Vin, Nov 2, 2018 · 19:00
Nancy [20]
2 2
0 - 1
Final · HT 0-0
Clermont Foot [11]
4 3
Cele mai vechiRecente
ÎVEÎÎE
3.00
2.87
2.62
RecenteCele mai vechi
EEÎEEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.0
Total goluri
Sub 9.0
Total cornere
0.0
Clermont Foot
Nancy
ÎÎEÎÎVEÎÎERecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticRatează2/10
Clermont Foot
EVÎVVEEÎEERecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniri2 egaluri la rândPeste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10
Ultimele
Nancy
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Clermont Foot
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Nancy
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Clermont Foot
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.48, Abatere std.: 1.57, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 63%

Nancy Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2018-03-16 2 Clermont Foot
1 - 0
2 - 0
Nancy 3 Î -0.5 Sub 10.0
Franta - Ligue 2 2017-10-20 3 Nancy
1 - 1
2 - 2
Clermont Foot 2 E 0.0, -0.5 Peste 10.0
Franta - Ligue 2 2016-01-29 Nancy
0 - 0
3 - 1
Clermont Foot 3 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0
Franta - Ligue 2 2015-08-28 1 Clermont Foot
0 - 0
1 - 2
Nancy 1 V 0.0 Peste 10.0
Franta - Ligue 2 2015-05-08 1 Clermont Foot
0 - 0
0 - 1
Nancy 4 V +0.5 Sub 10.0
Franta - Ligue 2 2014-12-19 Nancy
1 - 2
1 - 2
Clermont Foot Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
10-2 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Nancy Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2018-10-26 1 Valenciennes
1 - 1
1 - 1
Nancy 2 E 0.0, -0.5 Sub 8.5
Franta - Ligue 2 2018-10-19 1 1 Nancy
0 - 1
1 - 2
Grenoble 1 Î 0.0 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2018-10-05 1 Lorient
2 - 0
4 - 1
Nancy 3 Î -1.0 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2018-09-28 2 Nancy
0 - 0
0 - 0
Sochaux 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2018-09-21 5 Ajaccio GFCA
0 - 0
0 - 1
Nancy 6 V 0.0, -0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2018-09-14 1 2 Nancy
0 - 1
0 - 1
Le Havre 3 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0 Sub
3-4 (7) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-31 1 Chateauroux
1 - 0
1 - 0
Nancy 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
4-11 (15) 3-2 (5) 1 (1-0) 6 (0-6)
Franta - Cupa Ligii 2018-08-28 3 Nancy
0 - 0
1 - 1
US Orleans 45 2 E 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
2-6 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-24 1 Nancy
0 - 0
0 - 1
Niort 3 Î -0.5 Sub 9.0 Sub
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-17 1 Auxerre
1 - 0
1 - 0
Nancy 1 Î -0.5 Sub 9.0 Peste
7-8 (15) 3-4 (7) 4 (2-2) 3 (1-2)
Franta - Cupa Ligii 2018-08-14 2 Nancy
1 - 0
1 - 0
Red Star FC 93 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-10 1 Nancy
0 - 2
0 - 3
Lens 1 Î 0.0 Peste 9.0 Sub
2-4 (6) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-03 Paris FC
0 - 0
2 - 0
Nancy 1 Î 0.0, -0.5 Push 8.5 Sub
5-1 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-07-27 1 2 Nancy
0 - 1
0 - 2
AS Beziers 1 Î 0.0, -0.5 Peste 8.5 Sub
1-0 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2018-07-20 2 Strasbourg
0 - 0
0 - 0
Nancy 1 E -0.5, -1.0 Sub
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2018-07-13 Nancy
0 - 0
1 - 0
Troyes V 0.0, +0.5 Sub 9.0 Sub
4-4 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2018-06-30 Standard Liege
1 - 0
1 - 2
Nancy V -0.5, -1.0 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-05-11 1 Nancy
2 - 0
3 - 0
US Orleans 45 3 V -0.5 Peste 9.0 Sub
2-3 (5) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-05-04 1 Paris FC
1 - 0
2 - 1
Nancy 2 Î 0.0 Peste 9.0 Peste
2-8 (10) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Franta - Ligue 2 2018-04-27 2 Nancy
0 - 1
3 - 1
Tours 2 V -1.0 Peste 9.0 Sub
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-04-24 Le Havre
0 - 0
3 - 0
Nancy Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2018-04-21 1 Nancy
2 - 1
2 - 1
Auxerre 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
5-0 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-04-13 3 AC Ajaccio
0 - 0
2 - 0
Nancy 2 1 Î -0.5 Push 8.0 Peste
4-7 (11) 1-6 (7) 4 (0-4) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2018-04-09 2 Lens
1 - 1
1 - 1
Nancy 2 E 0.0, -0.5 Push 9.5 Peste
7-4 (11) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (1-2)
Franta - Ligue 2 2018-03-31 1 Nancy
0 - 0
0 - 2
Reims 2 Î 0.0, +0.5 Sub 10.5 Sub
7-3 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2018-03-16 2 Clermont Foot
1 - 0
2 - 0
Nancy 3 Î -0.5 Sub 10.0 Sub
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-03-09 1 Nancy
0 - 0
1 - 0
Ajaccio GFCA 3 V -0.5 Sub 9.0 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-03-02 4 Chateauroux
1 - 0
1 - 0
Nancy 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
5-8 (13) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (1-3)
Franta - Ligue 2 2018-02-26 3 Nancy
0 - 1
0 - 2
Lorient 2 Î 0.0 Sub 9.5 Sub
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2018-02-16 1 1 Bourg-Peronnas
1 - 1
3 - 2
Nancy 1 Î +0.5 Peste 9.5 Sub
1-5 (6) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Clermont Foot Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2018-10-29 1 Clermont Foot
1 - 2
2 - 2
Brest 2 E 0.0 Peste 10.0
Franta - Ligue 2 2018-10-19 4 Clermont Foot
0 - 0
0 - 0
Red Star FC 93 2 E -0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2018-10-05 1 Grenoble
1 - 0
1 - 0
Clermont Foot 2 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2018-09-28 Clermont Foot
0 - 1
1 - 1
Ajaccio GFCA 4 1 E -0.5, -1.0 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2018-09-21 2 Lorient
0 - 0
0 - 0
Clermont Foot 2 E -0.5, -1.0 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2018-09-14 Clermont Foot
1 - 0
2 - 0
Auxerre 3 V 0.0 Sub 10.0 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-31 Valenciennes
0 - 3
0 - 4
Clermont Foot V 0.0 Peste 9.5 Peste
10-3 (13) 5-2 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Franta - Cupa Ligii 2018-08-28 2 Troyes
1 - 0
3 - 1
Clermont Foot 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
4-7 (11) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (0-3)
Franta - Ligue 2 2018-08-24 2 Clermont Foot
0 - 0
1 - 0
Sochaux 4 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
6-3 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-17 1 Le Havre
0 - 0
0 - 0
Clermont Foot E -0.5 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Cupa Ligii 2018-08-14 6 Laval
0 - 1
0 - 3
Clermont Foot V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
7-7 (14) 4-7 (11) 6 (4-2) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-11 1 Clermont Foot
1 - 0
2 - 3
Metz 2 Î 0.0 Peste 9.0 Peste
4-6 (10) 1-6 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-08-03 1 Niort
1 - 1
4 - 2
Clermont Foot Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
5-8 (13) 1-7 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-07-27 Clermont Foot
0 - 0
0 - 0
Chateauroux E -0.5 Sub 10.0 Sub
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Europa - Amicale 2018-07-14 Montpellier
0 - 3
0 - 4
Clermont Foot V -1.0, -1.5 Peste
2-3 (5) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Meciuri amicale internationale intercluburi 2018-06-29 Clermont Foot
0 - 0
0 - 1
MC Alger Î 0.0, -0.5 Sub
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2018-05-11 1 3 Clermont Foot
0 - 1
2 - 2
Paris FC 3 2 E -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
12-1 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-05-04 1 Sochaux
1 - 1
1 - 3
Clermont Foot V +0.5 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2018-04-28 2 Clermont Foot
0 - 0
1 - 1
Nimes 1 E 0.0 Sub 9.5 Sub
2-7 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-04-24 1 Brest
0 - 0
1 - 0
Clermont Foot 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
8-7 (15) 4-4 (8) 5 (3-2) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-04-20 1 Clermont Foot
1 - 1
4 - 2
US Orleans 45 2 2 V -1.0 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Franta - Ligue 2 2018-04-13 Auxerre
0 - 0
1 - 2
Clermont Foot V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2018-04-06 1 2 Clermont Foot
1 - 0
2 - 2
Niort 2 E -1.0 Peste 9.5 Peste
11-4 (15) 7-2 (9) 6 (5-1) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2018-03-30 4 AC Ajaccio
0 - 0
2 - 1
Clermont Foot 1 Î 0.0 Peste 9.0 Sub
4-2 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-03-16 2 Clermont Foot
1 - 0
2 - 0
Nancy 3 V -0.5 Sub 10.0 Sub
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-03-09 3 Le Havre
1 - 0
2 - 1
Clermont Foot 1 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2018-03-02 2 Clermont Foot
1 - 1
2 - 1
Reims 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-02-23 Lens
0 - 0
0 - 1
Clermont Foot 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
5-10 (15) 5-5 (10) 3 (3-0) 2 (0-2)
Franta - Ligue 2 2018-02-16 Clermont Foot
1 - 0
1 - 1
Chateauroux 1 E -0.5 Sub 10.0 Sub
8-1 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2018-02-09 Clermont Foot
1 - 0
1 - 0
Ajaccio GFCA 2 V -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
3-3 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3 2.87 2.62
Pauză 3.6 1.95 3.5
Handicap asiatic
Final (0.0) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.0) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 0 - 1 , Corner: 2 - 4

Corner: 9.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.0

1
Șuturi pe poartă
4
4
Șuturi pe lângă poartă
5
150
Atac
135
64
Atac periculos
88
52
Posesie %
48

Scor: 0 - 0 , Corner: 2 - 2 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0

0
Șuturi pe poartă
3
3
Șuturi pe lângă poartă
1
74
Atac
76
29
Atac periculos
47
46
Posesie %
54
  • 18' - 1st Yellow Card - Nancy
  • 20' - 1st Corner - Nancy
  • 30' - 2nd Corner - Clermont Foot
  • 34' - 3rd Corner - Nancy
  • 45' - 4th Corner - Clermont Foot
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Yellow Card - Clermont Foot
  • 56' - 1st Goal - Clermont Foot
  • 70' - 3rd Yellow Card - Nancy
  • 71' - 4th Yellow Card - Clermont Foot
  • 72' - 5th Yellow Card - Clermont Foot
  • Race to 3 Corners - Clermont Foot
  • 75' - 5th Corner - Clermont Foot
  • 80' - 6th Corner - Clermont Foot
  • 0-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate