Sâm, Aug 10, 2024 · 13:00
Cele mai vechiRecente
ÎÎÎVÎÎ
2.15
3.70
2.70
RecenteCele mai vechi
VVÎEEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.75
Total goluri
Sub 9.0
Total cornere
+0.25
JS Hercules
OTP vs JS Hercules Profilul echipelor
OTP
ÎÎVÎÎÎÎVÎÎRecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste10/10
Handicap asiaticRatează3/10
JS Hercules
ÎVÎÎÎEEÎVVRecenteÎn formă maximă+0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste10/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Cedează pe finalScapă avantajulAmbele au marcat în 9 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10
Ultimele
| OTP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| JS Hercules | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| OTP | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| JS Hercules | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5, 4.0
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.60,
Abatere std.: 2.00, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 45%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
OTP vs JS Hercules Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
OTP vs JS Hercules Confruntări directe
OTP vs JS Hercules Vezi H2H complet →| OTP Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-08 | 2 JS Hercules |
0 - 0
1 - 2
|
OTP 4 1 | V | +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-27 | 2 OTP |
2 - 1
3 - 1
|
JS Hercules | V | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-05-06 | 1 JS Hercules |
1 - 1
2 - 1
|
OTP 3 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2022-07-23 | 3 OTP |
1 - 1
2 - 3
|
JS Hercules 1 | Î | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2022-05-08 | 1 JS Hercules |
0 - 0
1 - 0
|
OTP 5 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2021-10-01 | 1 4 OTP |
1 - 2
2 - 4
|
JS Hercules 5 | Î | 0.0 | Peste |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2021-07-09 | 2 JS Hercules |
0 - 0
1 - 0
|
OTP 3 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2017-06-27 | 2 JS Hercules |
1 - 2
2 - 3
|
OTP 2 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| OTP Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-08-03 | 1 SJK Akatemia II |
3 - 0
3 - 2
|
OTP 1 | Î | -2.0, -2.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-24 | 1 2 OTP |
0 - 1
0 - 4
|
JBK | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-13 | 1 OTP |
4 - 1
6 - 2
|
OPS Oulu | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-07 | JPS |
6 - 0
8 - 1
|
OTP | Î | -2.0 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-04 | 2 OTP |
0 - 3
1 - 6
|
TP-47 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-30 | Kuopion Elo 1919 |
2 - 0
4 - 0
|
OTP 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-19 | 2 OTP |
0 - 2
2 - 4
|
GBK | Î | +1.0, +1.5 | Peste |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-08 | 2 JS Hercules |
0 - 0
1 - 2
|
OTP 4 1 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-02 | 1 OTP |
1 - 1
1 - 5
|
SJK Akatemia II 4 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-25 | 1 JBK |
2 - 0
3 - 0
|
OTP 1 | Î | -1.0, -1.5 | Push |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-18 | 1 4 OTP |
0 - 0
0 - 1
|
Narpes Kraft 4 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-13 | OPS Oulu |
0 - 1
1 - 1
|
OTP 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-04 | OTP |
0 - 0
0 - 1
|
JPS 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 3 (1-2) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-04-20 | OTP |
1 - 1
1 - 2
|
Kuopion Elo 1919 2 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Cupa | 2024-04-16 | OTP |
0 - 0
0 - 3
|
FF Jaro 2 | Î | +2.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 3-7 (10) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-04-12 | GBK |
0 - 0
2 - 0
|
OTP 4 | Î | -1.0 | Sub |
|
13-2 (15) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-10-01 | 1 OTP |
0 - 2
1 - 3
|
RoPS 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-24 | 1 FC Vaajakoski |
2 - 0
2 - 0
|
OTP 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-16 | 2 OTP |
0 - 0
2 - 1
|
TP-47 3 | V | -0.5 | Sub |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-09 | 2 KUPS Akatemia |
0 - 1
1 - 2
|
OTP 2 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-03 | 2 GBK |
0 - 1
0 - 2
|
OTP 3 | V | 0.0 | Sub |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-27 | 1 OTP |
1 - 2
2 - 3
|
VIFK 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-20 | OLS |
2 - 0
2 - 1
|
OTP 4 | Î | -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-12 | 2 OTP |
1 - 1
5 - 2
|
JBK | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-05 | 2 Kuopion Elo 1919 |
0 - 1
0 - 1
|
OTP 4 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-6 (17) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-27 | 2 OTP |
2 - 1
3 - 1
|
JS Hercules | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-22 | 4 OTP |
1 - 1
1 - 1
|
Narpes Kraft 1 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-08 | 1 RoPS |
1 - 0
3 - 2
|
OTP 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-06-17 | 1 3 OTP |
1 - 0
2 - 0
|
KUPS Akatemia 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-06-11 | OTP |
1 - 1
2 - 2
|
GBK 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| JS Hercules Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-08-03 | 1 JS Hercules |
1 - 0
2 - 1
|
Kuopion Elo 1919 1 1 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-17 | JS Hercules |
2 - 0
2 - 1
|
OPS Oulu | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-07 | 1 JS Hercules |
0 - 0
1 - 2
|
GBK 2 | Î | +2.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-07-04 | 3 SJK Akatemia II |
3 - 4
4 - 4
|
JS Hercules 3 | E | -2.0, -2.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-29 | 4 JS Hercules |
0 - 0
2 - 2
|
JBK 2 | E | +1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-19 | Narpes Kraft |
0 - 1
3 - 1
|
JS Hercules 2 | Î | -1.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-15 | 2 JPS |
1 - 1
3 - 1
|
JS Hercules 3 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-08 | 2 JS Hercules |
0 - 0
1 - 2
|
OTP 4 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-06-03 | 2 Kuopion Elo 1919 |
0 - 1
1 - 2
|
JS Hercules 2 | V | -3.0, -3.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-24 | 2 OPS Oulu |
1 - 0
3 - 0
|
JS Hercules 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-16 | 2 JS Hercules |
1 - 2
1 - 7
|
TP-47 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-12 | JS Hercules |
0 - 0
3 - 1
|
JPS 3 1 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-05-05 | GBK |
4 - 0
5 - 1
|
JS Hercules 2 | Î | -2.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-04-27 | JS Hercules |
1 - 2
2 - 4
|
SJK Akatemia II 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-04-20 | 2 JBK |
0 - 1
0 - 2
|
JS Hercules 1 | V | -1.0 | Sub |
|
15-0 (15) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlanda - Cupa | 2024-04-17 | 1 JS Hercules |
0 - 3
0 - 4
|
OLS | Î | +2.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2024-04-13 | 1 JS Hercules |
0 - 0
0 - 1
|
Narpes Kraft 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-10-08 | 2 JS Hercules |
0 - 0
0 - 1
|
VIFK 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 6 (1-5) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-10-01 | 3 OLS |
0 - 0
3 - 0
|
JS Hercules 3 | Î | -2.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-23 | 2 JS Hercules |
1 - 1
1 - 1
|
JBK 3 | E | -0.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-16 | 2 Kuopion Elo 1919 |
0 - 1
0 - 2
|
JS Hercules 3 | V | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-09 | 1 JS Hercules |
0 - 1
1 - 1
|
GBK 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-09-02 | 1 3 JS Hercules |
2 - 0
2 - 0
|
Narpes Kraft 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-26 | 2 RoPS |
1 - 0
1 - 0
|
JS Hercules 2 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-19 | 5 JS Hercules |
1 - 3
1 - 5
|
FC Vaajakoski 3 | Î | +1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-12 | 2 TP-47 |
3 - 0
4 - 1
|
JS Hercules | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-08-05 | 1 3 JS Hercules |
0 - 0
0 - 2
|
KUPS Akatemia 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-27 | 2 OTP |
2 - 1
3 - 1
|
JS Hercules | Î | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-22 | 1 VIFK |
1 - 0
2 - 0
|
JS Hercules 2 | Î | -1.5, -2.0 | Sub |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Finlanda - Kakkonen - Grupa C | 2023-07-08 | 2 JS Hercules |
0 - 1
2 - 3
|
OLS 3 | Î | +1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.15 | 3.7 | 2.7 |
| Pauză | 2.6 | 2.625 | 2.875 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 4 , Corner: 1 - 7
Corner: 9.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 3.5, 4.0
Scor: 2 - 0 , Corner: 0 - 4 Pauză
Corner: 4.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.5
-
5' - 1st Corner - JS Hercules -
16' - 2nd Corner - JS Hercules - Race to 3 Corners - JS Hercules
-
17' - 3rd Corner - JS Hercules -
20' - 1st Goal - OTP -
30' - 4th Corner - JS Hercules -
34' - 2nd Goal - OTP -
2-0 score at the end of First Half -
52' - 5th Corner - OTP -
58' - 3rd Goal - JS Hercules -
63' - 4th Goal - JS Hercules -
66' - 6th Corner - JS Hercules - Race to 5 Corners - JS Hercules
-
77' - 5th Goal - JS Hercules -
88' - 7th Corner - JS Hercules -
88' - 8th Corner - JS Hercules - Race to 7 Corners - JS Hercules
-
90' - 6th Goal - JS Hercules -
2-4 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

