FK Jerv vs Strommen Profilul echipelor
FK Jerv vs Strommen Detalii meci
5V-0E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 1.3 contra. Victorii 50%, AH câștigat 37%, gol Over 60%, corner Over 0%.
3V-1E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 22 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 2.2 contra. Victorii 30%, AH câștigat 33%, gol Over 70%, corner Over 0%.
| FK Jerv | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Strommen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| FK Jerv | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Strommen | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
FK Jerv vs Strommen Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
FK Jerv vs Strommen Confruntări directe
FK Jerv vs Strommen Vezi H2H complet →| FK Jerv Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-23 | 1 FK Jerv |
1 - 0
1 - 0
|
Strommen 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-05-13 | 3 Strommen |
1 - 1
2 - 3
|
FK Jerv 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 1 | 2017-07-23 | 3 Strommen |
2 - 0
2 - 1
|
FK Jerv 1 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 1 | 2017-04-23 | 1 FK Jerv |
0 - 0
0 - 1
|
Strommen 3 | Î | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 1 | 2016-05-01 | 1 FK Jerv |
1 - 2
2 - 2
|
Strommen 2 | E | -0.5 | Peste | 10.5 |
|
|||||
| Norvegia - Divizia 1 | 2015-09-20 | 2 Strommen |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jerv | V | 0.0, -0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
7-8 (15) | 5-6 (11) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| FK Jerv Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Amicale | 2019-03-23 | Sandnes Ulf |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jerv | V | -0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-03-15 | 2 FK Jerv |
0 - 0
2 - 1
|
Arendal 1 | V | -0.5 | Push |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-03-08 | Odd 2 |
1 - 0
4 - 0
|
FK Jerv 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-03-04 | 4 IK Start |
1 - 0
1 - 0
|
FK Jerv 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-02-28 | FK Ventspils |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jerv 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-02-08 | Arendal |
0 - 3
0 - 4
|
FK Jerv 2 | V |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||||
| Europa - Amicale | 2019-01-26 | 1 FK Jerv |
4 - 0
7 - 0
|
Vindbjart 1 | V |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-11-11 | 1 FK Jerv |
0 - 0
0 - 1
|
Tromsdalen 1 | Î | -0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-11-04 | Ullensaker/Kisa |
2 - 1
4 - 1
|
FK Jerv 2 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-10-28 | 2 FK Jerv |
0 - 1
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | Î | 0.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-10-21 | 2 Mjondalen |
0 - 1
1 - 1
|
FK Jerv 2 | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-10-07 | FK Jerv |
0 - 0
0 - 0
|
Levanger 1 | E | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-30 | 1 Aalesund |
0 - 1
1 - 1
|
FK Jerv 1 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-23 | 1 FK Jerv |
1 - 0
1 - 0
|
Strommen 2 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-16 | 1 Asane |
2 - 0
2 - 0
|
FK Jerv 2 | Î | 0.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-02 | 3 FK Jerv |
0 - 0
1 - 0
|
Florø | V | -1.0 | Sub | 11.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-29 | 2 FK Jerv |
0 - 3
0 - 3
|
Aalesund 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-26 | 3 Notodden |
0 - 0
0 - 1
|
FK Jerv 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-12 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-19 | 1 2 FK Jerv |
0 - 1
1 - 1
|
Sandnes Ulf 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-12 | Nest-Sotra |
1 - 0
2 - 2
|
FK Jerv | E | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-05 | 1 FK Jerv |
0 - 3
2 - 3
|
Ham-Kam 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-07-29 | FK Jerv |
0 - 0
0 - 0
|
Sogndal | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-07-22 | 1 Viking FK |
3 - 1
4 - 1
|
FK Jerv 3 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
8-9 (17) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-24 | 2 Sogndal |
0 - 0
0 - 0
|
FK Jerv 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub |
|
8-7 (15) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-17 | 3 Florø |
1 - 0
3 - 2
|
FK Jerv 3 | Î | +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-10 | 2 FK Jerv |
2 - 0
4 - 1
|
Nest-Sotra 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-06 | Tromsdalen |
0 - 0
1 - 0
|
FK Jerv 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-03 | Ham-Kam |
1 - 0
2 - 0
|
FK Jerv 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-05-27 | FK Jerv |
1 - 0
3 - 2
|
Viking FK | V | +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-05-21 | 1 Levanger |
1 - 1
2 - 3
|
FK Jerv 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Strommen Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Norvegia - Divizia 1 | 2019-03-31 | 1 Strommen |
0 - 0
1 - 1
|
Ullensaker/Kisa 1 | E | 0.0 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-03-23 | 1 Strommen |
0 - 2
0 - 3
|
Skeid 1 | Î | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-03-17 | 1 Fredrikstad |
1 - 1
3 - 4
|
Strommen | V | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Europa - Amicale | 2019-03-07 | 1 Strommen |
0 - 0
1 - 0
|
Tromsdalen 1 | V | 0.0 | Sub | 8.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-02-22 | 3 Raufoss |
0 - 1
4 - 3
|
Strommen 1 | Î | 0.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2019-02-16 | Stabaek |
1 - 0
2 - 1
|
Strommen 3 | Î | -0.5, -1.0 | Push | 8.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Europa - Amicale | 2019-02-09 | 2 KFUM |
1 - 3
2 - 4
|
Strommen | V | 0.0 | Peste |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Amicale | 2019-02-02 | Ham-Kam |
2 - 0
2 - 1
|
Strommen | Î |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Amicale | 2019-01-25 | Valerenga |
4 - 1
4 - 1
|
Strommen 3 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-11-11 | 2 Strommen |
0 - 0
0 - 1
|
Aalesund 1 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-11-04 | 2 Asane |
0 - 3
0 - 5
|
Strommen | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-10-28 | 2 Strommen |
1 - 0
2 - 1
|
Sandnes Ulf 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-10-21 | Notodden |
1 - 1
1 - 1
|
Strommen | E | 0.0, +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-10-07 | 2 Strommen |
1 - 0
2 - 0
|
Florø 2 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-30 | 1 Levanger |
1 - 3
1 - 4
|
Strommen 2 | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Sub |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-23 | 1 FK Jerv |
1 - 0
1 - 0
|
Strommen 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-16 | Strommen |
1 - 1
3 - 2
|
Ham-Kam | V | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-09-02 | 3 Nest-Sotra |
0 - 1
0 - 2
|
Strommen 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-26 | 2 Strommen |
1 - 1
3 - 2
|
Ullensaker/Kisa 2 | V | 0.0 | Peste | 11.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-19 | 1 Viking FK |
1 - 0
2 - 0
|
Strommen 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-14 | Strommen |
0 - 0
1 - 0
|
Sogndal 2 | V | +0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-08-05 | 1 Mjondalen |
1 - 0
1 - 0
|
Strommen | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.5 | Sub |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-07-29 | 1 Strommen |
1 - 3
2 - 6
|
Kongsvinger 1 | Î | 0.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-07-22 | 2 Tromsdalen |
0 - 1
3 - 2
|
Strommen 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-07-01 | 2 Strommen |
0 - 3
1 - 6
|
Viking FK 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Peste |
|
10-7 (17) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-24 | 2 Kongsvinger |
0 - 0
1 - 2
|
Strommen 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-17 | 1 Strommen |
0 - 1
1 - 3
|
Tromsdalen 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-10 | 3 Florø |
1 - 0
2 - 1
|
Strommen 3 1 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-06-03 | Strommen |
1 - 0
1 - 0
|
Notodden 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norvegia - Divizia 1 | 2018-05-27 | Sogndal |
5 - 1
5 - 1
|
Strommen | Î | -1.0 | Peste |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.85 | 3.4 | 4.33 |
| Pauză | 2.5 | 2.2 | 4.33 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 3 - 9
Corner: , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 1 - 0 , Corner: 1 - 2 Pauză
Corner: , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0
-
36' - 1st Corner - Strommen -
37' - 1st Goal - FK Jerv -
39' - 2nd Corner - Strommen -
43' - 3rd Corner - FK Jerv -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 1st Yellow Card - Strommen -
49' - 4th Corner - Strommen - Race to 3 Corners - Strommen
-
61' - 5th Corner - Strommen -
62' - 6th Corner - Strommen - Race to 5 Corners - Strommen
-
64' - 7th Corner - Strommen -
65' - 2nd Yellow Card - FK Jerv -
68' - 3rd Yellow Card - Strommen -
70' - 2nd Goal - Strommen -
74' - 8th Corner - FK Jerv -
76' - 9th Corner - Strommen - Race to 7 Corners - Strommen
-
78' - 10th Corner - FK Jerv -
82' - 4th Yellow Card - FK Jerv -
83' - 11th Corner - Strommen -
84' - 12th Corner - Strommen - Race to 9 Corners - Strommen
-
89' - 5th Yellow Card - FK Jerv -
1-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

