Sâm, Mar 2, 2019 · 13:00
3 - 0
Final · HT 0-0
Eilenburg
4 3
Cele mai vechiRecente
EVÎÎÎV
1.44
4.80
4.60
RecenteCele mai vechi
ÎVÎEEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.0
Total goluri
–
Total cornere
-1.0
FSV 63 Luckenwalde
FSV 63 Luckenwalde
ÎEEVVVEEVVRecenteÎn formă maximă+1.6 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticEgal5/9
Eilenburg
VVÎÎÎVEEÎVRecente
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/9
FSV 63 Luckenwalde

5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 25 goluri marcate și 21 primite. Medie goluri: 2.5 pentru, 2.1 contra. Victorii 50%, AH câștigat 55%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 20%2 Pierdut 30%3
Total goluri 3.0
Peste 70%7 Anulat 10%1 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 55%5 Anulat 11%1 Pierdut 33%3
Eilenburg

3V-2E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.7 contra. Victorii 30%, AH câștigat 66%, gol Over 30%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 20%2 Pierdut 50%5
Total goluri 3.0
Peste 30%3 Anulat 40%4 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 66%6 Anulat 0%0 Pierdut 33%3
Ultimele
FSV 63 Luckenwalde
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Eilenburg
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
FSV 63 Luckenwalde
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Eilenburg
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 22, Med.: 2.55, Abatere std.: 1.47, Mediană: 2, Mod: 1, Peste: 29%

FSV 63 Luckenwalde Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-08-26 3 Eilenburg
1 - 1
2 - 2
FSV 63 Luckenwalde 3 E +0.5 Peste
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
FSV 63 Luckenwalde Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Germania - Oberliga NOFV Sud 2019-02-24 3 FC International Leipzig
0 - 1
0 - 3
FSV 63 Luckenwalde 3 V 0.0 Push
Europa - Amicale 2019-02-08 Lichtenberg 47
0 - 0
4 - 1
FSV 63 Luckenwalde 3 Î -0.5 Peste
Europa - Amicale 2019-02-05 FSV 63 Luckenwalde
2 - 2
2 - 3
Viktoria 89 Berlin Î +1.0 Peste 8.0
Europa - Amicale 2019-02-02 Babelsberg 03
4 - 0
8 - 1
FSV 63 Luckenwalde Î
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-11-24 1 FSV 63 Luckenwalde
3 - 0
4 - 0
VfB 1921 Krieschow 2 V -0.5, -1.0 Peste
Germania - Landespokal 2018-11-17 1 4 Ludwigsfelder FC
2 - 2
3 - 3
FSV 63 Luckenwalde 4 E +1.0, +1.5 Peste
1-7 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-10-27 1 VfL Halle 96
0 - 0
1 - 1
FSV 63 Luckenwalde E +0.5,+1.0 Sub
4-8 (12) 0-5 (5) 4 (0-4) 1 (0-1)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-10-19 2 FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
2 - 0
Plauen 4 V 0.0, -0.5 Sub
4-6 (10) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Germania - Landespokal 2018-10-13 2 FSV Bernau
0 - 1
1 - 3
FSV 63 Luckenwalde 1 V +1.0, +1.5 Peste
0-4 (4) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-10-03 FSV 63 Luckenwalde
2 - 0
5 - 1
Carl Zeiss Jena II V 0.0, -0.5 Peste
4-5 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-08-26 3 Eilenburg
1 - 1
2 - 2
FSV 63 Luckenwalde 3 E +0.5 Peste
3-4 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-08-10 1 FSV 63 Luckenwalde
0 - 1
1 - 1
FC International Leipzig 4 E 0.0, -0.5 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-05-12 1 FSV 63 Luckenwalde
0 - 3
0 - 5
Halberstadt Î +1.0, +1.5 Peste
2-8 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-05-06 1 ZFC Meuselwitz
2 - 1
2 - 2
FSV 63 Luckenwalde 3 E -1.5 Peste 9.0 Sub
1-3 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-04-28 2 FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
0 - 0
VfB Auerbach E +1.0, +1.5 Sub 9.0 Peste
2-9 (11) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-04-22 1 FSV Budissa Bautzen
1 - 1
4 - 1
FSV 63 Luckenwalde 2 Î -1.5 Peste
9-2 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-04-18 2 FSV 63 Luckenwalde
0 - 1
0 - 2
Cottbus 1 Î +2.0, +2.5 Sub
1-5 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-04-15 1 TSG Neustrelitz
1 - 0
2 - 0
FSV 63 Luckenwalde 1 Î -1.0 Sub 9.0 Sub
4-4 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-04-07 1 FSV 63 Luckenwalde
0 - 2
0 - 3
FC Oberlausitz Neugersdorf Î +0.5 Peste
0-2 (2) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-04-04 2 FSV 63 Luckenwalde
1 - 1
2 - 2
Union Furstenwalde 1 E +0.5, +1.0 Peste 9.0 Peste
2-11 (13) 1-4 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-31 VSG Altglienicke
1 - 0
2 - 0
FSV 63 Luckenwalde 3 Î -1.0, -1.5 Sub 9.0 Peste
4-7 (11) 2-5 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-28 2 FSV 63 Luckenwalde
0 - 0
1 - 1
BSG Chemie Leipzig 1 E +0.5 Sub 9.0 Sub
0-8 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-25 2 FSV 63 Luckenwalde
0 - 1
0 - 1
FC Lok Leipzig 4 Î +1.5 Sub
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-21 2 FSV 63 Luckenwalde
0 - 3
1 - 4
Berliner AK 07 1 Î +1.0, +1.5 Peste 9.0 Peste
10-3 (13) 6-1 (7) 5 (4-1) 1 (1-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-17 FSV 63 Luckenwalde
2 - 2
2 - 3
Viktoria 89 Berlin 1 Î +0.5, +1.0 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-14 1 Babelsberg 03
0 - 0
3 - 0
FSV 63 Luckenwalde 4 Î -1.5, -2.0 Push 9.0 Peste
9-4 (13) 7-2 (9) 4 (4-0) 2 (1-1)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-03-11 Wacker Nordhausen
2 - 1
6 - 1
FSV 63 Luckenwalde 5 Î -2.0 Peste
9-2 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2018-02-04 1 Hertha Berlin II
3 - 1
5 - 1
FSV 63 Luckenwalde 1 Î -1.5 Peste 9.0 Sub
4-1 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2017-12-10 BFC Dynamo
3 - 0
5 - 0
FSV 63 Luckenwalde Î -2.0, -2.5 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Germania - Regionalliga Nord Est 2017-12-01 1 Halberstadt
1 - 0
4 - 0
FSV 63 Luckenwalde 1 Î -1.0, -1.5 Peste
4-8 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Eilenburg Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Europa - Amicale 2019-02-02 Eilenburg
0 - 0
1 - 2
FC Lok Leipzig 1 Î
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-11-16 1 5 Eilenburg
2 - 1
3 - 2
Plauen 1 V -0.5 Peste 9.0
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-10-06 1 3 Wacker Nordhausen II
2 - 1
2 - 1
Eilenburg 2 1 Î -0.5 Peste
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-08-31 1 FC International Leipzig
1 - 1
1 - 1
Eilenburg 1 E -1 Sub 8.5
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-08-26 3 Eilenburg
1 - 1
2 - 2
FSV 63 Luckenwalde 3 E +0.5 Peste
Europa - Amicale 2018-07-22 Eilenburg
1 - 0
1 - 0
Bischofswerdaer FV V +0.5 Sub
1-12 (13) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2018-07-13 2 Eilenburg
1 - 2
1 - 2
Chemnitzer 1 Î +1.5, +2.0 Sub 9.0 Peste
0-12 (12) 0-7 (7) 1 (0-1) 2 (0-2)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-05-27 1 Eilenburg
0 - 0
2 - 0
Einheit Kamenz 2 V -1.5 Sub
2-4 (6) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-05-19 1 VfB 1921 Krieschow
1 - 2
3 - 2
Eilenburg 3 Î -0.5 Peste
4-8 (12) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-05-04 4 Askania Bernburg
1 - 0
3 - 0
Eilenburg 3 Î 0.0, -0.5 Push 8.5 Sub
0-6 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (0-3)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-04-13 3 Eilenburg
0 - 2
1 - 5
Carl Zeiss Jena II 1 Î -0.5 Peste
4-4 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-03-29 VfL Halle 96
0 - 1
0 - 1
Eilenburg V +0.5 Sub
7-8 (15) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-02-24 2 SV Schott Jena
0 - 0
0 - 1
Eilenburg 2 V +1.0 Sub
2-7 (9) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (0-1)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2018-02-16 1 Eilenburg
0 - 0
1 - 0
SG Union Sandersdorf 1 V -0.5, -1.0 Sub 8.5 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2018-01-23 1 Eilenburg
1 - 1
1 - 2
VfB Auerbach 2 Î +0.5 Sub
8-6 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2017-12-08 1 Eilenburg
1 - 0
2 - 0
FSV Barbleben V -1.5 Sub
3-5 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2017-11-10 Eilenburg
0 - 0
0 - 1
Chemnitzer Î +1.5, +2.0 Sub
6-10 (16) 3-5 (8) 2 (2-0) 5 (2-3)
Germania - Landespokal 2017-10-08 1 2 Eilenburg
1 - 0
1 - 0
Einheit Kamenz 6 V -0.5, -1.0 Sub
3-6 (9) 2-5 (7) 4 (1-3) 0 (0-0)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2017-09-29 Eilenburg
3 - 0
4 - 0
SV 1899 Merseburg 1 V -1.0 Peste
5-3 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2017-08-25 4 FC International Leipzig
0 - 0
2 - 0
Eilenburg 5 Î 0.0 Sub
4-8 (12) 2-7 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Germania - Oberliga NOFV Sud 2017-08-18 2 Eilenburg
1 - 1
1 - 1
SV Schott Jena 4 E -1.0 Sub
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2017-07-19 2 Eilenburg
0 - 0
1 - 0
BSG Chemie Leipzig V +1.5 Sub
3-8 (11) 3-5 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2017-01-28 1 BSG Wismut Gera
1 - 0
1 - 0
Eilenburg Î -1.0 Sub
3-8 (11) 1-7 (8) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.44 4.8 4.6
Pauză 2.05 2.6 4.33
Handicap asiatic
Final (-1.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (3.0) [email protected] Sub@2
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 3 - 0 , Corner: 6 - 4

Corner: , Handicap: -1.0 , Goluri: 3.0

7
Șuturi pe poartă
1
1
Șuturi pe lângă poartă
7
101
Atac
94
56
Atac periculos
34
59
Posesie %
41

Scor: 0 - 0 , Corner: 3 - 1 Pauză

Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

2
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
4
58
Atac
49
31
Atac periculos
12
63
Posesie %
37
  • 15' - 1st Corner - FSV 63 Luckenwalde
  • 28' - 2nd Corner - FSV 63 Luckenwalde
  • 41' - 3rd Corner - FSV 63 Luckenwalde
  • Race to 3 Corners - FSV 63 Luckenwalde
  • 42' - 4th Corner - Eilenburg
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 48' - 1st Goal - FSV 63 Luckenwalde
  • 49' - 5th Corner - Eilenburg
  • 54' - 1st Yellow Card - FSV 63 Luckenwalde
  • 54' - 2nd Yellow Card - Eilenburg
  • 61' - 3rd Yellow Card - Eilenburg
  • 61' - 4th Yellow Card - Eilenburg
  • 64' - 5th Yellow Card - FSV 63 Luckenwalde
  • 67' - 6th Corner - Eilenburg
  • 68' - 2nd Goal - FSV 63 Luckenwalde
  • 71' - 6th Yellow Card - FSV 63 Luckenwalde
  • 73' - 7th Corner - FSV 63 Luckenwalde
  • 75' - 8th Corner - FSV 63 Luckenwalde
  • Race to 5 Corners - FSV 63 Luckenwalde
  • 84' - 3rd Goal - FSV 63 Luckenwalde
  • 87' - 9th Corner - FSV 63 Luckenwalde
  • 90+2' - 10th Corner - Eilenburg
  • 3-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate