Dum, Nov 8, 2026 · 12:00
4d 10:28:16
Cele mai vechiRecente
VEÎEÎV
2.30
3.30
2.80
RecenteCele mai vechi
ÎVVVÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
-0.25
FK Teplice
76General
FK TepliceCehia - Prima Liga · Forță raportată la 18 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Atac82 Apărare84 Cornere obținute55 Repriza 288 Formă acasă64 Formă recentă82
Punct forteRepriza 2Punct slabCornere obținute
VVÎVVEÎEÎVRecenteÎn scădere-0.8 pct/meci, ultimele 5 vs 20 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub3/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 6/10
77General
PardubiceCehia - Prima Liga · Forță raportată la 18 echipe din ligă, ultimele 365 de zile
Atac78 Apărare68 Cornere obținute61 Repriza 268 Formă în deplasare95 Formă recentă90
Punct forteFormă în deplasarePunct slabCornere obținute
ÎEVVVÎVVVÎRecenteStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 18 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 8/10
Început puternicDeschide scorul · câștigă 5 din 6 meciuri în care marchează primaGol în prima repriză în 8 din ultimele 10
FK Teplice

5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 7 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 0.7 contra. Victorii 50%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 70%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 20%2 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 10%1 Pierdut 30%3
Pardubice

7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 24 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 2.4 pentru, 0.9 contra. Victorii 70%, AH câștigat 80%, gol Over 80%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 10%1 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 80%8 Anulat 0%0 Sub 20%2
Total cornere 9.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 0%0 Pierdut 20%2
Ultimele
FK Teplice
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pardubice
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
FK Teplice
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Pardubice
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.95, Abatere std.: 1.26, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 63%

FK Teplice Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2026-02-28 1 2 Pardubice
1 - 1
1 - 1
FK Teplice 3 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5
Cehia - Prima Liga 2025-09-28 1 FK Teplice
0 - 0
0 - 0
Pardubice 1 E -0.5 Sub 10.0
Cehia - Prima Liga 2025-05-25 FK Teplice
1 - 0
3 - 0
Pardubice 2 V -1.5 Peste 9.5
Cehia - Prima Liga 2025-03-01 1 FK Teplice
1 - 0
2 - 0
Pardubice 2 V -1.0 Sub 10.0
Europa - Amicale 2025-01-11 1 Pardubice
0 - 1
0 - 3
FK Teplice 1 V 0.0 Push
Cehia - Prima Liga 2024-09-28 2 2 Pardubice
0 - 0
0 - 1
FK Teplice 2 1 V 0.0 Sub 10.5 Peste
0-12 (12) 0-4 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2024-02-17 2 Pardubice
1 - 0
1 - 1
FK Teplice 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
5-10 (15) 2-7 (9) 3 (2-1) 4 (1-3)
Cehia - Prima Liga 2023-09-02 1 FK Teplice
0 - 0
0 - 1
Pardubice 3 Î 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
5-4 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2023-05-06 5 FK Teplice
1 - 0
1 - 0
Pardubice 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
1-11 (12) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2023-03-19 2 Pardubice
2 - 1
3 - 1
FK Teplice 2 Î -0.5 Peste 10.5 Sub
5-5 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Cehia - Tipsport Liga 2022-11-29 FK Teplice
0 - 1
1 - 1
Pardubice E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
6-9 (15) 3-4 (7) 2 (0-2) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2022-10-02 1 FK Teplice
2 - 0
5 - 1
Pardubice 2 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-3 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2022-05-14 2 FK Teplice
0 - 1
0 - 2
Pardubice 1 Î +0.5 Sub 10.0 Sub
2-7 (9) 2-5 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2022-04-17 1 Pardubice
1 - 0
2 - 0
FK Teplice 4 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
8-5 (13) 6-3 (9) 3 (2-1) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2021-11-21 4 FK Teplice
0 - 1
1 - 2
Pardubice 5 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
FK Teplice Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2026-10-31 1 Slovacko
1 - 2
1 - 3
FK Teplice 1 V 0.0 Peste 9.5
Cehia - Cupa 2026-10-27 1 Slovan Liberec
1 - 0
1 - 0
FK Teplice 3 Î -1.0, -1.5 Sub 10.0
Cehia - Prima Liga 2026-10-24 2 FK Teplice
0 - 0
0 - 0
SK Artis Brno 4 E -0.5 Sub 9.5
Cehia - Prima Liga 2026-10-17 2 Mlada Boleslav
1 - 0
1 - 0
FK Teplice 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0
Cehia - Prima Liga 2026-10-11 1 FK Teplice
0 - 1
1 - 1
Sigma Olomouc 1 E 0.0 Sub 9.0
Cehia - Prima Liga 2026-09-20 4 Hradec Kralove
0 - 1
0 - 2
FK Teplice 3 V -0.5 Sub 9.0 Peste
7-3 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Cehia - Cupa 2026-09-16 3 FC Silon Taborsko
0 - 2
0 - 5
FK Teplice 3 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Push
7-3 (10) 2-3 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-09-13 3 FK Teplice
0 - 1
0 - 2
Slavia Praga 2 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Sub
0-6 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-09-06 1 FC Zlin
0 - 1
1 - 3
FK Teplice 2 V 0.0 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2026-08-30 1 FK Teplice
0 - 0
2 - 0
FK Jablonec 2 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Cehia - Cupa 2026-08-26 1 FC Krimice
0 - 1
1 - 2
FK Teplice 2 V +2.0 Sub
7-8 (15) 1-6 (7) 3 (1-2) 3 (3-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-23 FK Teplice
0 - 1
0 - 2
FC Brno 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2026-08-15 2 Sparta Praga
3 - 1
4 - 1
FK Teplice 1 Î -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
10-7 (17) 7-2 (9) 1 (1-0) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-08 3 FK Teplice
3 - 4
5 - 5
Viktoria Plzen 1 1 E +0.5 Peste 10.0 Sub
4-1 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-01 2 3 Slovan Liberec
0 - 0
0 - 1
FK Teplice 5 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
3-8 (11) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-07-25 2 FK Teplice
1 - 0
3 - 1
Bohemians 1905 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Peste
10-4 (14) 8-2 (10) 2 (0-2) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2026-07-18 MFK Ruzomberok
0 - 1
0 - 3
FK Teplice 3 V 0.0, +0.5 Peste 8.5 Peste
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2026-07-08 1 FK Teplice
2 - 0
3 - 0
FC Silon Taborsko 1 V -1.0 Push 8.5 Peste
6-5 (11) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2026-07-04 FK Teplice
0 - 0
0 - 0
FK Pribram E -1.0 Sub
7-5 (12) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2026-06-27 1 FK Teplice
1 - 0
2 - 0
Spartak Trnava V 0.0, -0.5 Sub 8.0 Sub
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-05-23 Mlada Boleslav
0 - 0
0 - 2
FK Teplice V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
19-3 (22) 6-3 (9) 0 (0-0) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-05-16 3 FK Teplice
0 - 0
2 - 0
Dukla Praga 1 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-05-12 3 FC Zlin
2 - 1
2 - 4
FK Teplice 1 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 4-1 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Cehia - Prima Liga 2026-05-09 2 FK Teplice
2 - 0
2 - 1
Banik Ostrava V 0.0 Peste 9.5 Peste
6-5 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-05-03 1 FK Teplice
1 - 0
1 - 1
Slovacko 3 E -0.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-25 1 FK Teplice
0 - 0
0 - 1
Hradec Kralove Î 0.0 Sub 9.5 Peste
10-2 (12) 7-1 (8) 5 (4-1) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-04-18 FC Zlin
3 - 1
3 - 2
FK Teplice 2 1 Î 0.0 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-04-12 1 FK Teplice
0 - 1
0 - 1
Sparta Praga 2 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Sub
2-4 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 4 (1-3)
Cehia - Prima Liga 2026-04-04 Viktoria Plzen
0 - 0
2 - 2
FK Teplice 1 1 E -1.0, -1.5 Peste 9.5 Peste
9-1 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2026-03-27 FC Brno
1 - 0
3 - 1
FK Teplice Î 0.0 Peste 8.5 Peste
6-3 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Pardubice Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Cehia - Prima Liga 2026-10-31 1 Pardubice
0 - 0
1 - 2
Slovan Liberec 1 Î 0.0 Peste 9.5
Cehia - Cupa 2026-10-28 2 Slovacko
1 - 3
1 - 4
Pardubice V +0.5 Peste 9.5
Cehia - Prima Liga 2026-10-25 1 Viktoria Plzen
0 - 2
1 - 2
Pardubice 3 V -0.5, -1.0 Push 10.0
Cehia - Prima Liga 2026-10-17 Pardubice
2 - 0
3 - 0
FC Zlin 1 V -1.0 Peste 9.5
Cehia - Prima Liga 2026-10-11 Sparta Praga
1 - 0
2 - 0
Pardubice 2 Î -1.0, -1.5 Sub 10.5
Europa - Amicale 2026-10-02 Pardubice
4 - 0
4 - 1
Viktoria Zizkov V -1.0, -1.5 Peste
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-09-19 1 3 Pardubice
1 - 1
2 - 1
Bohemians 1905 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Cehia - Cupa 2026-09-16 1 FK Kozlovice
0 - 3
0 - 6
Pardubice V +3.0 Peste
1-7 (8) 0-7 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-09-13 2 Banik Ostrava
0 - 1
1 - 2
Pardubice 4 V -0.5 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-09-05 2 Slovacko
0 - 0
0 - 0
Pardubice 1 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-29 3 Pardubice
1 - 0
1 - 2
SK Artis Brno 1 Î -1.0 Peste 8.5 Sub
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Cehia - Cupa 2026-08-26 2 FC Pisek
0 - 2
0 - 2
Pardubice 3 V +1.5 Sub
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-23 3 Sigma Olomouc
1 - 0
3 - 1
Pardubice 3 1 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
5-7 (12) 3-4 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-15 3 Pardubice
1 - 0
1 - 1
Mlada Boleslav E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
4-10 (14) 3-9 (12) 4 (0-4) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-08-09 1 Slavia Praga
0 - 0
2 - 1
Pardubice 1 Î -1.5, -2.0 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-08-02 1 Pardubice
0 - 2
0 - 2
FK Jablonec 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
8-0 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 3 (3-0)
Cehia - Prima Liga 2026-07-26 2 Hradec Kralove
1 - 0
2 - 1
Pardubice 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Europa - Amicale 2026-07-18 Vysocina Jihlava
0 - 4
0 - 5
Pardubice 2 V +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
6-3 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2026-07-09 1 Cracovia Krakow
2 - 0
2 - 0
Pardubice 1 Î 0.0, -0.5 Sub
3-12 (15) 2-6 (8) 4 (1-3) 3 (0-3)
Europa - Amicale 2026-07-05 2 Rapid Viena
1 - 1
2 - 2
Pardubice 1 E 0.0, -0.5 Peste 8.5 Peste
7-6 (13) 5-3 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2026-07-01 MSK Zilina
2 - 1
2 - 2
Pardubice 1 E 0.0 Peste 9.0 Peste
1-9 (10) 0-6 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Amicale 2026-07-01 Odra Opole
1 - 0
1 - 1
Pardubice E 0.0,+0.5 Sub
5-7 (12) 1-5 (6) 5 (0-5) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-05-10 2 Pardubice
1 - 1
1 - 2
MFK Karvina 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
5-4 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Cehia - Prima Liga 2026-05-02 1 MFK Karvina
1 - 1
1 - 2
Pardubice 1 V 0.0 Peste 10.0 Peste
7-4 (11) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-25 Pardubice
1 - 0
3 - 1
FC Zlin 1 V -0.5 Peste 10.0 Sub
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Cehia - Prima Liga 2026-04-19 1 Viktoria Plzen
0 - 0
0 - 1
Pardubice 2 V -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
7-4 (11) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Cehia - Prima Liga 2026-04-12 2 Pardubice
1 - 1
2 - 1
Sigma Olomouc 2 V 0.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (1-2)
Cehia - Prima Liga 2026-04-04 4 Dukla Praga
0 - 0
0 - 2
Pardubice 2 V 0.0 Sub 10.0 Peste
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 4 (3-1)
Europa - Amicale 2026-03-27 2 Pardubice
1 - 1
1 - 2
Slovan Liberec 1 Î 0.0 Peste
8-5 (13) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (2-0)
Cehia - Prima Liga 2026-03-14 Mlada Boleslav
1 - 0
2 - 0
Pardubice Î 0.0 Sub 10.5 Sub
1-5 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 2.3 3.3 2.8
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) Peste@2 [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] Sub@2


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate