Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.75
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
+0.5
Rennes
Monaco vs Rennes Profilul echipelor
Monaco
VVVVVVEEVERecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează4/10
Rennes
EVÎÎVVÎVEÎRecenteÎn scădere-0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal5/10
Început puternicEchipă de reveniriGol în prima repriză în 8 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10
Ultimele
| Monaco | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Rennes | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Monaco | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Rennes | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.18,
Abatere std.: 1.69, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 60%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Monaco vs Rennes Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Monaco vs Rennes Confruntări directe
Monaco vs Rennes Vezi H2H complet →| Monaco Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-15 | 1 Rennes |
1 - 1
2 - 3
|
Monaco 3 | V | -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2021-12-22 | 2 Monaco |
1 - 1
2 - 1
|
Rennes 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2021-05-16 | 2 Monaco |
2 - 0
2 - 1
|
Rennes 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2020-09-19 | 1 Rennes |
0 - 1
2 - 1
|
Monaco 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2019-10-20 | 2 Monaco |
1 - 1
3 - 2
|
Rennes 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2019-05-01 | 2 Rennes |
2 - 0
2 - 2
|
Monaco 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Franta - Cupa Ligii | 2019-01-09 | 3 Monaco |
0 - 1
1 - 1
|
Rennes 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-10-07 | 1 5 Monaco |
0 - 1
1 - 2
|
Rennes 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2018-04-04 | Rennes |
1 - 1
1 - 1
|
Monaco 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2017-12-20 | 3 Monaco |
1 - 0
2 - 1
|
Rennes 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2017-05-20 | Rennes |
0 - 1
2 - 3
|
Monaco | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Cupa Ligii | 2016-12-14 | Monaco |
3 - 0
7 - 0
|
Rennes | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2016-09-17 | 1 Monaco |
1 - 0
3 - 0
|
Rennes 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2016-04-24 | 1 Rennes |
0 - 1
1 - 1
|
Monaco 3 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2015-10-04 | 3 Monaco |
0 - 1
1 - 1
|
Rennes 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Monaco Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - Calificari | 2022-08-09 | 3 PSV |
1 - 0
2 - 2
|
Monaco 3 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2022-08-06 | Strasbourg |
0 - 1
1 - 2
|
Monaco 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Calificari | 2022-08-02 | 2 Monaco |
0 - 1
1 - 1
|
PSV 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Elite Club - Amicale | 2022-07-27 | Southampton |
0 - 1
3 - 1
|
Monaco | Î | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2022-07-23 | 2 FC Porto |
0 - 0
2 - 1
|
Monaco 3 | Î | -0.5 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2022-07-16 | Inter Milano |
1 - 2
2 - 2
|
Monaco | E | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elite Club - Amicale | 2022-07-09 | 3 Portimonense |
0 - 1
0 - 2
|
Monaco 3 | V | +1.0,+1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Europa - Amicale | 2022-06-29 | Monaco |
1 - 0
1 - 1
|
St Gallen | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-21 | 2 Lens |
1 - 1
2 - 2
|
Monaco 3 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-8 (18) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-14 | 2 Monaco |
1 - 2
4 - 2
|
Brest 1 | V | -2.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-5 (15) | 6-5 (11) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-06 | Lille |
0 - 1
1 - 2
|
Monaco | V | +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-01 | 2 Monaco |
1 - 0
2 - 0
|
Angers 2 | V | -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-23 | 2 St Etienne |
1 - 2
1 - 4
|
Monaco 3 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-20 | 5 Monaco |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-10 (17) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-15 | 1 Rennes |
1 - 1
2 - 3
|
Monaco 3 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-10 | 2 Monaco |
1 - 1
2 - 1
|
Troyes 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-1 (11) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-03 | Metz |
0 - 0
1 - 2
|
Monaco | V | +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-03-20 | 3 Monaco |
1 - 0
3 - 0
|
PSG 3 | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2022-03-17 | 3 Monaco |
0 - 1
1 - 1
|
Braga | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-03-13 | 1 Strasbourg |
1 - 0
1 - 0
|
Monaco 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Europa League | 2022-03-10 | 1 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Monaco 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-03-06 | 2 Marseille |
0 - 0
0 - 1
|
Monaco 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Cupa | 2022-03-02 | Nantes |
1 - 1
2 - 2
|
Monaco | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-02-27 | 1 2 Monaco |
0 - 0
1 - 2
|
Reims 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-02-20 | 3 Bordeaux |
1 - 0
1 - 1
|
Monaco 3 1 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-02-05 | 1 Monaco |
2 - 0
2 - 0
|
Lyon 2 | V | -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Cupa | 2022-01-30 | Lens |
1 - 3
2 - 4
|
Monaco 1 | V | 0.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-01-23 | 2 Montpellier |
2 - 1
3 - 2
|
Monaco 2 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-01-16 | Monaco |
1 - 0
4 - 0
|
Clermont Foot 1 | V | -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-01-09 | 1 Nantes |
0 - 0
0 - 0
|
Monaco 2 | E | +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Rennes Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Ligue 1 | 2022-08-07 | 3 Rennes |
0 - 0
0 - 1
|
Lorient 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2022-07-30 | Rennes |
1 - 1
1 - 2
|
Aston Villa | Î | 0.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2022-07-27 | 3 Nantes |
0 - 0
0 - 1
|
Rennes | V | +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2022-07-20 | Caen |
0 - 2
1 - 2
|
Rennes 1 | V | +0.5 | Peste | 8.5 |
|
|||||
| Elite Club - Amicale | 2022-07-16 | SC Freiburg |
0 - 0
1 - 0
|
Rennes | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-21 | 2 Lille |
1 - 1
2 - 2
|
Rennes 2 | E | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-14 | 1 Rennes |
2 - 0
2 - 0
|
Marseille 2 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-05-11 | Nantes |
1 - 1
2 - 1
|
Rennes | Î | +1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-30 | 1 Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
St Etienne 4 | V | -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-24 | 1 1 Rennes |
2 - 0
5 - 0
|
Lorient | V | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-20 | 1 Strasbourg |
1 - 0
2 - 1
|
Rennes 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-15 | 1 Rennes |
1 - 1
2 - 3
|
Monaco 3 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-09 | 2 Reims |
0 - 2
2 - 3
|
Rennes | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-04-02 | 2 Nice |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 1 | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-11 (18) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-03-20 | 1 Rennes |
3 - 0
6 - 1
|
Metz 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Liga Conferintelor Europa UEFA | 2022-03-17 | 4 Rennes |
1 - 0
2 - 1
|
Leicester 2 | V | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-03-13 | 2 Lyon |
0 - 3
2 - 4
|
Rennes 3 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Liga Conferintelor Europa UEFA | 2022-03-10 | Leicester |
1 - 0
2 - 0
|
Rennes 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-03-06 | 1 Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Angers 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-02-25 | 3 Montpellier |
2 - 2
2 - 4
|
Rennes 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-02-20 | 1 Rennes |
2 - 1
4 - 1
|
Troyes 4 | V | -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-02-06 | 3 Rennes |
1 - 0
2 - 0
|
Brest 1 | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-01-23 | 2 Clermont Foot |
0 - 1
2 - 1
|
Rennes 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-01-16 | 1 Rennes |
2 - 0
6 - 0
|
Bordeaux 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2022-01-08 | 1 Lens |
0 - 0
1 - 0
|
Rennes | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Franta - Cupa | 2022-01-02 | Nancy |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes | E | +1.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Franta - Ligue 1 | 2021-12-22 | 2 Monaco |
1 - 1
2 - 1
|
Rennes 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Franta - Cupa | 2021-12-18 | Rennes |
1 - 0
1 - 0
|
Lorient | V | -1.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2021-12-12 | 1 Rennes |
0 - 1
1 - 2
|
Nice 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
11-6 (17) | 6-6 (12) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Franta - Ligue 1 | 2021-12-05 | 1 St Etienne |
0 - 3
0 - 5
|
Rennes | V | +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.05 | 3.6 | 3.5 |
| Pauză | 2.625 | 2.3 | 3.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | Sub@2 |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 1 - 6
Corner: 9.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 5 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
15' - Red Card - Monaco -
22' - 1st Yellow Card - Rennes - 18' Substitution - Magassa for Ben Yedder - Monaco
-
23' - 2nd Yellow Card - Rennes -
28' - 1st Corner - Rennes -
32' - 3rd Yellow Card - Rennes - 33' - Missed Penalty - Monaco
-
36' - 2nd Corner - Rennes - Race to 3 Corners - Rennes
-
39' - 3rd Corner - Rennes -
45+1' - 4th Corner - Rennes - Race to 5 Corners - Rennes
-
45+3' - 5th Corner - Rennes -
0-0 score at the end of First Half -
50' - 6th Corner - Monaco - 46' Substitution - Alemdar for Mandanda - Rennes
- 51' Substitution - Kalimuendo for Majer - Rennes
-
59' - 1st Goal - Rennes - 64' Substitution - Jakobs for Golovin - Monaco
-
72' - 2nd Goal - Monaco - 76' Substitution - Doku for Laborde - Rennes
- 76' Substitution - Doue for Tait - Rennes
- 81' Substitution - Badiashile for Vanderson - Monaco
- 81' Substitution - Gelson Martins for Diatta - Monaco
- 80' Substitution - Sulemana for Bourigeaud - Rennes
-
89' - 7th Corner - Rennes -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

