Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
–
Total cornere
+0.75
Limerick
Limerick vs Cork City Profilul echipelor
Limerick
VÎÎVÎÎVVVÎRecenteÎn creștere+0.6 pct/meci, ultimele 5 vs 13 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal4/8
Cork City
EEEVVVVVVÎRecenteStabil+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 14 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal4/8
Ultimele
| Limerick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Cork City | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Limerick | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Cork City | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 23,
Med.: 2.30,
Abatere std.: 1.37, Mediană: 2,
Mod: ,
Peste: 48%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Limerick vs Cork City Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Limerick vs Cork City Confruntări directe
Limerick vs Cork City Vezi H2H complet →| Limerick Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-21 | Limerick |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | Î | +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-06-27 | Cork City |
1 - 0
3 - 0
|
Limerick | Î | Peste |
|
|||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Limerick Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-24 | 1 Shamrock Rovers |
0 - 0
1 - 0
|
Limerick | Î | -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-17 | 2 Limerick |
0 - 0
1 - 0
|
Sligo Rovers 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-10 | Derry City |
0 - 0
1 - 2
|
Limerick | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-03 | Limerick |
1 - 1
4 - 2
|
Athlone Town 3 | V | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-26 | 2 Bohemians Dublin |
1 - 0
2 - 0
|
Limerick 3 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-21 | Limerick |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | Î | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-05 | UCD |
0 - 1
1 - 3
|
Limerick | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
11-2 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 8 (7-1) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-29 | Limerick |
0 - 0
0 - 3
|
Drogheda United | Î | -0.5 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-25 | Limerick |
0 - 2
0 - 4
|
Derry City | Î | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-18 | St Patricks |
0 - 0
0 - 1
|
Limerick | V | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-15 | Dundalk |
0 - 0
1 - 0
|
Limerick | Î |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-07 | Limerick |
1 - 0
4 - 1
|
Bray Wanderers | V | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-01 | Limerick |
3 - 1
4 - 1
|
Shamrock Rovers | V | Peste |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-07-11 | Athlone Town |
3 - 0
3 - 0
|
Limerick | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-5 (15) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-07-04 | Limerick |
1 - 0
1 - 2
|
Bohemians Dublin | Î | Peste |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-06-27 | Cork City |
1 - 0
3 - 0
|
Limerick | Î | Peste |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-06-13 | Limerick |
1 - 0
2 - 1
|
UCD | V | Peste |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Irlanda - FAI Cup | 2014-06-07 | Limerick |
0 - 1
1 - 2
|
Bohemians Dublin | Î | Peste |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Cork City Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2015-02-25 | Cobh Ramblers |
0 - 0
0 - 0
|
Cork City | E | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2015-02-19 | St Marys AFC |
1 - 1
1 - 3
|
Cork City | V |
|
||||||||
| Europa - Amicale | 2015-01-31 | Athlone Town |
3 - 0
4 - 1
|
Cork City 1 | Î |
|
||||||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-24 | 3 Dundalk |
0 - 0
2 - 0
|
Cork City 4 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-17 | 1 Cork City |
1 - 0
1 - 0
|
Bohemians Dublin 3 2 | V | -1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-10 | 1 3 UCD |
0 - 2
0 - 4
|
Cork City 1 | V | +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-10-03 | 1 Cork City |
2 - 0
2 - 1
|
Drogheda United 2 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-26 | 5 Cork City |
0 - 1
2 - 1
|
Sligo Rovers 4 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-21 | Limerick |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | V | +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-09-05 | Cork City |
0 - 0
1 - 0
|
Shamrock Rovers | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-29 | Athlone Town |
1 - 1
2 - 2
|
Cork City | E | +0.5, +1.0 | Peste |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Irlanda - FAI Cup | 2014-08-22 | Cork City |
0 - 1
2 - 2
|
Bohemians Dublin | E | Peste |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-18 | Cork City |
0 - 1
1 - 1
|
Bray Wanderers | E | Sub |
|
13-0 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-15 | Derry City |
0 - 1
0 - 1
|
Cork City | V |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | (-) | (-) | ||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-08 | Cork City |
0 - 0
1 - 0
|
St Patricks | V | Sub |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-08-01 | Cork City |
0 - 1
1 - 2
|
Dundalk | Î | Peste |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-07-25 | Bohemians Dublin |
1 - 0
2 - 0
|
Cork City | Î |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-07-18 | Cork City |
1 - 1
2 - 1
|
UCD | V | Push | 10.0 | Peste |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-07-11 | Drogheda United |
0 - 0
0 - 1
|
Cork City | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2014-07-08 | Cork City |
0 - 1
0 - 3
|
Birmingham | Î | +1.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-07-06 | Sligo Rovers |
0 - 0
0 - 0
|
Cork City | E | Sub |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-06-27 | Cork City |
1 - 0
3 - 0
|
Limerick | V | Peste |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | |||
| Republica Irlanda - Premier Division | 2014-06-13 | Shamrock Rovers |
0 - 0
0 - 2
|
Cork City | V | Sub |
|
5-3 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 5.75 | 4 | 1.44 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 6 - 8
Corner: , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 2.5
-
2' - 1st Corner - Cork City -
3' - 1st Goal - Cork City -
5' - 2nd Corner - Cork City - Race to 3 Corners - Cork City
-
17' - 3rd Corner - Cork City -
21' - 2nd Goal - Limerick -
23' - 4th Corner - Cork City -
25' - 5th Corner - Limerick - Race to 5 Corners - Cork City
-
31' - 6th Corner - Cork City -
36' - 7th Corner - Limerick -
38' - 8th Corner - Cork City -
45+1' - 1st Yellow Card - Cork City -
1-1 score at the end of First Half -
52' - 3rd Goal - Cork City -
56' - 9th Corner - Limerick -
57' - 4th Goal - Limerick -
57' - 2nd Yellow Card - Cork City -
64' - 3rd Yellow Card - Cork City - Race to 7 Corners - Cork City
-
70' - 10th Corner - Cork City -
70' - 10th Corner - Limerick - Race to 7 Corners - Cork City
-
81' - 11th Corner - Cork City -
83' - 12th Corner - Cork City -
87' - 13th Corner - Limerick -
90+2' - 14th Corner - Limerick -
2-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

