Mie, May 18, 2022 · 19:45
0 - 1
Final · HT 0-1
Mansfield
2 2
Cele mai vechiRecente
VVVEVÎ
2.15
3.30
3.50
RecenteCele mai vechi
VEEVVÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.25
Northampton
Northampton
ÎVÎEVVVEVÎRecenteÎn formă maximă+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Mansfield
VÎVÎÎVVEEVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Northampton

5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 0.8 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 20%2 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 9.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Mansfield

5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 1.0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 20%2 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ultimele
Northampton
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Mansfield
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Northampton
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Mansfield
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.83, Abatere std.: 1.76, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 53%

Northampton Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2022-05-14 2 Mansfield
2 - 0
2 - 1
Northampton 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0
England League 2 2022-04-02 3 Mansfield
1 - 0
1 - 0
Northampton 1 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0
England League 2 2021-10-16 2 Northampton
1 - 0
2 - 0
Mansfield 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
England League 2 2020-03-07 1 5 Northampton
0 - 1
1 - 2
Mansfield 1 Î -0.5 Peste 10.0
England League 2 2019-12-21 5 Mansfield
0 - 0
1 - 1
Northampton 4 E 0.0, -0.5 Sub 10.5
England League 2 2019-04-13 2 Northampton
0 - 1
1 - 1
Mansfield 1 E 0.0, +0.5 Sub 10.5 Peste
8-6 (14) 6-3 (9) 2 (1-1) 0 (0-0)
England League 2 2018-09-29 1 Mansfield
1 - 0
4 - 0
Northampton 3 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
12-3 (15) 4-2 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
England League 2 2016-03-28 1 3 Mansfield
2 - 0
2 - 2
Northampton 3 E 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
2-6 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
England League 2 2015-11-14 1 Northampton
1 - 0
1 - 0
Mansfield 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
4-7 (11) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
England League 2 2015-02-14 5 Mansfield
0 - 0
1 - 1
Northampton 4 1 E 0.0 Sub 10.5 Sub
2-8 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
England League 2 2014-08-09 Northampton
1 - 0
1 - 0
Mansfield V Sub 11.0 Sub
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Northampton Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2022-05-14 2 Mansfield
2 - 0
2 - 1
Northampton 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0
England League 2 2022-05-07 2 Barrow
1 - 3
1 - 3
Northampton 2 1 V +1.0 Peste 9.5
England League 2 2022-04-30 Northampton
1 - 0
1 - 1
Exeter 2 E 0.0, -0.5 Push 10.0
England League 2 2022-04-23 1 Leyton Orient
1 - 4
2 - 4
Northampton 5 V 0.0, +0.5 Peste 9.0
England League 2 2022-04-18 Northampton
1 - 0
3 - 0
Harrogate Town 2 V -1.0 Peste 9.5
England League 2 2022-04-15 1 1 Oldham
0 - 1
0 - 2
Northampton 4 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
England League 2 2022-04-09 1 Northampton
0 - 0
0 - 0
Bradford 1 E -0.5 Sub 9.5 Sub
6-1 (7) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2022-04-02 3 Mansfield
1 - 0
1 - 0
Northampton 1 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
14-3 (17) 7-1 (8) 4 (4-0) 3 (2-1)
England League 2 2022-03-26 1 Northampton
1 - 0
2 - 0
Hartlepool 4 V -0.5 Push 8.5 Peste
2-8 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (0-3)
England League 2 2022-03-19 3 Northampton
0 - 1
0 - 1
Bristol Rovers 4 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
2-7 (9) 1-3 (4) 4 (1-3) 2 (0-2)
England League 2 2022-03-12 1 Carlisle
0 - 0
2 - 1
Northampton 3 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
0-5 (5) 0-4 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
England League 2 2022-03-05 2 Northampton
2 - 0
3 - 2
Tranmere 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
4-7 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
England League 2 2022-03-01 3 Northampton
1 - 0
1 - 1
Walsall 1 E -0.5 Peste 9.0 Peste
6-6 (12) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (2-2)
England League 2 2022-02-26 Rochdale
0 - 0
1 - 0
Northampton 2 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
10-1 (11) 5-1 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
England League 2 2022-02-22 2 Scunthorpe
0 - 0
0 - 0
Northampton 5 E +0.5 Sub 9.5 Peste
7-5 (12) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
England League 2 2022-02-19 Northampton
1 - 0
3 - 0
Colchester 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
4-5 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
England League 2 2022-02-05 2 Walsall
0 - 1
0 - 1
Northampton 2 V 0.0 Sub 9.0 Sub
4-2 (6) 2-2 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
England League 2 2022-02-01 1 Northampton
0 - 0
0 - 1
Barrow 4 Î -0.5 Sub 9.5 Sub
3-6 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (2-1)
England League 2 2022-01-29 Northampton
1 - 0
1 - 0
Salford City 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
8-8 (16) 5-3 (8) 1 (1-0) 3 (2-1)
England League 2 2022-01-22 1 Sutton Utd
0 - 0
0 - 0
Northampton 3 E 0.0 Sub 9.5 Sub
