Joi, Nov 30, 2023 · 20:00
Cele mai vechiRecente
VEÎVVÎ
1.50
4.50
6.50
RecenteCele mai vechi
ÎVEÎVV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
-1.25
Fiorentina
Fiorentina vs Genk Profilul echipelor
Fiorentina
VEVÎVEÎVVÎRecenteÎn scădere-0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaGol în prima repriză în 9 din ultimele 10Peste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10
Genk
VEVEVVÎEVÎRecenteStabil-0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Deschide scorulPeste 2.5 cartonașe în 8 din ultimele 10
Ultimele
| Fiorentina | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Genk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Fiorentina | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Genk | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelorLinie 9.5
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 2.85,
Abatere std.: 1.59, Mediană: 2,
Mod: 2,
Peste: 50%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Fiorentina vs Genk Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Fiorentina vs Genk Confruntări directe
Fiorentina vs Genk Vezi H2H complet →| Fiorentina Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Conference League | 2023-09-21 | 1 Genk |
1 - 2
2 - 2
|
Fiorentina 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Fiorentina Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie A | 2023-11-25 | 1 AC Milan |
1 - 0
1 - 0
|
Fiorentina 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2023-11-12 | 2 Fiorentina |
1 - 1
2 - 1
|
Bologna 2 | V | -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2023-11-09 | 4 FK Cukaricki |
0 - 1
0 - 1
|
Fiorentina 2 | V | +1.5, +2.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2023-11-05 | 1 Fiorentina |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus 3 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Serie A | 2023-10-30 | 3 Lazio |
0 - 0
0 - 0
|
Fiorentina 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2023-10-26 | Fiorentina |
3 - 0
6 - 0
|
FK Cukaricki 2 1 | V | -2.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2023-10-23 | 1 Fiorentina |
0 - 1
0 - 2
|
Empoli 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
13-3 (16) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 6 (6-0) |
| Italia - Serie A | 2023-10-08 | 2 Napoli |
1 - 1
1 - 3
|
Fiorentina 4 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League | 2023-10-05 | 1 Fiorentina |
0 - 1
2 - 2
|
Ferencvarosi TC 5 | E | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie A | 2023-10-02 | 1 Fiorentina |
2 - 0
3 - 0
|
Cagliari 1 | V | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italia - Serie A | 2023-09-28 | 3 Frosinone |
0 - 1
1 - 1
|
Fiorentina 3 | E | +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
8-10 (18) | 6-5 (11) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Italia - Serie A | 2023-09-24 | Udinese |
0 - 1
0 - 2
|
Fiorentina 1 | V | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Conference League | 2023-09-21 | 1 Genk |
1 - 2
2 - 2
|
Fiorentina 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Italia - Serie A | 2023-09-17 | 1 Fiorentina |
2 - 1
3 - 2
|
Atalanta 2 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2023-09-03 | 1 Inter Milano |
1 - 0
4 - 0
|
Fiorentina 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2023-08-31 | 3 Fiorentina |
0 - 0
2 - 0
|
Rapid Viena 5 | V | -2.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2023-08-27 | 1 Fiorentina |
2 - 0
2 - 2
|
Lecce 3 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2023-08-24 | 2 Rapid Viena |
1 - 0
1 - 0
|
Fiorentina 2 | Î | +1.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2023-08-19 | 2 Genoa |
0 - 3
1 - 4
|
Fiorentina 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2023-08-12 | Fiorentina |
1 - 0
1 - 1
|
OFI Crete | E | -1.0, -1.5 | Sub | 8.0 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Elite Club - Amicale | 2023-08-11 | Fiorentina |
5 - 0
7 - 1
|
Sestri Levante | V | -3.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Elite Club - Amicale | 2023-08-06 | 2 Nice |
0 - 2
1 - 2
|
Fiorentina 3 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Elite Club - Amicale | 2023-08-05 | Newcastle |
1 - 0
2 - 0
|
Fiorentina 1 | Î | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2023-08-01 | Grosseto |
0 - 2
0 - 4
|
Fiorentina | V | +3.5, +4.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
2-16 (18) | 1-12 (13) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Europa - Amicale | 2023-07-26 | 1 Steaua Rosie |
5 - 0
5 - 0
|
Fiorentina 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Liga Conferintelor Europa UEFA | 2023-06-07 | 3 Fiorentina |
0 - 0
1 - 2
|
West Ham 3 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Italia - Serie A | 2023-06-02 | 2 3 Sassuolo |
0 - 0
1 - 3
|
Fiorentina 4 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie A | 2023-05-27 | 5 Fiorentina |
0 - 1
2 - 1
|
Roma 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Italia - Coppa Italia | 2023-05-24 | 2 Fiorentina |
1 - 2
1 - 2
|
Inter Milano 1 | Î | +0.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Italia - Serie A | 2023-05-21 | 1 Torino |
0 - 0
1 - 1
|
Fiorentina 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 8.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Genk Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-11-25 | 2 Standard Liege |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-11-12 | 2 Genk |
1 - 0
3 - 1
|
OH Leuven 4 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2023-11-09 | 1 Ferencvarosi TC |
0 - 0
1 - 1
|
Genk 4 | E | 0.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-11-04 | 3 Antwerp |
3 - 1
3 - 2
|
Genk 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Belgia - Cupa | 2023-11-01 | 2 URSL Vise |
0 - 1
0 - 4
|
Genk | V | +2.0, +2.5 | Peste |
|
||||||
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-10-29 | 3 KV Kortrijk |
0 - 0
0 - 3
|
Genk 2 | V | +1.0, +1.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League | 2023-10-26 | 1 2 Genk |
0 - 0
0 - 0
|
Ferencvarosi TC 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-10-22 | 1 Genk |
2 - 0
4 - 0
|
KV Mechelen 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-10-08 | 1 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
Genk 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| UEFA Conference League | 2023-10-05 | 2 FK Cukaricki |
0 - 2
0 - 2
|
Genk | V | +1.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-10-01 | 1 2 Genk |
2 - 1
3 - 3
|
Westerlo 2 | E | -1.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-09-28 | 4 Club Brugge |
0 - 1
1 - 1
|
Genk 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-09-24 | 2 Genk |
0 - 3
3 - 3
|
Sint-Truidense 4 | E | -1.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Conference League | 2023-09-21 | 1 Genk |
1 - 2
2 - 2
|
Fiorentina 2 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-09-16 | 1 Union Saint Gilloise |
0 - 1
0 - 2
|
Genk 6 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-09-03 | 1 4 Genk |
0 - 0
1 - 1
|
Anderlecht 6 | E | -0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2023-08-31 | 3 Adana Demirspor |
1 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | Î | 0.0, -0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 8-4 (12) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League - Calificari | 2023-08-24 | 3 Genk |
0 - 0
2 - 1
|
Adana Demirspor 3 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-08-20 | Genk |
0 - 0
0 - 0
|
Charleroi | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
11-4 (15) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2023-08-17 | 1 1 Genk |
1 - 0
1 - 1
|
Olympiakos 7 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-08-13 | 2 Cercle Brugge |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 3 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League - Calificari | 2023-08-10 | 3 Olympiakos |
1 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | Î | 0.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-08-05 | 1 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Eupen 2 | Î | -1.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-08-02 | 1 Genk |
1 - 1
2 - 2
|
Servette 5 1 | E | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-07-29 | 1 RWD Molenbeek |
0 - 3
0 - 4
|
Genk | V | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Calificari | 2023-07-25 | 3 Servette |
0 - 1
1 - 1
|
Genk 3 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elite Club - Amicale | 2023-07-22 | Genk |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley 1 | V | 0.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Amicale | 2023-07-19 | 1 Sporting |
1 - 1
1 - 1
|
Genk 2 | E | -1.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Amicale | 2023-07-12 | Genk |
0 - 2
2 - 3
|
PAOK Salonika 1 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Belgia - Divizia 1 А | 2023-06-04 | 1 Genk |
1 - 0
2 - 2
|
Antwerp 2 | E | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.5 | 4.5 | 6.5 |
| Pauză | 2 | 2.5 | 6 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-1.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.5) | Gazde@2 | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 2 - 1 , Corner: 11 - 5
Corner: 9.5 , Handicap: -1.0, -1.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Scor: 1 - 1 , Corner: 6 - 3 Pauză
Corner: 4.5 , Handicap: -0.5 , Goluri: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Genk -
9' - 2nd Corner - Fiorentina -
18' - 3rd Corner - Genk -
20' - 1st Yellow Card - Genk -
22' - 4th Corner - Fiorentina -
25' - 5th Corner - Genk - Race to 3 Corners - Genk
-
28' - 2nd Yellow Card - Fiorentina -
39' - 6th Corner - Fiorentina - 43' ~ Substitution ~ Baah ~ Fadera ~(Genk)
-
45' - 1st Goal - Genk -
45+2' - 7th Corner - Fiorentina -
45+3' - 8th Corner - Fiorentina - Race to 5 Corners - Fiorentina
-
45+4' - 9th Corner - Fiorentina -
45+4' - 2nd Goal - Fiorentina -
1-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Kayode ~ Parisi ~(Fiorentina)
- 46' ~ Substitution ~ Milenkovic ~ Martinez ~(Fiorentina)
-
47' - 10th Corner - Fiorentina - Race to 7 Corners - Fiorentina
-
48' - 11th Corner - Fiorentina -
50' - 12th Corner - Fiorentina - Race to 9 Corners - Fiorentina
-
56' - 13th Corner - Genk - 59' ~ Substitution ~ Arthur ~ Duncan ~(Fiorentina)
- 58' ~ Substitution ~ Zeqiri ~ Arokodare ~(Genk)
- 59' ~ Substitution ~ Beltran ~ Barak ~(Fiorentina)
-
61' - 14th Corner - Genk -
69' - 15th Corner - Fiorentina -
74' - 16th Corner - Fiorentina - 78' ~ Substitution ~ El Khannous ~ Hrosovsky ~(Genk)
-
81' - 3rd Yellow Card - Genk -
82' - 3rd Goal - Fiorentina - 82' ~ Substitution ~ Brekalo ~ Ikone ~(Fiorentina)
-
89' - 4th Yellow Card - Genk -
90+2' - 5th Yellow Card - Fiorentina -
90+2' - 6th Yellow Card - Genk -
90+4' - 7th Yellow Card - Genk -
90+6' - 8th Yellow Card - Genk -
90+7' - 9th Yellow Card - Fiorentina -
90+8' - 10th Yellow Card - Fiorentina -
2-1 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

