 70' ~ 2nd Yellow Card ~ Guillemenot ~(Servette)
- 72' - 3rd Shot Off Target - Dessers (Rangers)]
- 71' ~ Substitution ~ Stevanovic ~ Kutesa ~(Servette)
- 71' ~ Substitution ~ Diba ~ Ondoua ~(Servette)
- 77' ~ Substitution ~ Fofana ~ Guillemenot ~(Servette)
- 77' ~ Substitution ~ Baron ~ Mazikou ~(Servette)
- 79' - 4th Shot Off Target - Dessers (Rangers)]
- 79' - 5th Shot Off Target - Cantwell (Rangers)]
-
81' - 10th Corner - Rangers - 82' - 6th Shot Off Target - Cifuentes (Rangers)]
- 82' - 5th Shot On Target - Diba (Servette)]
- 84' ~ Substitution ~ Sterling ~ Cifuentes ~(Rangers)
- 85' ~ Substitution ~ Rodelin ~ Bedia ~(Servette)
- 89' ~ 3rd Yellow Card ~ Cognat ~(Servette)
-
90+1' - 11th Corner - Servette - Race to 9 Corners - Servette
-
90+1' - 12th Corner - Servette - 90+2' - 7th Shot Off Target - (Servette)]
- 90+3' - 6th Shot On Target - Lammers (Rangers)]
- 90+4' - 8th Shot Off Target - Diba (Servette)]
-
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

