Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
0.0
Clyde
Peterhead vs Clyde Profilul echipelor
Peterhead
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎÎÎEÎEÎÎÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează2/10
Clyde
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎÎÎÎEEÎÎERecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează2/10
Peterhead vs Clyde Detalii meci
Peterhead
0V-2E-8Î în ultimele 10 meciuri, cu 2 goluri marcate și 23 primite. Medie goluri: 0.2 pentru, 2.3 contra. Victorii 0%, AH câștigat 20%, gol Over 40%, corner Over 70%.
Rezultat final
Câștig 0%0
Egal 20%2
Pierdut 80%8
Total goluri 2.5
Peste 40%4
Anulat 0%0
Sub 60%6
Total cornere 9.5
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 20%2
Anulat 0%0
Pierdut 80%8
Clyde
0V-3E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 9 goluri marcate și 19 primite. Medie goluri: 0.9 pentru, 1.9 contra. Victorii 0%, AH câștigat 20%, gol Over 60%, corner Over 30%.
Rezultat final
Câștig 0%0
Egal 30%3
Pierdut 70%7
Total goluri 2.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 9.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 20%2
Anulat 20%2
Pierdut 60%6
Ultimele
| Peterhead | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Clyde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Peterhead | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Clyde | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.88,
Abatere std.: 1.50, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 58%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Peterhead vs Clyde Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Peterhead vs Clyde Confruntări directe
Peterhead vs Clyde Vezi H2H complet →| Peterhead Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League One | 2022-08-06 | 1 2 Clyde |
2 - 2
2 - 2
|
Peterhead 3 | E | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-04-02 | 4 Clyde |
0 - 1
0 - 3
|
Peterhead 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-01-15 | Peterhead |
0 - 1
1 - 1
|
Clyde 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2021-12-04 | 4 Clyde |
1 - 2
2 - 2
|
Peterhead | E | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2021-09-11 | 1 Peterhead |
3 - 2
3 - 2
|
Clyde 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2021-04-24 | 1 3 Peterhead |
0 - 0
3 - 0
|
Clyde 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Scotia - League One | 2021-03-30 | 2 Peterhead |
0 - 0
0 - 2
|
Clyde 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2020-10-31 | 2 Clyde |
0 - 0
0 - 2
|
Peterhead 3 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2019-12-28 | 1 4 Peterhead |
1 - 0
2 - 0
|
Clyde 4 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2019-11-09 | 3 Clyde |
0 - 2
1 - 2
|
Peterhead 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Scotia - League One | 2019-09-21 | 2 Peterhead |
1 - 1
1 - 1
|
Clyde 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2019-04-06 | 2 Clyde |
0 - 2
3 - 3
|
Peterhead 2 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2019-01-05 | 1 Peterhead |
1 - 0
1 - 2
|
Clyde 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2018-10-27 | 1 3 Clyde |
0 - 1
1 - 3
|
Peterhead 1 1 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2018-08-18 | 2 Peterhead |
0 - 0
1 - 0
|
Clyde 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Peterhead Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League One | 2022-12-03 | 3 Kelty Hearts |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 2 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2022-11-26 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 3
|
Queen's Park 2 | Î | +1.5, +2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-11-19 | 4 Peterhead |
0 - 2
0 - 2
|
Dunfermline 3 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-11-12 | 1 Airdrieonians |
0 - 1
1 - 1
|
Peterhead 5 | E | -1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-11-05 | Montrose |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-10-29 | 1 3 Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
FC Edinburgh 3 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2022-10-22 | 2 Peterhead |
0 - 0
0 - 2
|
Alloa | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-10-15 | 1 Queen of South |
1 - 0
2 - 0
|
Peterhead 2 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - League One | 2022-10-08 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 4
|
Falkirk 3 1 | Î | +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2022-10-05 | 1 FC Edinburgh |
0 - 0
2 - 0
|
Peterhead | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2022-10-01 | 3 Dunfermline |
0 - 0
2 - 2
|
Peterhead 3 | E | -1.5, -2.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-09-24 | Peterhead |
0 - 2
0 - 4
|
Elgin 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-09-17 | 1 Peterhead |
1 - 0
2 - 1
|
Kelty Hearts | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2022-09-03 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 2
|
Montrose 3 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotia - League One | 2022-08-27 | Alloa |
3 - 0
5 - 0
|
Peterhead | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-08-20 | 2 Peterhead |
1 - 2
1 - 4
|
Queen of South 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-08-13 | 1 Falkirk |
1 - 1
3 - 1
|
Peterhead 3 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Scotia - League One | 2022-08-06 | 1 2 Clyde |
2 - 2
2 - 2
|
Peterhead 3 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2022-07-30 | Peterhead |
0 - 2
0 - 2
|
Airdrieonians | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Scotia - League Cup | 2022-07-23 | 1 Stirling |
1 - 0
3 - 0
|
Peterhead 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Cup | 2022-07-16 | 1 2 Peterhead |
0 - 1
0 - 2
|
Dumbarton 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2022-07-13 | Raith |
2 - 0
6 - 0
|
Peterhead 1 | Î | -1.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Cup | 2022-07-10 | 2 Peterhead |
0 - 0
0 - 2
|
Aberdeen | Î | +2.0, +2.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2022-07-02 | Peterhead |
0 - 1
0 - 4
|
Dundee 1 | Î | +1.5, +2.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| UK Friendlies | 2022-06-25 | Peterhead |
0 - 1
1 - 1
|
Inverurie Loco Works | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League One | 2022-04-30 | Airdrieonians |
0 - 1
1 - 1
|
Peterhead 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2022-04-23 | 1 Peterhead |
1 - 0
1 - 0
|
East Fife | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2022-04-16 | 1 2 Peterhead |
1 - 0
2 - 1
|
Queen's Park 3 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-04-09 | Dumbarton |
1 - 1
1 - 1
|
Peterhead 5 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Scotia - League One | 2022-04-02 | 4 Clyde |
0 - 1
0 - 3
|
Peterhead 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Clyde Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-12-10 | 2 Elgin |
0 - 0
0 - 0
|
Clyde 2 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-12-03 | 1 Clyde |
0 - 1
0 - 2
|
FC Edinburgh | Î | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2022-11-26 | 2 Clyde |
0 - 2
1 - 3
|
Dumbarton 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-11-19 | 2 Clyde |
2 - 1
3 - 3
|
Falkirk 1 | E | +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-11-12 | 1 Dunfermline |
0 - 2
2 - 2
|
Clyde 4 | E | -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2022-11-05 | 1 Clyde |
0 - 0
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-10-29 | 1 Alloa |
1 - 1
2 - 1
|
Clyde 4 1 | Î | -1.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2022-10-22 | 3 Clyde |
0 - 1
1 - 2
|
Queen of South 3 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-10-18 | 4 Clyde |
0 - 1
0 - 2
|
Dunfermline 4 | Î | +1.0, +1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2022-10-15 | Kelty Hearts |
0 - 0
2 - 1
|
Clyde 3 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-10-08 | 1 3 Clyde |
0 - 0
1 - 3
|
Montrose 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-10-01 | 1 Falkirk |
2 - 0
2 - 0
|
Clyde 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-09-24 | 1 Clyde |
0 - 0
1 - 0
|
Caernarfon 2 | V | -0.5 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League One | 2022-09-17 | 5 Airdrieonians |
1 - 0
5 - 0
|
Clyde 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2022-09-03 | 1 Clyde |
1 - 1
2 - 4
|
Alloa 4 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2022-08-27 | 1 FC Edinburgh |
1 - 0
2 - 0
|
Clyde 4 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2022-08-20 | 3 Montrose |
1 - 0
2 - 1
|
Clyde | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2022-08-13 | Clyde |
0 - 0
3 - 0
|
Kelty Hearts 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2022-08-06 | 1 2 Clyde |
2 - 2
2 - 2
|
Peterhead 3 | E | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2022-07-30 | Queen of South |
1 - 2
1 - 4
|
Clyde | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2022-07-23 | 1 Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Clyde 1 | Î | -1.0 | Sub |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - League Cup | 2022-07-13 | 1 Clyde |
1 - 2
1 - 2
|
Bonnyrigg Rose 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Cup | 2022-07-09 | Hibernian |
5 - 0
5 - 0
|
Clyde 3 | Î | -2.0, -2.5 | Peste |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League One | 2022-04-30 | Dumbarton |
1 - 1
2 - 1
|
Clyde | Î | 0.0 | Push | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-04-23 | 5 Clyde |
0 - 1
0 - 5
|
Airdrieonians 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Scotia - League One | 2022-04-16 | 2 Clyde |
2 - 1
2 - 1
|
Montrose 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 6 (2-4) |
| Scotia - League One | 2022-04-09 | 1 Alloa |
0 - 0
1 - 0
|
Clyde 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-04-02 | 4 Clyde |
0 - 1
0 - 3
|
Peterhead 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-03-26 | 1 2 Queen's Park |
0 - 0
1 - 0
|
Clyde 2 | Î | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2022-03-19 | 2 Clyde |
1 - 0
2 - 0
|
East Fife | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.6 | 3.3 | 2.5 |
| Pauză | 3.2 | 2.1 | 3.1 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: 9.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

