GVI U21 vs B 1903 U21 Profilul echipelor
GVI U21 vs B 1903 U21 Detalii meci
8V-1E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 40 goluri marcate și 6 primite. Medie goluri: 4.0 pentru, 0.6 contra. Victorii 80%, AH câștigat 90%, gol Over 60%, corner Over 0%.
4V-1E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 24 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 2.4 contra. Victorii 40%, AH câștigat 66%, gol Over 70%, corner Over 0%.
| GVI U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| B 1903 U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| GVI U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| B 1903 U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
GVI U21 vs B 1903 U21 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
GVI U21 vs B 1903 U21 Confruntări directe
GVI U21 vs B 1903 U21 Vezi H2H complet →Fără date
| GVI U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Liga U21 | 2021-09-27 | GVI U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Herstedøster IC U21 1 | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2020-10-19 | GVI U21 |
3 - 0
8 - 0
|
Herstedøster IC U21 | V | -1.5, -2.0 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2020-10-05 | 1 5 BSF U21 |
0 - 3
0 - 5
|
GVI U21 | V | +1.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2019-10-21 | 1 GVI U21 |
1 - 0
4 - 0
|
Skjold U21 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2018-05-21 | GVI U21 |
0 - 1
1 - 1
|
FA 2000 U21 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Danemarca - Liga U21 | 2018-05-14 | Albertslund U21 |
1 - 0
3 - 2
|
GVI U21 1 | Î | +0.5, +1.0 | Peste |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2017-11-06 | GVI U21 |
0 - 0
3 - 0
|
Frederikssund FB U21 2 | V | -1.5, -2.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2017-10-23 | 1 GVI U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Horsholm-Usserod IK U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2017-06-12 | 1 GVI U21 |
2 - 0
6 - 0
|
Hillerod U21 | V | -0.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2017-06-06 | GVI U21 |
1 - 0
6 - 2
|
Vanlose U21 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Liga U21 | 2017-05-09 | 3 Vanlose U21 |
1 - 0
1 - 0
|
GVI U21 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Danemarca - Liga U21 | 2016-09-26 | 2 BK Frem U21 |
2 - 0
3 - 0
|
GVI U21 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Danemarca - Liga U21 | 2016-09-12 | 1 GVI U21 |
5 - 1
8 - 2
|
Hillerod U21 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Liga U21 | 2016-05-25 | 1 BK Frem U21 |
1 - 0
3 - 0
|
GVI U21 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2016-05-09 | 1 Helsingor IF U21 |
3 - 0
5 - 0
|
GVI U21 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2016-04-26 | 1 GVI U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Hillerod U21 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Danemarca - Liga U21 | 2015-09-29 | GVI U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Allerod FK U21 | E | -1.5 | Sub |
|
3-14 (17) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| B 1903 U21 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Danemarca - Liga U21 | 2019-09-30 | B 1903 U21 |
2 - 0
5 - 1
|
Fremad Amager U21 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2018-04-23 | 1 B 1903 U21 |
0 - 0
2 - 0
|
HB Koge U21 1 | V | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2016-05-09 | 1 B 1908 U21 |
3 - 0
5 - 1
|
B 1903 U21 | Î | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2016-04-25 | AB Tarnby U21 |
2 - 0
6 - 0
|
B 1903 U21 1 | Î | +1.0 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2015-09-21 | 3 B 1903 U21 |
0 - 4
1 - 5
|
Vanlose U21 3 | Î | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Danemarca - Liga U21 | 2015-08-31 | 2 B 1903 U21 |
4 - 1
4 - 1
|
B 1908 U21 1 | V | -1.0, -1.5 |
|
5-3 (8) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Danemarca - Liga U21 | 2015-06-08 | 2 B 1903 U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Avarta U21 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2015-05-26 | 3 B 1903 U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Helsingor IF U21 1 | Î | +2.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Danemarca - Liga U21 | 2015-04-27 | 1 AB Tarnby U21 |
1 - 2
1 - 3
|
B 1903 U21 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Danemarca - Liga U21 | 2014-10-06 | KB U21 |
1 - 0
3 - 1
|
B 1903 U21 1 | Î |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.5 | 4.75 | 4.2 |
| Pauză | 1.952 | 3 | 3.75 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.75) | Peste@2 | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 4 - 2 , Corner: 7 - 4
Corner: , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.5, 4.0
Scor: 4 - 1 , Corner: 3 - 1 Pauză
Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.5, 2.0
-
4' - 1st Corner - GVI U21 -
4' - 1st Goal - B 1903 U21 -
5' - 2nd Goal - GVI U21 -
17' - 2nd Corner - GVI U21 -
19' - 3rd Goal - GVI U21 -
39' - 4th Goal - GVI U21 -
41' - 5th Goal - GVI U21 - Race to 3 Corners - GVI U21
-
45' - 3rd Corner - GVI U21 -
45+1' - 4th Corner - B 1903 U21 -
4-1 score at the end of First Half -
54' - 5th Corner - GVI U21 -
59' - 6th Goal - B 1903 U21 -
61' - 6th Corner - B 1903 U21 -
61' - 1st Yellow Card - GVI U21 -
65' - 7th Corner - GVI U21 - Race to 5 Corners - GVI U21
-
66' - 8th Corner - GVI U21 -
76' - 9th Corner - B 1903 U21 -
78' - 10th Corner - B 1903 U21 -
88' - 11th Corner - GVI U21 - Race to 7 Corners - GVI U21
-
4-2 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

