Kalmar FF vs AIK Profilul echipelor
Kalmar FF vs AIK Detalii meci
2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.5 contra. Victorii 20%, AH câștigat 40%, gol Over 50%, corner Over 70%.
5V-3E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 13 goluri marcate și 6 primite. Medie goluri: 1.3 pentru, 0.6 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 30%, corner Over 60%.
| Kalmar FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| AIK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Kalmar FF | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| AIK | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Kalmar FF vs AIK Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Kalmar FF vs AIK Confruntări directe
Kalmar FF vs AIK Vezi H2H complet →| Kalmar FF Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-11-06 | 2 AIK |
1 - 1
3 - 1
|
Kalmar FF 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2016-07-10 | 2 Kalmar FF |
1 - 1
1 - 1
|
AIK 2 | E | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2015-08-16 | 3 AIK |
2 - 0
2 - 1
|
Kalmar FF 4 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2015-07-05 | 2 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 0
|
AIK 2 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2014-11-01 | 1 Kalmar FF |
0 - 1
1 - 1
|
AIK | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2014-07-12 | AIK |
1 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF | Î | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Kalmar FF Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-07-03 | 1 Djurgarden |
1 - 0
4 - 1
|
Kalmar FF 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2017-06-22 | 1 Elfsborg |
0 - 1
2 - 1
|
Kalmar FF 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-06-03 | Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
Orebro SK | Î | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-27 | 1 Kalmar FF |
3 - 0
3 - 0
|
GIF Sundsvall 3 | V | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-20 | Ostersunds FK |
1 - 0
2 - 1
|
Kalmar FF 2 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-16 | 1 IFK Norrkoping |
1 - 0
2 - 0
|
Kalmar FF 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
12-6 (18) | 4-6 (10) | 4 (1-3) | 4 (4-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-13 | 1 2 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
BK Hacken 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-07 | 1 IFK Goteborg |
2 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF 3 | Î | -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 2 (2-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-01 | 1 Kalmar FF |
1 - 0
2 - 0
|
Halmstad | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-27 | 1 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 0
|
Malmo FF 1 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-11 (16) | 4-7 (11) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-24 | 1 Sirius |
2 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-17 | 3 Kalmar FF |
1 - 3
1 - 3
|
Jonkopings Sodra 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-09 | 2 Hammarby |
0 - 1
1 - 1
|
Kalmar FF 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-03 | 1 Kalmar FF |
0 - 0
1 - 5
|
Elfsborg 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2017-03-11 | 2 Orgryte IS |
1 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Suedia - Cupa | 2017-03-04 | Kalmar FF |
1 - 0
3 - 0
|
Gefle IF 1 | V | -1.5 | Push | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Suedia - Cupa | 2017-02-26 | 1 Landskrona BoIS |
1 - 1
2 - 2
|
Kalmar FF 3 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-11 (16) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Suedia - Cupa | 2017-02-19 | 1 Kalmar FF |
0 - 0
1 - 1
|
Trelleborgs FF 1 | E | -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2017-02-14 | 1 Kalmar FF |
1 - 1
2 - 1
|
Halmstads BK 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-02-06 | 4 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
FC Nordsjaelland 2 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2017-02-02 | 3 Stromsgodset |
1 - 0
1 - 1
|
Kalmar FF 1 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2017-01-30 | 1 Odd BK |
1 - 1
3 - 1
|
Kalmar FF 1 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-11-06 | 2 AIK |
1 - 1
3 - 1
|
Kalmar FF 1 | Î | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-30 | Kalmar FF |
1 - 0
2 - 0
|
GIF Sundsvall 1 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-26 | 2 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
Gefle IF 1 | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-23 | 2 BK Hacken |
2 - 1
2 - 3
|
Kalmar FF 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-16 | 2 Orebro SK |
0 - 1
2 - 1
|
Kalmar FF 3 1 | Î | 0.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-02 | 1 Kalmar FF |
3 - 0
4 - 2
|
IFK Goteborg 1 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-09-24 | 1 4 Jonkopings Sodra |
0 - 1
0 - 1
|
Kalmar FF 1 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-09-21 | Kalmar FF |
2 - 0
3 - 0
|
Falkenbergs FF 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Peste |
|
13-0 (13) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| AIK Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League - Calificari | 2017-07-06 | AIK |
5 - 0
5 - 0
|
KI Klaksvik | V | -2.0, -2.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-07-02 | 2 AIK |
1 - 1
2 - 2
|
Ostersunds FK 4 | E | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Calificari | 2017-06-29 | 1 KI Klaksvik |
0 - 0
0 - 0
|
AIK | E | +1.5, +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2017-06-22 | 1 FC Flora Tallinn |
0 - 0
2 - 0
|
AIK | Î | +1.0 | Sub |
|
||||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-06-04 | 2 AFC Eskilstuna |
1 - 1
1 - 3
|
AIK | V | +0.5, +1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Suedia - Allsvenskan | 2017-06-01 | IFK Norrkoping |
0 - 0
0 - 0
|
AIK 3 | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-29 | 1 AIK |
0 - 0
0 - 1
|
Malmo FF 1 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 5-5 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-22 | Djurgarden |
0 - 1
0 - 1
|
AIK 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-13 | 5 AIK |
1 - 0
1 - 0
|
Orebro SK 2 | V | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
1-12 (13) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-05-06 | 2 Halmstad |
0 - 1
0 - 1
|
AIK 6 1 | V | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-30 | 1 AIK |
0 - 0
0 - 0
|
GIF Sundsvall 4 | E | -1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-27 | 2 AIK |
1 - 0
1 - 0
|
Sirius 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-7 (15) | 6-5 (11) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-22 | 2 Jonkopings Sodra |
1 - 1
2 - 1
|
AIK 4 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-17 | 2 AIK |
1 - 1
1 - 2
|
Hammarby 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
7-1 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-10 | 3 Elfsborg |
1 - 1
1 - 2
|
AIK 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Suedia - Allsvenskan | 2017-04-02 | 1 AIK |
0 - 0
0 - 0
|
BK Hacken 2 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2017-03-26 | AIK |
1 - 0
2 - 0
|
IFK Norrkoping | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2017-03-17 | 2 AIK |
0 - 0
1 - 0
|
Sirius 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Suedia - Cupa | 2017-03-12 | BK Hacken |
0 - 0
3 - 0
|
AIK 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Suedia - Cupa | 2017-03-05 | 1 AIK |
0 - 0
0 - 0
|
Dalkurd FF 2 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Cupa | 2017-02-19 | 5 AIK |
1 - 0
1 - 0
|
GAIS 1 | V | -1.5, -2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
13-3 (16) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Amicale | 2017-02-11 | IFK Goteborg |
1 - 1
2 - 1
|
AIK | Î |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 6 (1-5) | ||||
| Dubai - Cupa | 2017-02-08 | 1 AIK |
1 - 1
1 - 1
|
Midtjylland | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2017-01-28 | Syrianska FC |
0 - 2
0 - 4
|
AIK | V | +1.5 | Peste |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Amicale | 2017-01-21 | 2 Vasalunds IF |
0 - 2
0 - 4
|
AIK 1 | V | +1.0,+1.5 | Peste |
|
1-7 (8) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2016-11-25 | AIK |
1 - 0
2 - 1
|
Dalkurd FF 1 | V | -0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Europa - Amicale | 2016-11-18 | AIK |
0 - 0
0 - 1
|
VPS Vaasa 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-11-06 | 2 AIK |
1 - 1
3 - 1
|
Kalmar FF 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-31 | Jonkopings Sodra |
0 - 0
0 - 0
|
AIK | E | +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Suedia - Allsvenskan | 2016-10-27 | AIK |
1 - 1
2 - 1
|
BK Hacken 2 | V | -1.0 | Push | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 4.5 | 3.4 | 1.83 |
| Pauză | 4.75 | 2.1 | 2.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | Peste@2 | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 0 - 1 , Corner: 4 - 2
Corner: 10.5 , Handicap: +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5
Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 1 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0
-
16' - 1st Yellow Card - AIK -
17' - 2nd Yellow Card - Kalmar FF -
35' - 1st Corner - AIK -
39' - 2nd Corner - Kalmar FF -
0-0 score at the end of First Half -
52' - 3rd Corner - AIK -
65' - 3rd Yellow Card - Kalmar FF - 64' Substitution - Thern for Olsson - AIK
-
67' - 1st Goal - AIK - 68' Substitution - Vaisanen for Saletros - AIK
-
76' - 4th Corner - Kalmar FF - 75' Substitution - Edqvist for Sachpekidis - Kalmar FF
-
80' - 5th Corner - Kalmar FF - Race to 3 Corners - Kalmar FF
- 83' Substitution - Maikkula for Thorbjornsson - Kalmar FF
- 85' Substitution - Avdic for Markkanen - AIK
-
90' - 6th Corner - Kalmar FF -
0-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

