Sâm, Nov 15, 2014 · 15:00
Cele mai vechiRecente
EÎÎEVÎ
1.80
3.80
4.00
RecenteCele mai vechi
EÎVÎVE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
–
Total cornere
+0.5
Cowdenbeath
Raith vs Cowdenbeath Profilul echipelor
Raith
ÎVÎEEÎÎEVÎRecente
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează2/7
Echipă de repriza a douaStart lentA câștigat 2 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
Cowdenbeath
ÎÎÎVEVÎVÎERecente
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal4/7
Raith vs Cowdenbeath Detalii meci
Raith
2V-3E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 21 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 2.1 contra. Victorii 20%, AH câștigat 28%, gol Over 40%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 20%2
Egal 30%3
Pierdut 50%5
Total goluri 3.0
Peste 40%4
Anulat 10%1
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 28%2
Anulat 14%1
Pierdut 57%4
Cowdenbeath
3V-2E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 22 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 2.2 contra. Victorii 30%, AH câștigat 57%, gol Over 40%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 20%2
Pierdut 50%5
Total goluri 3.0
Peste 40%4
Anulat 40%4
Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 57%4
Anulat 14%1
Pierdut 28%2
Ultimele
| Raith | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Cowdenbeath | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Raith | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Cowdenbeath | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 13,
Med.: 3.15,
Abatere std.: 1.70, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 63%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Raith vs Cowdenbeath Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Raith vs Cowdenbeath Confruntări directe
Raith vs Cowdenbeath Vezi H2H complet →| Raith Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Championship | 2014-08-30 | Cowdenbeath |
0 - 1
0 - 3
|
Raith | V | Peste |
|
|||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Raith Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Championship | 2014-11-08 | Hearts |
1 - 0
1 - 0
|
Raith | Î | -1.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2014-11-01 | 2 Linlithgow Rose |
0 - 0
0 - 2
|
Raith 2 | V | +1.0, +1.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-10-25 | 3 Raith |
1 - 1
1 - 1
|
Alloa 1 1 | E | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-10-18 | 1 Rangers |
2 - 0
6 - 1
|
Raith 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-10-10 | Raith |
0 - 1
3 - 4
|
Queen of South | Î | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2014-10-04 | 1 Hibernian |
1 - 0
1 - 1
|
Raith 2 | E | Sub |
|
8-7 (15) | 5-6 (11) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Scotia - Championship | 2014-09-27 | Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk | E | 0.0 | Sub |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Championship | 2014-09-12 | Raith |
0 - 3
0 - 4
|
Rangers | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship | 2014-08-30 | Cowdenbeath |
0 - 1
0 - 3
|
Raith | V | Peste |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Scotia - Championship | 2014-08-23 | Raith |
0 - 2
0 - 4
|
Hearts | Î | Peste |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Scotia - Championship | 2014-08-16 | Alloa |
0 - 1
0 - 1
|
Raith | V |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | (-) | (-) | ||||
| Scotia - League Challenge Cup | 2014-08-05 | Dunfermline |
0 - 0
1 - 0
|
Raith | Î | Sub |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 3 (2-1) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Cowdenbeath Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Championship | 2014-11-08 | Cowdenbeath |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian | E | +1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2014-11-04 | Cowdenbeath |
0 - 1
0 - 3
|
Rangers 1 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2014-11-01 | 1 Forfar |
1 - 2
1 - 3
|
Cowdenbeath 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-10-25 | Falkirk |
4 - 0
6 - 0
|
Cowdenbeath 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-10-18 | 2 Alloa |
0 - 1
2 - 3
|
Cowdenbeath 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship | 2014-10-04 | 1 Dumbarton |
0 - 0
0 - 0
|
Cowdenbeath | E | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |
| Scotia - Championship | 2014-09-27 | 2 Cowdenbeath |
2 - 0
2 - 1
|
Queen of South 2 | V | +0.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Championship | 2014-09-13 | 1 Hibernian |
1 - 0
3 - 2
|
Cowdenbeath 3 | Î | -1.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Scotia - Championship | 2014-08-30 | Cowdenbeath |
0 - 1
0 - 3
|
Raith | Î | Peste |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Scotia - Championship | 2014-08-23 | Cowdenbeath |
0 - 1
0 - 3
|
Alloa | Î | Peste |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Scotia - Championship | 2014-08-16 | Livingston |
0 - 0
2 - 1
|
Cowdenbeath | Î |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Scotia - Championship | 2014-08-09 | Cowdenbeath |
1 - 0
2 - 2
|
Falkirk | E | Peste |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Scotia - League Challenge Cup | 2014-07-26 | Cowdenbeath |
1 - 0
1 - 1
|
Brechin | E |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.8 | 3.8 | 4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 4 - 4
Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 3.0
-
3' - 1st Corner - Cowdenbeath -
26' - 2nd Corner - Raith -
35' - 1st Goal - Cowdenbeath -
38' - 3rd Corner - Cowdenbeath - Race to 3 Corners - Cowdenbeath
-
38' - 4th Corner - Cowdenbeath -
39' - 5th Corner - Raith -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Raith -
56' - 1st Yellow Card - Raith -
59' - 2nd Goal - Raith -
62' - 7th Corner - Raith -
71' - 3rd Goal - Raith -
77' - 2nd Yellow Card - Cowdenbeath -
81' - 8th Corner - Cowdenbeath -
87' - 3rd Yellow Card - Raith -
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

