Vin, Sep 27, 2019 · 19:00
Grenoble [15]
6 1
1 - 0
Final · HT 1-0
Caen [16]
7 2
Cele mai vechiRecente
EÎEEVE
1.95
3.20
3.75
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎEEÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.0
Total goluri
Peste 9.0
Total cornere
-0.5
Grenoble
Grenoble
EÎEEEÎEEVERecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRatează4/10
Caen
ÎEÎVÎEEÎÎÎRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează3/10
Grenoble

1V-7E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.2 contra. Victorii 10%, AH câștigat 40%, gol Over 30%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 10%1 Egal 70%7 Pierdut 20%2
Total goluri 2.0
Peste 30%3 Anulat 30%3 Sub 40%4
Total cornere 9.0
Peste 40%4 Anulat 30%3 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 40%4 Pierdut 20%2
Caen

2V-3E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 7 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 0.7 pentru, 1.2 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 40%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 30%3 Pierdut 50%5
Total goluri 2.0
Peste 40%4 Anulat 30%3 Sub 30%3
Total cornere 9.0
Peste 40%4 Anulat 20%2 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 20%2 Pierdut 50%5
Ultimele
Grenoble
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Caen
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Grenoble
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Caen
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.30, Abatere std.: 1.50, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 55%

Fără date

Grenoble Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2019-09-20 1 Chateauroux
1 - 0
1 - 1
Grenoble 2 E 0.0 Push 9.5
Franta - Ligue 2 2019-09-13 4 Niort
0 - 0
0 - 1
Grenoble 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2019-09-02 2 Grenoble
1 - 1
2 - 2
Lens 2 E 0.0, +0.5 Peste 9.5
Franta - Cupa Ligii 2019-08-27 1 Niort
0 - 0
0 - 0
Grenoble 1 E 0.0 Sub 9.5
Franta - Ligue 2 2019-08-23 Le Havre
2 - 1
3 - 1
Grenoble 4 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0
Franta - Ligue 2 2019-08-16 3 Grenoble
0 - 0
1 - 1
Troyes 1 E 0.0 Push 9.5 Peste
10-5 (15) 5-3 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Franta - Cupa Ligii 2019-08-13 2 Grenoble
1 - 0
1 - 1
Rodez 3 E 0.0 Push 9.5 Sub
6-3 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-08-09 3 Chambly Thelle FC
0 - 0
0 - 0
Grenoble 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
7-1 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-08-02 4 Grenoble
0 - 0
0 - 1
AC Ajaccio 3 Î 0.0, -0.5 Sub 8.5 Sub
3-2 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2019-07-26 1 Guingamp
2 - 0
3 - 3
Grenoble 2 E -0.5 Peste 9.5 Sub
8-1 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-19 2 Grenoble
0 - 0
0 - 0
Rodez 1 E 0.0 Sub
6-7 (13) 3-5 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-16 2 Yverdon Sport FC
0 - 2
2 - 3
Grenoble 1 1 V +1.0 Peste
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2019-07-13 Bourg-Peronnas
2 - 2
2 - 2
Grenoble 1 E +0.5 Peste
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-07-10 1 1 FC Sion
1 - 1
1 - 1
Grenoble E -0.5 Sub 9.0 Sub
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-17 Sochaux
1 - 0
3 - 1
Grenoble Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-10 Grenoble
0 - 0
0 - 0
Auxerre 2 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Sub
2-6 (8) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-05-03 2 Paris FC
0 - 0
1 - 0
Grenoble 2 Î -0.5 Sub 8.5 Peste
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-26 1 3 Grenoble
1 - 2
4 - 2
AS Beziers 3 V -0.5 Peste 9.0 Peste
10-6 (16) 5-1 (6) 1 (0-1) 5 (1-4)
Franta - Ligue 2 2019-04-23 Metz
1 - 1
1 - 1
Grenoble 2 E -1.0 Sub 9.0 Push
5-4 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Franta - Ligue 2 2019-04-20 2 Grenoble
0 - 1
0 - 2
Lens 2 Î +0.5 Sub 9.5 Peste
6-6 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Franta - Ligue 2 2019-04-12 AC Ajaccio
0 - 0
1 - 2
Grenoble V -0.5 Peste 8.5 Peste
7-5 (12) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-04-05 Grenoble
0 - 1
0 - 4
US Orleans 45 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 4-4 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-29 3 Troyes
1 - 0
2 - 1
Grenoble 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-03-15 2 Grenoble
0 - 0
1 - 0
Nancy 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-11 (17) 5-5 (10) 3 (1-2) 2 (0-2)
Franta - Ligue 2 2019-03-08 1 Clermont Foot
0 - 0
1 - 1
Grenoble 2 E -0.5 Push 9.5 Sub
5-1 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2019-03-01 2 Grenoble
1 - 0
2 - 0
Red Star FC 93 2 V -0.5 Push 9.0 Push
8-1 (9) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 2 2019-02-22 Brest
1 - 1
3 - 1
Grenoble 1 Î -0.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 4-0 (4) 3 (3-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2019-02-15 2 Valenciennes
2 - 1
3 - 2
Grenoble 3 1 Î 0.0 Peste 9.0 Sub
1-6 (7) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Franta - Ligue 2 2019-02-08 Grenoble
0 - 1
0 - 1
Lorient 3 Î 0.0 Sub 9.0 Peste
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 2 2019-02-01 1 Chateauroux
1 - 2
2 - 2
Grenoble 3 E 0.0 Peste 9.5 Peste
7-7 (14) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Caen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Franta - Ligue 2 2019-09-21 4 Caen
0 - 1
0 - 2
Lens 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2019-09-13 2 Troyes
1 - 0
2 - 1
Caen 1 Î -0.5 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2019-08-30 Caen
0 - 1
0 - 3
Le Havre 2 Î 0.0 Peste 9.5
Franta - Ligue 2 2019-08-23 Niort
0 - 1
1 - 1
Caen 1 E 0.0, -0.5 Peste 9.0
Franta - Ligue 2 2019-08-16 2 Caen
0 - 0
0 - 0
Chambly Thelle FC 4 E 0.0 Sub 8.5
Franta - Cupa Ligii 2019-08-13 2 Caen
0 - 0
0 - 1
Nancy 2 Î 0.0 Sub 9.0 Peste
6-6 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (3-1)
Franta - Ligue 2 2019-08-09 1 3 AC Ajaccio
0 - 2
1 - 2
Caen 1 1 V 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
13-6 (19) 3-5 (8) 4 (2-2) 5 (5-0)
Franta - Ligue 2 2019-08-05 4 Caen
0 - 2
1 - 2
Lorient 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.0 Sub
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 2 2019-07-26 1 Sochaux
0 - 0
0 - 0
Caen 3 E 0.0 Sub 9.0 Sub
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Europa - Amicale 2019-07-13 1 Caen
0 - 0
2 - 0
Le Havre 1 V 0.0 Sub
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2019-07-09 1 Wolfsburg
1 - 1
2 - 1
Caen 1 Î -1.0, -1.5 Push 8.5 Sub
7-1 (8) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-05-24 1 Caen
0 - 1
0 - 1
Bordeaux 1 Î -0.5 Sub 9.0 Push
6-3 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-05-18 3 Lyon
0 - 0
4 - 0
Caen 1 Î -2.0 Peste 9.0 Sub
4-4 (8) 4-2 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-05-11 1 Caen
3 - 1
3 - 2
Reims 2 V 0.0 Peste 9.5 Peste
4-9 (13) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-05-04 1 Guingamp
0 - 0
0 - 0
Caen 4 E -0.5 Sub 9.5 Sub
5-0 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-04-28 1 Caen
0 - 0
1 - 0
Dijon 4 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-04-20 2 Nice
0 - 0
0 - 1
Caen 3 V -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
11-4 (15) 5-1 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
Franta - Ligue 1 2019-04-13 4 Caen
0 - 0
0 - 1
Angers 1 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0 Sub
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Franta - Ligue 1 2019-04-06 1 Nimes
0 - 0
2 - 0
Caen 4 Î -0.5 Sub 9.0 Sub
4-2 (6) 3-2 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-03-31 1 Monaco
0 - 1
0 - 1
Caen 2 V -1.0, -1.5 Sub 9.5 Peste
13-0 (13) 5-0 (5) 3 (3-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-03-16 Caen
0 - 3
0 - 5
St Etienne Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
0-8 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Franta - Ligue 1 2019-03-10 2 Rennes
1 - 1
3 - 1
Caen 3 1 Î -1.0 Peste 9.0 Push
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (2-2)
Franta - Ligue 1 2019-03-02 2 Caen
0 - 0
1 - 2
PSG 1 Î +2.0 Sub 9.5 Peste
2-8 (10) 1-7 (8) 3 (0-3) 1 (1-0)
Franta - Cupa 2019-02-27 2 Lyon
1 - 0
3 - 1
Caen 4 1 Î -1.5, -2.0 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 1 2019-02-24 2 Toulouse
0 - 1
1 - 1
Caen 2 1 E -0.5, -1.0 Push 9.0 Sub
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Franta - Ligue 1 2019-02-17 Caen
0 - 0
0 - 0
Strasbourg 3 E 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
8-6 (14) 1-4 (5) 0 (0-0) 6 (5-1)
Franta - Ligue 1 2019-02-13 4 Caen
0 - 0
0 - 1
Nantes 2 1 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
4-8 (12) 3-4 (7) 2 (2-0) 2 (1-1)
Franta - Ligue 1 2019-02-09 Amiens
0 - 0
1 - 0
Caen Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Franta - Cupa 2019-02-05 2 Bastia
0 - 1
1 - 1
Caen 3 E +0.5 Sub 10.0 Sub
1-5 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Franta - Ligue 1 2019-01-27 1 Montpellier
0 - 0
2 - 0
Caen 1 Î -1.0 Sub 9.0 Sub
4-3 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.95 3.2 3.75
Pauză 2.75 1.952 4.75
Handicap asiatic
Final (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.0) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 6 - 7

Corner: 9.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.0

4
Șuturi pe poartă
3
4
Șuturi pe lângă poartă
3
92
Atac
107
73
Atac periculos
84
41
Posesie %
59

Scor: 1 - 0 , Corner: 4 - 4 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 0.5, 1.0

4
Șuturi pe poartă
2
0
Șuturi pe lângă poartă
1
42
Atac
56
34
Atac periculos
46
38
Posesie %
62
  • 15' - 1st Corner - Grenoble
  • 18' - 1st Goal - Grenoble
  • 22' - 2nd Corner - Caen
  • 24' - 3rd Corner - Grenoble
  • 25' - 4th Corner - Caen
  • 36' - 1st Yellow Card - Caen
  • Race to 3 Corners - Grenoble
  • 39' - 5th Corner - Grenoble
  • 39' - 6th Corner - Grenoble
  • 40' - 7th Corner - Caen
  • 43' - 8th Corner - Caen
  • 1-0 score at the end of First Half
  • Race to 5 Corners - Grenoble
  • 47' - 9th Corner - Grenoble
  • 51' - 10th Corner - Caen
  • 52' - 11th Corner - Grenoble
  • 60' - 2nd Yellow Card - Caen
  • 68' Substitution - Repas for Deminguet - Caen
  • 77' - 12th Corner - Caen
  • 75' Substitution - Tchokounte for Jeannot - Caen
  • 83' - 3rd Yellow Card - Grenoble
  • Race to 7 Corners - Caen
  • 90+4' - 13th Corner - Caen
  • 1-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate