Mar, Apr 14, 2015 · 14:00
Cele mai vechiRecente
EEVÎÎV
1.25
5.75
7.00
RecenteCele mai vechi
EÎVÎEÎ
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 4.0
Total goluri
Sub 11.0
Total cornere
-1.75
Hibernian U20
Hibernian U20 vs Ross County U20 Profilul echipelor
Hibernian U20
EVVVEEVÎÎVRecenteÎn scădere-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal4/8
Ross County U20
VÎÎÎÎEÎVÎERecenteÎn creștere+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/9
Start lentA câștigat 2 din ultimele 10
Hibernian U20 vs Ross County U20 Detalii meci
Hibernian U20
5V-3E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 25 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 2.5 pentru, 1.3 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 40%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 30%3
Pierdut 20%2
Total goluri 4.0
Peste 40%4
Anulat 20%2
Sub 40%4
Total cornere 11.0
Peste 40%4
Anulat 10%1
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%4
Anulat 0%0
Pierdut 50%4
Ross County U20
2V-2E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 14 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.4 contra. Victorii 20%, AH câștigat 55%, gol Over 20%, corner Over 30%.
Rezultat final
Câștig 20%2
Egal 20%2
Pierdut 60%6
Total goluri 4.0
Peste 20%2
Anulat 10%1
Sub 70%7
Total cornere 11.0
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 55%5
Anulat 0%0
Pierdut 44%4
Ultimele
| Hibernian U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Ross County U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Hibernian U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Ross County U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 4.0
Distribuția cornerelorLinie 11.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 23,
Med.: 4.00,
Abatere std.: 2.21, Mediană: 4,
Mod: 4,
Peste: 50%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Hibernian U20 vs Ross County U20 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Hibernian U20 vs Ross County U20 Confruntări directe
Hibernian U20 vs Ross County U20 Vezi H2H complet →| Hibernian U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-24 | 3 Ross County U20 |
1 - 1
2 - 2
|
Hibernian U20 4 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Hibernian U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-30 | 2 Dundee U20 |
1 - 0
1 - 2
|
Hibernian U20 | V | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-24 | 1 Hibernian U20 |
1 - 2
2 - 3
|
Celtic U20 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 11.5 |
|
|||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-20 | St Johnstone U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Hibernian U20 | Î |
|
||||||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-17 | 1 Dundee Utd U20 |
0 - 0
0 - 2
|
Hibernian U20 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-10 | 1 Hibernian U20 |
2 - 1
2 - 2
|
St Mirren U20 | E | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-03 | St Johnstone U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian U20 | E |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-24 | Hibernian U20 |
6 - 0
7 - 0
|
Kilmarnock U20 | V | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-16 | 2 Rangers U20 |
0 - 3
1 - 4
|
Hibernian U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
5-10 (15) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-10 | Hibernian U20 |
2 - 1
3 - 2
|
Inverness CT U20 1 | V | -1.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-03 | Motherwell U20 |
0 - 1
2 - 2
|
Hibernian U20 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-01-20 | 3 Hibernian U20 |
0 - 1
2 - 3
|
Hearts U20 3 | Î | -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-01-12 | Hibernian U20 |
2 - 0
3 - 2
|
Dunfermline U20 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
14-10 (24) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-12-18 | Hibernian U20 |
0 - 1
1 - 4
|
Hamilton U20 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
3-11 (14) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-12-02 | Hibernian U20 |
1 - 1
4 - 2
|
Partick U20 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-24 | 3 Ross County U20 |
1 - 1
2 - 2
|
Hibernian U20 4 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-18 | Hibernian U20 |
3 - 0
7 - 0
|
Dundee U20 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-10 | 1 Celtic U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Hibernian U20 3 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 11.0 | Peste |
|
14-3 (17) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-04 | Hibernian U20 |
4 - 1
6 - 2
|
Dundee Utd U20 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-27 | 3 St Mirren U20 |
2 - 0
2 - 2
|
Hibernian U20 | E | -0.5 | Peste |
|
2-14 (16) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 7 (1-6) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-21 | 1 Hibernian U20 |
1 - 0
1 - 1
|
St Johnstone U20 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
3-10 (13) | 3-6 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-14 | Kilmarnock U20 |
1 - 0
1 - 2
|
Hibernian U20 2 | V | -0.5 | Sub | 11.5 | Peste |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 6 (1-5) | 2 (1-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-07 | Hibernian U20 |
0 - 0
4 - 1
|
Rangers U20 1 | V | +0.5 | Peste | 11.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-09-30 | 1 Inverness CT U20 |
3 - 1
3 - 2
|
Hibernian U20 1 | Î | Peste |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-09-16 | Hibernian U20 |
0 - 1
1 - 3
|
Motherwell U20 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-09-02 | Dunfermline U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Hibernian U20 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-08-11 | Aberdeen U20 |
3 - 0
4 - 0
|
Hibernian U20 | Î | Peste |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ross County U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-04-03 | 3 Ross County U20 |
2 - 1
2 - 2
|
St Johnstone U20 | E | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-31 | Ross County U20 |
0 - 4
3 - 4
|
Dunfermline U20 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-24 | 3 Hearts U20 |
1 - 3
1 - 6
|
Ross County U20 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-17 | 2 Ross County U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen U20 | Î | +2.0 | Sub |
|
||||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-12 | Rangers U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Ross County U20 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-09 | 1 Hamilton U20 |
2 - 0
2 - 0
|
Ross County U20 3 | Î | -1.5, -2.0 | Sub |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-03-05 | Celtic U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Ross County U20 1 | Î |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-24 | 3 Partick U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Ross County U20 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-19 | 2 Ross County U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Inverness CT U20 2 | Î | -0.5 | Sub |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2015-02-10 | Ross County U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Dundee U20 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2015-01-27 | Ross County U20 |
3 - 1
3 - 3
|
Dundee Utd U20 1 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-12-02 | Motherwell U20 |
0 - 2
2 - 2
|
Ross County U20 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Peste |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-24 | 3 Ross County U20 |
1 - 1
2 - 2
|
Hibernian U20 4 | E | +0.5, +1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-18 | 2 Dunfermline U20 |
3 - 1
3 - 1
|
Ross County U20 1 | Î | -1.0 | Peste |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-11-11 | 2 Ross County U20 |
1 - 1
1 - 1
|
Hearts U20 2 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
11-6 (17) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-27 | 3 Ross County U20 |
2 - 1
2 - 3
|
Hamilton U20 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-22 | 1 Falkirk U20 |
1 - 2
5 - 2
|
Ross County U20 | Î |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-10-14 | 1 Ross County U20 |
1 - 0
3 - 1
|
Partick U20 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Scotia - Premier League U20 | 2014-09-30 | Dundee U20 |
4 - 1
5 - 1
|
Ross County U20 | Î | Peste |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-09-16 | Ross County U20 |
2 - 2
2 - 6
|
Celtic U20 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-09-02 | Ross County U20 |
1 - 1
2 - 4
|
St Mirren U20 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-08-19 | St Johnstone U20 |
1 - 0
2 - 2
|
Ross County U20 | E | Peste |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Scotia - Premier League U20 | 2014-08-05 | Ross County U20 |
2 - 1
2 - 2
|
Kilmarnock U20 | E | Peste |
|
4-9 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.25 | 5.75 | 7 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.75) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (4.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 1 - 8
Corner: 11.0 , Handicap: -1.5, -2.0 , Goluri: 4.0
-
14' - 1st Corner - Hibernian U20 -
18' - 2nd Corner - Ross County U20 -
23' - 1st Goal - Hibernian U20 -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 2nd Goal - Ross County U20 -
59' - 3rd Corner - Ross County U20 - Race to 3 Corners - Ross County U20
-
60' - 4th Corner - Ross County U20 -
60' - 5th Corner - Ross County U20 - Race to 5 Corners - Ross County U20
-
61' - 6th Corner - Ross County U20 -
70' - 7th Corner - Ross County U20 - Race to 7 Corners - Ross County U20
-
71' - 8th Corner - Ross County U20 -
72' - 9th Corner - Ross County U20 -
79' - 1st Yellow Card - Hibernian U20 -
86' - 2nd Yellow Card - Ross County U20 -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

