Sâm, Feb 7, 2015 · 15:00
Cele mai vechiRecente
VÎEÎEV
2.80
3.25
2.75
RecenteCele mai vechi
VEVEÎE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Sub 11.0
Total cornere
0.0
Luton
Oxford Utd vs Luton Profilul echipelor
Oxford Utd
EÎEÎVÎEÎEVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează2/9
Luton
EVVEEÎEVEVRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Ultimele
| Oxford Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Luton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Oxford Utd | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Luton | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 11.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 30,
Med.: 2.07,
Abatere std.: 1.36, Mediană: 2,
Mod: 1,
Peste: 30%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Oxford Utd vs Luton Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Oxford Utd vs Luton Confruntări directe
Oxford Utd vs Luton Vezi H2H complet →| Oxford Utd Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2014-09-27 | 1 Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Oxford Utd 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Oxford Utd Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2015-01-31 | 1 Stevenage |
0 - 0
0 - 2
|
Oxford Utd 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-24 | Oxford Utd |
1 - 1
2 - 2
|
Exeter 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-17 | 1 Oxford Utd |
2 - 1
2 - 3
|
Southend 2 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-10 | 3 Dag & Red |
0 - 0
0 - 0
|
Oxford Utd 2 | E |
|
||||||||
| England League 2 | 2015-01-03 | 1 Oxford Utd |
1 - 2
1 - 2
|
Cheltenham 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-12-28 | 1 3 Plymouth |
1 - 0
1 - 2
|
Oxford Utd 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-12-26 | Oxford Utd |
0 - 2
0 - 2
|
Shrewsbury 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-10 (16) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-12-20 | 2 Hartlepool |
0 - 0
1 - 1
|
Oxford Utd 2 | E | +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - FA Cup | 2014-12-16 | 2 Tranmere |
1 - 1
2 - 1
|
Oxford Utd 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - FA Cup | 2014-12-06 | Oxford Utd |
0 - 1
2 - 2
|
Tranmere | E | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2014-11-29 | Cheltenham |
0 - 0
1 - 1
|
Oxford Utd | E | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 5-4 (9) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2014-11-22 | Oxford Utd |
0 - 0
0 - 0
|
AFC Wimbledon | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-11-15 | York |
0 - 1
0 - 0
|
Oxford Utd 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
10-6 (16) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - FA Cup | 2014-11-08 | 3 Grimsby |
0 - 2
1 - 3
|
Oxford Utd | V | 0.0, -0.5 | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |
| England League 2 | 2014-11-01 | 3 Oxford Utd |
1 - 0
1 - 2
|
Wycombe 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-10-25 | 1 Carlisle |
0 - 1
2 - 1
|
Oxford Utd | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
12-5 (17) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| England League 2 | 2014-10-21 | 4 Northampton |
1 - 2
1 - 3
|
Oxford Utd | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2014-10-18 | Oxford Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Tranmere 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-10-11 | Cambridge Utd |
2 - 1
5 - 1
|
Oxford Utd 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2014-10-04 | 1 3 Oxford Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Newport County 6 | V | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2014-09-27 | 1 Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Oxford Utd 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-09-16 | 2 Oxford Utd |
2 - 1
3 - 1
|
Accrington Stanley 2 1 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2014-09-13 | Exeter |
1 - 1
1 - 1
|
Oxford Utd 1 | E | 0.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-12 (19) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2014-09-06 | 1 Southend |
1 - 0
1 - 1
|
Oxford Utd 1 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Trofeul Johnstone’s Paint | 2014-09-02 | Cheltenham |
1 - 0
2 - 0
|
Oxford Utd | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-08-30 | Oxford Utd |
1 - 1
3 - 3
|
Dag & Red | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-08-23 | Oxford Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Portsmouth | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-08-19 | Morecambe |
1 - 0
1 - 0
|
Oxford Utd | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-08-16 | Mansfield |
1 - 0
2 - 1
|
Oxford Utd | Î |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| England League 2 | 2014-08-09 | Oxford Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Burton Albion | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Luton Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2015-01-31 | 2 Luton |
2 - 0
3 - 2
|
Cambridge Utd 1 | V | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-24 | 1 Cheltenham |
1 - 1
1 - 1
|
Luton 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-17 | 1 Plymouth |
0 - 1
0 - 1
|
Luton 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-08 | 2 Luton |
0 - 0
0 - 0
|
Shrewsbury 1 1 | E | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup | 2015-01-03 | Cambridge Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Luton 2 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-12-28 | Luton |
1 - 1
1 - 1
|
Portsmouth 2 | E | -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2014-12-25 | 2 Wycombe |
1 - 1
1 - 1
|
Luton 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-8 (16) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-12-20 | 3 Luton |
1 - 0
3 - 0
|
Newport County | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - FA Cup | 2014-12-16 | Luton |
0 - 0
1 - 0
|
Bury 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - FA Cup | 2014-12-06 | 2 Bury |
0 - 0
1 - 1
|
Luton 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
17-1 (18) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 7 (6-1) |
| England League 2 | 2014-11-29 | 1 Luton |
1 - 0
3 - 0
|
Mansfield | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-11-22 | Burton Albion |
0 - 0
1 - 0
|
Luton | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| England League 2 | 2014-11-15 | 1 Luton |
0 - 0
1 - 0
|
Tranmere 1 | V | -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Anglia - FA Cup | 2014-11-08 | 1 Luton |
1 - 0
4 - 2
|
Newport County 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-11-01 | 1 Exeter |
0 - 1
1 - 1
|
Luton 1 | E | 0.0 | Sub | 11.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-10-25 | 2 Luton |
0 - 0
1 - 0
|
Northampton 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-10-21 | Luton |
2 - 0
3 - 1
|
Dag & Red | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2014-10-18 | 2 Hartlepool |
0 - 1
1 - 2
|
Luton | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-10-11 | 2 Luton |
2 - 0
2 - 0
|
Southend 4 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Trofeul Johnstone’s Paint | 2014-10-07 | 2 Luton |
0 - 0
0 - 1
|
Crawley Town 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-10-04 | 1 Stevenage |
1 - 1
1 - 2
|
Luton 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-09-27 | 1 Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Oxford Utd 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-09-16 | York |
0 - 0
0 - 0
|
Luton | E | -0.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2014-09-13 | 2 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Cheltenham 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-09-06 | Luton |
0 - 0
0 - 1
|
Plymouth | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-08-30 | Shrewsbury |
1 - 0
2 - 0
|
Luton | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2014-08-23 | Accrington Stanley |
2 - 2
2 - 2
|
Luton | E | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2014-08-19 | Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Bury | E | 0.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2014-08-16 | Luton |
0 - 1
0 - 1
|
AFC Wimbledon | Î |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| England League 2 | 2014-08-09 | Carlisle |
0 - 1
0 - 1
|
Luton | V | 0.0 | Sub | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.8 | 3.25 | 2.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | Peste@2 | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 6 - 2
Corner: 11.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0, 2.5
-
5' - 1st Corner - Luton -
9' - 2nd Corner - Oxford Utd -
29' - 3rd Corner - Oxford Utd - Race to 3 Corners - Oxford Utd
-
29' - 4th Corner - Oxford Utd -
31' - 5th Corner - Luton -
35' - 1st Goal - Luton -
41' - 6th Corner - Oxford Utd -
42' - 2nd Goal - Oxford Utd -
43' - 1st Yellow Card - Luton -
1-1 score at the end of First Half -
45' - 2nd Yellow Card - Oxford Utd - Race to 5 Corners - Oxford Utd
-
54' - 7th Corner - Oxford Utd -
57' - 8th Corner - Oxford Utd - 59' Substitution - Oduwa for Whalley - Luton
- 59' Substitution - Cullen for Hall - Luton
-
64' - 3rd Yellow Card - Oxford Utd - 68' Substitution - Roberts for MacDonald - Oxford Utd
- 68' Substitution - Wall for Stockley - Luton
-
72' - 4th Yellow Card - Oxford Utd - 73' Substitution - Long for Brindley - Oxford Utd
-
74' - 5th Yellow Card - Oxford Utd
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

