Lun, Nov 4, 2019 · 19:45
Le Havre [8]
5 2
1 - 1
Final · HT 1-0
Nancy [11]
3 3
Cele mai vechiRecente
EEÎÎEE
2.45
3.10
3.10
RecenteCele mai vechi
ÎEEVEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.0
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
+0.25
Nancy
Le Havre
DWWWDDLLDDÎn scădere-1.1 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează4/10
Nancy
LWDDWDWDDLÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Ultimele
Le Havre
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Nancy
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Le Havre
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Nancy
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.35, Abatere std.: 1.41, Mediană: 2, Mod: , Peste: 58%

Le Havre Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2019-02-15 4 Le Havre
0 - 1
0 - 2
Nancy 3 Î -0.5, -1.0 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2018-09-14 1 2 Nancy
0 - 1
0 - 1
Le Havre 3 V 0.0, +0.5 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2018-04-24 Le Havre
0 - 0
3 - 0
Nancy V 0.0, -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 2 2017-11-28 1 Nancy
0 - 2
0 - 3
Le Havre 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0
Franta - Ligue 2 2016-04-16 2 Le Havre
1 - 0
1 - 3
Nancy 3 Î 0.0 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2015-11-28 2 Nancy
1 - 1
3 - 1
Le Havre 2 Î -0.5, -1.0 Peste 9.0 Peste
8-4 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2015-04-03 2 Le Havre
0 - 1
0 - 1
Nancy 1 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
8-9 (17) 3-5 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2014-10-27 Nancy
0 - 1
2 - 1
Le Havre 1 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Le Havre Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2019-10-28 3 Valenciennes
0 - 0
0 - 0
Le Havre 1 E 0.0, +0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2019-10-19 4 Le Havre
1 - 2
2 - 2
Lorient 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 2 2019-10-05 3 Auxerre
2 - 0
2 - 0
Le Havre 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2019-09-27 1 1 Le Havre
0 - 1
0 - 1
Chateauroux 4 1 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2019-09-20 US Orleans 45
1 - 1
2 - 2
Le Havre 2 E 0.0, +0.5 Peste 9.5
Franta - Ligue 2 2019-09-13 1 1 Le Havre
0 - 0
0 - 0
Paris FC 3 1 E -0.5, -1.0 Sub 9.0 Peste
7-4 (11) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-08-30 Caen
0 - 1
0 - 3
Le Havre 2 V 0.0 Peste 9.5 Peste
10-2 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 3 (3-0)
Franta - Ligue 2 2019-08-23 Le Havre
2 - 1
3 - 1
Grenoble 4 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
2-6 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (0-2)
Franta - Ligue 2 2019-08-17 4 Lens
0 - 0
1 - 3
Le Havre 2 V -0.5 Peste 10.0 Sub
5-3 (8) 4-1 (5) 4 (3-1) 1 (0-1)
Franta - Cupa Ligii 2019-08-13 2 Clermont Foot
1 - 1
1 - 1
Le Havre 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-08-09 Troyes
0 - 1
1 - 2
Le Havre 3 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
10-5 (15) 6-4 (10) 3 (3-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-08-02 1 Le Havre
0 - 1
1 - 1
Niort 2 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-07-26 4 AC Ajaccio
1 - 0
2 - 2
Le Havre 4 1 E 0.0 Peste 9.0 Peste
5-8 (13) 3-4 (7) 5 (2-3) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2019-07-20 Angers
3 - 1
3 - 2
Le Havre Î -0.5, -1.0 Peste
7-1 (8) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Europa - Amicale 2019-07-13 1 Caen
0 - 0
2 - 0
Le Havre 1 Î 0.0 Sub
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2019-07-09 Stade Lavallois Mayenne FC
1 - 0
1 - 2
Le Havre V +0.5 Peste
5-7 (12) 4-4 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-06 Le Havre
1 - 0
4 - 0
Paris FC V 0.0 Peste
6-3 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-02 Le Havre
0 - 1
0 - 1
Guingamp Î 0.0, +0.5 Sub
4-0 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-17 Le Havre
1 - 2
2 - 3
Lorient 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
4-7 (11) 1-4 (5) 3 (0-3) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-10 2 Valenciennes
0 - 0
1 - 0
Le Havre 3 Î 0.0 Sub 9.0 Peste
12-2 (14) 5-2 (7) 4 (3-1) 4 (4-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-03 3 Le Havre
1 - 2
2 - 2
Ajaccio GFCA 4 1 E -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (1-3)
Franta - Ligue 2 2019-04-26 1 2 Chateauroux
0 - 0
1 - 0
Le Havre 1 1 Î 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
2-11 (13) 2-7 (9) 4 (1-3) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-23 Auxerre
0 - 0
0 - 1
Le Havre V 0.0 Sub 9.5 Peste
9-8 (17) 3-4 (7) 2 (2-0) 3 (3-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-19 2 Le Havre
1 - 1
2 - 1
Paris FC 1 1 V 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
10-1 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-12 Sochaux
0 - 2
1 - 3
Le Havre V 0.0 Peste 9.5 Peste
7-6 (13) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-05 1 Le Havre
0 - 0
0 - 0
Niort 5 E -1.0 Sub 9.5 Peste
7-4 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Franta - Ligue 2 2019-04-01 2 Lens
0 - 0
0 - 0
Le Havre 3 1 E -0.5 Sub 9.5 Peste
8-5 (13) 4-4 (8) 3 (3-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-15 2 Le Havre
2 - 0
3 - 1
AC Ajaccio 1 1 V -0.5 Peste 9.0 Sub
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-08 3 AS Beziers
0 - 0
1 - 1
Le Havre 1 E 0.0, +0.5 Push 9.0 Peste
9-4 (13) 5-1 (6) 4 (3-1) 4 (3-1)
Franta - Ligue 2 2019-03-04 3 Le Havre
1 - 0
2 - 2
Metz 2 E 0.0 Peste 9.5 Peste
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Nancy Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Cupa Ligii 2019-10-30 1 3 Montpellier
2 - 0
3 - 2
Nancy 2 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5
Franta - Ligue 2 2019-10-25 2 Nancy
0 - 0
0 - 0
Lens 2 E 0.0 Sub 9.0
Franta - Ligue 2 2019-10-18 1 AC Ajaccio
0 - 0
0 - 0
Nancy 1 E 0.0 Sub 8.5
Franta - Ligue 2 2019-10-04 3 Nancy
0 - 1
2 - 1
Niort 1 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2019-09-27 2 Clermont Foot
2 - 2
2 - 2
Nancy 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2019-09-20 2 Nancy
1 - 0
3 - 0
Chambly Thelle FC 4 V 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
11-5 (16) 6-3 (9) 5 (2-3) 4 (4-0)
Franta - Ligue 2 2019-09-13 3 Guingamp
1 - 1
1 - 1
Nancy 2 E -0.5 Sub 9.0 Sub
4-4 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-08-30 2 Nancy
0 - 1
1 - 1
Rodez 2 E 0.0, -0.5 Push 8.5 Sub
4-4 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Cupa Ligii 2019-08-27 1 Nancy
0 - 0
1 - 0
AC Ajaccio 3 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Peste
10-6 (16) 7-3 (10) 3 (2-1) 4 (1-3)
Franta - Ligue 2 2019-08-23 3 Sochaux
1 - 0
3 - 0
Nancy 4 Î 0.0 Peste 9.0 Sub
2-2 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-08-16 2 4 Nancy
1 - 0
2 - 1
Le mans 2 1 V -0.5 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Cupa Ligii 2019-08-13 2 Caen
0 - 0
0 - 1
Nancy 2 V 0.0 Sub 9.0 Peste
6-6 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Franta - Ligue 2 2019-08-09 3 Nancy
0 - 0
1 - 1
Lorient 5 1 E 0.0, +0.5 Sub 8.5 Peste
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Franta - Ligue 2 2019-08-02 1 Valenciennes
1 - 0
1 - 1
Nancy E 0.0, +0.5 Sub 8.5 Sub
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-07-26 1 Nancy
0 - 0
0 - 0
US Orleans 45 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-20 1 Nancy
1 - 1
2 - 2
Dijon 1 E 0.0, +0.5 Peste
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-07-06 1 Sandhausen
1 - 0
1 - 0
Nancy 1 Î 0.0, -0.5 Sub 8.5 Peste
7-6 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-05-17 1 AS Beziers
3 - 0
3 - 0
Nancy 1 Î 0.0, -0.5 Peste 8.5 Sub
4-4 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-10 Nancy
1 - 0
1 - 0
Metz 4 V 0.0 Sub 8.5 Sub
2-6 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (0-3)
Franta - Ligue 2 2019-05-03 1 Troyes
1 - 1
2 - 1
Nancy 3 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
6-7 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-26 2 Nancy
0 - 0
1 - 0
AC Ajaccio 2 V 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-23 1 Nancy
0 - 0
1 - 0
US Orleans 45 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
5-3 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-19 Red Star FC 93
1 - 0
1 - 1
Nancy 2 E 0.0, +0.5 Sub 8.5 Peste
6-5 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-12 Nancy
1 - 1
2 - 3
Brest 6 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-05 2 Clermont Foot
1 - 1
2 - 3
Nancy 1 V -0.5 Peste 9.0 Sub
7-1 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-29 1 Nancy
0 - 1
0 - 2
Valenciennes 1 Î -0.5 Sub 8.5 Peste
7-4 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-15 2 Grenoble
0 - 0
1 - 0
Nancy 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-11 (17) 5-5 (10) 3 (1-2) 2 (0-2)
Franta - Ligue 2 2019-03-08 2 Nancy
2 - 2
3 - 2
Lorient 3 V 0.0 Peste 8.5 Sub
4-4 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Franta - Ligue 2 2019-03-01 1 2 Sochaux
0 - 0
0 - 4
Nancy 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
6-7 (13) 5-4 (9) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-02-22 1 Nancy
3 - 1
3 - 1
Ajaccio GFCA 4 V 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
5-4 (9) 5-2 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.45 3.1 3.1
Pauză 3.25 1.952 3.75
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.0) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 5 - 3

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.0

6
Șuturi pe poartă
4
5
Șuturi pe lângă poartă
5
93
Atac
91
69
Atac periculos
71
49
Posesie %
51

Scor: 1 - 0 , Corner: 3 - 1 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 0.5, 1.0

2
Șuturi pe poartă
1
1
Șuturi pe lângă poartă
2
49
Atac
41
32
Atac periculos
26
56
Posesie %
44
  • 7' - 1st Corner - Nancy
  • 11' - 2nd Corner - Le Havre
  • 24' - Missed Penalty - Le Havre
  • 24' - 3rd Corner - Le Havre
  • 25' - 1st Yellow Card - Nancy
  • Race to 3 Corners - Le Havre
  • 26' - 4th Corner - Le Havre
  • 37' - 2nd Yellow Card - Nancy
  • 39' - 1st Goal - Le Havre
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 47' - 5th Corner - Nancy
  • 52' - 3rd Yellow Card - Le Havre
  • 55' - 6th Corner - Nancy
  • 61' - 4th Yellow Card - Le Havre
  • 62' - 2nd Goal - Nancy
  • 67' - 5th Yellow Card - Nancy
  • 69' - 7th Corner - Le Havre
  • 77' Substitution - Youga for Assifuah - Le Havre
  • 83' - 8th Corner - Le Havre
  • Race to 5 Corners - Le Havre
  • 1-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate