Partick vs Falkirk Profilul echipelor
Partick vs Falkirk Detalii meci
7V-2E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 26 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 2.6 pentru, 1.0 contra. Victorii 70%, AH câștigat 70%, gol Over 70%, corner Over 60%.
4V-1E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 20 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 2.0 contra. Victorii 40%, AH câștigat 30%, gol Over 90%, corner Over 30%.
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Partick vs Falkirk Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Partick vs Falkirk Confruntări directe
Partick vs Falkirk Vezi H2H complet →| Partick Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-09-23 | Falkirk |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 1 | Î | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - League One | 2021-04-29 | 1 Partick |
3 - 0
5 - 0
|
Falkirk 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2020-12-26 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 1 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2020-11-07 | 2 Partick |
0 - 1
2 - 2
|
Falkirk 1 | E | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2019-03-16 | 2 Falkirk |
1 - 1
1 - 1
|
Partick 1 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship | 2019-01-12 | 1 3 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk 2 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship | 2018-11-17 | 1 Falkirk |
0 - 0
1 - 1
|
Partick | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2018-08-11 | 1 Partick |
2 - 0
2 - 1
|
Falkirk 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2015-08-25 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Partick | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
10-2 (12) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Partick Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Cup | 2023-07-18 | Dundee Utd |
1 - 1
1 - 2
|
Partick | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League Cup | 2023-07-15 | 3 Peterhead |
1 - 1
1 - 1
|
Partick 1 | E | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership - Play-off | 2023-06-04 | 2 Ross County |
0 - 1
3 - 1
|
Partick 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership - Play-off | 2023-06-01 | Partick |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County 2 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership - Play-off | 2023-05-26 | 1 3 Ayr |
0 - 2
0 - 5
|
Partick 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership - Play-off | 2023-05-19 | 1 Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Ayr 2 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership - Play-off | 2023-05-12 | Queen's Park |
0 - 3
0 - 4
|
Partick 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.5 | Peste |
|
13-4 (17) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Scotia - Premiership - Play-off | 2023-05-09 | 1 Partick |
2 - 1
4 - 3
|
Queen's Park 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2023-05-05 | 5 Raith |
1 - 1
2 - 2
|
Partick 3 | E | +1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
2-12 (14) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship | 2023-04-29 | 1 Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Arbroath 2 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
3-12 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship | 2023-04-22 | 5 Hamilton |
1 - 1
2 - 2
|
Partick 5 | E | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-10 (16) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Championship | 2023-04-15 | 2 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Ayr 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotia - Championship | 2023-04-07 | 1 Partick |
0 - 0
4 - 0
|
Queen's Park | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Championship | 2023-04-01 | 1 Cove Rangers |
0 - 2
0 - 5
|
Partick | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2023-03-24 | 1 3 Inverness CT |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Scotia - Championship | 2023-03-18 | Partick |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2023-03-11 | 4 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 6 | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2023-03-04 | 1 Partick |
1 - 0
3 - 0
|
Raith 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Championship | 2023-02-28 | Dundee |
0 - 1
1 - 3
|
Partick 3 | V | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - Championship | 2023-02-25 | 1 Arbroath |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Scotia - Championship | 2023-02-18 | 1 Ayr |
0 - 1
0 - 1
|
Partick 1 | V | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - FA Cup | 2023-02-12 | 2 Rangers |
0 - 1
3 - 2
|
Partick 5 | Î | -2.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
13-1 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - Championship | 2023-02-04 | 1 3 Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Cove Rangers 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2023-01-28 | 1 Partick |
0 - 0
0 - 1
|
Hamilton 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - FA Cup | 2023-01-21 | Partick |
0 - 1
1 - 1
|
Dunfermline 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2023-01-07 | 3 Partick |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - Championship | 2023-01-02 | 1 Queen's Park |
1 - 0
2 - 0
|
Partick 4 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Championship | 2022-12-23 | Partick |
2 - 0
5 - 1
|
Inverness CT 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Championship | 2022-12-17 | 4 Partick |
