Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
-0.5
Preston
Rotherham vs Preston Profilul echipelor
Rotherham
VÎEEÎEÎVÎÎRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Preston
EÎÎVÎVVÎÎVRecenteÎn creștere+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
| Rotherham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Preston | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Rotherham | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Preston | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.53,
Abatere std.: 1.26, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 43%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Rotherham vs Preston Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Rotherham vs Preston Confruntări directe
Rotherham vs Preston Vezi H2H complet →| Rotherham Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2019-01-01 | 5 Rotherham |
1 - 0
2 - 1
|
Preston 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2018-10-27 | 1 Preston |
1 - 0
1 - 1
|
Rotherham 1 | E | -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2017-04-29 | Preston |
1 - 1
1 - 1
|
Rotherham 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2016-11-05 | Rotherham |
0 - 2
1 - 3
|
Preston 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2016-01-02 | Preston |
0 - 1
2 - 1
|
Rotherham 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2015-08-18 | 4 Rotherham |
0 - 0
0 - 0
|
Preston 2 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Rotherham Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2020-11-04 | 1 Rotherham |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-31 | 1 Stoke |
1 - 0
1 - 0
|
Rotherham 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-28 | 3 Rotherham |
3 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-24 | Reading |
1 - 0
3 - 0
|
Rotherham 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-20 | Nottm Forest |
0 - 0
1 - 1
|
Rotherham 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-17 | 1 1 Rotherham |
1 - 0
1 - 2
|
Norwich 1 | Î | +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2020-10-03 | 1 Rotherham |
1 - 0
1 - 1
|
Huddersfield 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Championship | 2020-09-26 | 1 Birmingham |
0 - 0
1 - 1
|
Rotherham 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-09-19 | 1 Rotherham |
0 - 0
0 - 1
|
Millwall 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2020-09-12 | 1 Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Rotherham 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2020-09-05 | Salford City |
0 - 0
1 - 1
|
Rotherham 1 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2020-03-07 | 2 Rochdale |
1 - 0
3 - 1
|
Rotherham | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2020-02-29 | 2 Rotherham |
1 - 1
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 7-3 (10) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2020-02-25 | 1 Coventry |
0 - 1
1 - 1
|
Rotherham 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2020-02-22 | 1 Accrington Stanley |
0 - 0
1 - 2
|
Rotherham 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2020-02-15 | Rotherham |
0 - 1
2 - 2
|
AFC Wimbledon 2 | E | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-6 (18) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2020-02-07 | 2 Lincoln City |
0 - 0
0 - 1
|
Rotherham 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2020-02-01 | Rotherham |
1 - 1
3 - 2
|
Burton Albion 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2020-01-28 | 2 Rotherham |
1 - 0
1 - 0
|
Ipswich 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2020-01-25 | 1 Peterborough |
2 - 1
2 - 1
|
Rotherham 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2020-01-18 | 1 Rotherham |
0 - 0
3 - 0
|
Bristol Rovers 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2020-01-11 | 2 Oxford Utd |
0 - 3
1 - 3
|
Rotherham 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglia - FA Cup | 2020-01-04 | 1 1 Rotherham |
2 - 1
2 - 3
|
Hull 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| England League 1 | 2020-01-01 | 1 Rotherham |
1 - 1
2 - 1
|
Blackpool 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.5 | Peste |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2019-12-29 | 1 Rotherham |
0 - 0
4 - 0
|
Peterborough 2 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2019-12-26 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 2
|
Rotherham | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| England League 1 | 2019-12-21 | 3 Rotherham |
0 - 1
2 - 2
|
Fleetwood Town 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2019-12-14 | 1 Southend |
0 - 1
2 - 2
|
Rotherham 5 | E | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-14 (19) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| England League 1 | 2019-12-07 | 2 Rotherham |
0 - 1
0 - 1
|
Rochdale 2 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Anglia - FA Cup | 2019-12-02 | 1 Solihull Moors |
2 - 0
3 - 4
|
Rotherham | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Preston Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Championship | 2020-11-04 | 1 Reading |
0 - 0
0 - 3
|
Preston 2 | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-31 | 1 Preston |
1 - 1
1 - 2
|
Birmingham | Î | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-28 | 2 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Millwall | Î | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-24 | 1 3 Huddersfield |
1 - 0
1 - 2
|
Preston 5 | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-21 | QPR |
0 - 1
0 - 2
|
Preston 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Championship | 2020-10-18 | 1 Preston |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2020-10-04 | Brentford |
2 - 0
2 - 4
|
Preston | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2020-09-26 | 1 1 Preston |
0 - 1
0 - 1
|
Stoke 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2020-09-23 | 1 Preston |
0 - 0
0 - 2
|
Brighton | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Championship | 2020-09-19 | 1 Norwich |
1 - 2
2 - 2
|
Preston 2 | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - EFL Cup | 2020-09-15 | 1 3 Derby |
0 - 0
1 - 2
|
Preston 3 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-09-12 | Preston |
0 - 0
0 - 1
|
Swansea | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Elite Club - Amicale | 2020-09-05 | 1 Everton |
1 - 0
2 - 0
|
Preston 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2020-09-04 | Sheff Utd |
1 - 0
2 - 2
|
Preston | E | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Cup | 2020-08-29 | 2 Preston |
3 - 0
4 - 0
|
Mansfield 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - Championship | 2020-07-22 | Bristol City |
0 - 1
1 - 1
|
Preston | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Anglia - Championship | 2020-07-18 | 2 Preston |
1 - 0
2 - 0
|
Birmingham 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Championship | 2020-07-15 | 2 Brentford |
1 - 0
1 - 0
|
Preston 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-07-11 | 2 Preston |
1 - 1
1 - 1
|
Nottm Forest | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Anglia - Championship | 2020-07-08 | 2 Sheff Wed |
0 - 0
1 - 3
|
Preston | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Championship | 2020-07-04 | Huddersfield |
0 - 0
0 - 0
|
Preston | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-07-01 | Preston |
0 - 1
0 - 1
|
Derby | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - Championship | 2020-06-27 | 1 Preston |
0 - 0
1 - 3
|
Cardiff 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-06-20 | 1 Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Preston | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-03-07 | 2 Preston |
1 - 0
1 - 3
|
QPR 2 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Championship | 2020-02-29 | Fulham |
0 - 0
2 - 0
|
Preston | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2020-02-25 | West Brom |
2 - 0
2 - 0
|
Preston 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2020-02-22 | 1 Preston |
0 - 1
2 - 1
|
Hull 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Championship | 2020-02-15 | 3 Preston |
0 - 0
0 - 1
|
Millwall 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Championship | 2020-02-12 | 3 Stoke |
0 - 0
0 - 2
|
Preston 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.6 | 3.3 | 2.1 |
| Pauză | 4 | 2.1 | 2.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 3 - 2
Corner: 10.5 , Handicap: +0.5 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 3 - 1 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0
-
13' - 1st Corner - Rotherham - 23' Substitution - Jozefzoon for Sadlier - Rotherham
-
38' - 2nd Corner - Rotherham -
42' - 1st Yellow Card - Preston - Race to 3 Corners - Rotherham
-
43' - 3rd Corner - Rotherham -
45+2' - 4th Corner - Preston -
0-0 score at the end of First Half -
53' - 1st Goal - Rotherham - 59' Substitution - Stockley for Jakobsen - Preston
- 59' Substitution - Barkhuizen for Sinclair - Preston
- 67' Substitution - Crooks for Vassell - Rotherham
- 74' Substitution - Gallagher for Fisher - Preston
-
80' - 5th Corner - Preston -
80' - 2nd Goal - Preston -
84' - 2nd Yellow Card - Rotherham -
86' - 3rd Goal - Rotherham -
86' - 3rd Yellow Card - Preston - 89' Substitution - MacDonald for Olosunde - Rotherham
-
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

