Mie, Oct 30, 2024 · 16:00
Hlucin
6 1
1 - 0
Final · HT 0-0
Cele mai vechiRecente
EÎVEVV
10.00
7.00
1.17
RecenteCele mai vechi
VÎÎVVE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.5
Total goluri
–
Total cornere
+2.0
Hlucin
Hlucin
ÎÎVVEÎVEVVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Slovan Liberec
ÎVÎEEVVÎÎVRecenteÎn formă maximă+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
Hlucin

5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 0.8 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 20%2 Pierdut 30%3
Total goluri 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 10%1 Pierdut 30%3
Slovan Liberec

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.6 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 3.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ultimele
Hlucin
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Slovan Liberec
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Hlucin
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Slovan Liberec
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.93, Abatere std.: 1.52, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 35%

Fără date

Hlucin Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - 3. Liga 2024-10-25 1 Hlucin
3 - 1
3 - 1
FC Brno II 1 V -1.0, -1.5 Peste
Cehia - 3. Liga 2024-10-20 3 FC Zlin B
2 - 3
2 - 4
Hlucin V 0.0 Peste
Cehia - 3. Liga 2024-10-16 2 Frydek Mistek
1 - 1
2 - 2
Hlucin 4 E 0.0, -0.5 Peste
Cehia - 3. Liga 2024-10-11 4 Hlucin
2 - 0
3 - 0
MFK Karvina B 1 V -0.5, -1.0 Peste
Cehia - 3. Liga 2024-10-06 4 SC Znojmo
1 - 0
1 - 0
Hlucin 4 Î 0.0, +0.5 Sub
Cehia - 3. Liga 2024-09-27 4 TJ Start Brno
0 - 0
0 - 0
Hlucin 2 E 0.0 Sub
12-2 (14) 5-2 (7) 3 (2-1) 6 (6-0)
Cehia - Cupa 2024-09-24 1 MFK Vitkovice
0 - 0
0 - 3
Hlucin 2 V +1.0 Push
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Cehia - 3. Liga 2024-09-20 2 Hlucin
0 - 0
2 - 0
Slovan Rosice V 0.0, -0.5 Sub
13-2 (15) 9-2 (11) 0 (0-0) 1 (1-0)
Cehia - 3. Liga 2024-09-11 1 Hlucin
0 - 0
0 - 1
SK Unicov 3 Î 0.0 Sub
0-7 (7) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Cehia - 3. Liga 2024-09-06 1 Hlucin
0 - 0
0 - 1
Slovacko B 1 Î -0.5 Sub
7-5 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (4-0)
Cehia - 3. Liga 2024-08-31 1 FK Hodonin
0 - 1
0 - 1
Hlucin 2 V 0.0 Sub
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Cehia - Cupa 2024-08-28 2 MFK Havirov
1 - 1
2 - 2
Hlucin 4 E +0.5, +1.0 Peste
6-4 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Cehia - 3. Liga 2024-08-23 1 1 Hlucin
0 - 1
1 - 1
Trinec 3 E 0.0 Sub
4-3 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - 3. Liga 2024-08-17 TJ Unie Hlubina
0 - 1
1 - 4
Hlucin 1 V +1.0 Peste
5-7 (12) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Cehia - 3. Liga 2024-08-09 2 Hlucin
1 - 0
1 - 2
Hanacka Slavia Kromeriz 1 Î 0.0, -0.5 Peste
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Cehia - 3. Liga 2024-08-04 FC Strani
0 - 0
0 - 1
Hlucin 2 V +0.5, +1.0 Sub
2-10 (12) 0-5 (5) 1 (0-1) 3 (1-2)
Cehia - Cupa 2024-07-26 1 Krnov
0 - 4
0 - 7
Hlucin V +2.5 Peste
1-8 (9) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Cehia - 3. Liga 2024-05-10 1 FK Hodonin
2 - 0
3 - 1
Hlucin 2 Î 0.0 Peste
6-7 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Cehia - 3. Liga 2024-05-01 1 Hlucin
1 - 1
3 - 3
FC Zlinsko E -0.5 Peste
5-2 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Cehia - 3. Liga 2024-04-27 Frydlant Nad Ostravici
1 - 1
1 - 4
Hlucin 1 V +1.0, +1.5 Peste
4-7 (11) 3-5 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Cehia - 3. Liga 2024-04-19 2 Hlucin
3 - 1
3 - 2
Trinec 1 V +0.5 Peste
1-5 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Cehia - 3. Liga 2024-04-14 1 Banik Ostrava B
0 - 0
3 - 0
Hlucin 1 Î -1.0 Peste
5-8 (13) 3-3 (6) 1 (1-0) 4 (1-3)
Cehia - 3. Liga 2024-04-05 3 Hlucin
2 - 0
4 - 2
CSK Uhersky Brod 5 V -1.5 Peste
8-6 (14) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (3-0)
Cehia - 3. Liga 2024-03-31 5 SC Znojmo
2 - 1
2 - 1
Hlucin 1 Î 0.0, +0.5 Peste
10-0 (10) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Cehia - 3. Liga 2024-03-22 Hlucin
1 - 2
1 - 4
FK Blansko 1 Î -1.0 Peste
2-6 (8) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Cehia - 3. Liga 2024-03-15 1 SK Hranice
0 - 0
0 - 0
Hlucin 3 E +0.5, +1.0 Sub
6-4 (10) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Cehia - 3. Liga 2024-03-08 1 Hlucin
1 - 0
1 - 0
TJ Tatran Bohunice 2 V -1.5 Sub
2-5 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Europa - Amicale 2024-02-17 Hlucin
0 - 0
0 - 0
MFK Dolny Kubin 1 E -1.5 Sub
7-3 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2024-02-03 1 Hlucin
0 - 2
1 - 2
Frydlant Nad Ostravici 1 Î -1.5 Sub
8-1 (9) 5-1 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Cehia - 3. Liga 2023-11-17 2 FC Zlinsko
1 - 0
1 - 0
Hlucin 1 Î +0.5 Sub
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Slovan Liberec Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2024-10-26 1 Slovan Liberec
3 - 0
4 - 0
Slovacko 2 1 V -0.5 Peste 10.5
Cehia - Prima Liga 2024-10-19 2 Sparta Praga
1 - 0
2 - 1
Slovan Liberec 4 Î -1.5 Push 11.0
Cehia - Prima Liga 2024-10-05 1 2 Slovan Liberec
0 - 1
0 - 5
FK Jablonec 1 Î -0.5 Peste 10.0
Cehia - Prima Liga 2024-09-28 Dukla Praga
1 - 0
1 - 4
Slovan Liberec 3 V +0.5 Peste 10.5
Cehia - Cupa 2024-09-25 1 Povltavska FA
0 - 1
1 - 3
Slovan Liberec V +2.0, +2.5 Peste
Cehia - Prima Liga 2024-09-22 3 Slovan Liberec
2 - 1
2 - 2
Bohemians 1905 2 E -0.5, -1.0 Peste 11.0 Sub
4-5 (9) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2024-09-01 3 Slovan Liberec
0 - 0
1 - 1
Viktoria Plzen 3 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
7-8 (15) 4-6 (10) 3 (1-2) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2024-08-25 2 Banik Ostrava
0 - 0
2 - 0
Slovan Liberec 3 Î -0.5 Sub 10.5 Peste
9-10 (19) 4-9 (13) 5 (1-4) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2024-08-18 1 4 Slovan Liberec
2 - 0
3 - 0
Pardubice 1 V -1.5 Push 10.5 Sub
3-6 (9) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Cehia - Prima Liga 2024-08-10 4 FK Teplice
1 - 0
2 - 1
Slovan Liberec 3 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2024-08-02 1 Slovan Liberec
0 - 1
0 - 1
Slavia Praga 1 Î +1.0 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2024-07-28 1 Slovan Liberec
1 - 0
1 - 1
Sigma Olomouc 1 E -0.5 Sub 10.5 Sub
7-3 (10) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Cehia - Prima Liga 2024-07-21 MFK Karvina
1 - 2
1 - 3
Slovan Liberec 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
8-6 (14) 4-2 (6) 3 (3-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2024-07-12 2 Slovan Liberec
0 - 0
1 - 1
Puskas Academy 2 E 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
3-4 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2024-07-09 2 Slovan Liberec
1 - 0
4 - 0
Debreceni VSC 3 V -0.5, -1.0 Peste
6-1 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2024-07-05 Universitatea Cluj
0 - 0
0 - 2
Slovan Liberec V 0.0, +0.5 Sub 8.0 Sub
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Europa - Amicale 2024-06-29 Slovan Liberec
0 - 1
0 - 1
Mlada Boleslav Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
4-6 (10) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2024-06-28 Slovan Liberec
1 - 0
1 - 1
MFK Chrudim 1 E -1.5, -2.0 Sub 9.0 Sub
7-1 (8) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2024-06-22 Slovan Liberec
1 - 0
2 - 0
Varnsdorf V -2.0, -2.5 Sub 9.0 Peste
13-6 (19) 10-4 (14) 7 (3-4) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2024-05-12 3 Slovan Liberec
0 - 0
1 - 2
FK Teplice 3 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2024-05-05 2 FK Teplice
0 - 0
2 - 0
Slovan Liberec 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
1-7 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2024-04-28 2 Banik Ostrava
1 - 0
2 - 2
Slovan Liberec 2 E -0.5, -1.0 Peste 10.5 Peste
8-6 (14) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2024-04-21 3 Slovan Liberec
0 - 0
0 - 0
Hradec Kralove 1 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
3-7 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 4 (2-2)
Cehia - Prima Liga 2024-04-13 4 České Budějovice
1 - 1
3 - 2
Slovan Liberec 4 Î +0.5 Peste 11.0 Peste
6-7 (13) 5-5 (10) 1 (0-1) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2024-04-06 1 Slovan Liberec
2 - 0
4 - 1
Slovacko 1 V -0.5 Peste 10.0 Sub
2-0 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2024-03-30 2 Viktoria Plzen
0 - 0
1 - 3
Slovan Liberec 3 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
7-5 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2024-03-17 Slavia Praga
1 - 0
3 - 0
Slovan Liberec 2 Î -1.5, -2.0 Push 11.0 Sub
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 3 (2-1)
Cehia - Prima Liga 2024-03-09 2 Slovan Liberec
0 - 0
1 - 0
MFK Karvina 4 V -1.0 Sub 10.5 Peste
6-5 (11) 3-4 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2024-03-03 FK Teplice
2 - 0
2 - 0
Slovan Liberec 4 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
1-9 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (0-4)
Cehia - Cupa 2024-02-28 3 FC Zlin
1 - 0
1 - 1
Slovan Liberec 1 1 E 0.0, +0.5 Sub 11.0 Peste
7-5 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 10 7 1.167
Pauză 11 3 1.533
Handicap asiatic
Final (+2.0) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.5) Peste@2 [email protected]
Pauză (1.5) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 6 - 6

Corner: , Handicap: +2.0 , Goluri: 3.5

4
Șuturi pe poartă
6
4
Șuturi pe lângă poartă
13
88
Atac
102
54
Atac periculos
68
45
Posesie %
55

Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 2 Pauză

Corner: , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 1.5

1
Șuturi pe poartă
2
3
Șuturi pe lângă poartă
5
49
Atac
40
32
Atac periculos
23
52
Posesie %
48
  • 4' - 1st Corner - Slovan Liberec
  • 16' - 2nd Corner - Hlucin
  • 16' - 3rd Corner - Hlucin
  • 27' - 4th Corner - Hlucin
  • Race to 3 Corners - Hlucin
  • 30' - 5th Corner - Hlucin
  • 44' - 6th Corner - Slovan Liberec
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 49' - 7th Corner - Slovan Liberec
  • Race to 5 Corners - Hlucin
  • 56' - 8th Corner - Hlucin
  • 58' - 1st Goal - Hlucin
  • 61' - 9th Corner - Slovan Liberec
  • 67' - 1st Yellow Card - Hlucin
  • 69' - 10th Corner - Slovan Liberec
  • 85' - 11th Corner - Slovan Liberec
  • 90' - 12th Corner - Hlucin
  • 90+4' - 2nd Yellow Card - Slovan Liberec

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate