Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.75
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.75
PPJ
PPJ vs HPS Profilul echipelor
PPJ
ÎVVVVVEVVERecente
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
HPS
ÎEEVVVEEVVRecenteÎn creștere+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 13 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează2/10
Ultimele
| PPJ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| HPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| PPJ | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| HPS | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5, 4.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 30,
Med.: 3.83,
Abatere std.: 1.98, Mediană: 4,
Mod: 4,
Peste: 57%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
PPJ vs HPS Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
PPJ vs HPS Confruntări directe
PPJ vs HPS Vezi H2H complet →| PPJ Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-11 | 2 HPS |
0 - 0
1 - 0
|
PPJ 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| PPJ Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-09-23 | PPJ |
0 - 0
0 - 0
|
TiPS | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-09-10 | 2 PPJ |
4 - 0
6 - 0
|
LPS 2 | V | -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-26 | PPJ |
3 - 0
4 - 0
|
LPS | V | -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-14 | 2 MPS/Atletico Malmi |
0 - 1
1 - 1
|
PPJ 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-05 | 1 PPJ |
1 - 0
3 - 1
|
SAPA III 2 | V | -2.5 | Push |
|
||||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-07-29 | PPJ |
2 - 0
5 - 0
|
Puiu 2 2 | V | -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-07-24 | 3 FC Viikingit |
0 - 4
1 - 10
|
PPJ 2 | V | +1.5 | Peste |
|
1-15 (16) | 0-8 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-07-04 | KoiPS |
0 - 2
0 - 3
|
PPJ | V | 0.0, +0.5 | Push |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-28 | PPJ |
1 - 0
3 - 2
|
FC Finnkurd 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-22 | 2 TiPS |
2 - 0
3 - 0
|
PPJ | Î | -1.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-11 | 2 HPS |
0 - 0
1 - 0
|
PPJ 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-10-08 | PPJ |
1 - 2
2 - 3
|
ToTe 1 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-09-13 | PPJ |
1 - 2
2 - 4
|
Spartak Helsinki 2 | Î | +2.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-08-30 | 2 PPJ |
0 - 2
0 - 4
|
KaPa/Pule | Î | +0.5 | Peste |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2017-08-23 | 1 HIFK 2 |
1 - 0
1 - 0
|
PPJ 1 | Î | -4.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-3 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-08-16 | 3 PPJ |
1 - 0
1 - 3
|
TiPS 1 | Î | +1.0, +1.5 | Push |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2017-08-13 | 1 PK-35 |
2 - 0
9 - 0
|
PPJ | Î | -2.0, -2.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-08-03 | I-HK/OMV |
0 - 2
2 - 4
|
PPJ 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 9-3 (12) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2017-07-30 | PPJ |
0 - 2
0 - 5
|
FC Futura | Î | +3.0 | Peste |
|
3-11 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2017-07-02 | ToTe |
1 - 1
4 - 1
|
PPJ 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-06-14 | PPJ |
0 - 3
0 - 6
|
Töölön Taisto 1 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-06-10 | 1 1 Spartak |
1 - 0
1 - 0
|
PPJ 1 | Î | -1.0 | Sub | 12.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-05-31 | PPJ |
0 - 0
0 - 0
|
Sibbov 1 | E | 0.0 | Sub |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2017-05-24 | 1 KaPa/Pule |
1 - 1
3 - 2
|
PPJ 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-05-17 | 1 PPJ |
0 - 0
1 - 2
|
HIFK 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2017-05-12 | 3 Tips Vantaa |
3 - 1
5 - 1
|
PPJ 2 | Î | -1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
12-0 (12) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2017-05-03 | 1 4 PPJ |
0 - 2
0 - 7
|
PK-35 3 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kolmonen | 2016-09-21 | 4 PPJ |
3 - 1
3 - 1
|
EIF Academy | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-11 (17) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kolmonen | 2016-09-09 | LPS Helsinki |
1 - 2
3 - 3
|
PPJ 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2016-08-31 | 4 PPJ |
0 - 2
2 - 4
|
EPS 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| HPS Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-10-02 | 2 LPS |
1 - 3
2 - 3
|
HPS | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-09-24 | 1 HPS |
2 - 0
3 - 1
|
FC Finnkurd 1 1 | V | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-09-17 | 2 HPS |
1 - 0
1 - 1
|
TiPS 3 | E | 0.0,-0.5 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-09-07 | 1 1 HPS |
0 - 0
1 - 1
|
MPS/Atletico Malmi 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-09-01 | 2 KoiPS |
1 - 1
1 - 2
|
HPS 1 1 | V | +1.5 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-27 | 5 HPS |
1 - 0
2 - 0
|
MPS/Atletico Malmi 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-24 | 2 HPS |
0 - 0
4 - 0
|
FC Viikingit 1 | V | -4.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-21 | 2 HIFK 2 |
0 - 0
1 - 1
|
HPS 1 | E | +0.5 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-13 | HPS |
0 - 0
0 - 0
|
TiPS | E | 0.0,-0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
8-0 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-06 | 1 LPS |
5 - 1
6 - 3
|
HPS 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-08-03 | HPS |
0 - 0
6 - 0
|
Puiu 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-07-03 | 3 FC Finnkurd |
1 - 1
2 - 2
|
HPS 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-22 | 1 SAPA III |
1 - 2
2 - 2
|
HPS 1 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-18 | HPS |
0 - 0
3 - 1
|
FC Espoo II 1 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2021-06-11 | 2 HPS |
0 - 0
1 - 0
|
PPJ 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-10-02 | Poxyt |
0 - 0
2 - 1
|
HPS 1 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-09-25 | 2 HPS |
0 - 0
0 - 2
|
ToTe 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-09-18 | KaPa |
1 - 1
2 - 1
|
HPS 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-09-02 | LPS Helsinki |
0 - 2
0 - 3
|
HPS | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-08-28 | 4 HPS |
2 - 0
3 - 3
|
EIF Academy 4 | E | -2.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-08-21 | HPS |
1 - 0
6 - 1
|
NuPS 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
5-10 (15) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2020-08-13 | 3 Töölön Taisto |
0 - 1
0 - 4
|
HPS 1 1 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
3-10 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-08-07 | 2 HPS |
0 - 0
2 - 1
|
Herto 2 | V | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-08-01 | 4 ESPA |
0 - 1
1 - 3
|
HPS 2 | V | -1.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2020-07-24 | 1 HPS |
0 - 2
2 - 7
|
Atlantis II 1 | Î | +0.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2020-07-15 | 1 2 BK-46 |
2 - 0
2 - 2
|
HPS 2 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-07-09 | 2 Tikka |
2 - 0
2 - 2
|
HPS 2 | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Kolmonen | 2020-07-03 | HPS |
3 - 0
4 - 0
|
POHU | V | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-06-26 | 3 FC Kirkkonummi |
0 - 1
1 - 2
|
HPS 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kolmonen | 2020-06-17 | 3 HPS |
1 - 0
2 - 2
|
FC Finnkurd 4 | E | -1.0, -1.5 | Push |
|
6-8 (14) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.571 | 4.75 | 3.75 |
| Pauză | 2 | 2.875 | 3.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | [email protected] | Sub@2 |
| Pauză (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 4 - 3
Corner: 9.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 3.5, 4.0
Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 0 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.5
-
4' - 1st Corner - PPJ -
10' - 1st Goal - HPS -
24' - 1st Yellow Card - HPS -
39' - 2nd Corner - PPJ -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 3rd Corner - HPS -
57' - 2nd Yellow Card - HPS -
63' - 2nd Goal - PPJ -
73' - 3rd Yellow Card - PPJ -
80' - 4th Corner - HPS - Race to 3 Corners - HPS
-
80' - 5th Corner - HPS -
82' - 4th Yellow Card - PPJ -
85' - 5th Yellow Card - HPS -
87' - 6th Corner - PPJ -
90+1' - 7th Corner - PPJ -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

