River AC vs ABC Profilul echipelor
River AC vs ABC Detalii meci
2V-4E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.5 contra. Victorii 20%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 70%.
5V-3E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 0.8 contra. Victorii 50%, AH câștigat 70%, gol Over 40%, corner Over 40%.
| River AC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| ABC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| River AC | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| ABC | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
River AC vs ABC Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
River AC vs ABC Confruntări directe
River AC vs ABC Vezi H2H complet →| River AC Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Brazilia - Serie C | 2016-07-02 | 1 ABC |
2 - 0
4 - 0
|
River AC 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| River AC Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Brazilia - Serie C | 2016-08-28 | 2 AD Confianca |
2 - 0
4 - 1
|
River AC 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-20 | 1 3 River AC |
2 - 1
2 - 2
|
Botafogo PB 3 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-14 | 2 River AC |
0 - 0
0 - 0
|
ASA 4 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-06 | 4 Clube do Remo |
0 - 0
1 - 0
|
River AC 4 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Brazilia - Serie C | 2016-07-31 | 3 America RN |
1 - 1
1 - 1
|
River AC 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Brazilia - Serie C | 2016-07-23 | 1 River AC |
1 - 1
1 - 1
|
Fortaleza EC 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-07-17 | 2 Cuiaba |
0 - 0
0 - 1
|
River AC | V | -0.5 | Sub |
|
4-12 (16) | 1-8 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazilia - Serie C | 2016-07-10 | 3 River AC |
1 - 0
1 - 0
|
Salgueiro 4 | V | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-07-02 | 1 ABC |
2 - 0
4 - 0
|
River AC 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-26 | 4 River AC |
0 - 1
1 - 2
|
AD Confianca 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-19 | 3 Botafogo PB |
1 - 0
2 - 1
|
River AC 3 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
12-2 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-12 | 3 ASA |
0 - 0
0 - 0
|
River AC 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazilia - Serie C | 2016-06-06 | River AC |
1 - 2
1 - 2
|
Clube do Remo 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-05-29 | 1 2 River AC |
0 - 0
2 - 3
|
America RN 3 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Brazilia - Campeonato Piauiense | 2016-05-27 | 4 AE Altos |
3 - 0
3 - 1
|
River AC 3 | Î | 0.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazilia - Serie C | 2016-05-24 | 5 Fortaleza EC |
0 - 0
1 - 1
|
River AC 3 | E | -1.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Copa do Brasil | 2016-05-19 | 3 Botafogo PB |
0 - 0
1 - 0
|
River AC 5 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Brazilia - Campeonato Piauiense | 2016-05-15 | 2 River AC |
1 - 0
1 - 0
|
AE Altos 3 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-8 (17) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Copa do Brasil | 2016-05-12 | 4 River AC |
0 - 0
0 - 1
|
Botafogo PB 6 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) | ||
| Copa do Brasil | 2016-04-27 | 1 Goias |
1 - 1
2 - 1
|
River AC 1 | Î | -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Brazilia - Campeonato Piauiense | 2016-04-20 | 1 3 River AC |
1 - 0
1 - 1
|
AE Altos 3 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Copa do Brasil | 2016-04-08 | 1 River AC |
1 - 1
2 - 1
|
Goias 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Brazilia - Campeonato Piauiense | 2016-03-26 | 1 Picos |
0 - 0
1 - 1
|
River AC 1 | E | 0.0 |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |||
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-03-24 | 2 2 River AC |
0 - 1
1 - 2
|
Fortaleza EC 4 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 5 (4-1) | 2 (2-0) | ||
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-03-11 | 3 Botafogo PB |
1 - 0
1 - 1
|
River AC 1 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-03-03 | 3 Sport Recife |
1 - 1
2 - 2
|
River AC 2 | E | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-02-25 | 2 River AC |
1 - 0
2 - 2
|
Sport Recife 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Meciuri | 2016-02-21 | 1 River AC |
1 - 0
1 - 0
|
Flamengo PI 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 12.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-02-17 | 1 1 River AC |
1 - 0
2 - 0
|
Botafogo PB 1 1 | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-02-13 | 1 Fortaleza EC |
1 - 0
3 - 0
|
River AC 1 | Î | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
11-6 (17) | 8-4 (12) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| ABC Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Brazilia - Serie C | 2016-08-29 | 1 ABC |
0 - 0
2 - 0
|
Clube do Remo 4 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-21 | 1 2 ABC |
1 - 1
2 - 1
|
Fortaleza EC 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-14 | 2 AD Confianca |
1 - 0
1 - 1
|
ABC 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-07 | 2 ABC |
0 - 0
1 - 1
|
Botafogo PB 2 | E | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Brazilia - Serie C | 2016-08-01 | 2 Salgueiro |
1 - 0
1 - 0
|
ABC 6 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Brazilia - Serie C | 2016-07-23 | 1 ABC |
1 - 0
1 - 0
|
America RN 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-07-16 | 3 ASA |
0 - 1
2 - 1
|
ABC 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Serie C | 2016-07-10 | 2 ABC |
1 - 0
2 - 1
|
Cuiaba 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-07-02 | 1 ABC |
2 - 0
4 - 0
|
River AC 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-25 | 1 Clube do Remo |
1 - 1
1 - 1
|
ABC 1 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-18 | 1 Fortaleza EC |
0 - 1
0 - 1
|
ABC 5 | V | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Copa do Brasil | 2016-06-16 | 2 ABC |
1 - 0
1 - 1
|
SE Gama 2 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-11 | 2 ABC |
0 - 0
0 - 0
|
AD Confianca 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brazilia - Serie C | 2016-06-05 | 3 Botafogo PB |
1 - 0
2 - 0
|
ABC 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Copa do Brasil | 2016-06-01 | 2 SE Gama |
0 - 1
1 - 1
|
ABC 5 | E | 0.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazilia - Serie C | 2016-05-29 | 1 ABC |
0 - 0
2 - 0
|
Salgueiro 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Brazilia - Serie C | 2016-05-23 | 2 America RN |
1 - 0
1 - 0
|
ABC 3 1 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-05-07 | 3 ABC |
3 - 0
4 - 0
|
America RN 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-05-01 | 3 America RN |
2 - 0
3 - 3
|
ABC 5 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
2-10 (12) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Copa do Brasil | 2016-04-21 | 2 ABC |
0 - 2
3 - 2
|
Goianesia 3 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-04-16 | 3 ABC |
2 - 0
2 - 0
|
Alecrim 4 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-04-13 | 1 ABC |
0 - 0
3 - 1
|
ACD Potiguar 5 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-04-09 | 2 ASSU |
0 - 0
0 - 0
|
ABC 4 | E | +0.5 | Sub |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-04-02 | 2 ABC |
1 - 0
3 - 1
|
Baraunas-RN | V | 11.0 | Peste |
|
13-6 (19) | 10-0 (10) | 5 (5-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-03-27 | 4 Alecrim |
0 - 0
1 - 0
|
ABC 3 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-03-23 | 1 Campinense |
1 - 0
4 - 0
|
ABC 2 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-03-20 | 3 ABC |
0 - 0
1 - 1
|
America RN 4 | E | -0.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Copa do Brasil | 2016-03-16 | Goianesia |
1 - 0
1 - 1
|
ABC 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Brazilia - Campeonato Potiguar | 2016-03-13 | 2 ABC |
1 - 0
2 - 0
|
Globo FC 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
9-5 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazilia - Copa Nordeste | 2016-03-10 | 4 ABC |
1 - 1
1 - 2
|
Salgueiro 4 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 4 | 3.4 | 1.9 |
| Pauză | 4.33 | 2.1 | 2.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 4 - 8
Corner: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 7 Pauză
Corner: , Handicap: , Goluri:
-
6' - 1st Corner - ABC -
8' - 2nd Corner - ABC -
13' - 3rd Corner - River AC - Race to 3 Corners - ABC
-
15' - 4th Corner - ABC -
16' - 5th Corner - ABC - Race to 5 Corners - ABC
-
17' - 6th Corner - ABC -
27' - 1st Yellow Card - ABC -
29' - 7th Corner - ABC -
30' - 2nd Yellow Card - River AC -
34' - 3rd Yellow Card - River AC -
34' - 4th Yellow Card - ABC -
42' - 5th Yellow Card - ABC - Race to 7 Corners - ABC
-
45' - 8th Corner - ABC -
0-0 score at the end of First Half -
61' - 9th Corner - River AC -
72' - 10th Corner - River AC -
74' - 1st Goal - ABC -
76' - 11th Corner - ABC -
78' - 6th Yellow Card - ABC -
79' - 12th Corner - River AC -
85' - 2nd Goal - ABC -
0-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