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2022-01-15 4 Northampton
0 - 0
1 - 1
Forest Green 1 E 0.0 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
England League 2 2022-01-08 1 Northampton
0 - 1
0 - 1
Crawley Town 2 Î -0.5, -1.0 Sub 9.0 Peste
14-2 (16) 4-0 (4) 1 (1-0) 5 (5-0)
England League 2 2022-01-01 2 Swindon
1 - 1
5 - 2
Northampton 3 Î 0.0 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-12-11 1 Harrogate Town
1 - 1
1 - 2
Northampton 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2021-12-07 2 Exeter
0 - 1
1 - 2
Northampton 2 V 0.0, -0.5 Peste
4-0 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2021-11-27 Northampton
1 - 0
1 - 0
Leyton Orient 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
6-6 (12) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-11-23 Northampton
2 - 0
2 - 1
Oldham 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
6-1 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
England League 2 2021-11-20 3 Bradford
0 - 0
1 - 1
Northampton 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-2 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2021-11-16 Cambridge Utd
2 - 0
3 - 1
Northampton 1 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
13-5 (18) 1-4 (5) 2 (1-1) 5 (5-0)
England League 2 2021-11-13 1 3 Bristol Rovers
0 - 1
2 - 1
Northampton 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Mansfield Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
England League 2 2022-05-14 2 Mansfield
2 - 0
2 - 1
Northampton 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0
England League 2 2022-05-07 1 Mansfield
1 - 0
2 - 2
Forest Green 1 E 0.0, -0.5 Peste 9.5
England League 2 2022-05-02 4 Salford City
1 - 2
2 - 2
Mansfield 1 E 0.0, +0.5 Peste 9.0
England League 2 2022-04-26 2 Mansfield
0 - 0
2 - 0
Stevenage 2 V -0.5, -1.0 Sub 9.5
England League 2 2022-04-23 3 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Crawley Town 1 1 V -1.0 Sub 9.5
England League 2 2022-04-18 4 Carlisle
0 - 0
1 - 0
Mansfield Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Peste
8-8 (16) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
England League 2 2022-04-15 1 Mansfield
0 - 1
2 - 3
Sutton Utd Î -0.5 Peste 9.5 Peste
6-7 (13) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
England League 2 2022-04-09 2 Scunthorpe
0 - 3
0 - 4
Mansfield 1 V +1.0, +1.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2022-04-05 3 Forest Green
1 - 0
1 - 0
Mansfield 3 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
England League 2 2022-04-02 3 Mansfield
1 - 0
1 - 0
Northampton 1 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
14-3 (17) 7-1 (8) 4 (4-0) 3 (2-1)
England League 2 2022-03-29 Hartlepool
2 - 2
2 - 2
Mansfield 3 E 0.0, +0.5 Peste 8.5 Sub
1-3 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
England League 2 2022-03-26 2 Oldham
1 - 0
1 - 2
Mansfield 1 V +0.5 Peste 10.0 Peste
5-6 (11) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
England League 2 2022-03-22 1 Rochdale
0 - 0
0 - 1
Mansfield V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
England League 2 2022-03-04 Mansfield
1 - 0
2 - 1
Exeter V 0.0 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
England League 2 2022-02-26 Bradford
0 - 1
0 - 2
Mansfield 4 V 0.0 Sub 9.5 Peste
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
England League 2 2022-02-19 1 Newport County
0 - 0
1 - 1
Mansfield 3 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
4-8 (12) 1-6 (7) 3 (0-3) 3 (2-1)
England League 2 2022-02-01 2 Harrogate Town
0 - 0
0 - 0
Mansfield 2 E 0.0 Sub 9.5 Peste
7-7 (14) 5-2 (7) 4 (4-0) 2 (1-1)
England League 2 2022-01-29 1 Mansfield
1 - 0
2 - 0
Leyton Orient 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
5-2 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
England League 2 2022-01-22 3 Barrow
1 - 2
1 - 3
Mansfield 3 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
7-8 (15) 5-7 (12) 5 (1-4) 2 (1-1)
England League 2 2022-01-15 1 Mansfield
0 - 0
2 - 0
Walsall V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
England League 2 2022-01-11 2 Mansfield
3 - 1
3 - 2
Swindon 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 2-4 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2022-01-08 3 Mansfield
0 - 2
2 - 3
Middlesbrough 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-12-26 1 Mansfield
0 - 1
3 - 2
Hartlepool 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
12-2 (14) 9-0 (9) 2 (2-0) 1 (1-0)
England League 2 2021-12-11 2 Mansfield
2 - 1
2 - 1
Salford City 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
3-1 (4) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-12-07 2 Mansfield
1 - 0
1 - 0
Carlisle V 0.0, -0.5 Sub
1-8 (9) 1-6 (7) 3 (0-3) 0 (0-0)
Anglia - FA Cup 2021-12-04 1 Doncaster
1 - 0
2 - 3
Mansfield 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
1-7 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
England League 2 2021-11-27 Crawley Town
0 - 1
1 - 2
Mansfield 2 V 0.0 Peste 9.5 Peste
3-8 (11) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-11-23 Sutton Utd
1 - 0
2 - 0
Mansfield 3 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
England League 2 2021-11-20 Mansfield
2 - 1
3 - 1
Scunthorpe 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
England League 2 2021-11-13 2 Stevenage
0 - 1
1 - 2
Mansfield 3 V 0.0 Peste 9.0 Peste
5-6 (11) 2-4 (6) 4 (1-3) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.15 3.3 3.5
Pauză 3 2 4
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 1 , Corner: 9 - 2

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5

1
Șuturi pe poartă
1
11
Șuturi pe lângă poartă
5
123
Atac
85
56
Atac periculos
29
62
Posesie %
38

Scor: 0 - 1 , Corner: 3 - 2 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0

1
Șuturi pe poartă
1
5
Șuturi pe lângă poartă
3
57
Atac
46
17
Atac periculos
18
59
Posesie %
41
  • 2' - 1st Corner - Northampton
  • 3' - 1st Shot On Target - Eppiah (Northampton)]
  • 4' - 2nd Corner - Mansfield
  • 13' - 3rd Corner - Northampton
  • Race to 3 Corners - Northampton
  • 24' - 4th Corner - Northampton
  • 32' - 1st Goal - Mansfield
  • 33' - 2nd Shot On Target - McLaughlin (Mansfield)]
  • 34' - 1st Shot Off Target - Eppiah (Northampton)]
  • 40' - 2nd Shot Off Target - Hoskins (Northampton)]
  • 45' - 3rd Shot Off Target - Akins (Mansfield)]
  • 45+3' - 5th Corner - Mansfield
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 53' - 1st Yellow Card - Mansfield
  • 63' - 2nd Yellow Card - Mansfield
  • 66' Substitution - Rose for Mills - Northampton
  • 68' Substitution - Zimba for Eppiah - Northampton
  • 69' - 4th Shot Off Target - Hoskins (Northampton)]
  • 70' - 6th Corner - Northampton
  • 75' - 5th Shot Off Target - Oates (Mansfield)]
  • Race to 5 Corners - Northampton
  • 80' - 7th Corner - Northampton
  • 81' - 6th Shot Off Target - Appere (Northampton)]
  • 83' Substitution - Lapslie for Quinn - Mansfield
  • 84' - 8th Corner - Northampton
  • Race to 7 Corners - Northampton
  • 84' - 9th Corner - Northampton
  • 85' Substitution - Clarke for Wallace - Mansfield
  • 87' - 3rd Yellow Card - Northampton
  • 90+1' - 10th Corner - Northampton
  • 90+1' - 11th Corner - Northampton
  • Race to 9 Corners - Northampton
  • 90+2' - 4th Yellow Card - Northampton
  • 0-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate