Dum, Jan 31, 2016 · 13:30
Cele mai vechiRecente
VVVV
1.25
5.75
7.50
RecenteCele mai vechi
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.75
Total goluri
–
Total cornere
-1.5
Lens U19
Lens U19 vs Amiens U19 Profilul echipelor
Lens U19
VVVVRecente
Peste 9.5 cornerePeste3/4
Peste 2.5 goluriEgal2/4
Handicap asiaticEgalAcoperit 2/4
Deschide scorul · câștigă 3 din 3 meciuri în care marchează prima4 victorii la rândGol în prima repriză în 4 din ultimele 4
Amiens U19
Fără date
Lens U19 vs Amiens U19 Detalii meci
Lens U19
4V-0E-0Î în ultimele 4 meciuri, cu 9 goluri marcate și 2 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 0.5 contra. Victorii 100%, AH câștigat 50%, gol Over 25%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 100%4
Egal 0%0
Pierdut 0%0
Total goluri 3.5, 4.0
Peste 25%1
Anulat 0%0
Sub 75%3
Handicap asiatic
Câștig 50%2
Anulat 0%0
Pierdut 50%2
Amiens U19
Ultimele
| Lens U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Amiens U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Lens U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Amiens U19 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5, 4.0
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 0,
Med.: 0.00,
Abatere std.: 0.00, Mediană: 0,
Mod: ,
Peste: 100%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Lens U19 vs Amiens U19 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Lens U19 vs Amiens U19 Confruntări directe
Lens U19 vs Amiens U19 Vezi H2H complet →Fără date
| Lens U19 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Franta - Liga U19 | 2016-01-24 | 2 Lens U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Arras - U19 2 | V | -2.0 |
|
|||||||
| Franta - Liga U19 | 2016-01-17 | 3 Lille U19 |
2 - 2
2 - 3
|
Lens U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Franta - Cupa U19 | 2016-01-10 | 1 Wasquehal U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Lens U19 3 | V | +3.5 |
|
|||||||
| Franta - Liga U19 | 2015-11-29 | Lens U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Entente SSG U19 | V | -1.5 | Peste |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Amiens U19 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.25 | 5.75 | 7.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 4 - 2 , Corner: 2 - 4
Corner: , Handicap: -1.5 , Goluri: 3.5, 4.0
-
10' - 1st Goal - Lens U19 -
34' - 2nd Goal - Lens U19 -
41' - 3rd Goal - Amiens U19 -
2-1 score at the end of First Half -
49' - 1st Corner - Amiens U19 -
57' - 2nd Corner - Lens U19 -
66' - 4th Goal - Lens U19 -
68' - 3rd Corner - Amiens U19 - Race to 3 Corners - Amiens U19
-
71' - 4th Corner - Amiens U19 -
71' - 5th Goal - Amiens U19 -
72' - 5th Corner - Amiens U19 -
75' - 6th Corner - Lens U19 -
76' - 6th Goal - Lens U19 -
90+4' - 1st Yellow Card - Amiens U19
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

