Dum, Apr 30, 2017 · 19:30
2 - 3
Final · HT 0-2
Defensor Sporting [2]
3 3 2
Cele mai vechiRecente
VVVÎÎÎ
2.40
3.40
2.87
RecenteCele mai vechi
VVVEEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
0.0
Montevideo Wanderers
Montevideo Wanderers
VÎVÎVVVÎÎÎRecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticEgal5/10
Defensor Sporting
VEVÎVEEVVVRecenteStabil+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă8/10
Montevideo Wanderers

5V-0E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.7 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 90%, corner Over 10%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 0%0 Pierdut 50%5
Total goluri 2.5
Peste 90%9 Anulat 0%0 Sub 10%1
Total cornere 10.0
Peste 10%1 Anulat 20%2 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Defensor Sporting

6V-3E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 0.8 contra. Victorii 60%, AH câștigat 80%, gol Over 50%, corner Over 20%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 30%3 Pierdut 10%1
Total goluri 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 10.0
Peste 20%2 Anulat 20%2 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 10%1 Pierdut 10%1
Ultimele
Montevideo Wanderers
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Defensor Sporting
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Montevideo Wanderers
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Defensor Sporting
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.68, Abatere std.: 2.07, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 48%

Montevideo Wanderers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2016-10-02 4 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5
Uruguay - Clausura 2016-04-23 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 3 E -0.5 Sub 10.0
Uruguay - Apertura 2015-10-17 1 Defensor Sporting
0 - 0
2 - 3
Montevideo Wanderers 5 V 0.0, -0.5 Peste 10.0
Uruguay - Clausura 2015-05-30 1 4 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
Montevideo Wanderers 4 1 Î -0.5 Sub 9.5
Uruguay - Apertura 2014-11-22 Montevideo Wanderers
0 - 1
1 - 1
Defensor Sporting E 0.0, -0.5 Sub 10.5
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Montevideo Wanderers Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2017-04-23 1 Rampla Juniors
1 - 2
4 - 3
Montevideo Wanderers 3 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5
Uruguay - Apertura 2017-04-15 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 2
Fenix 1 Î -0.5 Sub 9.0
Uruguay - Apertura 2017-04-09 2 Nacional De Football
1 - 1
2 - 1
Montevideo Wanderers 5 Î -0.5 Peste 10.0
Uruguay - Apertura 2017-04-02 5 Cerro
0 - 1
1 - 2
Montevideo Wanderers 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5
Uruguay - Apertura 2017-03-25 1 Montevideo Wanderers
1 - 1
2 - 1
Boston River 4 V 0.0, -0.5 Peste 10.0
Uruguay - Apertura 2017-03-18 5 Liverpool Montevideo
0 - 2
0 - 4
Montevideo Wanderers 3 V 0.0 Peste 9.5 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2017-03-12 1 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
1 - 2
El Tanque Sisley 1 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-03-05 1 4 Racing Club de Montevideo
0 - 2
0 - 3
Montevideo Wanderers 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
3-7 (10) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-02-25 1 Montevideo Wanderers
0 - 3
0 - 4
Penarol 3 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-02-19 2 CA River Plate
1 - 1
1 - 2
Montevideo Wanderers 3 V 0.0 Peste 10.0 Sub
1-1 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-02-12 1 1 Montevideo Wanderers
2 - 1
3 - 1
Plaza Colonia 2 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
4-9 (13) 3-3 (6) 3 (1-2) 2 (0-2)
Copa Libertadores 2017-02-09 1 The Strongest
2 - 0
4 - 0
Montevideo Wanderers 3 1 Î -1.5 Peste 9.5 Peste
9-5 (14) 4-4 (8) 2 (2-0) 4 (4-0)
Uruguay - Apertura 2017-02-05 1 Danubio
0 - 0
0 - 0
Montevideo Wanderers 4 E -0.5 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Copa Libertadores 2017-02-02 2 Montevideo Wanderers
0 - 1
0 - 2
The Strongest 2 Î -1.0 Sub 9.0 Push
3-6 (9) 1-5 (6) 5 (0-5) 1 (0-1)
Copa Libertadores 2017-01-27 3 Montevideo Wanderers
2 - 1
5 - 2
Universitario de Sucre 4 1 V -1.0, -1.5 Peste 9.0 Peste
8-3 (11) 5-1 (6) 0 (0-0) 3 (1-2)
Copa Libertadores 2017-01-23 Universitario de Sucre
2 - 1
3 - 2
Montevideo Wanderers 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
6-3 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2016-12-11 4 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Montevideo Wanderers 3 1 E +0.5 Sub 10.0 Sub
3-1 (4) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2016-12-04 1 Montevideo Wanderers
3 - 0
3 - 1
Villa Espanola 3 V -1.0 Peste 10.5 Sub
2-3 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2016-11-26 3 Montevideo Wanderers
2 - 2
4 - 2
Atletico Fenix Montevideo 4 V -0.5 Peste 10.0 Peste
11-3 (14) 11-1 (12) 3 (2-1) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2016-11-20 2 3 Danubio
0 - 0
0 - 1
Montevideo Wanderers 3 V -0.5 Sub 10.0 Peste
11-3 (14) 6-0 (6) 1 (1-0) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2016-11-12 3 Liverpool Montevideo
1 - 1
2 - 1
Montevideo Wanderers 3 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
2-6 (8) 0-1 (1) 1 (0-1) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-30 1 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Plaza Colonia 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
8-7 (15) 4-4 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2016-10-23 2 Montevideo Wanderers
1 - 0
2 - 1
IA Sud America 2 V -0.5, -1.0 Peste 11.0 Sub
2-5 (7) 0-2 (2) 2 (0-2) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-15 2 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 0
Boston River 2 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
6-7 (13) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-08 3 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 0
Juventud De Las Piedras 3 1 V -0.5 Sub 10.5 Sub
4-5 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-02 4 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
4-6 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Copa Sudamericana 2016-09-28 3 Junior
0 - 0
0 - 0
Montevideo Wanderers 3 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
7-2 (9) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Uruguay - Apertura 2016-09-24 3 Montevideo Wanderers
1 - 2
1 - 3
Nacional De Football 5 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
Copa Sudamericana 2016-09-21 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Junior 4 E 0.0 Sub 9.5 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2016-09-17 2 Racing Club de Montevideo
0 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 1 E 0.0 Sub 10.5 Sub
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Defensor Sporting Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2017-04-23 4 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 0
Boston River 2 V -0.5 Sub 10.0
Uruguay - Apertura 2017-04-16 4 Liverpool Montevideo
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 4 1 V 0.0, +0.5 Sub 9.5
Uruguay - Apertura 2017-04-08 3 Defensor Sporting
0 - 0
3 - 0
El Tanque Sisley 2 V -0.5, -1.0 Peste 10.5
Uruguay - Apertura 2017-04-02 1 3 Racing Club de Montevideo
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 6 E 0.0, -0.5 Sub 10.0
Uruguay - Apertura 2017-03-25 1 5 Defensor Sporting
2 - 1
2 - 2
Penarol 4 1 E 0.0 Peste 10.0
Uruguay - Apertura 2017-03-19 2 CA River Plate
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 4 1 V 0.0 Sub 10.0 Sub
5-4 (9) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2017-03-12 1 2 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 3
Plaza Colonia 3 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
5-0 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2017-03-05 1 5 Danubio
0 - 2
0 - 2
Defensor Sporting 6 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Copa Sudamericana 2017-03-01 1 3 LDU Quito
1 - 1
2 - 2
Defensor Sporting 4 1 E -1.0 Peste 9.5 Sub
2-7 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2017-02-24 4 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Juventud De Las Piedras 3 V -0.5 Peste 10.5 Sub
6-4 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2017-02-19 1 3 IA Sud America
0 - 0
1 - 2
Defensor Sporting 3 1 V 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2017-02-11 3 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 1
Cerro 5 E -0.5 Sub 10.5 Sub
3-2 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-02-05 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Rampla Juniors 4 V -1.0 Sub 10.0 Peste
14-7 (21) 11-2 (13) 3 (2-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2016-12-10 4 Penarol
0 - 1
0 - 2
Defensor Sporting 3 1 V 0.0 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2016-12-04 2 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Racing Club de Montevideo 2 V -0.5 Peste 10.0 Push
7-3 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2016-11-26 1 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 0
Danubio 1 1 E 0.0 Sub 10.0 Sub
3-6 (9) 3-4 (7) 4 (0-4) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2016-11-20 5 Defensor Sporting
2 - 2
3 - 2
Nacional De Football 2 V +0.5 Peste 10.0 Peste
6-9 (15) 2-5 (7) 2 (0-2) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2016-11-12 1 4 Villa Espanola
1 - 1
2 - 2
Defensor Sporting 4 E +0.5 Peste 11.0 Peste
3-12 (15) 3-6 (9) 5 (1-4) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2016-10-29 2 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 2 V +0.5 Sub 10.5 Sub
2-5 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-23 1 Plaza Colonia
0 - 1
0 - 1
Defensor Sporting 5 V 0.0 Sub 10.0 Sub
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-16 1 4 Defensor Sporting
1 - 2
1 - 3
Liverpool Montevideo 4 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
8-2 (10) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2016-10-09 2 Atletico Fenix Montevideo
0 - 1
3 - 1
Defensor Sporting 4 1 Î 0.0 Peste 10.5 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2016-10-02 4 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 2 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
4-6 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2016-09-24 3 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 1
Cerro 4 Î -0.5 Sub 11.0 Sub
9-0 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2016-09-18 CA River Plate
0 - 2
0 - 5
Defensor Sporting 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2016-09-11 3 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
IA Sud America 3 V -0.5 Sub 11.0 Peste
8-10 (18) 6-2 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2016-09-04 1 3 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 1
Juventud De Las Piedras 4 1 Î -0.5 Sub 10.5 Sub
8-2 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2016-08-31 1 2 Boston River
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 4 E +0.5 Sub
2-3 (5) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2016-06-05 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Atletico Fenix Montevideo 3 V -0.5 Sub 10.5 Sub
3-1 (4) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2016-05-29 3 CA River Plate
1 - 0
1 - 2
Defensor Sporting 5 V -0.5 Peste 10.5 Peste
6-5 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.4 3.4 2.87
Pauză 3.1 2.2 3.4
Handicap asiatic
Final (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) Peste@2 [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 2 - 3 , Corner: 11 - 3

Corner: 10.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5

13
Șuturi pe poartă
4
7
Șuturi pe lângă poartă
9
51
Atac
51
37
Atac periculos
34
55
Posesie %
45

Scor: 0 - 2 , Corner: 4 - 0 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

5
Șuturi pe poartă
2
3
Șuturi pe lângă poartă
5
27
Atac
25
15
Atac periculos
19
60
Posesie %
40
  • 4' - 1st Goal - Defensor Sporting
  • 23' - 1st Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 28' - 2nd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 34' - 1st Corner - Montevideo Wanderers
  • 34' - 2nd Corner - Montevideo Wanderers
  • 40' - 3rd Corner - Montevideo Wanderers
  • 45' - 4th Corner - Montevideo Wanderers
  • 45' - 2nd Goal - Defensor Sporting
  • 45+2' - Red Card - Defensor Sporting
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 46' - 3rd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 47' - 5th Corner - Montevideo Wanderers
  • 48' - 6th Corner - Defensor Sporting
  • 49' - 4th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 55' - 7th Corner - Defensor Sporting
  • 56' - 8th Corner - Montevideo Wanderers
  • 59' - 9th Corner - Montevideo Wanderers
  • 60' - 5th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 62' - 6th Yellow Card - Montevideo Wanderers
  • 66' - 3rd Goal - Montevideo Wanderers
  • 70' - 10th Corner - Montevideo Wanderers
  • 73' - 11th Corner - Montevideo Wanderers
  • 86' - 12th Corner - Montevideo Wanderers
  • 89' - 13th Corner - Montevideo Wanderers
  • 89' - 4th Goal - Montevideo Wanderers
  • 90+2' - 14th Corner - Defensor Sporting
  • 90+4' - 5th Goal - Defensor Sporting
  • 90+4' - Red Card - Defensor Sporting
  • 90+6' - Red Card - Montevideo Wanderers
  • 2-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate