Sâm, Feb 24, 2018 · 15:00
Cele mai vechiRecente
VVÎVEV
1.65
4.20
5.50
RecenteCele mai vechi
ÎÎVEEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
Peste 11.0
Total cornere
-0.75
Luton
Luton vs Cheltenham Profilul echipelor
Luton
VÎEÎVVÎVEVRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaPeste 2.5 cartonașe în 7 din ultimele 10
Cheltenham
EÎVÎÎEEVÎÎRecenteStabil-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează2/10
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriGol în prima repriză în 9 din ultimele 10A câștigat 2 din ultimele 10
Ultimele
| Luton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Cheltenham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Luton | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Cheltenham | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelorLinie 11.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.05,
Abatere std.: 1.79, Mediană: 3,
Mod: 2,
Peste: 55%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Luton vs Cheltenham Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Luton vs Cheltenham Confruntări directe
Luton vs Cheltenham Vezi H2H complet →| Luton Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2017-11-11 | Cheltenham |
1 - 1
2 - 2
|
Luton 4 | E | +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-01-31 | 1 Luton |
1 - 2
2 - 3
|
Cheltenham 2 | Î | -0.5 | Peste | 11.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-10-01 | 3 Cheltenham |
0 - 0
1 - 1
|
Luton 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-01-24 | 1 Cheltenham |
1 - 1
1 - 1
|
Luton 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-09-13 | 2 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Cheltenham 3 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Luton Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-02-13 | 2 Luton |
2 - 0
4 - 1
|
Crawley Town 1 | V | -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-10 | 2 Stevenage |
0 - 0
1 - 1
|
Luton 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-03 | Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Exeter | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-01-30 | 1 Luton |
1 - 2
2 - 3
|
Wycombe 4 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-01-27 | 2 Grimsby |
0 - 0
0 - 1
|
Luton 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-01-20 | Luton |
0 - 0
1 - 0
|
Morecambe 2 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-01-13 | 2 Chesterfield |
2 - 0
2 - 0
|
Luton 2 | Î | +1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-01-09 | 1 Luton |
0 - 0
0 - 0
|
Peterborough | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - FA Cup | 2018-01-06 | 3 Newcastle |
3 - 0
3 - 1
|
Luton 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-01-01 | 1 1 Luton |
2 - 2
4 - 2
|
Lincoln City 3 1 | V | -0.5 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England League 2 | 2017-12-30 | Port Vale |
1 - 0
4 - 0
|
Luton | Î | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2017-12-26 | 2 Swindon |
0 - 0
0 - 5
|
Luton 1 | V | +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-12-23 | 1 Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 2 | V | -1.0 | Sub | 11.5 | Peste |
|
11-3 (14) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-12-16 | 2 Forest Green |
0 - 1
0 - 2
|
Luton 2 1 | V | +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-8 (15) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2017-12-09 | 1 Luton |
1 - 0
1 - 1
|
Notts County 4 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-8 (17) | 3-8 (11) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-12-05 | Luton |
1 - 0
4 - 0
|
West Ham U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - FA Cup | 2017-12-03 | 1 Gateshead |
0 - 1
0 - 5
|
Luton 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-11-25 | 2 Crewe |
0 - 0
1 - 2
|
Luton 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-11-21 | 2 Luton |
2 - 0
3 - 0
|
Carlisle 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-11-18 | 3 Luton |
4 - 0
7 - 0
|
Cambridge Utd 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-11-11 | Cheltenham |
1 - 1
2 - 2
|
Luton 4 | E | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Cup | 2017-11-04 | 2 Luton |
1 - 0
1 - 0
|
Portsmouth 4 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-31 | 1 AFC Wimbledon |
1 - 1
1 - 2
|
Luton 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-10-28 | 1 3 Luton |
0 - 1
0 - 3
|
Coventry 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-10-21 | 1 Crawley Town |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 4 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2017-10-17 | 2 Exeter |
1 - 1
1 - 4
|
Luton 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-10-14 | Luton |
3 - 1
7 - 1
|
Stevenage 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-10-07 | 2 Accrington Stanley |
0 - 2
0 - 2
|
Luton 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-12 (16) | 0-8 (8) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-03 | 2 Luton |
0 - 0
1 - 1
|
Barnet 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-09-30 | 2 Luton |
3 - 0
3 - 1
|
Newport County 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Cheltenham Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-02-17 | 1 Cheltenham |
0 - 2
0 - 2
|
Wycombe 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-13 | Lincoln City |
1 - 0
1 - 0
|
Cheltenham 2 | Î | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-10 | 2 Cheltenham |
2 - 1
5 - 1
|
Port Vale 5 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-02-03 | 1 Grimsby |
1 - 0
1 - 1
|
Cheltenham 2 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-01-27 | 1 Cheltenham |
0 - 1
1 - 1
|
Barnet 3 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-01-20 | 1 2 Mansfield |
1 - 1
3 - 2
|
Cheltenham 2 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-01-13 | Cheltenham |
0 - 1
0 - 2
|
Accrington Stanley 3 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-01-06 | 1 2 Colchester |
1 - 0
1 - 4
|
Cheltenham 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-01-01 | 1 Stevenage |
2 - 1
4 - 1
|
Cheltenham | Î | 0.0 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England League 2 | 2017-12-30 | 3 Cheltenham |
0 - 0
1 - 1
|
Newport County 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-10 (18) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| England League 2 | 2017-12-26 | 2 Cheltenham |
0 - 0
0 - 2
|
Yeovil 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2017-12-23 | 3 Barnet |
0 - 2
0 - 2
|
Cheltenham 2 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-12-16 | 1 Coventry |
1 - 1
2 - 1
|
Cheltenham 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-12-09 | Cheltenham |
0 - 0
1 - 0
|
Crewe 2 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-11-25 | 2 Forest Green |
1 - 1
1 - 1
|
Cheltenham 4 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-11-21 | Cheltenham |
0 - 0
0 - 0
|
Cambridge Utd 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-8 (18) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 6 (4-2) |
| England League 2 | 2017-11-18 | Notts County |
1 - 1
3 - 1
|
Cheltenham | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2017-11-11 | Cheltenham |
1 - 1
2 - 2
|
Luton 4 | E | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-11-07 | Newport County |
0 - 2
1 - 2
|
Cheltenham | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Cup | 2017-11-04 | 1 3 Cheltenham |
0 - 3
2 - 4
|
Maidstone Utd 2 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-10 (18) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| England League 2 | 2017-10-28 | 1 Wycombe |
0 - 1
3 - 3
|
Cheltenham 3 | E | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-10-21 | 1 Cheltenham |
1 - 0
1 - 0
|
Lincoln City 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-10-17 | 1 Cheltenham |
1 - 3
2 - 3
|
Grimsby 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-9 (18) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2017-10-14 | Port Vale |
1 - 0
3 - 1
|
Cheltenham | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-10-07 | 2 Cheltenham |
1 - 0
2 - 1
|
Swindon 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2017-10-03 | 1 3 Cheltenham |
0 - 0
1 - 2
|
Forest Green 1 | Î | -0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2017-09-30 | 2 Chesterfield |
0 - 1
0 - 2
|
Cheltenham | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2017-09-26 | 4 Cheltenham |
0 - 0
3 - 0
|
Mansfield 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2017-09-23 | 1 Accrington Stanley |
1 - 1
1 - 1
|
Cheltenham 1 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2017-09-16 | 1 Cheltenham |
2 - 1
3 - 1
|
Colchester 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.65 | 4.2 | 5.5 |
| Pauză | 2.2 | 2.3 | 4.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeți@2 |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | [email protected] | Sub@2 |
| Pauză (5.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 12 - 2
Corner: 11.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 0 - 1 , Corner: 6 - 1 Pauză
Corner: 5.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
6' - 1st Yellow Card - Luton -
9' - 2nd Yellow Card - Cheltenham -
13' - 1st Corner - Luton -
23' - 2nd Corner - Cheltenham -
27' - 3rd Corner - Luton -
28' - 4th Corner - Luton - Race to 3 Corners - Luton
-
28' - 5th Corner - Luton -
33' - 6th Corner - Luton - Race to 5 Corners - Luton
-
34' - 7th Corner - Luton -
41' - 1st Goal - Cheltenham -
0-1 score at the end of First Half - 51' - Missed Penalty - Luton
-
51' - 8th Corner - Luton - Race to 7 Corners - Luton
-
51' - 3rd Yellow Card - Cheltenham -
52' - 9th Corner - Luton -
54' - 10th Corner - Cheltenham -
55' - 2nd Goal - Cheltenham -
58' - 3rd Goal - Luton - 56' Substitution - Jervis for Shinnie - Luton
- 57' Substitution - Hylton for Collins - Luton
-
64' - 11th Corner - Luton - Race to 9 Corners - Luton
-
77' - 4th Yellow Card - Cheltenham - 77' Substitution - Gambin for Lee - Luton
- 77' Substitution - Rodon for Chatzitheodoridis - Cheltenham
- 81' Substitution - Odelusi for Eisa - Cheltenham
-
84' - 12th Corner - Luton -
85' - 13th Corner - Luton -
90' - 5th Yellow Card - Luton -
90+2' - 14th Corner - Luton -
90+2' - 4th Goal - Luton -
90+3' - 6th Yellow Card - Cheltenham -
90+4' - 7th Yellow Card - Luton -
90+5' - 8th Yellow Card - Cheltenham -
2-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

