Sâm, May 20, 2023 · 12:30
Cele mai vechiRecente
VÎVEVÎ
3.10
3.60
2.00
RecenteCele mai vechi
VÎVVVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
+0.25
Marienlyst
Marienlyst vs Vejgaard B Profilul echipelor
Marienlyst
Evaluările sunt în curs de calcul
VVÎVVÎVEVÎRecenteÎn scădere-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 15 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriGol în prima repriză în 9 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10
Vejgaard B
Evaluările sunt în curs de calcul
VVEVÎVVVÎVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 14 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
Marienlyst vs Vejgaard B Detalii meci
Marienlyst
5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.4 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 50%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 10%1
Pierdut 40%4
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Vejgaard B
7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 23 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 1.0 contra. Victorii 70%, AH câștigat 50%, gol Over 70%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 70%7
Egal 10%1
Pierdut 20%2
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 0%0
Pierdut 50%5
Ultimele
| Marienlyst | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Vejgaard B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Marienlyst | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Vejgaard B | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 33,
Med.: 3.79,
Abatere std.: 2.28, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 76%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Marienlyst vs Vejgaard B Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Marienlyst vs Vejgaard B Confruntări directe
Marienlyst vs Vejgaard B Vezi H2H complet →| Marienlyst Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-04-01 | 1 Vejgaard B |
1 - 0
1 - 2
|
Marienlyst 2 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2021-05-29 | 1 Vejgaard B |
0 - 0
1 - 2
|
Marienlyst 1 | V | 0.0,-0.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Divizia 2 - Retrogradare | 2019-04-22 | 3 Vejgaard B |
0 - 0
1 - 0
|
Marienlyst 1 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Marienlyst Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-05-06 | 2 Brønshøj |
1 - 0
1 - 0
|
Marienlyst 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-04-29 | 1 Odder IGF |
1 - 2
1 - 3
|
Marienlyst 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-04-05 | 3 Marienlyst |
0 - 1
1 - 1
|
Avarta 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-04-01 | 1 Vejgaard B |
1 - 0
1 - 2
|
Marienlyst 2 | V | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-03-25 | 2 Marienlyst |
0 - 2
0 - 5
|
Holbæk 3 | Î | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2023-02-18 | VSK Aarhus |
0 - 1
0 - 1
|
Marienlyst 3 | V | -1.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2023-02-07 | Marienlyst |
0 - 1
0 - 1
|
Naesby 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-11-05 | 1 Brabrand 2 |
1 - 3
2 - 6
|
Marienlyst 2 | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-10-23 | 2 B 1913 |
1 - 0
1 - 2
|
Marienlyst 2 | V | +0.5, +1.0 | Push |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-09-16 | Marienlyst |
0 - 0
0 - 1
|
Tarup-Paarup 1 | Î | -0.5 | Sub |
|
7-9 (16) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 4 (2-2) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-09-08 | 3 Otterup |
0 - 3
0 - 4
|
Marienlyst | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-09-02 | 3 Marienlyst |
2 - 1
4 - 3
|
Brabrand 2 3 | V | -1.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - DBU Pokalen | 2022-08-30 | 2 Marienlyst |
0 - 1
0 - 3
|
Vejle | Î | +2.5, +3.0 | Sub |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-08-20 | 4 Marienlyst |
0 - 1
2 - 2
|
B 1913 3 | E | -1.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-08-17 | 1 2 B 1909 |
0 - 2
2 - 4
|
Marienlyst 4 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-08-12 | 1 OKS |
2 - 2
3 - 2
|
Marienlyst 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Amicale | 2022-07-30 | Naesby |
4 - 0
5 - 0
|
Marienlyst 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-06-18 | 2 Marienlyst |
3 - 0
3 - 1
|
FC Sydvest 1 | V | -1.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-06-04 | 2 Marienlyst |
0 - 0
2 - 1
|
Tarup-Paarup | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-05-20 | 1 B 1913 |
1 - 0
3 - 0
|
Marienlyst 4 | Î | 0.0, +0.5 | Push |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-05-07 | 2 Marienlyst |
0 - 0
1 - 1
|
SFB Oure FA 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-04-29 | 1 OKS |
2 - 0
3 - 2
|
Marienlyst | Î | 0.0 | Peste |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-04-23 | 1 Marienlyst |
0 - 0
0 - 0
|
Hedensted IF 4 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-04-14 | 1 FC Sydvest |
1 - 0
1 - 3
|
Marienlyst 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2022-04-02 | 2 Tarup-Paarup |
0 - 1
2 - 1
|
Marienlyst 3 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2022-02-19 | Tarup-Paarup |
1 - 0
3 - 0
|
Marienlyst 2 | Î | +0.5 | Push |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2021-10-29 | 3 Marienlyst |
1 - 1
3 - 2
|
B 1909 1 | V | -1.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2021-10-23 | 1 SFB Oure FA |
1 - 1
3 - 1
|
Marienlyst 2 | Î | -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2021-10-15 | 1 4 Marienlyst |
2 - 0
3 - 2
|
OKS 2 | V | -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Danmarksserien - Grupa 3 | 2021-10-01 | 1 Marienlyst |
1 - 0
2 - 1
|
FC Sydvest | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Vejgaard B Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-05-13 | 2 Vejgaard B |
1 - 0
2 - 1
|
Odder IGF 2 | V | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-04-01 | 1 Vejgaard B |
1 - 0
1 - 2
|
Marienlyst 2 | Î | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Danemarca - Danmarksserien - Promovare | 2023-03-18 | 4 Vejgaard B |
0 - 0
2 - 0
|
Frederikssund IK 4 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2023-02-15 | Thisted FC |
0 - 1
0 - 1
|
Vejgaard B | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-11-05 | Vejgaard B |
2 - 0
7 - 1
|
Kjellerup IF 2 | V | -2.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-10-28 | 2 Aarhus Fremad 2 |
1 - 2
1 - 3
|
Vejgaard B 3 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-10-22 | 2 Vejgaard B |
0 - 2
1 - 2
|
Odder IGF 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 7 (4-3) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-10-01 | 3 Nørresundby |
1 - 2
1 - 3
|
Vejgaard B 3 | V | +1.5 | Peste |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-09-24 | 1 AaB 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Vejgaard B 6 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-09-17 | 1 Vejgaard B |
1 - 1
2 - 1
|
VRI 2 | V | -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-09-11 | 2 ASA Aarhus |
0 - 2
0 - 3
|
Vejgaard B 2 | V | +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-10 (13) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-09-06 | 4 Vejgaard B |
1 - 0
2 - 1
|
Aarhus Fremad 2 | V | -0.5 | Push |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-08-17 | Vejgaard B |
1 - 0
3 - 0
|
FC Djursland 2 | V | -1.5 | Sub |
|
3-10 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-08-13 | 3 Viby |
0 - 0
0 - 0
|
Vejgaard B 2 | E | +1.0, +1.5 | Sub |
|
4-9 (13) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-06-18 | 2 Vejgaard B |
2 - 2
2 - 2
|
Odder IGF 2 | E | 0.0, -0.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-06-12 | 4 Ringkøbing IF |
1 - 0
5 - 1
|
Vejgaard B 3 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-7 (16) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-05-28 | 4 Fuglebakken |
0 - 2
0 - 4
|
Vejgaard B 2 | V | +1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-05-20 | 3 Vejgaard B |
1 - 1
3 - 4
|
AaB 2 6 | Î | -1.5 | Peste |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-05-12 | 5 Nørresundby |
0 - 1
1 - 3
|
Vejgaard B 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-05-07 | 3 Vejgaard B |
3 - 0
5 - 0
|
VRI 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-04-03 | 1 ASA Aarhus |
0 - 3
0 - 3
|
Vejgaard B 2 | V | +1.0, +1.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2022-03-26 | 1 Vejgaard B |
2 - 0
2 - 1
|
Fuglebakken 4 | V | -1.5,-2.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-11-07 | 1 AaB 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Vejgaard B 3 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-10-30 | 4 Vejgaard B |
2 - 2
5 - 2
|
Nørresundby 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-10-16 | 3 Vejgaard B |
0 - 0
0 - 0
|
Holstebro 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-10 (16) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 4 (0-4) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-10-09 | 3 Kjellerup IF |
3 - 2
5 - 3
|
Vejgaard B 2 | Î | +0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-10-02 | 2 Vejgaard B |
4 - 2
5 - 4
|
Odder IGF 3 | V | 0.0 | Peste |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-09-11 | 2 Fuglebakken |
0 - 2
0 - 3
|
Vejgaard B 2 | V | +0.5 | Sub |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-09-04 | 1 Vejgaard B |
1 - 1
2 - 1
|
AaB 2 3 | V | -1 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Series - Grupa 4 | 2021-08-21 | 4 Vejgaard B |
0 - 0
2 - 0
|
VRI 2 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 3.1 | 3.6 | 2 |
| Pauză | 3.5 | 2.3 | 2.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

