Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.25
Total goluri
Peste 9.0
Total cornere
-0.25
Nice
Nice vs Lille Profilul echipelor
Nice
VÎVÎEÎVVVVRecenteÎn formă maximă+1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Lille
VVÎVVVVÎÎERecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Deschide scorulPeste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Ultimele
| Nice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Lille | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Nice | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Lille | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.0, 2.5
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.88,
Abatere std.: 1.50, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 70%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Nice vs Lille Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Nice vs Lille Confruntări directe
Nice vs Lille Vezi H2H complet →| Nice Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2018-03-02 | 3 Nice |
1 - 0
2 - 1
|
Lille 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2017-12-20 | 2 Lille |
0 - 1
1 - 1
|
Nice 4 | E | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Cupa Ligii | 2017-12-13 | 1 Lille |
1 - 0
1 - 1
|
Nice 1 | E | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2017-04-07 | 1 Lille |
1 - 2
1 - 2
|
Nice 1 | V | 0.0 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2016-08-27 | 2 Nice |
1 - 1
1 - 1
|
Lille 2 | E | 0.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2016-01-10 | 2 Lille |
1 - 1
1 - 1
|
Nice 3 | E | -0.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-11-01 | 3 Nice |
0 - 0
0 - 0
|
Lille 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-02-14 | 1 3 Lille |
0 - 0
0 - 0
|
Nice 3 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2014-09-24 | 1 Nice |
1 - 0
1 - 0
|
Lille 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Nice Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2018-11-10 | 2 3 Nimes |
0 - 0
0 - 1
|
Nice 5 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-11-03 | 1 Nice |
1 - 0
1 - 0
|
Amiens | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Cupa Ligii | 2018-10-31 | Nice |
2 - 0
3 - 2
|
Auxerre 2 1 | V | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-28 | 2 Bordeaux |
0 - 0
0 - 1
|
Nice 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-21 | 3 Nice |
0 - 1
0 - 1
|
Marseille 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-05 | 1 Toulouse |
0 - 1
1 - 1
|
Nice 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-29 | 1 2 Nice |
0 - 1
0 - 3
|
PSG 2 | Î | +1.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-25 | 1 Nantes |
0 - 1
1 - 2
|
Nice 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-22 | 3 Montpellier |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-14 | 4 Nice |
0 - 0
2 - 1
|
Rennes 1 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-31 | Lyon |
0 - 0
0 - 1
|
Nice 2 | V | -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-25 | 2 Nice |
0 - 0
0 - 4
|
Dijon 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-18 | 2 Caen |
0 - 0
1 - 1
|
Nice 2 | E | 0.0 | Push | 9.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-11 | 1 Nice |
0 - 1
0 - 1
|
Reims 2 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Europa - Amicale | 2018-08-04 | 3 St Etienne |
3 - 0
3 - 0
|
Nice 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Elite Club - Amicale | 2018-07-28 | Torino |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 1 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2018-07-21 | Charleroi |
0 - 0
2 - 2
|
Nice 1 | E | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Europa - Amicale | 2018-07-14 | Nice |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting Lisbon | Î | 0.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2018-07-07 | 1 Stade Nyonnais |
0 - 3
2 - 4
|
Nice | V | +1.5, +2.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-05-19 | 2 Lyon |
0 - 1
3 - 2
|
Nice 3 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-05-12 | Nice |
2 - 0
4 - 1
|
Caen 1 1 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-05-06 | 1 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
Nice 1 | Î | -0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-28 | 2 Strasbourg |
1 - 0
1 - 1
|
Nice 4 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-22 | Nice |
0 - 0
1 - 0
|
Montpellier | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-13 | 1 Angers |
0 - 0
1 - 1
|
Nice 3 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-08 | 4 Nice |
1 - 1
1 - 1
|
Rennes 4 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-01 | 1 Troyes |
0 - 1
0 - 2
|
Nice | V | +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-03-18 | Nice |
1 - 1
1 - 2
|
PSG 1 | Î | +1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-03-11 | 3 Guingamp |
1 - 1
2 - 5
|
Nice 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-03-02 | 3 Nice |
1 - 0
2 - 1
|
Lille 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Lille Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2018-11-09 | Lille |
0 - 0
0 - 0
|
Strasbourg 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-11-02 | 2 PSG |
0 - 0
2 - 1
|
Lille 3 | Î | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Franta - Cupa Ligii | 2018-10-30 | 1 Strasbourg |
1 - 0
2 - 0
|
Lille | Î | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-27 | Lille |
0 - 0
1 - 0
|
Caen 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-20 | 2 Dijon |
0 - 2
1 - 2
|
Lille 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-06 | 2 Lille |
1 - 1
3 - 1
|
St Etienne 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-30 | 1 Lille |
0 - 0
3 - 0
|
Marseille 3 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-26 | 1 Bordeaux |
1 - 0
1 - 0
|
Lille 2 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-22 | 3 Lille |
1 - 0
2 - 1
|
Nantes 4 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-15 | 1 Amiens |
0 - 1
2 - 3
|
Lille 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-09-01 | 1 Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Lille 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-26 | 2 Lille |
2 - 0
3 - 0
|
Guingamp 1 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-18 | 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Lille 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-08-11 | 1 Lille |
1 - 1
3 - 1
|
Rennes | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Elite Club - Amicale | 2018-08-04 | 3 Lille |
1 - 1
1 - 2
|
Leicester 2 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-28 | 2 Real Betis |
1 - 2
2 - 2
|
Lille 2 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2018-07-25 | Portimonense |
0 - 1
0 - 2
|
Lille 2 | V | +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Elite Club - Amicale | 2018-07-21 | 1 Everton |
0 - 0
0 - 0
|
Lille 2 | E | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2018-07-20 | 1 Lille |
0 - 0
2 - 1
|
FC Porto | V | +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2018-07-14 | Lille |
2 - 3
2 - 4
|
Reims 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Franta - Ligue 1 | 2018-05-19 | 1 St Etienne |
3 - 0
5 - 0
|
Lille 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-05-12 | Lille |
2 - 1
2 - 1
|
Dijon 2 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-05-06 | 1 3 Toulouse |
2 - 1
2 - 3
|
Lille 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-28 | Lille |
2 - 0
3 - 1
|
Metz 2 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-21 | Marseille |
4 - 0
5 - 1
|
Lille 1 | Î | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-14 | 2 Lille |
0 - 0
2 - 2
|
Guingamp 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-07 | 1 Bordeaux |
2 - 1
2 - 1
|
Lille 2 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-01 | Lille |
0 - 0
0 - 1
|
Amiens 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-03-16 | 2 Monaco |
1 - 1
2 - 1
|
Lille | Î | -1.5 | Push | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-03-10 | 2 Lille |
1 - 0
1 - 1
|
Montpellier 2 | E | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.37 | 3.1 | 3.3 |
| Pauză | 3.1 | 2 | 3.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 0 , Corner: 4 - 12
Corner: 9.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 1 - 0 , Corner: 1 - 6 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0
-
11' - 1st Corner - Lille -
11' - 2nd Corner - Lille -
12' - 3rd Corner - Lille - Race to 3 Corners - Lille
-
13' - 4th Corner - Lille -
17' - 5th Corner - Nice -
18' - 6th Corner - Lille - Race to 5 Corners - Lille
-
25' - 1st Goal - Nice -
45' - 7th Corner - Lille -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Yellow Card - Lille -
51' - 8th Corner - Lille - Race to 7 Corners - Lille
-
54' - 9th Corner - Lille -
62' - 2nd Yellow Card - Lille - Race to 9 Corners - Lille
-
68' - 10th Corner - Lille - 70' Substitution - Remy for Rui Fonte - Lille
-
73' - 3rd Yellow Card - Nice -
73' - 11th Corner - Lille - 72' Substitution - Makengo for Balotelli - Nice
-
73' - 12th Corner - Lille - 76' Substitution - Luiz Araujo for Bamba - Lille
-
78' - 4th Yellow Card - Lille -
79' - 13th Corner - Nice -
79' - 2nd Goal - Nice - 82' Substitution - Walter for Lees-Melou - Nice
- 82' Substitution - Leao for Ikone - Lille
-
87' - 14th Corner - Nice -
88' - 15th Corner - Nice -
89' - 16th Corner - Lille -
90+1' - 5th Yellow Card - Lille - 90' Substitution - Ganago for Saint-Maximin - Nice
-
2-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

