Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
-0.25
FC Vaduz
FC Vaduz vs Aarau Profilul echipelor
FC Vaduz
EÎVÎEEVÎEÎStabil+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 12 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticAcoperă6/9
Aarau
EÎVÎEVEÎÎÎStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 13 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticEgal4/9
Ultimele
| FC Vaduz | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Aarau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| FC Vaduz | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Aarau | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 22,
Med.: 3.14,
Abatere std.: 1.42, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 77%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
FC Vaduz vs Aarau Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
FC Vaduz vs Aarau Confruntări directe
FC Vaduz vs Aarau Vezi H2H complet →| FC Vaduz Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elvetia - Superliga | 2014-08-06 | Aarau |
1 - 0
1 - 1
|
FC Vaduz | E | Sub | 9.5 |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| FC Vaduz Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elvetia - Superliga | 2014-11-30 | 1 FC Vaduz |
0 - 1
0 - 1
|
FC Thun 1 | Î | 0.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-11-23 | St Gallen |
0 - 1
3 - 3
|
FC Vaduz | E | -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Amicale | 2014-11-14 | FC Vaduz |
0 - 2
0 - 2
|
Wil 1900 | Î |
|
||||||||
| Elvetia - Superliga | 2014-11-09 | 2 FC Vaduz |
0 - 2
0 - 4
|
Basel 1 | Î | +1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-11-02 | Young Boys |
0 - 0
0 - 1
|
FC Vaduz 3 | V | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-10-26 | 1 FC Vaduz |
1 - 0
1 - 1
|
Grasshoppers 2 1 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Elvetia - Superliga | 2014-10-19 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Vaduz 3 | E | -1.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2014-10-10 | 1 Winterthur |
0 - 2
2 - 4
|
FC Vaduz 1 | V | -0.5 | Peste |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Elvetia - Superliga | 2014-10-05 | FC Zurich |
3 - 0
3 - 0
|
FC Vaduz 1 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Elvetia - Superliga | 2014-09-28 | 5 FC Vaduz |
0 - 0
1 - 0
|
FC Sion 4 1 | V | 0.0 | Sub | 9.5 | Sub |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elvetia - Superliga | 2014-09-23 | 1 Basel |
1 - 1
3 - 1
|
FC Vaduz 2 | Î | -1.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Elvetia - Superliga | 2014-09-14 | 3 FC Vaduz |
1 - 1
2 - 2
|
St Gallen | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2014-08-31 | Grasshoppers |
0 - 1
0 - 1
|
FC Vaduz | V | -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Elvetia - Superliga | 2014-08-17 | FC Vaduz |
0 - 1
0 - 2
|
Young Boys | Î | +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Elvetia - Superliga | 2014-08-10 | FC Sion |
0 - 0
1 - 0
|
FC Vaduz | Î | Sub | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Elvetia - Superliga | 2014-08-06 | Aarau |
1 - 0
1 - 1
|
FC Vaduz | E | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | |
| UEFA Europa League - Calificari | 2014-07-24 | FC Vaduz |
0 - 0
0 - 0
|
Ruch Chorzow | E | Sub |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | |||
| Elvetia - Superliga | 2014-07-20 | FC Thun |
1 - 0
1 - 0
|
FC Vaduz | Î | Sub | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| UEFA Europa League - Calificari | 2014-07-17 | Ruch Chorzow |
2 - 1
3 - 2
|
FC Vaduz | Î | Peste | 10.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | |
| Europa - Amicale | 2014-06-28 | FC Thun |
1 - 1
2 - 2
|
FC Vaduz | E | Peste |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 3 (2-1) | |||
| Europa - Amicale | 2014-06-21 | FC Vaduz |
2 - 2
2 - 3
|
Austria Lustenau | Î | Peste |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 6 (3-3) | 0 (0-0) | |||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Aarau Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Elvetia - Superliga | 2014-11-29 | 3 Aarau |
0 - 1
0 - 3
|
Lucerne 2 | Î | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-11-23 | Basel |
1 - 0
3 - 0
|
Aarau | Î | -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-11-09 | 2 2 Aarau |
0 - 1
0 - 1
|
FC Zurich 4 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-11-02 | 2 FC Sion |
1 - 2
2 - 2
|
Aarau 3 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Elvetia - Cupa | 2014-10-29 | 3 Lucerne |
1 - 2
1 - 2
|
Aarau 2 | V | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Elvetia - Superliga | 2014-10-25 | 2 FC Thun |
0 - 0
0 - 0
|
Aarau 2 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Elvetia - Superliga | 2014-10-18 | 4 Aarau |
0 - 1
0 - 3
|
St Gallen 2 | Î | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Europa - Amicale | 2014-10-10 | 1 Aarau |
1 - 2
3 - 2
|
Wil 1900 | V | Peste |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Elvetia - Superliga | 2014-10-05 | 1 Aarau |
1 - 2
3 - 2
|
Young Boys 2 | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Elvetia - Superliga | 2014-09-27 | 3 Grasshoppers |
1 - 0
2 - 1
|
Aarau 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-8 (15) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Elvetia - Superliga | 2014-09-24 | 2 FC Zurich |
0 - 0
0 - 0
|
Aarau 1 | E | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Elvetia - Superliga | 2014-09-13 | 1 Aarau |
1 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 | V | 0.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-8 (16) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Elvetia - Superliga | 2014-08-16 | Aarau |
0 - 1
1 - 2
|
Grasshoppers | Î |
|
6-9 (15) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Elvetia - Superliga | 2014-08-09 | St Gallen |
0 - 1
2 - 2
|
Aarau | E |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Elvetia - Superliga | 2014-08-06 | Aarau |
1 - 0
1 - 1
|
FC Vaduz | E | Sub | 9.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | |
| Elvetia - Superliga | 2014-07-27 | Young Boys |
0 - 1
1 - 1
|
Aarau | E |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | (-) | (-) | ||||
| Elvetia - Superliga | 2014-07-19 | Aarau |
0 - 2
1 - 2
|
Basel | Î | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Sub |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2014-07-05 | Lugano |
1 - 1
2 - 2
|
Aarau | E | 0.0 | Peste | 13.0 | Push |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Europa - Amicale | 2014-06-28 | Wohlen FC |
1 - 1
2 - 2
|
Aarau | E | Peste |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Amicale | 2014-06-13 | Aarau |
1 - 2
2 - 3
|
FC Schaffhausen | Î | Peste | 10.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Elvetia - Superliga | 2014-05-15 | Aarau |
1 - 1
1 - 3
|
Basel | Î |
|
4-11 (15) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Elvetia - Superliga | 2014-03-16 | Basel |
3 - 0
5 - 0
|
Aarau | Î |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.1 | 3.5 | 3.25 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | Peste@2 | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 10 - 4
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5
-
7' - 1st Yellow Card - FC Vaduz -
15' - 1st Corner - Aarau -
16' - 2nd Corner - FC Vaduz -
29' - 3rd Corner - FC Vaduz - Race to 3 Corners - FC Vaduz
-
31' - 4th Corner - FC Vaduz -
31' - 5th Corner - FC Vaduz -
38' - 6th Corner - Aarau - Race to 5 Corners - FC Vaduz
-
39' - 7th Corner - FC Vaduz -
41' - 2nd Yellow Card - Aarau -
41' - 8th Corner - FC Vaduz - Race to 7 Corners - FC Vaduz
-
42' - 9th Corner - FC Vaduz -
44' - 1st Goal - FC Vaduz -
45+4' - 3rd Yellow Card - FC Vaduz -
1-0 score at the end of First Half -
59' - 10th Corner - FC Vaduz -
60' - 11th Corner - Aarau - Race to 9 Corners - FC Vaduz
-
61' - 12th Corner - FC Vaduz -
68' - 13th Corner - Aarau -
72' - 4th Yellow Card - FC Vaduz -
76' - 5th Yellow Card - FC Vaduz -
81' - 6th Yellow Card - FC Vaduz -
90+2' - 14th Corner - FC Vaduz -
1-0 score at the end of Second Half
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

