Vin, Sep 1, 2023 · 23:00
2 - 1
Final · HT 2-0
Torque
8 3
Cele mai vechiRecente
VVEVÎÎ
3.00
3.30
2.25
RecenteCele mai vechi
EVVEÎÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
+0.25
Montevideo Wanderers
Montevideo Wanderers
EEÎEVVEVÎÎRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticEgalAcoperit 5/10
Scapă avantajul · nu câștigă 2 din 5 meciuri în care a condusPeste 2.5 cartonașe în 10 din ultimele 10A câștigat 3 din ultimele 10
Torque
ÎEÎVÎÎEVVERecenteÎn creștere+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 4/10
Montevideo Wanderers

3V-4E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 1.1 contra. Victorii 30%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 40%4 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 20%2 Pierdut 30%3
Torque

3V-3E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.3 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 30%3 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 10%1 Pierdut 50%5
Ultimele
Montevideo Wanderers
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Torque
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Montevideo Wanderers
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Torque
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.38, Abatere std.: 1.28, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 38%

Montevideo Wanderers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-16 5 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 1
Torque 3 E 0.0 Sub 9.5
Uruguay - Apertura 2023-02-20 3 Torque
0 - 0
0 - 1
Montevideo Wanderers 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.0
Uruguay - Clausura 2022-10-09 6 Torque
1 - 0
1 - 0
Montevideo Wanderers 4 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2022-06-27 5 Montevideo Wanderers
0 - 0
1 - 0
Torque 5 V 0.0 Sub 9.5
Uruguay - Apertura 2022-05-15 4 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 1
Torque 5 1 E 0.0, +0.5 Sub 9.5
Uruguay - Clausura 2021-10-09 5 Montevideo Wanderers
0 - 1
0 - 1
Torque 4 Î 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2021-06-11 4 Torque
2 - 0
2 - 1
Montevideo Wanderers 2 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguay - Clausura 2021-03-05 3 Montevideo Wanderers
1 - 2
2 - 8
Torque Î +0.5, +1.0 Peste 9.5 Peste
5-7 (12) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-07 3 Torque
0 - 1
1 - 2
Montevideo Wanderers 4 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
6-6 (12) 2-6 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2020-09-09 1 Torque
2 - 0
2 - 1
Montevideo Wanderers 5 1 Î 0.0,+0.5 Peste
3-8 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2018-08-26 Montevideo Wanderers
0 - 0
1 - 0
Torque V 0.0 Sub 10.0 Peste
12-4 (16) 7-2 (9) 1 (0-1) 5 (5-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-11 Torque
0 - 1
1 - 2
Montevideo Wanderers V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Push
8-2 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 4 (4-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Montevideo Wanderers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2023-08-25 2 Defensor Sporting
1 - 0
3 - 0
Montevideo Wanderers 2 Î -0.5, -1.0 Peste 9.0
Uruguay - Clausura 2023-08-19 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 1
La Luz 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-23 6 Boston River
0 - 1
0 - 1
Montevideo Wanderers 5 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-16 5 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 1
Torque 3 E 0.0 Sub 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-08 2 La Luz
2 - 0
2 - 3
Montevideo Wanderers 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-01 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
4 - 0
CA River Plate 1 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-24 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Penarol 3 E +0.5 Sub 10.0 Push
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-18 4 Defensor Sporting
0 - 0
2 - 0
Montevideo Wanderers 1 1 Î -0.5, -1.0 Sub 9.0 Peste
9-2 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-03 2 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 1
Danubio 2 1 E 0.0 Push 9.0 Peste
5-6 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 5 (1-4)
Uruguay - Apertura 2023-05-13 3 Penarol
1 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 3 1 E -1.0, -1.5 Sub 9.5 Sub
2-1 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-05-06 1 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 3
Atletico Fenix Montevideo 4 Î 0.0 Peste 9.5 Peste
4-7 (11) 4-4 (8) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-29 1 5 Danubio
0 - 1
0 - 2
Montevideo Wanderers 4 V -0.5 Sub 9.0 Peste
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Uruguay - Apertura 2023-04-25 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 1
Nacional De Football 2 Î +0.5, +1.0 Sub 8.5 Peste
10-6 (16) 5-2 (7) 3 (2-1) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2023-04-16 4 CA River Plate
0 - 1
1 - 2
Montevideo Wanderers 5 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-07 5 Montevideo Wanderers
0 - 1
0 - 1
Deportivo Maldonado 5 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
5-4 (9) 2-4 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-02 3 Boston River
0 - 1
0 - 1
Montevideo Wanderers 3 V 0.0 Sub 9.0 Peste
6-5 (11) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (3-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-25 3 Montevideo Wanderers
1 - 0
3 - 0
Cerro 4 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Push
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2023-03-19 2 Racing Club de Montevideo
0 - 1
1 - 1
Montevideo Wanderers 4 E 0.0 Push 9.5 Sub
5-2 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2023-03-11 2 Montevideo Wanderers
0 - 1
0 - 1
Plaza Colonia 4 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
5-6 (11) 3-5 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-05 1 Cerro Largo
0 - 0
0 - 0
Montevideo Wanderers 3 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2023-02-28 4 Montevideo Wanderers
1 - 1
1 - 1
Liverpool Montevideo 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
4-8 (12) 1-1 (2) 1 (0-1) 5 (1-4)
Uruguay - Apertura 2023-02-20 3 Torque
0 - 0
0 - 1
Montevideo Wanderers 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
4-1 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-13 2 Montevideo Wanderers
0 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
6-8 (14) 2-3 (5) 1 (1-0) 5 (4-1)
Uruguay - Apertura 2023-02-05 2 La Luz
0 - 2
1 - 3
Montevideo Wanderers 1 V 0.0 Peste 9.5 Sub
6-0 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
America - Amicale 2023-01-28 1 4 Montevideo Wanderers
0 - 0
1 - 2
Atletico Fenix Montevideo 3 1 Î 0.0 Peste
2-7 (9) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
America - Amicale 2023-01-26 2 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Cerro 4 E -0.5 Sub
2-1 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
America - Amicale 2023-01-16 4 Defensor Sporting
1 - 2
2 - 2
Montevideo Wanderers 1 E 0.0, -0.5 Peste
2-4 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2022-10-24 2 3 Boston River
0 - 1
2 - 2
Montevideo Wanderers 6 2 E -0.5 Peste 9.0 Sub
5-3 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2022-10-17 4 Montevideo Wanderers
0 - 1
2 - 1
Plaza Colonia 4 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2022-10-14 2 Montevideo Wanderers
2 - 0
2 - 1
Cerrito 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Torque Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2023-08-25 2 Torque
0 - 1
1 - 1
Atletico Fenix Montevideo 2 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5
Uruguay - Clausura 2023-08-20 2 Danubio
0 - 0
0 - 1
Torque 4 1 V 0.0 Sub 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-22 La Luz
1 - 2
1 - 3
Torque 3 V 0.0 Peste 10.0
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-16 5 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 1
Torque 3 E 0.0 Sub 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-10 1 Torque
0 - 0
0 - 1
CA River Plate 4 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-03 5 Penarol
0 - 0
2 - 0
Torque 3 Î -1.0 Sub 9.5 Peste
6-7 (13) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-25 2 Torque
1 - 0
3 - 1
Boston River 3 V 0.0 Peste 9.5 Peste
4-7 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (0-3)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-16 1 Danubio
0 - 0
1 - 0
Torque 2 Î -0.5 Sub 9.5 Peste
4-8 (12) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-06 4 Torque
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 3 E +0.5 Sub 10.0 Sub
1-8 (9) 1-4 (5) 3 (0-3) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2023-05-14 4 Torque
0 - 4
0 - 4
Nacional De Football 2 Î +0.5, +1.0 Peste 9.5 Peste
12-3 (15) 6-3 (9) 4 (1-3) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-05-08 1 Torque
1 - 1
1 - 1
CA River Plate 4 E 0.0 Sub 9.5 Peste
9-4 (13) 5-3 (8) 3 (0-3) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-30 Deportivo Maldonado
2 - 1
3 - 2
Torque 3 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
12-1 (13) 7-1 (8) 3 (3-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-22 4 Torque
0 - 1
1 - 1
Boston River 2 E 0.0 Sub 9.0 Peste
11-3 (14) 5-3 (8) 4 (2-2) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-17 1 6 Cerro
0 - 1
0 - 2
Torque 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
8-1 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 5 (4-1)
Uruguay - Apertura 2023-04-08 1 Torque
0 - 0
0 - 2
Racing Club de Montevideo 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-03 1 Plaza Colonia
0 - 1
1 - 2
Torque 4 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
10-3 (13) 3-3 (6) 3 (1-2) 4 (4-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-27 3 Torque
1 - 1
1 - 2
Cerro Largo 4 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
7-1 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-18 6 Liverpool Montevideo
0 - 0
1 - 0
Torque 2 Î -0.5 Sub 9.5 Peste
4-9 (13) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2023-03-12 3 Penarol
1 - 0
2 - 2
Torque 6 E -1.0 Peste 9.5 Sub
5-3 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-04 1 Torque
0 - 2
0 - 3
Defensor Sporting 4 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2023-02-27 1 1 La Luz
0 - 0
1 - 1
Torque 1 1 E 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
2-7 (9) 1-7 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-20 3 Torque
0 - 0
0 - 1
Montevideo Wanderers 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
4-1 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-11 3 Atletico Fenix Montevideo
0 - 1
1 - 2
Torque 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
10-4 (14) 7-2 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-05 4 Torque
0 - 0
1 - 1
Danubio 2 E 0.0 Sub 9.5 Sub
2-3 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Uruguay - Clausura 2022-10-21 2 CA River Plate
0 - 0
2 - 1
Torque 4 Î -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
7-4 (11) 6-3 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2022-10-17 3 Torque
0 - 0
0 - 2
Boston River 2 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0 Sub
0-6 (6) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2022-10-12 5 Plaza Colonia
0 - 1
0 - 2
Torque 2 V 0.0 Push 9.5 Peste
5-6 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Uruguay - Clausura 2022-10-09 6 Torque
1 - 0
1 - 0
Montevideo Wanderers 4 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
3-1 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Cupa 2022-10-05 5 Torque
1 - 2
1 - 2
Club Atletico Progreso 7 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (0-3)
Uruguay - Clausura 2022-10-01 4 Torque
0 - 1
0 - 1
Cerrito 2 Î -1.0 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3 3.3 2.25
Pauză 3.6 2.1 3
Handicap asiatic
Final (+0.25) [email protected] Oaspeți@2
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 2 - 8

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.5

4
Șuturi pe poartă
3
2
Șuturi pe lângă poartă
5
93
Atac
115
52
Atac periculos
88
41
Posesie %
59

Scor: 2 - 0 , Corner: 1 - 4 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

3
Șuturi pe poartă
1
1
Șuturi pe lângă poartă
2
45
Atac
57
19
Atac periculos
35
41
Posesie %
59
  • 5' - 1st Goal - Montevideo Wanderers
  • 22' - 1st Corner - Torque
  • 26' - 2nd Corner - Torque
  • 26' - 3rd Corner - Torque
  • Race to 3 Corners - Torque
  • 28' - 4th Corner - Torque
  • 34' - 5th Corner - Montevideo Wanderers
  • 45+3' - 2nd Goal - Montevideo Wanderers
  • 45+7' - 1st Yellow Card - Torque
  • 2-0 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - Torque
  • 49' - 6th Corner - Torque
  • 53' - 7th Corner - Montevideo Wanderers
  • 57' - 2nd Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 70' - 3rd Yellow Card - Torque
  • 74' - 3rd Goal - Torque
  • 78' - 8th Corner - Torque
  • 82' - 4th Yellow Card - Torque
  • 90' - 9th Corner - Torque
  • Race to 7 Corners - Torque
  • 90' - 10th Corner - Torque
  • 90+2' - 5th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 2-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate