Mie, Oct 3, 2018 · 20:00
Cele mai vechiRecente
VVÎVVV
2.80
3.50
2.60
RecenteCele mai vechi
VVVVÎV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
0.0
PSV
PSV vs Inter Milano Profilul echipelor
PSV
VVVVVVÎVVVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Inter Milano
ÎVÎEVÎVVVVRecenteÎn formă maximă+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Ultimele
| PSV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Inter Milano | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| PSV | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Inter Milano | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.33,
Abatere std.: 1.60, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 43%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
PSV vs Inter Milano Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
PSV vs Inter Milano Confruntări directe
PSV vs Inter Milano Vezi H2H complet →Fără date
| PSV Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-29 | 3 NAC |
0 - 0
0 - 2
|
PSV 4 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Cupa | 2018-09-26 | 2 Excelsior Maassluis |
0 - 2
0 - 4
|
PSV 2 | V | +3.0, +3.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-23 | 3 PSV |
3 - 0
3 - 0
|
Ajax 2 | V | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2018-09-18 | 1 1 Barcelona |
1 - 0
4 - 0
|
PSV 2 | Î | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-15 | 2 ADO Den Haag |
0 - 2
0 - 7
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-09-01 | PSV |
4 - 0
6 - 1
|
Willem II 4 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2018-08-29 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
BATE Borisov 2 | V | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-25 | 1 PEC Zwolle |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 2 | V | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2018-08-21 | 3 BATE Borisov |
1 - 1
2 - 3
|
PSV 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-18 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 1
1 - 2
|
PSV 1 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-08-11 | 2 PSV |
1 - 0
4 - 0
|
FC Utrecht 2 | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Supercupa | 2018-08-04 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
Feyenoord 2 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-28 | PSV |
2 - 1
2 - 1
|
Valencia | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2018-07-24 | PSV |
0 - 0
4 - 0
|
Olympiakos | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-18 | PSV |
1 - 0
3 - 1
|
Galatasaray 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-14 | 2 Neuchatel Xamax |
0 - 1
1 - 1
|
PSV | E | +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-05-06 | 1 PSV |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen 2 | E | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-04-29 | 1 ADO Den Haag |
2 - 1
3 - 3
|
PSV 1 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-04-18 | Roda JC |
1 - 1
2 - 2
|
PSV | E | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-04-15 | 1 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
Ajax 3 2 | V | 0.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-04-07 | 1 3 AZ |
0 - 0
2 - 3
|
PSV 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-03-31 | 2 PSV |
1 - 0
5 - 1
|
NAC 4 | V | -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-03-17 | PSV |
0 - 0
3 - 0
|
VVV 1 1 | V | -2.0 | Push | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-03-10 | 1 Willem II |
1 - 0
5 - 0
|
PSV 2 1 | Î | +1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-03-03 | 2 PSV |
2 - 0
3 - 0
|
FC Utrecht 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-02-25 | 4 Feyenoord |
0 - 2
1 - 3
|
PSV | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-02-17 | 1 1 PSV |
2 - 0
2 - 2
|
Heerenveen 2 | E | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-02-10 | Sparta Rotterdam |
1 - 1
1 - 2
|
PSV | V | +1.0, +1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-02-07 | 2 PSV |
1 - 0
1 - 0
|
Excelsior 3 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
11-5 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Tarile de Jos - Eredivisie | 2018-02-03 | 1 PSV |
1 - 0
4 - 0
|
PEC Zwolle 1 1 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Inter Milano Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie A | 2018-09-29 | 1 Inter Milano |
1 - 0
2 - 0
|
Cagliari 4 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2018-09-25 | 1 Inter Milano |
1 - 0
2 - 1
|
Fiorentina 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2018-09-22 | 3 Sampdoria |
0 - 0
0 - 1
|
Inter Milano 2 | V | +0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2018-09-18 | 2 Inter Milano |
0 - 0
2 - 1
|
Tottenham 3 | V | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2018-09-15 | 2 Inter Milano |
0 - 0
0 - 1
|
Parma 2 | Î | -1.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2018-09-01 | 1 Bologna |
0 - 0
0 - 3
|
Inter Milano 1 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie A | 2018-08-26 | Inter Milano |
2 - 0
2 - 2
|
Torino | E | -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Italia - Serie A | 2018-08-19 | 3 Sassuolo |
1 - 0
1 - 0
|
Inter Milano 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elite Club - Amicale | 2018-08-11 | 1 Atletico Madrid |
0 - 1
0 - 1
|
Inter Milano 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Elite Club - Amicale | 2018-08-04 | 2 Inter Milano |
0 - 0
1 - 0
|
Lyon 3 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-28 | Chelsea |
1 - 0
1 - 1
|
Inter Milano 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-24 | Sheff Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Inter Milano | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-21 | Inter Milano |
1 - 1
3 - 3
|
Zenit St Petersburg | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-18 | 2 FC Sion |
1 - 0
2 - 0
|
Inter Milano | Î | +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-14 | Lugano |
0 - 1
0 - 3
|
Inter Milano | V | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2018-05-20 | 1 4 Lazio |
2 - 1
2 - 3
|
Inter Milano 4 | V | 0.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Italia - Serie A | 2018-05-12 | 1 Inter Milano |
0 - 1
1 - 2
|
Sassuolo 2 | Î | -1.5, -2.0 | Sub | 12.0 | Peste |
|
16-2 (18) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 6 (6-0) |
| Italia - Serie A | 2018-05-06 | 1 1 Udinese |
0 - 3
0 - 4
|
Inter Milano | V | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 3-7 (10) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2018-04-28 | 1 2 Inter Milano |
0 - 1
2 - 3
|
Juventus 5 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2018-04-22 | 1 Chievo |
0 - 0
1 - 2
|
Inter Milano 1 | V | +1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2018-04-17 | 1 Inter Milano |
1 - 0
4 - 0
|
Cagliari 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 11.5 | Peste |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2018-04-14 | 4 Atalanta |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milano 2 | E | 0.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2018-04-08 | 2 Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Inter Milano 3 | Î | +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
1-16 (17) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie A | 2018-04-04 | 1 AC Milan |
0 - 0
0 - 0
|
Inter Milano 4 | E | 0.0 | Sub | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2018-03-31 | 1 Inter Milano |
2 - 0
3 - 0
|
Verona 3 1 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 12.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2018-03-18 | 2 Sampdoria |
0 - 4
0 - 5
|
Inter Milano 1 | V | +0.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
7-9 (16) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2018-03-11 | Inter Milano |
0 - 0
0 - 0
|
Napoli | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2018-02-24 | 2 Inter Milano |
0 - 0
2 - 0
|
Benevento 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Sub | 12.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2018-02-17 | Genoa |
1 - 0
2 - 0
|
Inter Milano 1 | Î | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Peste |
|
10-8 (18) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie A | 2018-02-11 | 1 Inter Milano |
1 - 1
2 - 1
|
Bologna 2 2 | V | -1.0 | Peste | 12.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.8 | 3.5 | 2.6 |
| Pauză | 3.25 | 2.2 | 3.1 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 5 - 6
Corner: 10.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5
Scor: 1 - 1 , Corner: 2 - 4 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0
-
1' - 1st Corner - Inter Milano -
2' - 2nd Corner - Inter Milano -
7' - 3rd Corner - PSV -
27' - 1st Goal - PSV - Race to 3 Corners - Inter Milano
-
36' - 4th Corner - Inter Milano -
39' - 5th Corner - Inter Milano -
41' - 1st Yellow Card - Inter Milano -
42' - 6th Corner - PSV -
44' - 2nd Goal - Inter Milano -
45' - 2nd Yellow Card - Inter Milano -
1-1 score at the end of First Half -
57' - 7th Corner - PSV -
60' - 3rd Goal - Inter Milano - Race to 5 Corners - Inter Milano
-
64' - 8th Corner - Inter Milano -
69' - 9th Corner - PSV - 75' Substitution - Malen for Pereiro - PSV
-
79' - 10th Corner - PSV -
86' - 3rd Yellow Card - Inter Milano - 86' Substitution - Valero for Nainggolan - Inter Milano
- 90+1' Substitution - Candreva for Politano - Inter Milano
-
90+3' - 11th Corner - Inter Milano -
1-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

