Sâm, Mar 7, 2020 · 12:30
Cele mai vechiRecente
VVVÎVÎ
1.20
7.50
12.00
RecenteCele mai vechi
EÎÎVÎV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.25
Total goluri
Sub 11.5
Total cornere
-1.75
Liverpool
Liverpool vs Bournemouth Profilul echipelor
Liverpool
VVEVVVVÎVÎRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Bournemouth
ÎVÎÎVÎVÎÎERecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticRatează4/10
Ultimele
| Liverpool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Bournemouth | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Liverpool | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Bournemouth | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.0, 3.5
Distribuția cornerelorLinie 11.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.83,
Abatere std.: 1.77, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 35%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Liverpool vs Bournemouth Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Liverpool vs Bournemouth Confruntări directe
Liverpool vs Bournemouth Vezi H2H complet →| Liverpool Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League | 2019-12-07 | Bournemouth |
0 - 2
0 - 3
|
Liverpool 1 | V | +1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2019-02-09 | 2 Liverpool |
2 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 2 | V | -2.0, -2.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2018-12-08 | 2 Bournemouth |
0 - 1
0 - 4
|
Liverpool 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2018-04-14 | 1 Liverpool |
1 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 1 | V | -2.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2017-12-17 | 1 Bournemouth |
0 - 3
0 - 4
|
Liverpool 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2017-04-05 | 1 Liverpool |
1 - 1
2 - 2
|
Bournemouth 1 | E | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2016-12-04 | 2 Bournemouth |
0 - 2
4 - 3
|
Liverpool 2 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League | 2016-04-17 | Bournemouth |
0 - 2
1 - 2
|
Liverpool | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Capital One Cup | 2015-10-28 | 1 Liverpool |
1 - 0
1 - 0
|
Bournemouth | V | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2015-08-17 | 1 Liverpool |
1 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 4 | V | -1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
6-8 (14) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Capital One Cup | 2014-12-17 | Bournemouth |
0 - 2
1 - 3
|
Liverpool | V | +0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Liverpool Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League | 2020-02-29 | Watford |
0 - 0
3 - 0
|
Liverpool | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-02-24 | Liverpool |
1 - 1
3 - 2
|
West Ham 3 | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2020-02-18 | 1 Atletico Madrid |
1 - 0
1 - 0
|
Liverpool 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-02-15 | 1 Norwich |
0 - 0
0 - 1
|
Liverpool 2 | V | +1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup | 2020-02-04 | 1 Liverpool |
0 - 0
1 - 0
|
Shrewsbury 2 | V | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-02-01 | Liverpool |
0 - 0
4 - 0
|
Southampton 2 | V | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
6-11 (17) | 6-6 (12) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-29 | 2 West Ham |
0 - 1
0 - 2
|
Liverpool | V | +1.0, +1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - FA Cup | 2020-01-26 | Shrewsbury |
0 - 1
2 - 2
|
Liverpool 1 | E | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-23 | Wolverhampton |
0 - 1
1 - 2
|
Liverpool 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-19 | 1 Liverpool |
1 - 0
2 - 0
|
Man Utd 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
11-5 (16) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-11 | Tottenham |
0 - 1
0 - 1
|
Liverpool 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2020-01-05 | Liverpool |
0 - 0
1 - 0
|
Everton 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
12-5 (17) | 7-2 (9) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-02 | Liverpool |
1 - 0
2 - 0
|
Sheff Utd | V | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-29 | 1 Liverpool |
1 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton | V | -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-26 | 1 Leicester |
0 - 1
0 - 4
|
Liverpool 1 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| FIFA - Cupa Mondiala a Cluburilor | 2019-12-21 | 2 Liverpool |
0 - 0
0 - 0
|
Flamengo 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| FIFA - Cupa Mondiala a Cluburilor | 2019-12-18 | 2 Monterrey |
1 - 1
1 - 2
|
Liverpool 1 | V | +1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2019-12-17 | Aston Villa |
4 - 0
5 - 0
|
Liverpool 1 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-14 | 2 Liverpool |
1 - 0
2 - 0
|
Watford 1 | V | -2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2019-12-10 | FC Salzburg |
0 - 0
0 - 2
|
Liverpool 1 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-07 | Bournemouth |
0 - 2
0 - 3
|
Liverpool 1 | V | +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-04 | 1 Liverpool |
4 - 2
5 - 2
|
Everton 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-30 | 1 Liverpool |
2 - 0
2 - 1
|
Brighton | V | -1.5, -2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2019-11-27 | 1 Liverpool |
0 - 1
1 - 1
|
Napoli 2 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-23 | Crystal Palace |
0 - 0
1 - 2
|
Liverpool 1 | V | +1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-8 (17) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-10 | Liverpool |
2 - 0
3 - 1
|
Man City 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-13 (17) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2019-11-05 | Liverpool |
1 - 1
2 - 1
|
Genk 2 | V | -2.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-02 | 1 Aston Villa |
1 - 0
1 - 2
|
Liverpool 2 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Anglia - EFL Cup | 2019-10-30 | 2 Liverpool |
2 - 3
5 - 5
|
Arsenal 3 | E | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-10-27 | 3 Liverpool |
0 - 1
2 - 1
|
Tottenham 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Bournemouth Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League | 2020-02-29 | 2 Bournemouth |
0 - 1
2 - 2
|
Chelsea 2 | E | +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-02-22 | 4 Burnley |
0 - 0
3 - 0
|
Bournemouth 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-02-09 | 2 Sheff Utd |
1 - 1
2 - 1
|
Bournemouth 2 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-02-01 | 1 2 Bournemouth |
2 - 0
2 - 1
|
Aston Villa 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup | 2020-01-27 | 2 Bournemouth |
0 - 2
1 - 2
|
Arsenal 1 | Î | +0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - Premier League | 2020-01-21 | 1 Bournemouth |
2 - 0
3 - 1
|
Brighton 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-18 | 1 2 Norwich |
1 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 2 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-12 | 1 Bournemouth |
0 - 1
0 - 3
|
Watford 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - FA Cup | 2020-01-04 | 1 Bournemouth |
1 - 0
4 - 0
|
Luton 1 | V | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 9-1 (10) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2020-01-01 | 1 West Ham |
3 - 0
4 - 0
|
Bournemouth 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-28 | Brighton |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 2 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-26 | 4 Bournemouth |
1 - 0
1 - 1
|
Arsenal 4 | E | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-21 | 2 Bournemouth |
0 - 0
0 - 1
|
Burnley 4 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-14 | 1 Chelsea |
0 - 0
0 - 1
|
Bournemouth 2 | V | -2.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-07 | Bournemouth |
0 - 2
0 - 3
|
Liverpool 1 | Î | +1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - Premier League | 2019-12-03 | 1 3 Crystal Palace |
0 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 3 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
6-9 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-30 | Tottenham |
1 - 0
3 - 2
|
Bournemouth 2 | Î | -1.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-23 | 1 3 Bournemouth |
0 - 2
1 - 2
|
Wolverhampton 1 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-09 | 2 Newcastle |
1 - 1
2 - 1
|
Bournemouth | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-11-02 | 4 Bournemouth |
1 - 0
1 - 0
|
Man Utd 3 | V | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-10 (14) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Anglia - Premier League | 2019-10-26 | 5 Watford |
0 - 0
0 - 0
|
Bournemouth 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League | 2019-10-19 | 1 Bournemouth |
0 - 0
0 - 0
|
Norwich 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-10-06 | 1 Arsenal |
1 - 0
1 - 0
|
Bournemouth 2 | Î | -1.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
14-5 (19) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-09-28 | 3 Bournemouth |
1 - 1
2 - 2
|
West Ham 1 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Cup | 2019-09-25 | 3 Burton Albion |
1 - 0
2 - 0
|
Bournemouth 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-09-20 | 1 Southampton |
0 - 2
1 - 3
|
Bournemouth 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-09-15 | Bournemouth |
1 - 1
3 - 1
|
Everton 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-31 | 1 Leicester |
2 - 1
3 - 1
|
Bournemouth 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2019-08-28 | Bournemouth |
0 - 0
0 - 0
|
Forest Green 1 | E | -2.0, -2.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Anglia - Premier League | 2019-08-25 | 1 Bournemouth |
1 - 2
1 - 3
|
Man City 3 | Î | +2.0, +2.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.2 | 7.5 | 12 |
| Pauză | 1.571 | 3.1 | 8.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 9 - 4
Corner: 11.5 , Handicap: -1.5, -2.0 , Goluri: 3.0, 3.5
Scor: 2 - 1 , Corner: 3 - 4 Pauză
Corner: 5.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 1.5
-
9' - 1st Goal - Bournemouth -
14' - 1st Corner - Bournemouth -
14' - 2nd Corner - Bournemouth - 19' Substitution - Simpson for Cook - Bournemouth
-
21' - 3rd Corner - Liverpool -
25' - 2nd Goal - Liverpool -
28' - 4th Corner - Liverpool -
29' - 5th Corner - Liverpool - Race to 3 Corners - Liverpool
-
33' - 3rd Goal - Liverpool -
40' - 6th Corner - Bournemouth -
45+2' - 7th Corner - Bournemouth -
2-1 score at the end of First Half -
47' - 8th Corner - Liverpool - Race to 5 Corners - Liverpool
-
65' - 9th Corner - Liverpool -
66' - 10th Corner - Liverpool - 68' Substitution - Solanke for Stanislas - Bournemouth
-
77' - 11th Corner - Liverpool - Race to 7 Corners - Liverpool
-
78' - 12th Corner - Liverpool -
78' - 13th Corner - Liverpool - Race to 9 Corners - Liverpool
- 80' Substitution - Gosling for Lerma - Bournemouth
- 84' Substitution - Lallana for Oxlade-Chamberlain - Liverpool
-
90+2' - 1st Yellow Card - Bournemouth - 90+2' Substitution - Origi for Firmino - Liverpool
-
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

