Vin, Jan 20, 2023 · 13:00
Cele mai vechiRecente
VVVEÎE
2.45
4.20
2.15
RecenteCele mai vechi
EVVÎVE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.5
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
+0.25
Ipswich U21
Ipswich U21 vs Millwall U21 Profilul echipelor
Ipswich U21
Evaluările sunt în curs de calcul
VÎVÎVVVEÎERecente
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Cedează pe finalScapă avantajulGol în prima repriză în 9 din ultimele 10Ambele au marcat în 9 din ultimele 10
Millwall U21
Evaluările sunt în curs de calcul
VVVÎEVÎVVERecente
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Echipă de repriza a douaEchipă de reveniriGol în prima repriză în 10 din ultimele 10Ambele au marcat în 8 din ultimele 10
Ipswich U21 vs Millwall U21 Detalii meci
Ipswich U21
5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 26 goluri marcate și 26 primite. Medie goluri: 2.6 pentru, 2.6 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 70%, corner Over 50%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 20%2
Pierdut 30%3
Total goluri 3.5
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Total cornere 10.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Millwall U21
6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 27 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 2.7 pentru, 1.4 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 60%, corner Over 70%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 20%2
Pierdut 20%2
Total goluri 3.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 10.5
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 70%7
Anulat 0%0
Pierdut 30%3
Ultimele
| Ipswich U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Millwall U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Ipswich U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Millwall U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5
Distribuția cornerelorLinie 10.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 14,
Med.: 4.07,
Abatere std.: 1.53, Mediană: 5,
Mod: 5,
Peste: 64%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Ipswich U21 vs Millwall U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Ipswich U21 vs Millwall U21 Confruntări directe
Ipswich U21 vs Millwall U21 Vezi H2H complet →| Ipswich U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2022-12-05 | 3 Millwall U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Ipswich U21 1 | E | -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ipswich U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2022-12-05 | 3 Millwall U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Ipswich U21 1 | E | -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-04 | 1 Ipswich U21 |
1 - 3
2 - 7
|
Reading U21 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-28 | 1 2 QPR U21 |
1 - 4
4 - 4
|
Ipswich U21 1 | E | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-21 | 3 Ipswich U21 |
3 - 0
3 - 2
|
Bristol City U21 5 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-10 | 1 Charlton U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Ipswich U21 1 | V | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-30 | 1 Ipswich U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Watford U21 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Sub |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-16 | 3 Colchester U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Ipswich U21 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-12 | 3 Ipswich U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Swansea U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-05 | Burnley U21 |
3 - 0
4 - 3
|
Ipswich U21 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-26 | 2 Ipswich U21 |
2 - 2
4 - 2
|
Hull U21 3 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-23 | 2 Barnsley U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Ipswich U21 4 | E | +1 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-16 | Ipswich U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Wigan U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-11-02 | Charlton U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Ipswich U21 1 | E | -1.0 | Sub |
|
11-4 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-10-19 | 1 Bristol City U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Ipswich U21 | E | -0.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-09-07 | 1 Ipswich U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Hull U21 | Î | -0.5, -1.0 |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-23 | Birmingham U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Ipswich U21 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-09 | 1 Ipswich U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Colchester U21 1 | V | -0.5, -1.0 |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-02-24 | 2 Brentford U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Ipswich U21 | Î |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-02-17 | Crystal Palace U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Ipswich U21 1 | Î |
|
8-10 (18) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2014-11-24 | Ipswich U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Southampton U21 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-10-22 | Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Ipswich U21 | Î |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-10-01 | Crewe U21 |
2 - 0
2 - 2
|
Ipswich U21 | E |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Millwall U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Development League 2 | 2022-12-05 | 3 Millwall U21 |
1 - 3
3 - 3
|
Ipswich U21 1 | E | -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-11-08 | 2 Millwall U21 |
2 - 1
4 - 1
|
Colchester U21 2 | V | -1.0 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-31 | 1 Millwall U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Cardiff U21 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-24 | 2 Swansea U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Millwall U21 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-11 | 2 QPR U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Millwall U21 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Anglia - Development League 2 | 2022-10-03 | Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Bristol City U21 2 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-26 | 1 Reading U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Millwall U21 1 | Î | -1.5 | Sub |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-20 | Millwall U21 |
1 - 1
4 - 1
|
Charlton U21 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-13 | 1 Watford U21 |
1 - 2
1 - 4
|
Millwall U21 2 | V | +1.0 | Peste |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-09-06 | 1 2 Coventry U21 |
1 - 0
2 - 3
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-31 | 2 Millwall U21 |
1 - 1
5 - 1
|
Peterborough U21 2 | V | -0.5 | Peste |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-22 | 2 1 Birmingham U21 |
0 - 1
1 - 4
|
Millwall U21 | V | 0.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-16 | 1 Millwall U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Barnsley U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Development League 2 | 2022-08-08 | 1 Hull U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Millwall U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-04-24 | Sheff Wed U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Millwall U21 | E | -0.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-04-13 | Swansea U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Millwall U21 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-6 (11) | 4-5 (9) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-23 | Coventry U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Millwall U21 1 | V | 0.0, -0.5 |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-03-10 | Millwall U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Brentford U21 | E | 0.0, -0.5 |
|
0-11 (11) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-02-03 | Crystal Palace U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Millwall U21 1 | Î |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2015-01-26 | Millwall U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Colchester U21 | E | -0.5 |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Anglia U21 - Development League 2 | 2014-12-08 | Millwall U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Cardiff City U21 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.45 | 4.2 | 2.15 |
| Pauză | 2.875 | 2.625 | 2.625 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (+0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 3.5
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

