Vin, Jul 6, 2018 · 16:53
1 - 3
Final · HT 0-2
Basel
13
Cele mai vechiRecente
EÎEVVV
9.50
6.00
1.18
RecenteCele mai vechi
EVEÎVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.0
Total goluri
–
Total cornere
+1.75
FV Illertissen
FV Illertissen
EÎÎVEEÎEVVRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Basel
VVVVEVVVÎERecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticRatează4/10
FV Illertissen

4V-3E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.2 contra. Victorii 40%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 40%4 Egal 30%3 Pierdut 30%3
Total goluri 3.0
Peste 30%3 Anulat 30%3 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Basel

6V-3E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 30 goluri marcate și 15 primite. Medie goluri: 3.0 pentru, 1.5 contra. Victorii 60%, AH câștigat 40%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 30%3 Pierdut 10%1
Total goluri 3.0
Peste 70%7 Anulat 10%1 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Ultimele
FV Illertissen
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Basel
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
FV Illertissen
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Basel
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.00, Abatere std.: 1.90, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 42%

Fără date

FV Illertissen Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Europa - Amicale 2018-06-26 FV Illertissen
1 - 1
3 - 1
TSV Kottern V -1.0, -1.5 Peste
Germania - Regionalliga Bayern 2018-05-05 1 FV Illertissen
1 - 1
2 - 1
Bayern Munchen II 1 1 V +1.0, +1.5 Sub
Germania - Regionalliga Bayern 2018-05-01 1 FV Illertissen
3 - 0
3 - 2
TSV 1860 Rosenheim 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.0
Germania - Regionalliga Bayern 2018-04-28 1 Augsburg II
0 - 0
0 - 0
FV Illertissen 2 E -0.5 Sub 9.0
Germania - Regionalliga Bayern 2018-04-24 1 FV Illertissen
0 - 0
0 - 2
1860 Munchen 2 Î +1.5 Sub 9.0
Germania - Regionalliga Bayern 2018-04-21 1 2 FV Illertissen
0 - 0
0 - 0
FC Pipinsried 1 E 0.0, -0.5 Sub
3-8 (11) 3-3 (6) 0 (0-0) 3 (0-3)
Germania - Regionalliga Bayern 2018-04-17 1 VfB Eichstatt
1 - 0
1 - 1
FV Illertissen 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
4-8 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Bayern 2018-04-07 3 FC Unterföhring
0 - 1
0 - 3
FV Illertissen 2 V +0.5, +1.0 Peste 9.0 Push
1-8 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Bayern 2018-03-28 VfR Garching
0 - 0
3 - 2
FV Illertissen 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
2-1 (3) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2018-03-24 2 FV Illertissen
1 - 0
1 - 2
FC Ingolstadt II 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.0 Peste
5-6 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Germania - Regionalliga Bayern 2018-03-17 1 SV Seligenporten
0 - 0
1 - 1
FV Illertissen 1 1 E 0.0 Sub
4-1 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (2-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2018-03-10 1 Nurnberg II
2 - 0
3 - 0
FV Illertissen Î -0.5 Push 9.0 Push
6-3 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-11-25 1 Buchbach
1 - 0
2 - 2
FV Illertissen 1 1 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
1-4 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-10-27 1 Bayern München II
1 - 0
1 - 1
FV Illertissen 3 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
8-1 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-10-20 1 FV Illertissen
0 - 0
2 - 0
Augsburg II V 0.0 Sub 9.5 Peste
13-2 (15) 10-0 (10) 3 (3-0) 2 (1-1)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-10-14 1 FC Pipinsried
0 - 0
1 - 1
FV Illertissen 1 E 0.0 Sub
3-2 (5) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-10-07 1 FV Illertissen
1 - 0
2 - 1
VfB Eichstatt 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-09-30 FV Illertissen
1 - 0
2 - 0
FC Unterföhring 2 V -1.0 Sub 9.0 Peste
11-5 (16) 7-1 (8) 2 (2-0) 4 (1-3)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-09-19 3 Schweinfurt 05
0 - 1
1 - 1
FV Illertissen 2 E -0.5, -1.0 Sub
7-2 (9) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-09-08 2 FC Ingolstadt II
0 - 1
0 - 1
FV Illertissen 1 V -0.5 Sub 9.0 Peste
7-3 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-09-02 1 FV Illertissen
2 - 1
3 - 1
SV Seligenporten V -1.0, -1.5 Peste
2-9 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-08-25 2 FV Illertissen
1 - 2
1 - 4
Nurnberg II Î -0.5, -1.0 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-08-17 1860 Munchen
3 - 0
5 - 0
FV Illertissen 1 Î -1.0, -1.5 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (0-2)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-08-04 1 TSV 1860 Rosenheim
0 - 1
1 - 1
FV Illertissen E 0.0, -0.5 Sub
8-4 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-07-25 2 Wacker Burghausen
1 - 1
1 - 4
FV Illertissen 2 V -0.5 Peste 9.0 Peste
5-6 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (0-2)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-07-21 1 4 FV Illertissen
1 - 0
1 - 0
Memmingen 5 V 0.0, -0.5 Sub
3-10 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-07-14 3 SpVgg Bayreuth
1 - 0
2 - 0
FV Illertissen 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
5-6 (11) 4-4 (8) 0 (0-0) 3 (1-2)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-05-20 3 Greuther Furth II
0 - 0
0 - 1
FV Illertissen 2 V 0.0, +0.5 Sub 8.5 Peste
4-16 (20) 0-11 (11) 4 (0-4) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-05-06 1 VfR Garching
1 - 0
2 - 2
FV Illertissen 3 E 0.0, -0.5 Peste
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Bayern 2017-04-28 3 FV Illertissen
1 - 3
2 - 3
TSV 1860 Rosenheim 2 Î -0.5 Peste 9.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Basel Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Europa - Amicale 2018-06-30 3 1860 Munchen
1 - 1
1 - 1
Basel 3 E +1.0, +1.5 Sub 9.0
Europa - Amicale 2018-06-22 Basel
4 - 1
6 - 1
FC Rapperswil-Jona V -1.5, -2.0 Peste
Elvetia - Superliga 2018-05-19 1 Basel
1 - 1
2 - 2
Lucerne E -1.5 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2018-05-13 1 FC Zurich
0 - 0
4 - 1
Basel 1 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2018-05-10 1 Basel
2 - 0
5 - 1
Young Boys 2 V 0.0, -0.5 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2018-05-06 3 St Gallen
1 - 1
2 - 4
Basel 3 V +0.5, +1.0 Peste 9.5 Peste
9-5 (14) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-04-29 1 Basel
2 - 1
6 - 1
FC Thun 1 V -1.0, -1.5 Peste 9.0 Push
8-1 (9) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2018-04-22 1 FC Sion
1 - 1
2 - 2
Basel 4 E +0.5 Peste 9.0 Push
7-2 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-04-18 3 Basel
0 - 0
1 - 0
Grasshoppers 2 V -1.0, -1.5 Sub 9.0 Peste
9-2 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-04-15 1 Basel
1 - 0
2 - 1
Lausanne Sports 3 1 V -2.0 Sub 9.0 Peste
8-2 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2018-04-11 4 Basel
1 - 0
3 - 0
FC Zurich 2 V -1.0 Peste 9.5 Sub
4-3 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-04-08 1 Lugano
0 - 1
0 - 1
Basel 2 1 V +0.5 Sub 9.0 Sub
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-04-02 1 Young Boys
1 - 1
2 - 2
Basel 4 E -0.5 Peste 9.5 Peste
6-7 (13) 3-5 (8) 3 (0-3) 3 (2-1)
Elvetia - Superliga 2018-03-18 2 Basel
0 - 0
1 - 0
FC Sion 1 V -1.5 Sub 9.5 Sub
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-03-14 3 Lausanne Sports
0 - 0
1 - 1
Basel 3 E +1.0, +1.5 Sub 9.5 Peste
7-4 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2018-03-11 3 Lucerne
0 - 0
1 - 0
Basel 5 1 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Sub
6-3 (9) 5-2 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
UEFA Champions League 2018-03-07 1 Man City
1 - 1
1 - 2
Basel 1 V -1.5, -2.0 Push 10.0 Sub
5-0 (5) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Elvetia - Cupa 2018-02-27 2 Young Boys
0 - 0
2 - 0
Basel 5 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-02-17 3 Basel
0 - 0
0 - 2
St Gallen 2 Î -2.0 Sub 9.5 Sub
6-3 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League 2018-02-13 2 Basel
0 - 3
0 - 4
Man City 2 Î +1.5 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-02-10 2 FC Thun
0 - 1
0 - 2
Basel 2 V +1.0 Sub 9.0 Peste
7-5 (12) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-02-04 2 Basel
0 - 1
0 - 1
Lugano 3 Î -1.5 Sub 9.0 Sub
3-1 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2018-01-27 Basel
0 - 0
1 - 0
Lucerne V 9.5 Peste
10-5 (15) 7-4 (11) 4 (2-2) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2018-01-24 Basel
0 - 0
1 - 0
Winterthur V -2.0 Sub 8.5 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2018-01-20 2 Basel
2 - 3
2 - 4
SK Sturm Graz 1 Î -0.5 Peste 9.0 Peste
7-3 (10) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2018-01-17 Basel
1 - 0
1 - 2
Viktoria Plzen Î -0.5 Push 9.5 Peste
5-11 (16) 1-6 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Meciuri amicale internationale intercluburi 2018-01-14 Basel
1 - 1
1 - 1
Tianjin Quanjian E -2.0 Sub 8.5 Peste
7-7 (14) 4-7 (11) 2 (0-2) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2017-12-17 2 Grasshoppers
0 - 1
0 - 2
Basel 1 V +1.0 Sub 9.0 Peste
4-6 (10) 2-5 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2017-12-09 1 Basel
1 - 0
3 - 0
St Gallen 3 V -1.5, -2.0 Sub 9.0 Peste
7-7 (14) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (2-0)
UEFA Champions League 2017-12-05 1 Benfica
0 - 1
0 - 2
Basel 3 V 0.0 Sub 9.5 Peste
9-3 (12) 6-1 (7) 3 (2-1) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 9.5 6 1.18
Pauză 8.5 2.75 1.57
Handicap asiatic
Final (+1.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.0) [email protected] Sub@2
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 3 , Corner: 2 - 13

Corner: , Handicap: +1.5, +2.0 , Goluri: 3.0

3
Șuturi pe poartă
12
3
Șuturi pe lângă poartă
8
26
Atac
53
19
Atac periculos
38
37
Posesie %
63

Scor: 0 - 2 , Corner: 0 - 7 Pauză

Corner: , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 1.0, 1.5

1
Șuturi pe poartă
9
2
Șuturi pe lângă poartă
2
15
Atac
30
11
Atac periculos
19
40
Posesie %
60
  • 11' - 1st Corner - Basel
  • 12' - 2nd Corner - Basel
  • 20' - 3rd Corner - Basel
  • Race to 3 Corners - Basel
  • 29' - 4th Corner - Basel
  • 31' - 1st Goal - Basel
  • 34' - 2nd Goal - Basel
  • 36' - 5th Corner - Basel
  • Race to 5 Corners - Basel
  • 37' - 6th Corner - Basel
  • 39' - 7th Corner - Basel
  • Race to 7 Corners - Basel
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Goal - FV Illertissen
  • 51' - 8th Corner - Basel
  • 53' - 9th Corner - FV Illertissen
  • 55' - 10th Corner - Basel
  • Race to 9 Corners - Basel
  • 58' - 11th Corner - Basel
  • 70' - 12th Corner - FV Illertissen
  • 72' - 4th Goal - Basel
  • 73' - 13th Corner - Basel
  • 84' - 14th Corner - Basel
  • 84' - 15th Corner - Basel
  • 1-3 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate