Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.5
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-1.5
GrIFK
GrIFK vs BK-46 Profilul echipelor
GrIFK
ÎVVVVÎVVVVRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 13 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 8/10
Deschide scorul · câștigă 7 din 8 meciuri în care marchează prima4 victorii la rândGol în prima repriză în 8 din ultimele 10
BK-46
VEVVVEVÎEVRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 14 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 2/7
Scapă avantajul · nu câștigă 4 din 10 meciuri în care a condusAmbele au marcat în 8 din ultimele 10Gol în prima repriză în 8 din ultimele 10
GrIFK vs BK-46 Detalii meci
GrIFK
9V-0E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 29 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 2.9 pentru, 1.3 contra. Victorii 90%, AH câștigat 80%, gol Over 60%, corner Over 30%.
Rezultat final
Câștig 90%9
Egal 0%0
Pierdut 10%1
Total goluri 3.5
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 9.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 80%8
Anulat 0%0
Pierdut 20%2
BK-46
5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 22 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 2.2 contra. Victorii 50%, AH câștigat 28%, gol Over 50%, corner Over 30%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 20%2
Pierdut 30%3
Total goluri 3.5
Peste 50%5
Anulat 0%0
Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 30%3
Anulat 0%0
Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 28%2
Anulat 28%2
Pierdut 42%3
Ultimele
| GrIFK | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| BK-46 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| GrIFK | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| BK-46 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 3.5
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 22,
Med.: 3.45,
Abatere std.: 1.92, Mediană: 3,
Mod: ,
Peste: 36%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
GrIFK vs BK-46 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
GrIFK vs BK-46 Confruntări directe
GrIFK vs BK-46 Vezi H2H complet →| GrIFK Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-19 | GrIFK |
3 - 0
4 - 3
|
BK-46 | V | Peste | 9.5 |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-05-28 | GrIFK |
0 - 1
1 - 1
|
BK-46 | E |
|
||||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| GrIFK Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-07-05 | 1 SalPa |
1 - 1
1 - 3
|
GrIFK | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-06-16 | 2 Masku |
1 - 3
2 - 3
|
GrIFK 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-06-12 | GrIFK |
0 - 0
3 - 1
|
P-Iirot 1 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-06-05 | 1 KaaPo |
0 - 1
1 - 3
|
GrIFK 4 1 | V | +1.0 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-05-31 | 1 4 GrIFK |
1 - 3
2 - 4
|
MuSa 1 | Î | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-05-13 | GrIFK |
2 - 0
2 - 0
|
SalPa | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-05-09 | 1 AIFK |
0 - 3
3 - 6
|
GrIFK 1 | V | 0.0 | Peste |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-04-26 | GrIFK |
1 - 0
3 - 0
|
Masku 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-03-28 | Klubi-04 |
0 - 0
0 - 2
|
GrIFK 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-09-04 | Salpa Salo |
0 - 1
1 - 2
|
GrIFK | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-08-24 | GrIFK |
0 - 0
0 - 1
|
EIF | Î | Sub |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-08-17 | Pallohonka |
0 - 0
3 - 0
|
GrIFK | Î | Sub |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-08-10 | GrIFK |
1 - 0
1 - 0
|
KaPa | V | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-27 | Klubi-04 |
0 - 0
1 - 0
|
GrIFK | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-19 | GrIFK |
3 - 0
4 - 3
|
BK-46 | V | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-13 | GrIFK |
3 - 0
4 - 0
|
Salpa Salo | V | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-06 | IF Gnistan |
0 - 0
0 - 3
|
GrIFK | V | +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-02 | GrIFK |
1 - 1
4 - 1
|
Pallohonka | V | Peste |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-06-28 | EIF |
2 - 1
3 - 3
|
GrIFK | E | Peste |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-05-28 | GrIFK |
0 - 1
1 - 1
|
BK-46 | E |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-05-23 | Salpa Salo |
2 - 0
2 - 1
|
GrIFK | Î |
|
9-8 (17) | 6-3 (9) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| BK-46 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-06-12 | 2 BK-46 |
0 - 1
3 - 2
|
KaaPo 1 | V | -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-06-07 | 3 AIFK |
0 - 1
1 - 1
|
BK-46 5 1 | E | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-05-09 | 2 6 Saipa |
0 - 1
2 - 1
|
BK-46 4 1 | Î | 0.0 | Push |
|
||||||
| Finlanda - Kakkonen Lantinen | 2015-05-03 | 1 BK-46 |
2 - 1
4 - 2
|
P-Iirot 3 | V | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Cupa | 2015-04-16 | 2 PK Keski-Uusimaa |
0 - 1
1 - 1
|
BK-46 | E | +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Cupa | 2015-04-01 | 1 IF Gnistan |
0 - 2
1 - 2
|
BK-46 1 | V |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Finlanda - Cupa | 2015-03-08 | 3 Allianssi Vantaa |
0 - 0
0 - 1
|
BK-46 3 | V | +1.0 | Sub |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2015-02-28 | 1 Klubi-04 |
4 - 0
5 - 0
|
BK-46 | Î | 0.0 | Peste |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2015-01-17 | 1 IF Gnistan |
3 - 1
6 - 1
|
BK-46 | Î |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-10-04 | 3 Pallohonka |
2 - 4
2 - 5
|
BK-46 2 | V | Peste |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-09-23 | 3 Klubi-04 |
1 - 1
2 - 2
|
BK-46 1 | E | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-09-08 | BK-46 |
0 - 0
2 - 0
|
Klubi-04 | V | Sub |
|
15-6 (21) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 5 (3-2) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-09-06 | 1 BK-46 |
0 - 0
2 - 0
|
Klubi-04 1 | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
15-6 (21) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-08-18 | IF Gnistan |
0 - 0
0 - 0
|
BK-46 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-3 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-08-06 | BK-46 |
2 - 0
3 - 1
|
Pallohonka | V | Peste |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-08-01 | KaPa |
0 - 2
0 - 3
|
BK-46 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Peste |
|
4-10 (14) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-19 | GrIFK |
3 - 0
4 - 3
|
BK-46 | Î | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-07-05 | BK-46 |
1 - 1
1 - 2
|
EIF | Î | Push |
|
6-9 (15) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-06-29 | Salpa Salo |
0 - 0
2 - 1
|
BK-46 | Î | Sub |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-06-26 | BK-46 |
0 - 0
1 - 1
|
IF Gnistan | E | Sub | 9.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-06-09 | BK-46 |
0 - 2
1 - 2
|
KaPa | Î | Sub |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |||
| Finlanda - Kakkonen Etelainen | 2014-05-28 | GrIFK |
0 - 1
1 - 1
|
BK-46 | E |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.25 | 5.75 | 7 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (3.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 7 - 0 , Corner: 8 - 2
Corner: 9.5 , Handicap: -1.5 , Goluri: 3.5
-
4' - 1st Corner - BK-46 -
4' - 2nd Corner - GrIFK -
7' - 3rd Corner - BK-46 -
16' - 1st Goal - GrIFK -
19' - 4th Corner - GrIFK -
26' - 2nd Goal - GrIFK -
28' - Red Card - BK-46 - Race to 3 Corners - GrIFK
-
29' - 5th Corner - GrIFK -
31' - 1st Yellow Card - BK-46 -
31' - 3rd Goal - GrIFK -
41' - 6th Corner - GrIFK - Race to 5 Corners - GrIFK
-
41' - 7th Corner - GrIFK -
3-0 score at the end of First Half -
55' - 8th Corner - GrIFK -
60' - 2nd Yellow Card - BK-46 -
62' - 4th Goal - GrIFK - Race to 7 Corners - GrIFK
-
68' - 9th Corner - GrIFK -
74' - 5th Goal - GrIFK -
83' - 6th Goal - GrIFK -
84' - 7th Goal - GrIFK -
90+3' - 10th Corner - GrIFK -
7-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

