Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.0
Total goluri
Sub 9.0
Total cornere
+0.25
Laval
Niort vs Laval Profilul echipelor
Niort
ÎVVVVEÎEÎVRecenteÎn scădere-0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Laval
ÎVÎVVÎÎEEÎRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub1/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează3/10
Ultimele
| Niort | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Laval | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Niort | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Laval | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 1.85,
Abatere std.: 1.17, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 39%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Niort vs Laval Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Niort vs Laval Confruntări directe
Niort vs Laval Vezi H2H complet →| Niort Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-05 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Niort 1 1 | E | 0.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-01-29 | 3 Laval |
0 - 0
0 - 0
|
Niort 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-08-28 | 2 Niort |
0 - 0
0 - 1
|
Laval 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2015-05-22 | 2 Niort |
0 - 3
0 - 3
|
Laval 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Niort Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Cupa | 2017-01-07 | 2 Blagnac |
0 - 0
0 - 1
|
Niort 2 | V | +1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-12-16 | 1 Strasbourg |
0 - 0
3 - 0
|
Niort 2 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-12-09 | Niort |
1 - 1
1 - 1
|
Le Havre | E | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-28 | 3 Reims |
0 - 0
1 - 0
|
Niort 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-25 | Niort |
0 - 0
1 - 1
|
AC Ajaccio 2 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-21 | 1 Brest |
1 - 3
2 - 3
|
Niort 4 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-04 | 1 4 Niort |
2 - 0
2 - 0
|
Sochaux 4 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-10-29 | 2 Auxerre |
0 - 1
0 - 4
|
Niort 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-10-21 | 3 Niort |
2 - 0
2 - 1
|
Clermont Foot 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-10-14 | 2 Valenciennes |
0 - 0
3 - 1
|
Niort 5 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-30 | 2 Niort |
1 - 0
1 - 0
|
US Orleans 45 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-7 (16) | 4-5 (9) | 6 (2-4) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-23 | 1 Red Star FC 93 |
0 - 0
0 - 1
|
Niort 2 | V | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-20 | 2 Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Ajaccio GFCA 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-16 | 1 Troyes |
0 - 1
1 - 1
|
Niort 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-09 | 3 Niort |
0 - 2
1 - 3
|
Nimes 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-26 | 2 Bourg-Peronnas |
0 - 1
2 - 2
|
Niort 5 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-19 | Niort |
1 - 4
1 - 4
|
Tours 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-12 | 1 1 Amiens |
1 - 0
2 - 0
|
Niort 2 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Cupa Ligii | 2016-08-09 | 3 Strasbourg |
1 - 0
1 - 0
|
Niort | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-05 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Niort 1 1 | E | 0.0 | Push | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-07-29 | 1 Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Lens | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2016-07-22 | Tours |
2 - 0
2 - 0
|
Niort | Î |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Europa - Amicale | 2016-07-19 | 1 Niort |
1 - 1
3 - 2
|
Chateauroux 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2016-07-16 | Angers |
0 - 1
0 - 1
|
Niort | V |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Amicale | 2016-07-13 | Niort |
1 - 1
2 - 1
|
Les Herbiers | V |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-05-13 | 1 Valenciennes |
2 - 2
3 - 3
|
Niort | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-05-06 | 2 Niort |
3 - 2
4 - 2
|
Creteil 4 2 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-04-29 | 1 Tours |
1 - 0
1 - 2
|
Niort 3 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-04-22 | 1 Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Bourg-Peronnas 2 | E | -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-04-15 | 1 Red Star FC 93 |
0 - 1
0 - 2
|
Niort 1 | V | -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Laval Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Cupa | 2017-01-06 | Avranches |
0 - 1
3 - 1
|
Laval | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-12-16 | 1 2 Laval |
0 - 1
2 - 2
|
Amiens 3 | E | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-12-09 | Tours |
1 - 0
1 - 1
|
Laval | E | 0.0 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-29 | Laval |
0 - 1
0 - 1
|
Lens 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-25 | 1 Strasbourg |
0 - 0
1 - 0
|
Laval 3 1 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-18 | 2 Reims |
0 - 1
0 - 2
|
Laval 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Cupa | 2016-11-12 | 2 Laval |
1 - 0
2 - 1
|
Concarneau 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-11-04 | 1 Laval |
0 - 0
0 - 2
|
Le Havre 2 | Î | 0.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-10-28 | 5 AC Ajaccio |
1 - 1
1 - 3
|
Laval | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Cupa Ligii | 2016-10-25 | 1 Laval |
0 - 1
0 - 2
|
Montpellier 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-10-21 | 1 Laval |
0 - 0
0 - 1
|
Brest 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-10-14 | 1 Auxerre |
1 - 0
2 - 0
|
Laval 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-30 | 1 Laval |
0 - 1
1 - 1
|
Clermont Foot 4 2 | E | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-23 | 3 Bourg-Peronnas |
0 - 0
0 - 0
|
Laval 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-20 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Sochaux 1 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-16 | 1 Red Star FC 93 |
0 - 0
1 - 0
|
Laval 1 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-09-09 | Laval |
1 - 1
3 - 1
|
US Orleans 45 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-26 | 3 Valenciennes |
0 - 0
2 - 0
|
Laval 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Franta - Cupa Ligii | 2016-08-23 | 1 US Orleans 45 |
0 - 0
0 - 0
|
Laval 1 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-19 | 2 Laval |
0 - 0
0 - 1
|
Ajaccio GFCA 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-12 | 2 Troyes |
1 - 0
1 - 0
|
Laval 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Cupa Ligii | 2016-08-09 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 0
|
Troyes 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-08-05 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Niort 1 1 | E | 0.0 | Push | 9.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-07-29 | 1 4 Nimes |
0 - 0
0 - 0
|
Laval 5 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2016-07-22 | 1 Laval |
0 - 1
1 - 1
|
Le Havre 1 | E | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |
| Europa - Amicale | 2016-07-09 | 1 Laval |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 1 | E | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |||
| Franta - Ligue 2 | 2016-05-13 | Laval |
1 - 0
3 - 1
|
Paris FC | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-05-06 | 1 Nimes |
0 - 1
1 - 1
|
Laval 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-04-29 | 2 Laval |
1 - 0
1 - 1
|
Clermont Foot 2 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 5 (2-3) |
| Franta - Ligue 2 | 2016-04-22 | 1 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Laval | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.45 | 2.9 | 3.25 |
| Pauză | 3.25 | 1.9 | 4 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 4 - 2
Corner: 9.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0
Scor: 1 - 2 , Corner: 2 - 0 Pauză
Corner: 4.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0
-
9' - 1st Corner - Niort -
9' - 1st Goal - Laval -
14' - 2nd Goal - Niort -
29' - 3rd Goal - Laval -
32' - 2nd Corner - Niort -
1-2 score at the end of First Half -
48' - 3rd Corner - Laval -
61' - 4th Corner - Niort -
64' - 4th Goal - Niort -
67' - 5th Corner - Laval -
68' - 1st Yellow Card - Laval -
70' - 2nd Yellow Card - Niort -
80' - 3rd Yellow Card - Niort -
82' - 6th Corner - Niort -
2-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

