Dum, Mar 18, 2018 · 15:00
Cele mai vechiRecente
ÎVVÎÎV
1.53
3.80
5.00
RecenteCele mai vechi
EÎÎVVÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
-1.0
SC Espinho
SC Espinho vs Trofense Profilul echipelor
SC Espinho
VVEVÎVVÎÎVRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 12 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriPeste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Trofense
ÎVÎEÎVVÎÎERecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 14 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Cedează pe finalScapă avantajulPeste 2.5 cartonașe în 10 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Ultimele
| SC Espinho | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Trofense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| SC Espinho | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Trofense | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 31,
Med.: 2.39,
Abatere std.: 1.84, Mediană: 2,
Mod: ,
Peste: 42%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
SC Espinho vs Trofense Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
SC Espinho vs Trofense Confruntări directe
SC Espinho vs Trofense Vezi H2H complet →| SC Espinho Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-11-12 | 2 Trofense |
1 - 0
1 - 2
|
SC Espinho 2 | V | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| SC Espinho Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-03-04 | SC Espinho |
0 - 1
3 - 1
|
Gondomar 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-02-18 | 2 SC Espinho |
1 - 1
1 - 2
|
Amarante 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-01-28 | 4 SC Coimbroes |
1 - 0
1 - 0
|
SC Espinho 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-01-14 | 1 SC Espinho |
0 - 0
1 - 0
|
CF Canelas 2010 4 | V | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-01-07 | 1 SC Espinho |
3 - 0
4 - 0
|
Cinfaes 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-12-17 | 3 Felgueiras 1932 |
1 - 1
2 - 1
|
SC Espinho 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-4 (15) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-12-10 | 1 SC Espinho |
0 - 0
2 - 0
|
AD Camacha 1 | V | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-12-03 | 4 FC Cesarense |
1 - 0
1 - 1
|
SC Espinho 3 | E | 0.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-11-26 | 1 2 SC Espinho |
1 - 0
1 - 0
|
Freamunde 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-11-12 | 2 Trofense |
1 - 0
1 - 2
|
SC Espinho 2 | V | +0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-11-05 | 2 SC Espinho |
1 - 0
3 - 0
|
Sousense 3 | V | -1.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-10-29 | 3 Gondomar |
0 - 1
0 - 2
|
SC Espinho 2 1 | V | 0.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-10-22 | SC Espinho |
0 - 1
1 - 1
|
Salgueiros 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Cupa | 2017-10-15 | 1 1 Uniao Leiria |
1 - 0
2 - 0
|
SC Espinho 2 | Î | -0.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-10-08 | Amarante |
0 - 1
1 - 3
|
SC Espinho | V | -0.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-09-10 | 5 SC Espinho |
2 - 1
3 - 1
|
SC Coimbroes 4 | V | 0.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Portugalia - Cupa | 2017-09-03 | 2 SC Espinho |
0 - 0
0 - 0
|
AFC Gandra 1 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2017-07-31 | SC Espinho |
0 - 2
1 - 4
|
Boavista | Î | +2.0 | Peste |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-07-26 | SC Espinho |
0 - 1
0 - 3
|
Kristiansund BK U19 | Î | +1.5 | Push |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-07-22 | SC Espinho |
0 - 2
0 - 3
|
Pacos Ferreira | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Europa - Amicale | 2017-07-13 | Arouca |
1 - 0
4 - 0
|
SC Espinho | Î | -2.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2015-08-27 | Infesta |
0 - 3
0 - 5
|
SC Espinho | V | +1.0 |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | |||
| Europa - Amicale | 2015-08-12 | SC Espinho |
1 - 0
1 - 0
|
FC Cesarense | V | 0.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Trofense Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-03-11 | 1 Trofense |
1 - 0
1 - 1
|
CF Canelas 2010 6 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-02-25 | 1 Trofense |
1 - 3
1 - 5
|
Felgueiras 1932 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-02-18 | 2 AD Camacha |
1 - 0
2 - 1
|
Trofense 3 | Î | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-01-28 | 2 Trofense |
0 - 0
1 - 0
|
AFC Gandra 4 | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2018-01-07 | 3 Salgueiros |
0 - 2
0 - 2
|
Trofense 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-12-17 | 3 Trofense |
0 - 1
0 - 2
|
Amarante 5 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-12-10 | 2 AD Sanjoanense |
0 - 0
0 - 0
|
Trofense 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-12-03 | 1 4 Trofense |
1 - 0
1 - 2
|
Pedras Rubras 3 | Î | 0.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-11-26 | 3 SC Coimbroes |
0 - 2
1 - 4
|
Trofense 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-11-12 | 2 Trofense |
1 - 0
1 - 2
|
SC Espinho 2 | Î | +0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-10-22 | 2 Felgueiras 1932 |
2 - 0
3 - 0
|
Trofense 3 | Î | -0.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-10-08 | 1 Trofense |
2 - 1
2 - 3
|
AD Camacha 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-09-17 | 2 Trofense |
1 - 0
1 - 0
|
Freamunde 3 1 | V | 0.0 | Sub |
|
5-11 (16) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Portugalia - Cupa | 2017-09-03 | 5 Trofense |
0 - 0
1 - 0
|
Aroes SC 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-08-26 | 2 Sousense |
1 - 0
1 - 0
|
Trofense 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-03-19 | 3 Trofense |
0 - 0
0 - 0
|
SC Mirandela 4 | E | -0.5 | Sub |
|
9-7 (16) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-03-12 | 2 Sao Martinho |
1 - 0
1 - 0
|
Trofense 3 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
9-5 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-02-26 | 1 4 Trofense |
1 - 0
1 - 0
|
Pedras Salgadas | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
2-8 (10) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-02-12 | 8 Trofense |
2 - 0
3 - 0
|
AFC Gandra 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-01-29 | FC Felgueiras |
1 - 0
2 - 0
|
Trofense | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-01-15 | 1 6 Trofense |
2 - 0
3 - 2
|
Sao Martinho 3 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2017-01-08 | 1 3 CF Canical |
1 - 0
1 - 2
|
Trofense 2 | V | 0.0 | Peste |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2016-12-18 | 1 Trofense |
0 - 0
0 - 0
|
AD Camacha 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
9-8 (17) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2016-11-13 | 1 1 Trofense |
3 - 0
4 - 1
|
AFC Gandra 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Portugalia - Cupa | 2016-10-16 | 4 Trofense |
0 - 0
0 - 0
|
Vitoria Setubal 1 | E | +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-10 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2016-10-02 | 6 AD Camacha |
0 - 0
2 - 1
|
Trofense 5 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
1-10 (11) | 0-9 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Portugalia - Cupa | 2016-09-25 | 1 Trofense |
0 - 1
6 - 1
|
Beira Mar 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2016-09-11 | 3 Maritimo Funchal II |
1 - 1
1 - 1
|
Trofense 4 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
4-11 (15) | 3-6 (9) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2016-08-28 | Trofense |
1 - 1
1 - 1
|
Pedras Rubras 3 | E | 0.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugalia - Campeonato Nacional | 2016-04-17 | 5 Trofense |
1 - 0
1 - 1
|
Aroes SC 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.53 | 3.8 | 5 |
| Pauză | 2.1 | 2.3 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 8 - 5
Corner: , Handicap: -1.0 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 0 - 1 , Corner: 6 - 4 Pauză
Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0
-
3' - 1st Corner - Trofense -
8' - 2nd Corner - Trofense -
13' - 1st Goal - Trofense -
14' - 3rd Corner - SC Espinho -
26' - 4th Corner - Trofense - Race to 3 Corners - Trofense
-
28' - 1st Yellow Card - Trofense -
29' - 5th Corner - SC Espinho -
31' - 6th Corner - SC Espinho -
31' - 7th Corner - SC Espinho -
32' - 8th Corner - SC Espinho - Race to 5 Corners - SC Espinho
-
35' - 9th Corner - SC Espinho -
45+3' - 10th Corner - Trofense -
45+3' - 2nd Yellow Card - Trofense -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 11th Corner - Trofense -
53' - 2nd Goal - SC Espinho -
59' - 3rd Yellow Card - Trofense -
68' - 4th Yellow Card - Trofense -
71' - 12th Corner - SC Espinho - Race to 7 Corners - SC Espinho
-
79' - 13th Corner - SC Espinho -
83' - 5th Yellow Card - SC Espinho -
84' - 6th Yellow Card - Trofense
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

