Dum, Aug 30, 2015 · 14:00
Cele mai vechiRecente
EÎEEÎ
7.00
4.33
1.44
RecenteCele mai vechi
VVVVVÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+1.0
KVV Coxyde
KVV Coxyde vs Eupen Profilul echipelor
KVV Coxyde
EÎEÎRecente
Peste 9.5 cornereEgal2/4
Peste 2.5 goluriEgal2/4
Handicap asiaticAcoperă3/5
Eupen
VVÎEVEVÎVVRecenteStabil+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub2/10
Handicap asiaticEgal5/9
Deschide scorulPeste 2.5 cartonașe în 10 din ultimele 10
KVV Coxyde vs Eupen Detalii meci
KVV Coxyde
0V-3E-2Î în ultimele 5 meciuri, cu 4 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.6 contra. Victorii 0%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 20%.
Rezultat final
Câștig 0%0
Egal 60%3
Pierdut 40%2
Total goluri 2.5
Peste 60%3
Anulat 0%0
Sub 40%2
Total cornere 10.0
Peste 20%1
Anulat 20%1
Sub 60%3
Handicap asiatic
Câștig 60%3
Anulat 0%0
Pierdut 40%2
Eupen
7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 23 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 2.3 pentru, 0.8 contra. Victorii 70%, AH câștigat 55%, gol Over 60%, corner Over 10%.
Rezultat final
Câștig 70%7
Egal 10%1
Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 10%1
Anulat 0%0
Sub 90%9
Handicap asiatic
Câștig 55%5
Anulat 0%0
Pierdut 44%4
Ultimele
| KVV Coxyde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Eupen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| KVV Coxyde | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Eupen | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.73,
Abatere std.: 1.63, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 48%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
KVV Coxyde vs Eupen Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
KVV Coxyde vs Eupen Confruntări directe
KVV Coxyde vs Eupen Vezi H2H complet →Fără date
| KVV Coxyde Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-08-12 | 5 Seraing United |
0 - 0
2 - 1
|
KVV Coxyde 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-08-09 | 1 KVV Coxyde |
0 - 0
1 - 1
|
Lierse 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2015-07-21 | 1 KVV Coxyde |
1 - 1
2 - 2
|
Club Brugge | E | +1.0, +1.5 | Peste |
|
||||||
| Belgia - Cupa | 2014-12-02 | 2 Cercle Brugge |
0 - 0
3 - 0
|
KVV Coxyde 1 | Î | -1.5 | Sub |
|
||||||
| Belgia - Cupa | 2014-09-24 | 1 1 KVV Coxyde |
0 - 0
0 - 0
|
Mouscron-Peruwelz 3 1 | E | +1.0 |
|
|||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Eupen Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-08-12 | 2 Eupen |
5 - 0
5 - 1
|
Deinze 1 | V | -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-08-08 | 1 Union Saint Gilloise |
0 - 1
0 - 1
|
Eupen 3 | V |
|
||||||||
| Europa - Amicale | 2015-08-01 | 2 Eupen |
2 - 0
4 - 1
|
NAC 5 1 | V | 0.0,-0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2015-07-26 | Eupen |
1 - 0
4 - 0
|
La Calamine | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2015-07-18 | RFC Liege |
0 - 3
2 - 4
|
Eupen 1 | V | +2.0,+2.5 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2015-07-11 | 2 3 Eupen |
1 - 0
1 - 2
|
Alemannia Aachen 3 | Î | 0.0,-0.5 | Peste |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Belgia - Divizia 2 – Play Off | 2015-05-24 | 4 Eupen |
0 - 0
0 - 1
|
OH Leuven 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 2 – Play Off | 2015-05-20 | 1 3 Lierse |
0 - 1
1 - 3
|
Eupen 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - Divizia 2 – Play Off | 2015-05-17 | 2 Lommel |
0 - 0
0 - 0
|
Eupen 3 | E | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Belgia - Divizia 2 – Play Off | 2015-05-14 | 1 Eupen |
0 - 0
1 - 0
|
Lommel 3 1 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 2 – Play Off | 2015-05-10 | 5 OH Leuven |
1 - 0
1 - 1
|
Eupen 3 | E |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||||
| Belgia - Divizia 2 – Play Off | 2015-05-07 | 3 Eupen |
0 - 0
0 - 1
|
Lierse 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-04-25 | 1 Eupen |
1 - 0
1 - 0
|
Excelsior Virton 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-5 (16) | 8-2 (10) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-04-19 | 3 Lommel |
0 - 0
0 - 1
|
Eupen 1 | V | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-04-11 | Eupen |
3 - 0
4 - 0
|
Verbroedering Geel 3 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-04-04 | Roeselare |
1 - 1
1 - 1
|
Eupen 1 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-10 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-03-21 | 1 Eupen |
0 - 2
2 - 3
|
KSK Heist 2 | Î | -1.5, -2.0 | Peste | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-03-13 | Patro Eisden Maasmechelen |
0 - 1
0 - 2
|
Eupen | V | +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-03-07 | 1 Eupen |
1 - 0
1 - 2
|
White Star 3 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-03-01 | 1 Sint-Truidense |
0 - 0
1 - 0
|
Eupen 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-8 (16) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-02-14 | 1 Eupen |
2 - 0
4 - 1
|
Woluwe-Zaventem 1 | V | -2.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-02-06 | 1 Eupen |
3 - 0
4 - 1
|
Antwerp 1 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-01-31 | 1 2 Dessel Sport |
1 - 1
1 - 3
|
Eupen 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-01-23 | Eupen |
2 - 1
5 - 1
|
Racing Mechelen 1 | V | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2015-01-18 | 4 Eendracht Aalst |
0 - 1
1 - 2
|
Eupen 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2014-12-19 | 1 2 Eupen |
0 - 1
1 - 1
|
OH Leuven 3 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2014-12-13 | 3 Tubize |
0 - 0
0 - 0
|
Eupen 3 | E | +0.5 | Sub | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2014-12-05 | 2 Eupen |
0 - 0
1 - 1
|
Seraing United 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
13-5 (18) | 8-2 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2014-11-30 | Mons |
0 - 1
1 - 1
|
Eupen | E | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 6 (5-1) |
| Belgia - Divizia 1 B | 2014-11-22 | Excelsior Virton |
0 - 0
2 - 0
|
Eupen | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 7 | 4.33 | 1.44 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 0 - 2 , Corner: 3 - 4
Corner: 10.0 , Handicap: +1.0 , Goluri: 2.5
-
8' - 1st Goal - Eupen -
26' - 2nd Goal - Eupen -
28' - 1st Corner - Eupen -
36' - 2nd Corner - KVV Coxyde -
0-2 score at the end of First Half -
54' - 3rd Corner - Eupen - Race to 3 Corners - Eupen
-
55' - 4th Corner - Eupen -
58' - 1st Yellow Card - Eupen -
67' - 5th Corner - KVV Coxyde -
69' - 6th Corner - Eupen -
90+1' - 2nd Yellow Card - Eupen -
90+2' - 7th Corner - KVV Coxyde -
0-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

