Dum, Mar 5, 2023 · 17:30
Gent
4 1
1 - 0
Final · HT 0-0
Anderlecht
2 3 1
Cele mai vechiRecente
ÎEÎVVÎ
2.25
3.40
3.10
RecenteCele mai vechi
EVEÎVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
+0.25
Anderlecht
Gent
VEVÎÎEÎVVÎRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează3/10
Anderlecht
EÎVEVVÎEVERecenteStabil+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Gent

4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.3 contra. Victorii 40%, AH câștigat 30%, gol Over 50%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 20%2 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 10%1 Pierdut 60%6
Anderlecht

4V-4E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.1 contra. Victorii 40%, AH câștigat 50%, gol Over 50%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 40%4 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 10%1 Pierdut 40%4
Ultimele
Gent
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Anderlecht
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Gent
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Anderlecht
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.50, Abatere std.: 1.60, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 50%

Gent Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Belgia - Divizia 1 А 2022-09-01 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Gent 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Belgia - Cupa 2022-04-18 Gent
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 2 E 0.0 Sub 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2022-03-20 Gent
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0
Belgia - Divizia 1 А 2021-09-23 2 Anderlecht
0 - 1
1 - 1
Gent 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.0
Belgia - Divizia 1 А 2021-01-31 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Gent 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2020-11-08 3 Gent
0 - 1
1 - 1
Anderlecht 4 E 0.0 Sub 9.5 Sub
2-7 (9) 1-1 (2) 2 (1-1) 3 (1-2)
Belgia - Divizia 1 А 2020-02-07 2 Gent
1 - 1
1 - 1
Anderlecht 4 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
3-6 (9) 3-3 (6) 4 (3-1) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2019-10-31 1 Anderlecht
1 - 1
3 - 3
Gent 2 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Belgia - Divizia 1 А 2019-05-19 Gent
1 - 0
2 - 1
Anderlecht 2 V 0.0, -0.5 Push 9.5 Peste
7-13 (20) 5-3 (8) 4 (3-1) 5 (0-5)
Belgia - Divizia 1 А 2019-04-21 3 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Gent E -0.5 Sub 10.5 Sub
1-2 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2019-01-20 2 Gent
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 3 1 V -0.5 Sub 10.0 Peste
6-6 (12) 3-4 (7) 1 (0-1) 3 (3-0)
Belgia - Divizia 1 А 2018-11-11 1 Anderlecht
1 - 0
2 - 0
Gent 2 2 Î 0.0 Sub 10.5 Peste
7-4 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (1-1)
Belgia - Divizia 1 А - Play-off 2018-05-13 2 Gent
0 - 0
1 - 0
Anderlecht 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А - Play-off 2018-04-01 4 Anderlecht
0 - 0
0 - 2
Gent 2 V 0.0 Sub 10.0 Peste
7-4 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgia - Divizia 1 А 2017-12-26 3 Anderlecht
0 - 0
1 - 0
Gent 2 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Gent Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-26 2 Club Brugge
0 - 0
2 - 0
Gent Î -0.5 Sub 10.0
Liga Conferintelor Europa UEFA 2023-02-23 3 Gent
0 - 0
1 - 0
FK Qarabag 3 V -0.5 Sub 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-19 2 Gent
0 - 0
2 - 0
OH Leuven 1 V -0.5, -1.0 Sub 10.5
Liga Conferintelor Europa UEFA 2023-02-16 2 FK Qarabag
0 - 0
1 - 0
Gent 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-11 1 Westerlo
2 - 2
3 - 3
Gent 1 E 0.0 Peste 10.5
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-05 1 Gent
1 - 1
2 - 3
Genk 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-29 1 Cercle Brugge
0 - 0
3 - 2
Gent 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-22 1 3 Sint-Truidense
0 - 2
0 - 3
Gent V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
1-5 (6) 1-3 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-19 2 Gent
0 - 0
0 - 0
Charleroi 4 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
9-5 (14) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-15 3 Gent
1 - 0
2 - 1
KV Kortrijk 1 V -1.0, -1.5 Push 10.5 Peste
7-5 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Belgia - Cupa 2023-01-12 Union Saint Gilloise
3 - 0
4 - 0
Gent 1 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-6 (11) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-07 2 Antwerp
1 - 0
2 - 0
Gent 1 Î 0.0 Sub 10.0 Sub
3-6 (9) 2-4 (6) 4 (2-2) 2 (0-2)
Belgia - Divizia 1 А 2022-12-23 Gent
0 - 0
0 - 0
Standard Liege 5 E -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
13-1 (14) 6-1 (7) 2 (2-0) 4 (4-0)
Belgia - Cupa 2022-12-20 4 Gent
0 - 0
0 - 0
Cercle Brugge 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2022-12-07 KRC Gent
0 - 4
0 - 5
Gent V +3.5 Peste
2-8 (10) 2-6 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А 2022-11-13 1 2 KV Kortrijk
0 - 2
0 - 4
Gent 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Peste
8-6 (14) 4-5 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgia - Cupa 2022-11-09 Dessel Sport
0 - 4
0 - 5
Gent V +2.5 Peste
3-11 (14) 3-6 (9) 5 (1-4) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А 2022-11-06 1 Gent
2 - 0
2 - 0
Club Brugge 5 V 0.0 Sub 10.0 Sub
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-11-03 1 Gent
0 - 0
4 - 0
Molde 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-6 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-30 5 OH Leuven
0 - 1
1 - 1
Gent 4 E 0.0, +0.5 Sub 10.0 Sub
1-6 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-10-27 1 6 Shamrock Rovers
1 - 0
1 - 1
Gent 1 E +1.0 Sub 10.0 Peste
7-10 (17) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-23 1 Gent
1 - 1
2 - 1
RFC Seraing 1 V -1.5 Peste 10.0 Peste
9-3 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-19 1 Union Saint Gilloise
1 - 0
2 - 0
Gent 2 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
3-4 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-16 1 Gent
1 - 0
3 - 0
KV Mechelen 3 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Sub
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-10-13 1 Djurgarden
3 - 0
4 - 2
Gent 2 Î +0.5 Peste 9.5 Peste
1-11 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-09 2 Eupen
0 - 2
0 - 4
Gent 2 V +0.5 Peste 10.0 Peste
6-9 (15) 3-5 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-10-06 Gent
0 - 1
0 - 1
Djurgarden 3 Î -1.0 Sub 9.5 Peste
10-2 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-02 3 Gent
0 - 1
3 - 4
Cercle Brugge 4 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-09-18 2 Genk
0 - 0
1 - 0
Gent 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
5-5 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-09-15 1 Gent
2 - 0
3 - 0
Shamrock Rovers 2 V -1.5 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Anderlecht Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-26 2 Anderlecht
2 - 1
2 - 2
Standard Liege 2 E -0.5 Peste 9.5
Liga Conferintelor Europa UEFA 2023-02-23 2 Anderlecht
1 - 0
2 - 1
Ludogorets Razgrad 5 V -0.5 Peste 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-19 2 KV Kortrijk
0 - 1
2 - 2
Anderlecht E +0.5 Peste 9.5
Liga Conferintelor Europa UEFA 2023-02-16 3 Ludogorets Razgrad
1 - 0
1 - 0
Anderlecht 3 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-12 1 Anderlecht
0 - 0
3 - 1
Sint-Truidense 1 V -0.5 Peste 9.5
Belgia - Divizia 1 А 2023-02-03 3 KV Oostende
0 - 1
0 - 2
Anderlecht 1 V +0.5 Sub 9.5 Sub
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-29 1 3 Anderlecht
0 - 0
0 - 0
Antwerp 3 1 E 0.0 Sub 9.5 Sub
6-2 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-22 3 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 1 V +0.5, +1.0 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-18 1 Anderlecht
2 - 1
2 - 3
Zulte-Waregem 2 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-15 2 Club Brugge
0 - 0
1 - 1
Anderlecht 3 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
3-4 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А 2023-01-08 1 5 Anderlecht
0 - 0
1 - 3
Union Saint Gilloise 3 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
0-6 (6) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-12-26 2 Charleroi
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 1 V +0.5 Sub 9.5 Sub
3-0 (3) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Belgia - Cupa 2022-12-21 Genk
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 1 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
6-7 (13) 1-5 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Europa - Amicale 2022-12-06 1 Panetolikos
0 - 1
1 - 2
Anderlecht 1 V +0.5, +1.0 Peste 8.5 Sub
2-5 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2022-12-03 1 OFI Crete
1 - 0
1 - 1
Anderlecht E +0.5 Sub 8.0 Sub
0-7 (7) 0-5 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgia - Divizia 1 А 2022-11-13 2 Anderlecht
0 - 1
0 - 2
Genk 3 1 Î 0.0 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgia - Cupa 2022-11-10 3 Lierse Kempenzonen
1 - 2
2 - 2
Anderlecht 1 E +1.0, +1.5 Peste
0-9 (9) 0-5 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgia - Divizia 1 А 2022-11-06 2 Antwerp
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 3 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-1 (5) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-11-03 1 1 Silkeborg IF
0 - 1
0 - 2
Anderlecht 3 V 0.0 Sub 9.5 Sub
5-1 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-30 2 Anderlecht
2 - 1
4 - 2
Eupen 2 V -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
10-4 (14) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-10-27 1 2 Anderlecht
1 - 0
2 - 2
FCSB 3 E -1.5 Peste 9.0 Peste
8-4 (12) 2-3 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-20 8 Zulte-Waregem
1 - 1
3 - 2
Anderlecht 1 1 Î +1.0 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (2-2)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-16 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Club Brugge 3 1 Î 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
6-7 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 3 (3-0)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-10-13 3 West Ham
2 - 0
2 - 1
Anderlecht 1 Î -1.0 Peste 9.5 Sub
5-3 (8) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-09 1 KV Mechelen
1 - 0
1 - 3
Anderlecht 4 V +0.5 Peste 10.0 Peste
5-7 (12) 3-4 (7) 3 (2-1) 3 (1-2)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-10-06 1 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
West Ham 4 Î 0.0, +0.5 Sub 9.0 Peste
6-7 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-10-02 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Charleroi 2 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
14-5 (19) 6-2 (8) 3 (3-0) 4 (4-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-09-18 1 Anderlecht
1 - 0
4 - 1
KV Kortrijk 2 V -1.5 Peste 9.5 Peste
9-6 (15) 3-2 (5) 4 (2-2) 4 (2-2)
Liga Conferintelor Europa UEFA 2022-09-15 3 FCSB
0 - 0
0 - 0
Anderlecht 2 E +0.5 Sub 8.5 Peste
8-1 (9) 5-0 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Belgia - Divizia 1 А 2022-09-11 2 Westerlo
1 - 0
2 - 1
Anderlecht 3 Î +0.5 Peste 9.5 Sub
1-6 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.25 3.4 3.1
Pauză 2.875 2.2 3.75
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] Sub@2
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 4 - 2

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5

5
Șuturi pe poartă
3
9
Șuturi pe lângă poartă
7
139
Atac
96
47
Atac periculos
35
49
Posesie %
51

Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 0 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0

2
Șuturi pe poartă
1
3
Șuturi pe lângă poartă
5
77
Atac
55
21
Atac periculos
16
47
Posesie %
53
  • 11' - 1st Offside - Gent
  • 14' - 2nd Offside - Anderlecht
  • 17' - 3rd Offside - Gent
  • 45+1' - 1st Corner - Gent
  • 45+1' - 1st Yellow Card - Gent
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 46' Substitution - Castro-Montes for Torunarigha - Gent
  • 52' - 2nd Corner - Anderlecht
  • 54' - 2nd Yellow Card - Anderlecht
  • 55' - 3rd Yellow Card - Anderlecht
  • 55' - 3rd Corner - Gent
  • 56' - 4th Offside - Anderlecht
  • 57' - 1st Goal - Gent
  • 62' - 4th Corner - Gent
  • Race to 3 Corners - Gent
  • 73' - 5th Offside - Gent
  • 72' Substitution - N'Diaye for Sardella - Anderlecht
  • 72' Substitution - Refaelov for Ashimeru - Anderlecht
  • 73' Substitution - Depoitre for Cuypers - Gent
  • 73' Substitution - Fofana for Samoise - Gent
  • 76' - Red Card - Anderlecht
  • 78' - 5th Corner - Gent
  • 79' Substitution - Raman for Slimani - Anderlecht
  • 79' Substitution - Arnstad for Dreyer - Anderlecht
  • 81' - 6th Corner - Anderlecht
  • 84' Substitution - Angulo for Amuzu - Anderlecht
  • 87' Substitution - Odjidja-Ofoe for Hong - Gent
  • 90+3' - 4th Yellow Card - Anderlecht
  • 1-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate