Sâm, Oct 24, 2026 · 15:00
5d 23:42:34
Cele mai vechiRecente
VEEVÎÎ
1.53
4.20
5.00
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎÎEE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
-1.0
Reading
73General
ReadingAnglia - League 1 · Forță raportată la 31 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Atac85 Apărare81 Cornere obținute46 Repriza 268 Formă acasă78 Formă recentă77
Punct forteAtacPunct slabCornere obținute
VVÎÎVEEVÎÎRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal5/10
62General
BarnsleyAnglia - League 1 · Forță raportată la 31 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Atac74 Apărare46 Cornere obținute85 Repriza 258 Formă în deplasare64 Formă recentă44
Punct forteCornere obținutePunct slabFormă recentă
VVÎÎEEÎÎÎÎRecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste9/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticRatează3/10
Reading

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.2 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 10%1 Pierdut 40%4
Barnsley

2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 27 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 2.7 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 60%, corner Over 90%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 20%2 Pierdut 60%6
Total goluri 3.0, 3.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Total cornere 10.5
Peste 90%9 Anulat 0%0 Sub 10%1
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 10%1 Pierdut 60%6
Ultimele
Reading
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Barnsley
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Reading
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Barnsley
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.18, Abatere std.: 1.64, Mediană: 3, Mod: , Peste: 43%

