Lun, Nov 25, 2019 · 19:00
1 - 3
Final · HT 0-2
NAC
14 1
Cele mai vechiRecente
ÎVÎEEÎ
4.20
4.00
1.73
RecenteCele mai vechi
ÎÎEVÎÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
-0.75
NAC
PSV - Rezerve
ÎÎÎVÎVÎEEÎRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează3/10
NAC
VVVEÎÎVEÎÎRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
PSV - Rezerve

2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.7 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 30%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 20%2 Pierdut 60%6
Total goluri 3.0
Peste 30%3 Anulat 10%1 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 30%3 Anulat 10%1 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 30%3 Pierdut 40%4
NAC

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.5 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0
Peste 30%3 Anulat 30%3 Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 20%2 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
PSV - Rezerve
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
NAC
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
PSV - Rezerve
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
NAC
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.65, Abatere std.: 1.74, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 36%

PSV - Rezerve Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2017-02-20 1 PSV - Rezerve
1 - 0
2 - 0
NAC 3 V 0.0 Sub 9.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2016-09-09 1 NAC
0 - 1
1 - 1
PSV - Rezerve 4 E -1.0 Sub 9.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2016-04-15 2 NAC
3 - 2
5 - 2
PSV - Rezerve 4 Î -1.5, -2.0 Peste 10.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2015-12-07 PSV - Rezerve
0 - 0
0 - 3
NAC Î +1.0, +1.5 Sub 10.0
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
PSV - Rezerve Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-11-22 1 De Graafschap
2 - 1
4 - 1
PSV - Rezerve 1 Î -1.5, -2.0 Peste 9.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-11-08 1 PSV - Rezerve
0 - 0
1 - 1
Telstar 1 E 0.0 Sub 9.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-11-04 1 PSV - Rezerve
0 - 1
1 - 1
Roda JC 1 E 0.0 Sub 10.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-25 1 FC Oss
1 - 0
1 - 0
PSV - Rezerve 4 Î -0.5 Sub 9.0
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-21 3 PSV - Rezerve
1 - 0
2 - 1
FC Eindhoven 2 V 0.0, +0.5 Push 9.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-18 2 NEC
0 - 0
1 - 0
PSV - Rezerve 2 Î -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
9-0 (9) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (3-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-04 2 PSV - Rezerve
1 - 1
3 - 1
FC Volendam 2 V +0.5 Peste 10.0 Push
2-8 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 5 (1-4)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-27 Excelsior
4 - 0
5 - 2
PSV - Rezerve Î -1.5 Peste 10.5 Peste
7-5 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-23 2 PSV - Rezerve
0 - 0
0 - 1
Cambuur Leeuwarden 4 1 Î +0.5 Sub 9.5 Sub
5-4 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-16 3 Ajax - Rezerve
1 - 0
1 - 0
PSV - Rezerve 1 Î -1.0 Sub 10.0 Sub
1-3 (4) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-13 1 PSV - Rezerve
0 - 2
3 - 2
AZ - Rezerve V -0.5 Peste 9.5 Sub
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-30 2 FC Utrecht - Rezerve
1 - 0
3 - 0
PSV - Rezerve 1 Î 0.0, +0.5 Push 10.0 Push
5-5 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-26 2 PSV - Rezerve
0 - 1
0 - 1
Maastricht 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
4-6 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-16 3 Almere City FC
2 - 0
3 - 2
PSV - Rezerve 1 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-12 1 PSV - Rezerve
2 - 1
2 - 2
FC Den Bosch 2 E -0.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 4 (1-3)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-05-03 3 PSV - Rezerve
0 - 0
2 - 0
Telstar V -1.0 Sub 9.5 Sub
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-04-26 Almere City FC
1 - 0
2 - 1
PSV - Rezerve 2 Î 0.0 Sub 10.0 Peste
7-5 (12) 5-3 (8) 2 (1-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-04-22 PSV - Rezerve
0 - 0
2 - 0
Sparta Rotterdam 4 1 V +0.5 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-04-19 3 Go Ahead Eagles
2 - 1
2 - 1
PSV - Rezerve 2 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-04-08 2 PSV - Rezerve
0 - 2
1 - 2
NEC 2 Î 0.0 Sub 10.0 Sub
6-0 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-04-01 2 FC Den Bosch
2 - 0
3 - 1
PSV - Rezerve Î -0.5 Peste 10.0 Push
3-7 (10) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-03-29 1 PSV - Rezerve
0 - 0
2 - 1
RKC 3 V 0.0 Sub 10.5 Peste
8-10 (18) 3-4 (7) 0 (0-0) 4 (1-3)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-03-25 2 AZ - Rezerve
0 - 0
0 - 0
PSV - Rezerve E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
5-5 (10) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-03-15 1 Cambuur Leeuwarden
2 - 0
3 - 1
PSV - Rezerve Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-8 (13) 5-3 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-03-08 1 PSV - Rezerve
1 - 0
3 - 1
FC Utrecht - Rezerve 2 V -1.5, -2.0 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-03-01 3 Helmond Sport
0 - 1
0 - 2
PSV - Rezerve 1 1 V +1.0 Sub 10.0 Peste
10-2 (12) 2-2 (4) 2 (1-1) 4 (4-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-02-22 4 PSV - Rezerve
0 - 1
2 - 2
Roda JC 1 E -0.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-02-18 2 PSV - Rezerve
0 - 1
0 - 2
FC Twente 3 Î +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
8-5 (13) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-02-08 2 FC Eindhoven
0 - 0
1 - 2
PSV - Rezerve 3 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
11-5 (16) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (4-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-02-04 PSV - Rezerve
2 - 1
3 - 1
FC Oss V 0.0 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
NAC Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-11-22 NAC
1 - 1
1 - 2
Ajax - Rezerve 2 Î 0.0, +0.5 Sub 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-11-08 1 Almere City FC
0 - 0
1 - 0
NAC 2 Î 0.0 Sub 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-11-01 1 NAC
0 - 0
1 - 1
Go Ahead Eagles 2 E -0.5 Sub 10.5
Tarile de Jos - Cupa 2019-10-29 NAC
1 - 1
3 - 2
FC Emmen 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-25 3 Roda JC
2 - 1
4 - 2
NAC 1 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-21 1 2 NAC
0 - 2
1 - 2
De Graafschap 3 Î 0.0 Peste 10.0 Push
5-5 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-18 2 FC Eindhoven
0 - 0
2 - 2
NAC 4 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Push
4-6 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-10-04 2 NAC
0 - 0
1 - 0
NEC 3 V -0.5 Sub 10.5 Peste
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 5 (4-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-27 1 FC Oss
0 - 0
0 - 1
NAC V +0.5 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-20 2 NAC
0 - 0
2 - 1
Excelsior 2 1 V -0.5 Push 10.5 Peste
6-8 (14) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-16 2 AZ - Rezerve
1 - 0
1 - 2
NAC 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Push
3-7 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-09-13 4 NAC
0 - 0
0 - 0
FC Utrecht - Rezerve 4 1 E -1.5 Sub 10.5 Peste
15-3 (18) 7-1 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-30 FC Volendam
0 - 0
2 - 1
NAC 1 Î 0.0, -0.5 Push 10.5 Peste
11-2 (13) 7-1 (8) 4 (4-0) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-23 1 NAC
0 - 0
1 - 0
Cambuur Leeuwarden 4 V -0.5 Sub 10.0 Sub
5-4 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-16 1 NAC
4 - 0
5 - 1
Helmond Sport 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
4-7 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eerste Divisie 2019-08-09 3 FC Dordrecht
0 - 1
0 - 2
NAC 1 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
8-6 (14) 0-4 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2019-07-29 1 NAC
0 - 0
0 - 0
Panathinaikos 1 E +0.5 Sub 8.0 Sub
2-4 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2019-07-26 1 NAC
0 - 0
1 - 3
Westerlo 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
7-3 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-23 NAC
0 - 2
0 - 2
RKC Î 0.0 Sub 9.5 Sub
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-20 Sparta Rotterdam
1 - 0
3 - 0
NAC Î -0.5 Push 9.0 Peste
9-4 (13) 4-4 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-17 NAC
0 - 1
0 - 1
Lokeren Î 0.0 Sub 9.0 Peste
7-4 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-13 NAC
0 - 0
2 - 1
KV Kortrijk 1 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.0 Peste
4-6 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-07 1 NAC
0 - 0
3 - 0
NK Lokomotiva Zagreb V 0.0 Peste 9.0 Peste
5-5 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-05-15 1 NAC
0 - 0
0 - 0
PEC Zwolle 1 E 0.0 Sub 10.5 Sub
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-05-12 Heerenveen
0 - 0
2 - 1
NAC Î -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
6-5 (11) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-04-24 NAC
0 - 2
0 - 4
Feyenoord Î +1.0, +1.5 Peste 10.5 Sub
1-8 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-04-21 1 Fortuna Sittard
1 - 0
2 - 1
NAC Î 0.0, -0.5 Push 10.5 Sub
6-4 (10) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-04-12 2 NAC
0 - 1
1 - 1
FC Emmen 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
10-2 (12) 5-1 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-04-06 2 Heracles
0 - 0
1 - 0
NAC 2 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
6-2 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Tarile de Jos - Eredivisie 2019-04-03 Excelsior
1 - 0
1 - 2
NAC V 0.0, -0.5 Peste 11.0 Peste
5-9 (14) 2-6 (8) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 4.2 4 1.727
Pauză 4.333 2.4 2.3
Handicap asiatic
Final (+0.75) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] Sub@2
Total goluri
Final (3.0) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 3 , Corner: 4 - 14

Corner: 10.0 , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 3.0

4
Șuturi pe poartă
11
3
Șuturi pe lângă poartă
15
92
Atac
101
65
Atac periculos
97
47
Posesie %
53

Scor: 0 - 2 , Corner: 1 - 5 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

0
Șuturi pe poartă
8
0
Șuturi pe lângă poartă
6
42
Atac
49
29
Atac periculos
45
46
Posesie %
54
  • 3' - 1st Corner - NAC
  • 8' - 2nd Corner - NAC
  • 22' - 3rd Corner - NAC
  • Race to 3 Corners - NAC
  • 22' - 1st Goal - NAC
  • 26' - 4th Corner - NAC
  • 34' - 2nd Goal - NAC
  • 45' - 5th Corner - PSV - Rezerve
  • 45' - 1st Yellow Card - PSV - Rezerve
  • 45+1' - 6th Corner - NAC
  • Race to 5 Corners - NAC
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 53' - 7th Corner - NAC
  • 53' - 8th Corner - NAC
  • Race to 7 Corners - NAC
  • 54' - 9th Corner - NAC
  • 56' - 3rd Goal - PSV - Rezerve
  • 62' - 10th Corner - PSV - Rezerve
  • 63' - 2nd Yellow Card - NAC
  • Race to 9 Corners - NAC
  • 66' - 11th Corner - NAC
  • 66' - 12th Corner - NAC
  • 71' - 13th Corner - PSV - Rezerve
  • 73' - 14th Corner - NAC
  • 82' - 15th Corner - PSV - Rezerve
  • 82' - 3rd Yellow Card - PSV - Rezerve
  • 83' - 16th Corner - NAC
  • 85' - 4th Goal - NAC
  • 90+1' - 17th Corner - NAC
  • 90+3' - 18th Corner - NAC
  • 1-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate