Mar, Sep 8, 2015 · 19:00
Cele mai vechiRecente
ÎEÎEVV
2.25
4.50
2.25
RecenteCele mai vechi
VVVÎVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.75
Total goluri
–
Total cornere
0.0
Stirling U20
Raith U20 vs Stirling U20 Profilul echipelor
Raith U20
EEEEÎEÎEVVRecenteÎn scădere-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 12 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticRatează3/10
Stirling U20
VÎÎÎVVÎVVVRecente
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal4/7
Ultimele
| Raith U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Stirling U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Raith U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Stirling U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5, 4.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 14,
Med.: 4.14,
Abatere std.: 1.92, Mediană: 4,
Mod: 4,
Peste: 64%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Raith U20 vs Stirling U20 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Raith U20 vs Stirling U20 Confruntări directe
Raith U20 vs Stirling U20 Vezi H2H complet →| Raith U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Development League East | 2014-10-06 | 1 Stirling U20 |
0 - 2
1 - 3
|
Raith U20 1 | V |
|
||||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Raith U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Development League East | 2015-04-29 | Raith U20 |
0 - 0
1 - 0
|
East Stirling U20 | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-04-27 | Cowdenbeath U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Raith U20 | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-04-14 | Stenhousemuir U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Raith U20 | E | +0.5 |
|
|||||||
| Scotia - Development League East | 2015-04-09 | Raith U20 |
0 - 1
1 - 2
|
East Stirling U20 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-03-30 | Cowdenbeath U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Raith U20 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-03-25 | 1 Raith U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Berwick U20 1 | Î | -0.5, -1.0 |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Scotia - Development League East | 2015-03-16 | Alloa U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Raith U20 | E | 0.0 | Sub |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-03-04 | Stenhousemuir U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Raith U20 | E | +0.5 | Sub |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-02-17 | 2 Livingston U20 |
0 - 0
1 - 1
|
Raith U20 | E | -0.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-12-30 | Raith U20 |
2 - 0
2 - 2
|
Berwick U20 3 | E | -1.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-12-08 | Alloa U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Raith U20 1 | Î | +0.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-11-25 | Stenhousemuir U20 |
0 - 1
1 - 4
|
Raith U20 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-11-11 | Livingston U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Raith U20 | V | -1.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-10-14 | 2 Raith U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Alloa U20 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-10-06 | 1 Stirling U20 |
0 - 2
1 - 3
|
Raith U20 1 | V |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Scotia - Development League East | 2014-09-30 | Raith U20 |
3 - 1
4 - 1
|
Stenhousemuir U20 1 | V |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Scotia - Development League East | 2014-09-16 | 1 Raith U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Livingston U20 | V | 0.0, +0.5 |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Stirling U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Development League East | 2015-09-01 | 1 Stirling U20 |
0 - 0
1 - 0
|
East Stirling U20 1 | V |
|
||||||||
| Scotia - Development League East | 2015-04-20 | Berwick U20 |
1 - 4
1 - 6
|
Stirling U20 | V | +0.5 |
|
|||||||
| Scotia - Development League East | 2015-04-07 | 1 Stirling U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Berwick U20 2 | V |
|
||||||||
| Scotia - Development League East | 2015-03-30 | 2 Alloa U20 |
1 - 0
3 - 2
|
Stirling U20 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-03-26 | 1 Cowdenbeath U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Stirling U20 | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Development League East | 2015-02-17 | Stirling U20 |
1 - 0
5 - 0
|
East Stirling U20 1 | V | 0.0 | Peste |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2015-01-26 | 1 Alloa U20 |
3 - 0
4 - 2
|
Stirling U20 2 | Î | -1.5 |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Scotia - Development League East | 2014-11-25 | 3 Stirling U20 |
0 - 3
0 - 4
|
Livingston U20 1 | Î | +0.5 | Peste |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-11-18 | 5 Forfar U20 |
1 - 0
2 - 1
|
Stirling U20 2 1 | Î |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Scotia - Development League East | 2014-11-11 | 3 Stirling U20 |
1 - 0
4 - 0
|
East Stirling U20 5 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-10-27 | 1 Alloa U20 |
4 - 1
6 - 1
|
Stirling U20 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-10-13 | 1 Stenhousemuir U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Stirling U20 | E | +0.5 | Sub |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Development League East | 2014-10-06 | 1 Stirling U20 |
0 - 2
1 - 3
|
Raith U20 1 | Î |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||||
| Scotia - Development League East | 2014-09-29 | 1 2 Livingston U20 |
2 - 1
4 - 2
|
Stirling U20 2 | Î | -0.5, -1.0 |
|
11-8 (19) | 6-4 (10) | 5 (3-2) | 4 (2-2) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.25 | 4.5 | 2.25 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | [email protected] | Sub@2 |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 3 - 5
Corner: , Handicap: 0.0 , Goluri: 3.5, 4.0
-
4' - 1st Corner - Raith U20 -
27' - 2nd Corner - Raith U20 -
39' - 3rd Corner - Stirling U20 -
44' - 1st Yellow Card - Raith U20 -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Yellow Card - Stirling U20 -
51' - 3rd Yellow Card - Raith U20 -
53' - 4th Corner - Stirling U20 -
58' - 1st Goal - Stirling U20 - Race to 3 Corners - Raith U20
-
61' - 5th Corner - Raith U20 -
70' - 4th Yellow Card - Raith U20 -
70' - Red Card - Raith U20 -
73' - 2nd Goal - Raith U20 -
79' - 4th Yellow Card - Stirling U20 -
83' - 6th Corner - Stirling U20 -
90+2' - 7th Corner - Stirling U20 - Race to 5 Corners - Stirling U20
-
90+2' - 8th Corner - Stirling U20
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

