Paksi vs MTK Budapest Detalii meci
3V-4E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.6 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 50%, corner Over 50%.
5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 21 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 2.1 pentru, 1.7 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 50%.
Predicții fotbal: Gol Under 3.5, Corner Under 10.5, MTK Budapest +0.75 (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
| Paksi | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| MTK Budapest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Paksi | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| MTK Budapest | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Total– meciuri | Oaspeți– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Paksi vs MTK Budapest Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Paksi vs MTK Budapest Confruntări directe
Paksi vs MTK Budapest Vezi H2H complet →| Paksi Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Ungaria - NB I | 2025-08-24 | 4 MTK Budapest |
0 - 2
2 - 3
|
Paksi | V | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-04-11 | 3 MTK Budapest |
0 - 1
1 - 2
|
Paksi 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2024-12-07 | 2 Paksi |
1 - 2
4 - 2
|
MTK Budapest 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2024-12-03 | 2 MTK Budapest |
1 - 1
3 - 1
|
Paksi 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2024-03-03 | 2 MTK Budapest |
0 - 0
0 - 2
|
Paksi 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 11.5 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2023-11-05 | 1 Paksi |
0 - 0
0 - 0
|
MTK Budapest 2 | E | -1.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 9-2 (11) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2023-07-28 | 3 MTK Budapest |
0 - 0
1 - 1
|
Paksi 3 | E | 0.0 | Sub | 12.5 | Sub |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungaria - NB I | 2022-04-16 | Paksi |
3 - 0
4 - 0
|
MTK Budapest 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-6 (17) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Ungaria - NB I | 2021-12-18 | 3 MTK Budapest |
1 - 2
1 - 4
|
Paksi | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungaria - NB I | 2021-09-11 | 3 Paksi |
2 - 0
3 - 2
|
MTK Budapest 2 | V | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Ungaria - NB I | 2021-04-03 | 4 Paksi |
2 - 0
3 - 1
|
MTK Budapest | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
14-4 (18) | 9-2 (11) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Ungaria - NB I | 2020-12-19 | 2 MTK Budapest |
0 - 0
3 - 1
|
Paksi 2 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Ungaria - NB I | 2020-09-26 | 3 Paksi |
1 - 0
4 - 0
|
MTK Budapest 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Paksi Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Ungaria - NB I | 2025-11-29 | 5 Zalaegerszegi TE |
0 - 0
1 - 0
|
Paksi 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Ungaria - NB I | 2025-11-23 | 2 Paksi |
0 - 1
1 - 3
|
Ujpest 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-11-08 | 2 Paksi |
1 - 1
5 - 3
|
Kisvarda FC 3 1 | V | -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-11-01 | 4 Gyor Eto FC |
0 - 0
0 - 0
|
Paksi 2 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - Cupa | 2025-10-29 | 2 Martfui LSE |
1 - 1
1 - 4
|
Paksi | V | +3.5, +4.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-10-25 | 3 Diosgyori VTK |
0 - 0
2 - 1
|
Paksi 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ungaria - NB I | 2025-10-18 | 1 Paksi |
0 - 0
1 - 1
|
Debreceni VSC 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-8 (20) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-10-05 | 5 Ferencvarosi TC |
1 - 1
2 - 2
|
Paksi 4 | E | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-09-27 | 3 Paksi |
1 - 1
3 - 2
|
Puskas Academy 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-3 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-09-20 | 2 Nyiregyhaza FC |
0 - 0
1 - 1
|
Paksi 1 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-29 | 2 Paksi |
0 - 0
3 - 0
|
Kazincbarcikai BSC 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Ungaria - NB I | 2025-08-24 | 4 MTK Budapest |
0 - 2
2 - 3
|
Paksi | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-17 | 2 Paksi |
0 - 0
2 - 2
|
Zalaegerszegi TE 5 1 | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2025-08-14 | 2 Paksi |
1 - 0
2 - 1
|
Polissya Zhytomyr 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
13-5 (18) | 8-2 (10) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-10 | 2 Ujpest |
1 - 1
1 - 2
|
Paksi 4 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2025-08-07 | 1 2 Polissya Zhytomyr |
2 - 0
3 - 0
|
Paksi 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-03 | 2 Kisvarda FC |
1 - 5
1 - 5
|
Paksi 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2025-07-31 | NK Maribor |
1 - 0
1 - 1
|
Paksi | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-07-27 | 3 Paksi |
1 - 2
3 - 3
|
Gyor Eto FC 3 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2025-07-24 | 1 Paksi |
0 - 0
1 - 0
|
NK Maribor 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-17 | 2 CFR Cluj |
1 - 0
3 - 0
|
Paksi 1 | Î | -1.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2025-07-10 | 2 Paksi |
0 - 0
0 - 0
|
CFR Cluj 1 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2025-06-26 | Paksi |
1 - 0
6 - 1
|
Szeged-Csanad Grosics | V | -2.0, -2.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2025-06-19 | Paksi |
1 - 0
6 - 0
|
Budaorsi SC | V | -3.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
19-3 (22) | 10-3 (13) | 5 (3-2) | 4 (4-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-23 | Paksi |
1 - 0
1 - 1
|
Kecskemeti TE | E | -1.5, -2.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-18 | 1 Debreceni VSC |
0 - 0
0 - 0
|
Paksi 3 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ungaria - Cupa | 2025-05-14 | Ferencvarosi TC |
0 - 1
1 - 1
|
Paksi 4 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-10 | 1 4 Paksi |
1 - 0
2 - 3
|
Ferencvarosi TC 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-04 | 3 Fehervar FC |
0 - 1
0 - 2
|
Paksi 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-04-26 | Gyor Eto FC |
0 - 0
1 - 0
|
Paksi 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| MTK Budapest Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Ungaria - NB I | 2025-11-29 | 1 Gyor Eto FC |
1 - 0
3 - 0
|
MTK Budapest 1 | Î | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Ungaria - NB I | 2025-11-23 | 1 Diosgyori VTK |
1 - 0
4 - 0
|
MTK Budapest 2 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-11-09 | 2 MTK Budapest |
2 - 0
3 - 0
|
Debreceni VSC 4 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-11-01 | 1 Ferencvarosi TC |
1 - 0
4 - 1
|
MTK Budapest | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Ungaria - Cupa | 2025-10-29 | MTK Budapest |
2 - 1
5 - 1
|
Mezokovesd Zsory 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Ungaria - NB I | 2025-10-25 | 1 1 Puskas Academy |
1 - 0
1 - 1
|
MTK Budapest 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Ungaria - NB I | 2025-10-18 | 1 MTK Budapest |
2 - 1
5 - 1
|
Nyiregyhaza FC 3 | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-10-03 | 1 Kazincbarcikai BSC |
3 - 0
3 - 1
|
MTK Budapest 1 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-09-28 | 3 MTK Budapest |
2 - 0
4 - 0
|
Kisvarda FC 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Ungaria - NB I | 2025-09-21 | 2 MTK Budapest |
0 - 0
1 - 0
|
Zalaegerszegi TE 3 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Ungaria - Cupa | 2025-09-13 | 2 BFC Siofok |
0 - 4
1 - 7
|
MTK Budapest 1 | V | +2.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-30 | 2 Ujpest |
1 - 0
1 - 2
|
MTK Budapest 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-24 | 4 MTK Budapest |
0 - 2
2 - 3
|
Paksi | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-17 | 1 3 MTK Budapest |
1 - 4
2 - 7
|
Gyor Eto FC 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-09 | MTK Budapest |
5 - 0
5 - 0
|
Diosgyori VTK 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-08-01 | 4 Debreceni VSC |
0 - 0
1 - 0
|
MTK Budapest 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-07-26 | 1 MTK Budapest |
0 - 1
1 - 1
|
Ferencvarosi TC 1 | E | +1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2025-07-19 | 4 MTK Budapest |
0 - 1
0 - 3
|
KFC Komarno 1 | Î | -1.0 | Push | 8.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2025-07-16 | MTK Budapest |
0 - 0
1 - 0
|
Soroksar | V | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Europa - Amicale | 2025-07-12 | 1 MTK Budapest |
1 - 1
2 - 1
|
Kecskemeti TE | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2025-07-04 | CS U Craiova |
0 - 0
1 - 0
|
MTK Budapest 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Europa - Amicale | 2025-07-03 | FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0 - 3
1 - 3
|
MTK Budapest 2 | V | +1.0 | Peste |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2025-06-28 | 2 NS Mura |
1 - 0
1 - 2
|
MTK Budapest | V | +0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Amicale | 2025-06-25 | Olimpija Ljubljana |
1 - 1
3 - 3
|
MTK Budapest 1 | E | -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-24 | 5 MTK Budapest |
1 - 2
1 - 3
|
Ujpest 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-17 | 3 Diosgyori VTK |
0 - 1
2 - 1
|
MTK Budapest 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-10 | MTK Budapest |
1 - 0
2 - 1
|
Kecskemeti TE 2 | V | -0.5 | Push | 9.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ungaria - NB I | 2025-05-03 | 1 Debreceni VSC |
0 - 0
0 - 0
|
MTK Budapest 4 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ungaria - NB I | 2025-04-27 | 2 MTK Budapest |
0 - 3
2 - 3
|
Ferencvarosi TC 2 | Î | +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 0-9 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Ungaria - Cupa | 2025-04-23 | 1 Ferencvarosi TC |
1 - 1
3 - 1
|
MTK Budapest 4 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.727 | 4.2 | 4 |
| Pauză | 2.2 | 2.625 | 4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.5) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 3 - 1 , Corner: 4 - 2
Corner: 10.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 3.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 2 - 1 Pauză
Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.5
-
20' - 1st Goal - Paksi -
22' - 1st Corner - MTK Budapest -
26' - 2nd Corner - Paksi -
27' - 3rd Corner - Paksi -
34' - 1st Yellow Card - MTK Budapest -
38' - 2nd Yellow Card - MTK Budapest -
40' - 3rd Yellow Card - Paksi -
45+1' - 4th Yellow Card - MTK Budapest -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 4th Corner - Paksi - Race to 3 Corners - Paksi
-
53' - 5th Yellow Card - Paksi -
55' - 2nd Goal - MTK Budapest -
66' - 6th Yellow Card - MTK Budapest - 60' ~ Substitution ~ Bode ~ Hahn ~(Paksi)
- 59' ~ Substitution ~ Balogh ~ Gyurkits ~(Paksi)
-
67' - 3rd Goal - Paksi -
69' - 4th Goal - Paksi - 3-1%Paksi extend their lead and Early Payout is awarded
- 73' ~ Substitution ~ Szucs ~ Polievka ~(MTK Budapest)
- 73' ~ Substitution ~ Bevardi ~ Molnar ~(MTK Budapest)
- 73' ~ Substitution ~ Szepe ~ Varju ~(MTK Budapest)
-
80' - 5th Corner - Paksi - 79' ~ Substitution ~ Torocsik ~ Atrok ~(MTK Budapest)
-
81' - 7th Yellow Card - MTK Budapest -
84' - 8th Yellow Card - MTK Budapest - 81' ~ Substitution ~ Szendrei ~ Toth ~(Paksi)
-
86' - 9th Yellow Card - Paksi -
88' - 6th Corner - MTK Budapest - 87' ~ Substitution ~ Lehoczky ~ Horvath ~(MTK Budapest)
-
90+2' - 10th Yellow Card - MTK Budapest -
3-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