Reading Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - League 1 2026-01-24 Reading
1 - 1
2 - 2
Barnsley 3 E 0.0, -0.5 Peste 10.0
Anglia - League 1 2025-09-13 3 Barnsley
1 - 1
3 - 2
Reading 5 Î -0.5 Peste 10.5
Anglia - League 1 2025-05-03 1 Reading
0 - 0
2 - 4
Barnsley 2 Î -0.5, -1.0 Peste 10.5
Anglia - League 1 2024-11-26 1 Barnsley
1 - 0
2 - 2
Reading E -0.5, -1.0 Peste 11.0
Anglia - League 1 2024-04-13 1 Barnsley
1 - 1
2 - 2
Reading E -0.5, -1.0 Peste 10.0
Anglia - League 1 2023-12-09 2 Reading
1 - 1
1 - 3
Barnsley 5 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Anglia - Championship 2022-04-02 2 Barnsley
1 - 0
1 - 1
Reading 3 E 0.0 Sub 9.5 Sub
1-8 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 5 (1-4)
Anglia - Championship 2021-10-16 Reading
0 - 0
1 - 0
Barnsley 2 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Peste
4-6 (10) 3-3 (6) 3 (2-1) 2 (0-2)
Anglia - Championship 2021-04-02 3 Barnsley
0 - 1
1 - 1
Reading E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
7-5 (12) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglia - Championship 2020-09-19 1 Reading
0 - 0
2 - 0
Barnsley 3 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
6-5 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 3 (2-1)
Anglia - Championship 2020-02-29 1 Reading
1 - 0
2 - 0
Barnsley 3 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - Championship 2019-12-11 2 Barnsley
0 - 0
1 - 1
Reading 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
7-5 (12) 3-2 (5) 1 (0-1) 4 (3-1)
Anglia - Championship 2017-12-30 Barnsley
0 - 0
1 - 1
Reading 1 E 0.0 Sub 10.0 Peste
7-5 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (3-1)
Anglia - Championship 2017-11-28 Reading
2 - 0
3 - 0
Barnsley 1 V -0.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - Championship 2017-02-11 2 Reading
0 - 0
0 - 0
Barnsley 2 E -0.5 Sub 10.5 Peste
12-3 (15) 6-2 (8) 2 (1-1) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Reading Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - League 1 2026-10-17 2 Wigan
0 - 0
1 - 0
Reading 2 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5
Anglia - EFL Trophy 2026-10-13 Reading
0 - 2
0 - 2
Chelsea U21 3 Î -1.0, -1.5 Sub 9.5
Anglia - League 1 2026-10-10 1 Milton Keynes Dons
0 - 1
1 - 5
Reading 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5
Anglia - League 1 2026-10-03 2 Reading
0 - 1
1 - 1
Bradford 3 E -0.5 Sub 9.5
Anglia - League 1 2026-09-26 2 Wycombe
0 - 0
2 - 2
Reading 3 E 0.0 Peste 9.5
Anglia - League 1 2026-09-19 2 Reading
0 - 0
2 - 0
Notts County 1 V -0.5, -1.0 Sub 9.0 Sub
4-1 (5) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Anglia - EFL Cup 2026-09-15 Reading
0 - 2
1 - 2
Brentford Î +2.0 Sub 10.0 Peste
5-7 (12) 2-2 (4) 1 (1-0) 4 (1-3)
Anglia - League 1 2026-09-12 2 Cambridge Utd
0 - 1
2 - 1
Reading 1 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
7-3 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Anglia - League 1 2026-09-05 Reading
1 - 0
3 - 1
Blackpool 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
6-3 (9) 5-1 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Anglia - League 1 2026-09-02 1 Reading
3 - 0
5 - 0
Mansfield V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Anglia - EFL Cup 2026-08-25 2 Stevenage
0 - 2
0 - 3
Reading 2 V 0.0 Peste 9.0 Peste
5-5 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Anglia - League 1 2026-08-22 2 AFC Wimbledon
0 - 0
0 - 0
Reading 3 E 0.0 Sub 9.5 Peste
7-7 (14) 2-5 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Anglia - EFL Trophy 2026-08-18 2 Reading
0 - 0
1 - 1
Wycombe E 0.0 Sub 9.5 Peste
8-5 (13) 4-1 (5) 4 (3-1) 2 (0-2)
Anglia - League 1 2026-08-15 1 Reading
3 - 1
3 - 4
Luton 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Anglia - EFL Cup 2026-08-08 1 2 Bromley
1 - 1
1 - 1
Reading 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
5-10 (15) 2-5 (7) 2 (0-2) 4 (1-3)
UK Friendlies 2026-07-31 Crawley Town
0 - 0
0 - 1
Reading V 0.0, +0.5 Sub 8.5 Peste
6-4 (10) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2026-07-28 3 Newport County
0 - 1
0 - 4
Reading 2 V +0.5 Peste 8.5 Peste
8-5 (13) 2-3 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
UK Friendlies 2026-07-25 Woking
0 - 0
0 - 2
Reading V +1 Sub 8.5 Peste
4-6 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2026-07-11 Farnborough
0 - 1
1 - 2
Reading V +1.0, +1.5 Sub
1-5 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-05-02 Reading
0 - 0
0 - 1
Blackpool 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
3-8 (11) 2-5 (7) 3 (0-3) 2 (0-2)
Anglia - League 1 2026-04-25 3 Rotherham
1 - 0
1 - 1
Reading 2 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-04-18 3 Reading
0 - 1
1 - 3
Cardiff 4 Î +1.0 Peste 9.5 Peste
7-9 (16) 4-6 (10) 3 (1-2) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-04-11 1 Doncaster
0 - 0
1 - 0
Reading 2 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglia - League 1 2026-04-06 1 Reading
0 - 1
1 - 2
Lincoln City 2 Î +0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-04-03 1 Huddersfield
0 - 1
1 - 1
Reading 4 E -0.5 Sub 10.5 Sub
4-2 (6) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglia - League 1 2026-03-28 Reading
2 - 0
3 - 0
Wigan V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
3-9 (12) 1-3 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Anglia - League 1 2026-03-21 2 Stevenage
0 - 0
1 - 0
Reading 2 Î -0.5 Sub 9.5 Sub
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Anglia - League 1 2026-03-17 1 Burton Albion
1 - 1
1 - 2
Reading 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-3 (7) 3-2 (5) 4 (3-1) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-03-14 1 Reading
2 - 1
2 - 2
Plymouth 3 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Anglia - League 1 2026-03-10 Mansfield
0 - 0
1 - 0
Reading 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
13-6 (19) 7-5 (12) 3 (2-1) 3 (2-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Barnsley Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Anglia - League 1 2026-10-17 5 Barnsley
1 - 0
1 - 2
Cambridge Utd 3 Î 0.0, +0.5 Peste 11.0
Anglia - League 1 2026-10-10 1 Stockport
0 - 1
3 - 1
Barnsley 2 Î -1.5 Peste 11.0
Anglia - EFL Trophy 2026-10-06 3 Fleetwood Town
0 - 0
4 - 1
Barnsley Î +0.5 Peste 10.0
Anglia - EFL Trophy 2026-09-22 2 Barnsley
0 - 3
3 - 4
Leeds U21 1 Î -1.5, -2.0 Peste 10.5
Anglia - League 1 2026-09-19 1 4 Barnsley
0 - 1
1 - 1
Leicester 4 E 0.0 Sub 10.5
Anglia - EFL Cup 2026-09-15 3 Peterborough
2 - 2
3 - 3
Barnsley 3 E 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
7-1 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Anglia - League 1 2026-09-12 2 Plymouth
2 - 0
3 - 0
Barnsley 2 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Peste
4-8 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 4 (0-4)
Anglia - League 1 2026-09-05 1 Barnsley
1 - 1
1 - 5
Stevenage 2 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 8-0 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Anglia - League 1 2026-09-02 Barnsley
0 - 0
2 - 1
Blackpool 3 V 0.0, -0.5 Push 10.5 Peste
13-4 (17) 6-4 (10) 2 (1-1) 5 (5-0)
Anglia - League 1 2026-08-29 4 Leyton Orient
0 - 1
1 - 3
Barnsley 4 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
4-9 (13) 2-3 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Anglia - EFL Cup 2026-08-25 2 Barnsley
3 - 1
3 - 2
Crewe V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
20-7 (27) 8-0 (8) 1 (1-0) 6 (2-4)
Anglia - League 1 2026-08-22 1 Doncaster
0 - 0
0 - 0
Barnsley 1 E -0.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglia - League 1 2026-08-15 3 Barnsley
0 - 0
0 - 1
Bromley 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
12-2 (14) 8-1 (9) 5 (5-0) 1 (1-0)
Anglia - EFL Cup 2026-08-08 Barnsley
0 - 1
1 - 1
Wigan E 0.0 Sub 10.0 Peste
9-6 (15) 2-4 (6) 4 (1-3) 3 (2-1)
UK Friendlies 2026-08-01 1 1 Barnsley
2 - 0
3 - 0
Lincoln City 2 V 0.0 Peste
5-5 (10) 3-1 (4) 3 (2-1) 2 (0-2)
UK Friendlies 2026-07-25 Scarborough Athletic
0 - 1
0 - 2
Barnsley V +0.5, +1.0 Sub 8.5 Peste
6-6 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
UK Friendlies 2026-07-11 York
1 - 1
2 - 1
Barnsley 3 Î 0.0 Push
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Anglia - League 1 2026-05-02 1 Barnsley
0 - 1
1 - 3
Stockport 4 Î +0.5 Peste 9.5 Peste
5-11 (16) 0-10 (10) 0 (0-0) 4 (3-1)
Anglia - League 1 2026-04-28 1 Northampton
0 - 1
0 - 1
Barnsley 1 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Anglia - League 1 2026-04-25 1 Luton
1 - 1
2 - 1
Barnsley 5 Î -1.0, -1.5 Sub 10.5 Peste
9-5 (14) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Anglia - League 1 2026-04-21 Stevenage
1 - 0
1 - 0
Barnsley Î -0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-04-18 1 1 Barnsley
0 - 0
2 - 2
Bradford 4 E 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
5-10 (15) 2-2 (4) 2 (1-1) 4 (3-1)
Anglia - League 1 2026-04-14 1 Port Vale
0 - 0
0 - 0
Barnsley 1 E 0.0 Sub 10.0 Peste
8-9 (17) 4-1 (5) 4 (4-0) 5 (1-4)
Anglia - League 1 2026-04-11 Rotherham
0 - 1
1 - 3
Barnsley 4 V 0.0 Peste 10.5 Sub
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-04-06 1 Barnsley
0 - 1
0 - 3
Plymouth 1 Î 0.0, +0.5 Push 10.5 Peste
4-8 (12) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Anglia - League 1 2026-04-03 1 Burton Albion
0 - 0
1 - 1
Barnsley 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
9-0 (9) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Anglia - League 1 2026-03-21 2 Barnsley
0 - 0
0 - 1
Doncaster 2 Î 0.0 Sub 10.5 Sub
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Anglia - League 1 2026-03-17 3 Barnsley
0 - 1
1 - 1
Wigan 2 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
11-5 (16) 3-3 (6) 2 (1-1) 5 (4-1)
Anglia - League 1 2026-03-14 Mansfield
0 - 1
2 - 2
Barnsley 3 E 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
3-5 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - League 1 2026-03-10 Barnsley
1 - 1
1 - 1
Cardiff 1 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
4-13 (17) 3-5 (8) 1 (1-0) 4 (0-4)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.533 4.2 5
Handicap asiatic
Final (-1.0) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (-0.5) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.5) [email protected] [email protected]
Pauză (5.0) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (3.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0

Corner: 10.5 , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.0, 3.5

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate