Sâm, May 4, 2019 · 15:00
Montrose [4]
2
1 - 1
Final · HT 1-1
Raith [3]
4
Cele mai vechiRecente
VVÎVVÎ
3.25
3.60
2.00
RecenteCele mai vechi
VEÎEVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
0.0
Montrose
Montrose
ÎÎÎVVVÎVVÎRecenteÎn creștere+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Raith
EEVÎVVEÎEVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
Montrose

5V-0E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.2 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 0%0 Pierdut 50%5
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Raith

4V-4E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 20 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 2.0 pentru, 1.6 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 80%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 40%4 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 80%8 Anulat 0%0 Sub 20%2
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ultimele
Montrose
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Raith
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Montrose
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Raith
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.53, Abatere std.: 1.47, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 70%

Montrose Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League One 2019-02-23 Raith
2 - 0
4 - 1
Montrose 3 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5
Scotia - League One 2018-12-08 2 Montrose
1 - 1
3 - 2
Raith 4 V +0.5 Peste 9.5
Scotia - League One 2018-09-22 Raith
0 - 1
1 - 1
Montrose E -0.5, -1.0 Sub 10.0
Scotia - League Cup 2016-07-19 Raith
1 - 0
2 - 1
Montrose 3 1 Î -1.5, -2.0 Sub 11.0
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Montrose Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League One 2019-04-27 Forfar
0 - 0
1 - 0
Montrose 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0
Scotia - League One 2019-04-20 1 Montrose
1 - 0
2 - 1
Airdrieonians 2 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0
Scotia - League One 2019-04-13 1 East Fife
0 - 0
0 - 2
Montrose 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Scotia - League One 2019-04-06 1 Arbroath
0 - 0
1 - 0
Montrose 4 Î -0.5 Sub 9.5
Scotia - League One 2019-04-02 1 5 Brechin
0 - 2
0 - 3
Montrose 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5
Scotia - League One 2019-03-30 Montrose
2 - 0
3 - 1
Stranraer V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2019-03-23 1 Montrose
1 - 0
2 - 0
Stenhousemuir 2 V -0.5 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League One 2019-03-09 2 Montrose
0 - 2
1 - 3
Dumbarton 2 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
9-1 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League One 2019-03-02 1 Airdrieonians
0 - 0
1 - 0
Montrose Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
6-9 (15) 2-6 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Scotia - League One 2019-02-23 Raith
2 - 0
4 - 1
Montrose 3 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Scotia - League One 2019-02-16 2 Montrose
1 - 0
2 - 0
Forfar 3 1 V 0.0 Sub 9.0 Push
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Scotia - League One 2019-02-09 3 Stenhousemuir
0 - 0
1 - 0
Montrose 2 Î 0.0,+0.5 Sub 10.0 Sub
1-8 (9) 1-5 (6) 4 (0-4) 3 (0-3)
Scotia - League One 2019-02-02 2 Montrose
3 - 2
5 - 2
Brechin 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
1-8 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - League One 2019-01-26 4 Dumbarton
0 - 0
1 - 1
Montrose 2 E 0.0 Sub 9.5 Sub
2-5 (7) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Scotia - FA Cup 2019-01-19 1 Montrose
0 - 2
0 - 4
Dundee Utd Î +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
1-5 (6) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Scotia - League One 2019-01-12 2 Montrose
0 - 2
0 - 2
East Fife 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - League One 2019-01-05 1 Stranraer
0 - 2
1 - 2
Montrose V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - League One 2018-12-29 1 2 Montrose
0 - 0
1 - 1
Arbroath 2 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League One 2018-12-22 1 Montrose
2 - 0
3 - 1
Stenhousemuir 4 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
9-4 (13) 6-4 (10) 3 (0-3) 1 (1-0)
Scotia - League One 2018-12-08 2 Montrose
1 - 1
3 - 2
Raith 4 V +0.5 Peste 9.5 Sub
1-6 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Scotia - League One 2018-12-01 2 East Fife
0 - 1
0 - 2
Montrose 2 V -0.5 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Scotia - FA Cup 2018-11-27 2 Annan Athletic
0 - 4
3 - 4
Montrose 2 V 0.0, +0.5 Peste
8-2 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Scotia - FA Cup 2018-11-24 1 Montrose
0 - 0
0 - 0
Annan Athletic 2 E -0.5, -1.0 Sub
6-4 (10) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Scotia - League One 2018-11-17 3 Montrose
0 - 0
1 - 1
Stranraer 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
10-8 (18) 3-4 (7) 3 (1-2) 5 (4-1)
Scotia - League One 2018-11-10 2 Arbroath
1 - 0
2 - 0
Montrose 4 Î -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2018-11-03 Montrose
0 - 0
1 - 0
Dumbarton 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2018-10-20 3 Montrose
0 - 2
0 - 3
Airdrieonians Î 0.0 Peste 10.0 Peste
9-2 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Scotia - League Challenge Cup 2018-10-13 Ross County
2 - 1
3 - 1
Montrose Î -1.5, -2.0 Peste
5-1 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2018-10-06 3 Stenhousemuir
1 - 1
3 - 2
Montrose 3 Î 0.0 Peste 10.0 Push
1-9 (10) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League One 2018-09-29 2 Montrose
1 - 2
2 - 2
Forfar 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
7-4 (11) 1-2 (3) 2 (1-1) 3 (2-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Raith Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League One 2019-04-27 1 Raith
2 - 2
3 - 2
Brechin 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0
Scotia - League One 2019-04-21 3 Arbroath
1 - 1
2 - 2
Raith 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.0
Scotia - League One 2019-04-13 Raith
2 - 2
2 - 3
Stranraer 2 Î -1.0 Peste 10.0
Scotia - League One 2019-04-06 Stenhousemuir
0 - 0
1 - 1
Raith 2 E +0.5, +1.0 Sub 10.0
Scotia - League One 2019-03-30 3 East Fife
1 - 0
1 - 2
Raith 2 V +0.5 Peste 10.0
Scotia - League One 2019-03-23 Raith
3 - 1
4 - 1
Dumbarton 2 V -0.5 Peste 10.0 Sub
4-0 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2019-03-16 Forfar
1 - 0
2 - 1
Raith 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League One 2019-03-09 1 Raith
0 - 0
1 - 0
Airdrieonians 3 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
8-3 (11) 6-1 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Scotia - League One 2019-03-02 3 Stranraer
2 - 0
2 - 2
Raith 2 E +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Scotia - League One 2019-02-26 1 Dumbarton
2 - 1
2 - 2
Raith 1 E +0.5 Peste 10.0 Peste
3-10 (13) 3-3 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Scotia - League One 2019-02-23 Raith
2 - 0
4 - 1
Montrose 3 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Scotia - League One 2019-02-16 3 Raith
0 - 1
0 - 1
Arbroath 2 Î 0.0 Sub 10.0 Sub
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - FA Cup 2019-02-09 Hibernian
2 - 0
3 - 1
Raith Î -1.5 Peste 10.0 Peste
8-5 (13) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Scotia - League One 2019-02-02 3 Raith
1 - 0
1 - 1
Forfar 1 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
3-8 (11) 2-8 (10) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League One 2019-01-26 1 Brechin
0 - 1
2 - 1
Raith 2 Î +1.0 Peste 10.0 Peste
1-12 (13) 1-5 (6) 4 (0-4) 3 (0-3)
Scotia - FA Cup 2019-01-19 2 Raith
0 - 0
3 - 0
Dunfermline 2 1 V +0.5 Peste 9.5 Sub
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2019-01-12 3 Airdrieonians
1 - 0
1 - 1
Raith 4 E +0.5 Sub 10.5 Sub
3-6 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Scotia - League One 2019-01-05 Raith
4 - 1
5 - 1
Stenhousemuir 1 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Sub
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - League One 2018-12-29 4 Raith
0 - 2
1 - 2
East Fife 1 Î -0.5, -1.0 Push 10.0 Sub
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Scotia - League One 2018-12-22 1 6 Arbroath
0 - 2
0 - 2
Raith 3 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
5-2 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Scotia - League One 2018-12-15 1 Raith
1 - 2
4 - 2
Dumbarton 2 V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Peste
7-5 (12) 5-4 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - League One 2018-12-08 2 Montrose
1 - 1
3 - 2
Raith 4 Î +0.5 Peste 9.5 Sub
1-6 (7) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Scotia - League One 2018-12-01 1 Raith
2 - 0
2 - 0
Airdrieonians 2 V -0.5 Sub 10.5 Sub
5-5 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Scotia - FA Cup 2018-11-24 2 Queen's Park
0 - 2
0 - 3
Raith V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - League One 2018-11-17 Stenhousemuir
0 - 1
1 - 3
Raith 3 V +0.5 Peste 11.0 Peste
5-7 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Scotia - League One 2018-11-10 1 2 East Fife
0 - 1
2 - 1
Raith 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
6-2 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League One 2018-11-03 2 Raith
1 - 0
2 - 1
Brechin 5 V -0.5, -1.0 Push 10.5 Sub
5-1 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League One 2018-10-27 1 Forfar
1 - 2
3 - 2
Raith 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
3-5 (8) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (0-3)
Scotia - League One 2018-10-20 1 2 Raith
2 - 1
2 - 1
Stranraer 5 V -0.5, -1.0 Push 10.5 Sub
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Scotia - League One 2018-10-06 2 Raith
0 - 0
1 - 1
Arbroath 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
4-8 (12) 4-4 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3.25 3.6 2
Pauză 3.6 2.3 2.5
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.75) [email protected] Sub@2
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 2 - 4

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5, 3.0

1
Șuturi pe poartă
6
3
Șuturi pe lângă poartă
10
69
Atac
91
36
Atac periculos
52
46
Posesie %
54

Scor: 1 - 1 , Corner: 0 - 2 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

1
Șuturi pe poartă
4
0
Șuturi pe lângă poartă
3
38
Atac
43
17
Atac periculos
24
50
Posesie %
50
  • 10' - 1st Goal - Montrose
  • 20' - 2nd Goal - Raith
  • 24' - 1st Corner - Raith
  • 41' - 2nd Corner - Raith
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 50' - 3rd Corner - Montrose
  • 54' - 4th Corner - Raith
  • Race to 3 Corners - Raith
  • 72' - 5th Corner - Montrose
  • 81' - 6th Corner - Raith
  • 1-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate