Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
-0.5
Welling
Margate vs Welling Profilul echipelor
Margate
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎVÎVÎÎÎÎÎRecenteÎn scădere-1.0 pct/meci, ultimele 5 vs 12 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează3/10
Welling
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎÎÎVÎVEÎVRecenteÎn creștere+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează3/10
Margate vs Welling Detalii meci
Margate
2V-0E-8Î în ultimele 10 meciuri, cu 6 goluri marcate și 23 primite. Medie goluri: 0.6 pentru, 2.3 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 40%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 20%2
Egal 0%0
Pierdut 80%8
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 40%4
Anulat 0%0
Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 30%3
Anulat 0%0
Pierdut 70%7
Welling
3V-1E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 21 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 2.1 contra. Victorii 30%, AH câștigat 30%, gol Over 70%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 30%3
Egal 10%1
Pierdut 60%6
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 30%3
Anulat 10%1
Pierdut 60%6
Ultimele
| Margate | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Welling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Margate | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Welling | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.63,
Abatere std.: 1.16, Mediană: 3,
Mod: ,
Peste: 53%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Margate vs Welling Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Margate vs Welling Confruntări directe
Margate vs Welling Vezi H2H complet →Fără date
| Margate Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League South | 2016-12-17 | 3 Hungerford Town |
0 - 0
1 - 0
|
Margate 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - FA Trophy | 2016-11-29 | East Thurrock |
0 - 0
2 - 0
|
Margate | Î | -1.5, -2.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-11-19 | 1 2 Margate |
0 - 2
0 - 5
|
Oxford City | Î | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-11-12 | Truro City |
0 - 0
2 - 0
|
Margate | Î | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-10-29 | 1 Whitehawk |
2 - 0
2 - 0
|
Margate 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-10-08 | 3 Margate |
0 - 0
2 - 1
|
Hemel Hempstead 2 | V | 0.0 | Push |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League South | 2016-09-13 | 2 Margate |
0 - 0
0 - 2
|
Dartford 1 | Î | 0.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League South | 2016-09-10 | 1 Bishop's Stortford |
0 - 0
0 - 2
|
Margate 2 | V | 0.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - National League South | 2016-08-29 | 2 Ebbsfleet United |
2 - 0
4 - 0
|
Margate 4 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
12-4 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - National League South | 2016-08-16 | 1 Margate |
1 - 0
2 - 4
|
Hampton & Richmond 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - National League South | 2016-08-13 | Wealdstone |
2 - 0
2 - 1
|
Margate 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - National League South | 2016-08-08 | 1 Chelmsford |
2 - 0
2 - 0
|
Margate 1 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League South | 2016-04-30 | 1 Bath City |
1 - 0
2 - 0
|
Margate 1 | Î | 0.0 | Sub |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League South | 2016-04-02 | Weston-S-Mare |
0 - 0
1 - 0
|
Margate 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-8 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League South | 2016-03-26 | Wealdstone |
2 - 1
4 - 1
|
Margate 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League South | 2016-02-20 | 2 Chelmsford |
1 - 2
2 - 3
|
Margate 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League South | 2016-01-23 | 2 Ebbsfleet United |
0 - 1
1 - 2
|
Margate 2 | V | -1.0 | Peste |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - FA Cup - Calificari | 2015-10-24 | Margate |
0 - 1
1 - 2
|
Forest Green 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - County Cup | 2015-10-06 | Margate |
0 - 0
1 - 2
|
Tonbridge Angels 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push |
|
10-7 (17) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League South | 2015-09-15 | Eastbourne Borough |
0 - 3
1 - 4
|
Margate | V | -0.5 | Peste |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - National League South | 2015-08-18 | 1 Margate |
0 - 0
0 - 0
|
Wealdstone 2 | E | -0.5 | Sub |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - National League South | 2015-08-11 | 3 Whitehawk |
2 - 0
2 - 2
|
Margate 2 | E | -0.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Ryman Premier Division | 2015-03-31 | Met Police |
0 - 1
0 - 3
|
Margate 1 | V |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglia - Isthmian Cup | 2015-03-11 | 1 Hendon |
1 - 1
2 - 1
|
Margate | Î | 0.0, -0.5 | Push |
|
9-0 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - County Cup | 2015-03-09 | 2 Gillingham XI |
0 - 1
1 - 1
|
Margate 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Ryman Premier Division | 2015-02-17 | 1 Leiston |
0 - 0
0 - 1
|
Margate 1 | V | 0.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Ryman Premier Division | 2014-11-04 | 1 Wingate & Finchley |
0 - 0
1 - 1
|
Margate | E | +0.5 | Sub |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - Ryman Premier Division | 2014-10-28 | 3 Enfield Town |
1 - 0
3 - 1
|
Margate 5 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Welling Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League South | 2016-12-17 | 3 Welling |
1 - 1
3 - 1
|
Concord Rangers 2 | V | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-11-19 | Hampton & Richmond |
0 - 0
3 - 1
|
Welling 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-11-05 | 2 Gosport Borough |
0 - 1
1 - 1
|
Welling 1 | E | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-10-29 | 3 Wealdstone |
0 - 0
0 - 1
|
Welling 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-10-22 | 1 Welling |
1 - 1
1 - 2
|
Whitehawk | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Anglia - National League South | 2016-09-13 | Welling |
1 - 1
3 - 1
|
Eastbourne Borough 3 | V | +0.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League South | 2016-09-06 | Dartford |
1 - 1
2 - 1
|
Welling 4 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League South | 2016-08-13 | Welling |
0 - 2
0 - 2
|
Weston-S-Mare | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-09 | Welling |
0 - 1
1 - 4
|
Charlton | Î | +1.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League | 2016-04-23 | 1 Altrincham |
2 - 0
5 - 0
|
Welling 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League | 2016-04-09 | 1 Welling |
1 - 0
1 - 2
|
Kidderminster | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League | 2016-04-02 | Tranmere |
1 - 1
1 - 2
|
Welling | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League | 2016-03-28 | 1 Welling |
1 - 0
2 - 1
|
Woking 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League | 2016-03-25 | 2 Eastleigh |
0 - 0
0 - 0
|
Welling 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2016-03-08 | 2 Dover |
1 - 1
2 - 1
|
Welling 2 | Î | -1.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - National League | 2016-03-05 | Welling |
0 - 0
1 - 1
|
Cheltenham 2 | E | +1.0, +1.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League | 2016-03-01 | 1 Bromley |
1 - 0
2 - 0
|
Welling 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League | 2016-02-23 | 3 Torquay |
0 - 0
2 - 0
|
Welling 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2016-02-20 | 2 Welling |
0 - 2
0 - 2
|
Wrexham 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2016-02-13 | Cheltenham |
1 - 0
2 - 0
|
Welling | Î | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - National League | 2016-02-06 | Welling |
0 - 0
1 - 1
|
Altrincham 1 | E | 0.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League | 2016-02-02 | 1 2 Braintree Town |
1 - 0
1 - 0
|
Welling 2 | Î | -1.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - National League | 2016-01-23 | 1 Welling |
1 - 0
1 - 2
|
Barrow 2 | Î | 0.0 | Peste |
|
4-14 (18) | 1-10 (11) | 6 (1-5) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League | 2016-01-09 | Welling |
0 - 0
0 - 4
|
Grimsby | Î | +1.0 | Peste |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League | 2015-12-19 | Welling |
0 - 1
0 - 1
|
Macclesfield 1 | Î | +0.5 | Sub |
|
8-9 (17) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - FA Cup | 2015-12-06 | 1 Welling |
0 - 4
0 - 5
|
Carlisle 2 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - National League | 2015-11-14 | Grimsby |
2 - 1
3 - 1
|
Welling | Î | -1.5 | Peste |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Anglia - National League | 2015-11-10 | Welling |
0 - 0
1 - 1
|
Forest Green | E | +0.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - National League | 2015-10-13 | 1 Welling |
1 - 0
2 - 1
|
Lincoln City 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - National League | 2015-10-10 | Boreham Wood |
1 - 0
2 - 0
|
Welling 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 4 | 3.8 | 1.8 |
| Pauză | 4.33 | 2.25 | 2.37 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | Peste@2 | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: , Handicap: +0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