2 - 1
3 - 2
|
Ayr 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Championship | 2022-12-03 | 1 Cove Rangers |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Falkirk Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Cup | 2023-07-18 | Spartans |
0 - 1
1 - 2
|
Falkirk | V | +1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2023-07-15 | 2 Falkirk |
1 - 1
1 - 2
|
Arbroath 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Championship - Play-off | 2023-05-13 | Falkirk |
0 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Championship - Play-off | 2023-05-09 | 1 1 Airdrieonians |
5 - 0
6 - 2
|
Falkirk 1 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League One | 2023-05-06 | 3 Peterhead |
1 - 1
1 - 3
|
Falkirk 2 | V | +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2023-04-29 | Falkirk |
0 - 2
0 - 3
|
Inverness CT 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2023-04-22 | 1 Alloa |
0 - 2
1 - 4
|
Falkirk 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2023-04-18 | Falkirk |
0 - 0
1 - 2
|
FC Edinburgh 1 | Î | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - League One | 2023-04-15 | Falkirk |
1 - 0
2 - 2
|
Airdrieonians 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - League One | 2023-04-11 | 3 Montrose |
0 - 2
1 - 2
|
Falkirk 3 | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League One | 2023-04-08 | 3 Falkirk |
2 - 2
2 - 2
|
Dunfermline 2 | E | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2023-04-01 | Clyde |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 1 | E | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-9 (11) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2023-03-24 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Kelty Hearts 2 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - League One | 2023-03-18 | 2 Queen of South |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - FA Cup | 2023-03-13 | 2 Falkirk |
0 - 1
2 - 1
|
Ayr 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
11-7 (18) | 6-4 (10) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2023-03-07 | 2 Dunfermline |
0 - 0
2 - 0
|
Falkirk 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Scotia - League One | 2023-03-04 | 1 Falkirk |
0 - 0
5 - 0
|
Peterhead 4 | V | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2023-02-25 | 1 Airdrieonians |
1 - 1
1 - 3
|
Falkirk 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - League One | 2023-02-18 | 1 Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Alloa 3 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - FA Cup | 2023-02-13 | 1 2 Darvel FC |
0 - 2
1 - 5
|
Falkirk 1 | V | +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Scotia - League One | 2023-02-07 | 2 Alloa |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk 4 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2023-02-04 | 5 Kelty Hearts |
1 - 0
1 - 2
|
Falkirk 2 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Scotia - League One | 2023-01-28 | FC Edinburgh |
0 - 0
1 - 2
|
Falkirk 4 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - FA Cup | 2023-01-21 | Alloa |
1 - 1
1 - 2
|
Falkirk 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Scotia - League One | 2023-01-14 | 1 Falkirk |
1 - 0
4 - 0
|
Clyde 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League One | 2023-01-07 | 4 Falkirk |
1 - 0
2 - 1
|
Montrose 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - League One | 2022-12-23 | 3 Falkirk |
2 - 2
5 - 2
|
Queen of South 1 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
14-5 (19) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - League Challenge Cup | 2022-12-08 | Falkirk |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League One | 2022-12-03 | 4 Falkirk |
1 - 0
1 - 1
|
Airdrieonians | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - FA Cup | 2022-11-26 | 3 Wick Academy |
0 - 1
0 - 6
|
Falkirk 5 | V | +2.0, +2.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.667 | 3.6 | 4.2 |
| Pauză | 2.3 | 2.25 | 5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 11 - 3
Corner: 10.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 2.5
Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 3 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
2' - 1st Corner - Falkirk - 7' ~ Substitution ~ McCann ~ Mackie ~(Falkirk)
-
13' - 2nd Corner - Falkirk -
14' - 1st Goal - Falkirk -
20' - 3rd Corner - Partick -
24' - 4th Corner - Falkirk - Race to 3 Corners - Falkirk
-
36' - 5th Corner - Partick -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 6th Corner - Partick -
54' - 7th Corner - Partick -
54' - 8th Corner - Partick - Race to 5 Corners - Partick
-
55' - 9th Corner - Partick - 60' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Falkirk)
- Race to 7 Corners - Partick
-
63' - 10th Corner - Partick -
64' - 11th Corner - Partick -
64' - 12th Corner - Partick - Race to 9 Corners - Partick
- 65' ~ 2nd Yellow Card ~ McGinn ~(Falkirk)
- 65' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(Falkirk)
- 67' ~ 1st Red Card ~ ~(Falkirk)
- 65' ~ Substitution ~ Dowds ~ Stanway ~(Partick)
-
68' - 2nd Goal - Partick -
71' - 3rd Goal - Falkirk -
75' - 13th Corner - Partick -
75' - 14th Corner - Partick - 82' ~ 4th Yellow Card ~ Dowds ~(Partick)
- 80' ~ Substitution ~ Lawal ~ McGinn ~(Falkirk)
- 79' ~ Substitution ~ Lyon ~ Williamson ~(Partick)
- 89' ~ 5th Yellow Card ~ Fitzpatrick ~(Partick)
- 90' ~ 6th Yellow Card ~ Williams ~(Partick)
- 90+2' ~ 7th Yellow Card ~ ~(Falkirk)
-
90+3' - 4th Goal - Partick -
2-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

