Dum, Jan 4, 2015 · 15:00
Cele mai vechiRecente
VÎEVEÎ
3.75
3.60
1.90
RecenteCele mai vechi
VÎVÎVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 11.0
Total cornere
+0.5
Partick
Partick vs Dundee Utd Profilul echipelor
Partick
ÎEVÎVÎEVEÎRecenteStabil-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 16 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaScapă avantajulA câștigat 3 din ultimele 10Gol în prima repriză în 7 din ultimele 10
Dundee Utd
EVÎVVVÎVÎVRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 16 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Partick vs Dundee Utd Detalii meci
Partick
3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 1.4 contra. Victorii 30%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 20%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 30%3
Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Total cornere 11.0
Peste 20%2
Anulat 20%2
Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 0%0
Pierdut 50%5
Dundee Utd
6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 22 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 2.2 pentru, 1.5 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 80%, corner Over 40%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 10%1
Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 80%8
Anulat 0%0
Sub 20%2
Total cornere 11.0
Peste 40%4
Anulat 20%2
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Ultimele
| Partick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Partick | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 11.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 24,
Med.: 2.96,
Abatere std.: 1.90, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 63%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Partick vs Dundee Utd Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Partick vs Dundee Utd Confruntări directe
Partick vs Dundee Utd Vezi H2H complet →| Partick Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2014-10-18 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 3 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Partick Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2014-12-27 | 1 Motherwell |
1 - 0
1 - 0
|
Partick 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-20 | 3 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-13 | 1 Inverness CT |
0 - 2
0 - 4
|
Partick 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-06 | 2 Partick |
1 - 1
1 - 1
|
Kilmarnock 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-03 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Partick | Î | -2.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2014-11-29 | Partick |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton | V | 0.0 | Sub |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Premiership | 2014-11-23 | Partick |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen | Î | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-11-08 | 3 St Mirren |
0 - 0
0 - 1
|
Partick 3 | V | 0.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-11-01 | 1 Hamilton |
2 - 1
3 - 3
|
Partick 5 | E | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Cup | 2014-10-29 | Celtic |
1 - 0
6 - 0
|
Partick 1 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 12.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-10-25 | 2 Partick |
0 - 0
0 - 0
|
St Johnstone 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-10-18 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 3 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2014-10-04 | 3 Partick |
1 - 0
3 - 1
|
Motherwell 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2014-09-27 | Kilmarnock |
1 - 0
3 - 0
|
Partick 3 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Cup | 2014-09-23 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 0
|
St Mirren 2 | V | -0.5 | Sub |
|
7-6 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Premiership | 2014-09-19 | Partick |
1 - 0
1 - 2
|
St Mirren | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premiership | 2014-09-13 | 2 Partick |
2 - 1
3 - 1
|
Inverness CT 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-08-30 | Aberdeen |
0 - 0
2 - 0
|
Partick | Î | Sub | 11.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | |
| Scotia - Premiership | 2014-08-23 | Partick |
0 - 0
1 - 2
|
Hamilton | Î | Peste | 11.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | |
| Scotia - Premiership | 2014-08-16 | Dundee |
0 - 1
1 - 1
|
Partick | E |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||||
| Scotia - Premiership | 2014-08-13 | Partick |
1 - 0
4 - 0
|
Ross County | V | Peste | 11.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | |
| Europa - Amicale | 2014-07-09 | Pinatar |
1 - 0
1 - 3
|
Partick | V | Peste |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Dundee Utd Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premiership | 2015-01-01 | 1 Dundee Utd |
4 - 1
6 - 2
|
Dundee 4 | V | -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-27 | 1 St Johnstone |
0 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 1 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-21 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-13 | 1 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 2
|
Aberdeen 1 | Î | 0.0 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - Premiership | 2014-12-05 | 1 1 Ross County |
0 - 1
2 - 3
|
Dundee Utd 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - FA Cup | 2014-11-29 | Motherwell |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd | V | +0.5 | Peste |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Premiership | 2014-11-22 | Dundee Utd |
2 - 1
2 - 1
|
Kilmarnock | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2014-11-07 | 3 Motherwell |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2014-11-01 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
3 - 0
|
St Mirren 4 | V | -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - League Cup | 2014-10-29 | 1 Hibernian |
1 - 2
3 - 3
|
Dundee Utd 3 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Premiership | 2014-10-25 | Inverness CT |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-10-18 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Partick 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premiership | 2014-10-03 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Scotia - Premiership | 2014-09-27 | 2 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 0
|
St Johnstone 1 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Cup | 2014-09-24 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Dundee 1 1 | V | -0.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premiership | 2014-09-13 | 1 2 Dundee Utd |
3 - 2
2 - 2
|
Hamilton 2 1 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premiership | 2014-08-30 | St Mirren |
0 - 0
0 - 3
|
Dundee Utd | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-3 (15) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premiership | 2014-08-23 | Dundee Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Ross County | V | Push | 11.0 | Sub |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |
| Scotia - Premiership | 2014-08-16 | Celtic |
3 - 0
6 - 1
|
Dundee Utd | Î |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Scotia - Premiership | 2014-08-13 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Motherwell | V | Sub | 11.0 | Peste |
|
10-8 (18) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | |
| Scotia - Premiership | 2014-08-10 | Aberdeen |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee Utd | V | Peste | 11.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | |
| Europa - Amicale | 2014-07-22 | NAC |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd | V | Push | 9.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |
| Europa - Amicale | 2014-07-20 | FC Utrecht |
0 - 0
2 - 1
|
Dundee Utd | Î | Push | 10.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Europa - Amicale | 2014-07-08 | Athlone Town |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd | E | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-6 (16) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.75 | 3.6 | 1.9 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.5) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 6 - 2
Corner: 11.0 , Handicap: +0.5 , Goluri: 2.5
-
3' - 1st Corner - Partick -
9' - 1st Goal - Dundee Utd -
22' - 2nd Corner - Partick -
23' - 2nd Goal - Partick -
24' - 1st Yellow Card - Partick - Race to 3 Corners - Partick
-
28' - 3rd Corner - Partick -
31' - 3rd Goal - Partick -
35' - 4th Corner - Partick - Race to 5 Corners - Partick
-
39' - 5th Corner - Partick -
42' - 2nd Yellow Card - Dundee Utd -
43' - 6th Corner - Partick -
2-1 score at the end of First Half -
58' - 7th Corner - Dundee Utd -
60' - 3rd Yellow Card - Partick -
67' - 4th Yellow Card - Dundee Utd -
72' - 4th Goal - Dundee Utd -
79' - 5th Yellow Card - Partick -
87' - 8th Corner - Dundee Utd -
90+2' - 6th Yellow Card - Partick -
90+3' - 7th Yellow Card - Dundee Utd
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

