Dum, Jan 16, 2022 · 15:00
Gondomar
4 3
1 - 6
Final · HT 1-2
Cele mai vechiRecente
ÎVVVVV
2.00
3.30
3.40
RecenteCele mai vechi
EÎVVVÎ

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-0.5
Gondomar
Gondomar
VÎÎVÎVVVVVRecenteÎn formă maximă+1.5 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 6/10
Deschide scorul · câștigă 6 din 6 meciuri în care marchează prima5 victorii la rândGol în prima repriză în 9 din ultimele 10
SC Espinho
VEÎEÎVVVÎERecenteÎn creștere+0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticRateazăAcoperit 3/10
Gondomar

7V-0E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 24 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 2.4 pentru, 0.9 contra. Victorii 70%, AH câștigat 60%, gol Over 90%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 0%0 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 90%9 Anulat 0%0 Sub 10%1
Total cornere 9.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
SC Espinho

4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 9 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 0.9 pentru, 0.8 contra. Victorii 40%, AH câștigat 30%, gol Over 30%, corner Over 20%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 30%3 Pierdut 30%3
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 20%2 Anulat 0%0 Sub 80%8
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 20%2 Pierdut 50%5
Ultimele
Gondomar
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
SC Espinho
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Gondomar
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
SC Espinho
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 34, Med.: 1.85, Abatere std.: 1.31, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 32%

Gondomar Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-10-03 2 SC Espinho
1 - 0
1 - 0
Gondomar 2 Î 0.0 Sub 10.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-01-19 4 Gondomar
0 - 0
0 - 1
SC Espinho 1 Î +0.5 Sub 10.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-08-18 2 SC Espinho
1 - 0
1 - 0
Gondomar 2 Î -0.5 Sub
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-09-02 3 SC Espinho
0 - 0
0 - 0
Gondomar 3 E 0.0, -0.5 Sub
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-03-04 SC Espinho
0 - 1
3 - 1
Gondomar 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2017-10-29 3 Gondomar
0 - 1
0 - 2
SC Espinho 2 1 Î 0.0 Sub
3-1 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Gondomar Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2022-01-09 1 CD Gouveia
0 - 2
0 - 4
Gondomar V +1.0, +1.5 Peste 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-12-19 4 Gondomar
3 - 1
3 - 2
Uniao de Coimbra 3 V -1.5 Peste
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-12-12 1 Gondomar
2 - 0
3 - 0
Ferreira de Aves 2 1 V -2.5 Sub 10.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-12-05 2 Valadares Gaia FC
0 - 0
1 - 2
Gondomar 3 V 0.0 Peste 9.0
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-11-28 5 Gondomar
2 - 0
3 - 0
Salgueiros 3 V 0.0, +0.5 Peste 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-11-07 2 Gondomar
0 - 1
1 - 2
GDSC Alvarenga 4 Î -1.0 Peste
7-5 (12) 2-4 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-10-31 2 AD Castro Daire
0 - 2
1 - 2
Gondomar 3 V 0.0, +0.5 Peste
5-0 (5) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-10-24 1 Gondomar
0 - 1
1 - 2
Leca 4 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
2-6 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-10-03 2 SC Espinho
1 - 0
1 - 0
Gondomar 2 Î 0.0 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-09-19 2 Gondomar
1 - 0
5 - 0
CD Gouveia 4 V -2.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Cupa 2021-09-11 2 Gondomar
1 - 1
2 - 3
Salgueiros Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
4-9 (13) 3-4 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-08-29 1 Uniao de Coimbra
0 - 0
0 - 0
Gondomar 3 E
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-05-30 1 Leca
1 - 1
2 - 2
Gondomar 2 E -0.5 Peste 9.5 Sub
4-5 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-05-23 6 Gondomar
1 - 0
1 - 0
AD Sanjoanense 3 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
8-6 (14) 3-1 (4) 3 (2-1) 4 (2-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-05-08 4 Gondomar
0 - 1
0 - 1
Leca 5 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
6-4 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-05-02 1 AD Sanjoanense
0 - 1
2 - 1
Gondomar 4 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
11-4 (15) 5-2 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-04-24 2 Gondomar
0 - 0
0 - 0
Sao Joao Ver 4 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-4 (8) 4-1 (5) 2 (1-1) 3 (0-3)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-04-11 4 Gondomar
0 - 1
1 - 2
Maritimo B 3 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-03-10 1 Maritimo B
0 - 0
0 - 1
Gondomar 6 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
12-1 (13) 5-0 (5) 1 (1-0) 5 (5-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-21 5 Gondomar
0 - 1
2 - 1
Leca 4 1 V 0.0 Peste 9.5 Peste
8-4 (12) 4-2 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-13 1 USC Paredes
0 - 1
0 - 1
Gondomar V 0.0 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 2-4 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-07 3 Gondomar
0 - 0
0 - 0
Trofense 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
1-7 (8) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-01-30 2 Amarante
0 - 1
0 - 3
Gondomar 3 V 0.0,-0.5 Peste 9.5 Peste
9-1 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-01-17 2 Salgueiros
0 - 1
1 - 3
Gondomar 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-3 (7) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-01-03 3 Gondomar
1 - 0
2 - 0
SC Coimbroes 3 V -1.0 Sub 9.5 Peste
7-5 (12) 2-0 (2) 1 (1-0) 4 (1-3)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-11-29 1 Gondomar
0 - 0
2 - 0
Pedras Rubras 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
6-3 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-11-18 3 Leca
0 - 0
2 - 0
Gondomar 6 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
9-3 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 4 (3-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-11-04 2 Gondomar
0 - 0
0 - 0
USC Paredes E -0.5 Sub 9.5 Peste
10-3 (13) 5-1 (6) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-10-25 4 Trofense
1 - 1
2 - 1
Gondomar 3 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
11-1 (12) 6-1 (7) 3 (3-0) 3 (3-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-10-18 1 Gondomar
1 - 0
3 - 0
Amarante 3 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
SC Espinho Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2022-01-09 4 SC Espinho
1 - 1
1 - 1
AD Castro Daire 3 E 0.0, -0.5 Push 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-12-18 1 Leca
0 - 0
2 - 1
SC Espinho 2 Î -0.5, -1.0 Peste
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-12-11 1 SC Espinho
1 - 1
2 - 1
GDSC Alvarenga 2 V -1.0 Peste 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-12-05 1 CD Gouveia
0 - 1
0 - 1
SC Espinho 1 V +0.5, +1.0 Sub
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-11-28 1 2 SC Espinho
2 - 0
2 - 0
Uniao de Coimbra 3 2 V -1.0 Sub 9.5
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-11-21 Valadares Gaia FC
1 - 0
2 - 0
SC Espinho 5 Î 0.0, -0.5 Sub
0-8 (8) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-11-07 4 Ferreira de Aves
0 - 0
0 - 0
SC Espinho 3 E +1.5 Sub
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-10-24 3 Salgueiros
1 - 1
2 - 1
SC Espinho 3 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalia - Cupa 2021-10-16 2 SC Espinho
0 - 0
0 - 0
Caldas SC 2 E 0.0 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-10-03 2 SC Espinho
1 - 0
1 - 0
Gondomar 2 V 0.0 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugalia - Cupa 2021-09-25 4 SC Espinho
0 - 0
1 - 0
Merelinense 5 V 0.0, -0.5 Sub
8-3 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-09-19 4 AD Castro Daire
0 - 0
0 - 0
SC Espinho 5 E 0.0, +0.5 Sub
2-9 (11) 0-2 (2) 2 (0-2) 2 (0-2)
Portugalia - Cupa 2021-09-12 2 Uniao de Lamas
1 - 1
1 - 1
SC Espinho 2 E +0.5,+1.0 Sub 10.5 Sub
4-2 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2021-09-04 Sao Joao Ver
2 - 2
3 - 2
SC Espinho Î -0.5,-1.0 Peste
8-5 (13) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-08-29 4 SC Espinho
1 - 1
1 - 2
Leca 3 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
2-9 (11) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2021-08-14 USC Paredes
0 - 1
2 - 1
SC Espinho Î 0.0,-0.5 Peste
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-03-14 5 SC Espinho
2 - 0
3 - 0
Sao Joao Ver 5 1 V 0.0 Peste 9.5 Sub
3-5 (8) 2-3 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-28 2 Beira Mar
1 - 0
1 - 1
SC Espinho 1 E 0.0, -0.5 Push
10-4 (14) 6-3 (9) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-16 1 1 AD Castro Daire
0 - 0
0 - 1
SC Espinho 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-13 4 AD Sanjoanense
0 - 1
1 - 1
SC Espinho 4 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
7-2 (9) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-02-09 3 SC Espinho
0 - 0
1 - 0
RD Agueda 6 V -0.5 Sub 10.0 Sub
8-1 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 3 (3-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-01-31 5 CF Canelas 2010
1 - 0
1 - 0
SC Espinho 2 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
5-8 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2021-01-16 2 4 Anadia
1 - 0
1 - 0
SC Espinho 3 1 Î -0.5, -1.0 Sub
1-8 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalia - Cupa 2020-12-23 1 Belenenses
0 - 0
0 - 0
SC Espinho 2 E -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-12-20 1 Sao Joao Ver
1 - 0
2 - 0
SC Espinho 2 1 Î 0.0, -0.5 Sub
2-6 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-10-23 3 RD Agueda
1 - 0
1 - 0
SC Espinho 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0 Push
2-8 (10) 2-6 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Portugalia - Cupa 2020-10-11 4 SC Espinho
0 - 0
1 - 0
Chaves 3 V +0.5, +1.0 Sub 11.0 Sub
2-5 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-10-03 3 Valadares Gaia FC
2 - 0
2 - 1
SC Espinho 4 Î 0.0, +0.5 Peste
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-09-19 2 SC Espinho
0 - 1
0 - 1
Anadia 5 Î 0.0,-0.5 Sub 10.0 Peste
6-6 (12) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-03-08 2 SC Espinho
2 - 0
3 - 1
SC Coimbroes 3 V -1.0 Peste 11.0 Peste
6-7 (13) 2-1 (3) 2 (2-0) 4 (1-3)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2 3.3 3.4
Pauză 2.625 2.05 4
Handicap asiatic
Final (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) Peste@2 [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] [email protected]
Pauză (0.75) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 6 , Corner: 4 - 2

Corner: 9.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.0, 2.5

7
Șuturi pe poartă
11
4
Șuturi pe lângă poartă
2
140
Atac
92
64
Atac periculos
45
63
Posesie %
37

Scor: 1 - 2 , Corner: 2 - 2 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 0.5, 1.0

4
Șuturi pe poartă
3
1
Șuturi pe lângă poartă
1
62
Atac
44
28
Atac periculos
20
60
Posesie %
40
  • 6' - 1st Corner - Gondomar
  • 18' - 2nd Corner - Gondomar
  • 22' - 3rd Corner - SC Espinho
  • 25' - 1st Yellow Card - SC Espinho
  • 28' - 1st Goal - SC Espinho
  • 30' - 2nd Yellow Card - Gondomar
  • 31' - 4th Corner - SC Espinho
  • 34' - 2nd Goal - SC Espinho
  • 42' - 3rd Goal - Gondomar
  • 45+1' - 3rd Yellow Card - Gondomar
  • 1-2 score at the end of First Half
  • 61' - 4th Yellow Card - Gondomar
  • 63' - 4th Goal - SC Espinho
  • 67' - 5th Goal - SC Espinho
  • 83' - 6th Goal - SC Espinho
  • Race to 3 Corners - Gondomar
  • 85' - 5th Corner - Gondomar
  • 87' - 6th Corner - Gondomar
  • 90+2' - 7th Goal - SC Espinho
  • 1-6 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate